Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 19 paź 2017, o 06:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 5 maja 2011, o 19:14 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2010, o 12:02
Posty: 555
Zestaw V

15:00 Krosno - Piła (2L)
15:00 Ostrów - Równe (2L)
16:00 Opole - Lublin (2L)
17:00 Tarnów - Toruń (EL)
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL)
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L)
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L)
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L)
18:00 Leszno - Wrocław (EL)
18:00 Gdańsk - Poznań (1L)
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL)

Należy wytypować dokładny wynik meczu oraz po jednym najlepszym zawodniku każdej drużyny. Typowanie trwa do niedzieli 8 maja, do godz. 15:00.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 7 maja 2011, o 16:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:28
Posty: 473
15:00 Krosno - Piła – 40: 50 / Kenneth Hansen vs Przemysław Pawlicki
15:00 Ostrów - Równe – 52:38 / Adrian Gomólski vs Tomasz Rempała
16:00 Opole – Lublin – 50:40 / Michał Mitko vs Tryon Proctor
17:00 Tarnów - Toruń – 42:48 / Sebastian Ułamek vs Chris Holder
17:00 Częstochowa - Rzeszów – 53:37 / Grigorij Laguta vs Jason Crump
17:00 Daugavpils - Rybnik – 55:35 / Maksym Bogdanom vs Antonio Lindbaeck
17:00 Gniezno - Grudziądz – 50:40 / Krzysztof Jabłoński vs Tomasz Chrzanowski
17:00 Bydgoszcz - Łódź – 60:30 / Grzegorz Walasek vs Rafał Trojanowski
18:00 Leszno - Wrocław – 55:35 / Jarosław Hampel vs Kenneth Bjerre
18:00 Gdańsk - Poznań – 53:37 / Magnus Zetterstroem vs Robert Miśkowiak
19:30 Gorzów - Zielona Góra – 46:44 / Tomasz Gollob vs Piort Protasiewicz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 7 maja 2011, o 21:14 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
15:00 Krosno - Piła – 48: 42 / Kenneth Hansen vs Przemysław Pawlicki
15:00 Ostrów - Równe – 52:38 / Adrian Gomólski vs Tomasz Rempała
16:00 Opole – Lublin – 42:48 / Michał Mitko vs Tryon Proctor
17:00 Tarnów - Toruń – 42:48 / Sebastian Ułamek vs Chris Holder
17:00 Częstochowa - Rzeszów – 53:37 / Grigorij Laguta vs Jason Crump
17:00 Daugavpils - Rybnik – 55:35 / Maksym Bogdanom vs Antonio Lindbaeck
17:00 Gniezno - Grudziądz – 50:40 / Krzysztof Jabłoński vs Tomasz Chrzanowski
17:00 Bydgoszcz - Łódź – 60:30 / Grzegorz Walasek vs Rafał Trojanowski
18:00 Leszno - Wrocław – 55:35 / Jarosław Hampel vs Kenneth Bjerre
18:00 Gdańsk - Poznań – 53:37 / Magnus Zetterstroem vs Robert Miśkowiak
19:30 Gorzów - Zielona Góra – 46:44 / Tomasz Gollob vs Piort Protasiewicz

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 7 maja 2011, o 21:49 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
15:00 Krosno - Piła – 43: 47 / Kenneth Hansen vs Przemysław Pawlicki
15:00 Ostrów - Równe – 55:35 / Adrian Gomólski vs Tomasz Rempała
16:00 Opole – Lublin – 41:49 / Michał Mitko vs Paweł Miesiąc
17:00 Tarnów - Toruń – 41:49 / Sebastian Ułamek vs Chris Holder
17:00 Częstochowa - Rzeszów – 49:41 / Grigorij Laguta vs Jason Crump
17:00 Daugavpils - Rybnik –47:43 / Maksym Bogdanovs vs Antonio Lindbaeck
17:00 Gniezno - Grudziądz – 48:42 / Scott Nicholls vs Tomasz Chrzanowski
17:00 Bydgoszcz - Łódź – 59:31 / Emil Sayfutdinov vs Daniel Jeleniewski
18:00 Leszno - Wrocław – 54:36 / Jarosław Hampel vs Kenneth Bjerre
18:00 Gdańsk - Poznań – 56:34 / Magnus Zetterstroem vs Robert Miśkowiak
19:30 Gorzów - Zielona Góra – 42:48 / Tomasz Gollob vs Greg Hancock

_________________
DMP - Srebro
LJ - Złoto, 2x Srebro
Puchar Ligi - Brąz
OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 7 maja 2011, o 23:20 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
15:00 Krosno - Piła (2L) 43:47 (Kenneth Hansen, Przemysław Pawlicki)
15:00 Ostrów - Równe (2L) 47:43 (Adrian Gomólski, Piotr Świst)
16:00 Opole - Lublin (2L) 42:48 (Michał Mitko, Tyron Proctor)
17:00 Tarnów - Toruń (EL) 41:49 (Sebastian Ułamek, Ryan Sullivan)
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) 46:44 (Grigorij Laguta, Jason Crump)
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 56:34 (Maksim Bogdanow, Antonio Lindbaeck)
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 53:37 (Krzysztof Jabłoński, Krzysztof Buczkowski)
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 60:30 (Grzegorz Walasek, Daniel Jeleniewski)
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 59:31 (Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre)
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 61:29 Magnus Zetterstrom, Robert Miśkowiak)
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 51:39 (Tomasz Gollob, Greg Hancock)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 7 maja 2011, o 23:29 
Offline

Dołączył(a): 14 lis 2010, o 19:58
Posty: 126
15:00 Krosno - Piła (2L) 42:48 Kenneth Hansen, Przemysław Pawlicki
15:00 Ostrów - Równe (2L) 48:42 Adrian Gomólski, Stanisław Burza
16:00 Opole - Lublin (2L) 41:49 Michał Mitko, Tyron Proctor
17:00 Tarnów - Toruń (EL) 41:49 Sebastian Ułamek, Rune Holta
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) 47:43 Grigorij Laguta, Jason Crump
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 53:37 Maksim Bogdanow, Antonio Lindbaeck
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 53:37 Krzysztof Jabłoński, Krzysztof Buczkowski
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 58:32 Emil Sayfutdinov, Mateusz Szczepaniak
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 55:35 Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 59:31 Magnus Zetterstrom, Robert Miśkowiak
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 50:40 Tomasz Gollob, Greg Hancock


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 8 maja 2011, o 07:16 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2010, o 12:02
Posty: 555
15:00 Krosno - Piła (2L) - 41:49 - Jan Jaros, Przemysław Pawlicki
15:00 Ostrów - Równe (2L) - 54:36 - Adrian Gomólski, Tomasz Rempała
16:00 Opole - Lublin (2L) - 50:40 - Adam Czechowicz, Tyron Proctor
17:00 Tarnów - Toruń (EL) - 43:47 - Sebastian Ułamek, Chris Holder
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) - 51:39 - Grigorij Łaguta, Jason Crump
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 53:37 - Maksim Bogdanow, Antonio Lindbaeck
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 52:38 - Michał Szczepaniak, Krzysztof Buczkowski
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 58:32 - Tomasz Gapiński, Mateusz Szczepaniak
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 57:33 - Jarosław Hampel, Kenneth Bjerre
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 55:35 - Magnus Zettestroem, Peter Ljung
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 48:42 - Tomasz Gollob, Greg Hancock


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 8 maja 2011, o 08:12 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
15:00 Krosno - Piła (2L) 42:48 (Hansen, Prz.Pawlicki)
15:00 Ostrów - Równe (2L) 50:40 (A.Gomólski, Świst)
16:00 Opole - Lublin (2L) 49:42 (Mitko, Puszakowski)
17:00 Tarnów - Toruń (EL) 39:51 (Ułamek, Miedziński)
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) 47:43 (G.Łaguta, Crump)
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 41:49 (Kylmaekorpi, Linfbaeck)
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 42:48 (M.Jabłoński, Hougaard)
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 55:35 (Walasek, Mat.Szczepaniak)
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 52:38 (Hampel, K.Bjerre)
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 50:40 (Ward, Ljung)
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 48:42 (Gollob, Hancock)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 8 maja 2011, o 11:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:27
Posty: 252
15:00 Krosno - Piła (2L) 46:44 (Hansen , Prz.Pawlicki)
15:00 Ostrów - Równe (2L) 50:40 (Gomólski , Świst)
16:00 Opole - Lublin (2L) 44:46 (Mitko , Proctor)
17:00 Tarnów - Toruń (EL) 43:47 (Ułamek , Holta)
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) 48:42 (G.Laguta , Crump)
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 60:30 (Bogdanow , Lindback)
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 50:40 (M.Jabłoński , Chrzanowski)
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 58:32 (Sajfutdinov , Jeleniewski)
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 57:33 (Kołodziej , K. Bjerre)
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 55:35 (Jonasson , Miśkowiak)
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 48:42 (Gollob , Hancock)

_________________
Obrazek

Obrazek <-- KLIK :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Zestaw 5. (typowanie do 08.05, godz. 15:00)
PostNapisane: 8 maja 2011, o 12:25 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
15:00 Krosno - Piła (2L) 48:42 (Hansen - Przem. Pawlicki)
15:00 Ostrów - Równe (2L) 48:42 (Węgrzyk - Burza)
16:00 Opole - Lublin (2L) 51:39 (Czechowicz - Proctor)
17:00 Tarnów - Toruń (EL) 43:47 (Ułamek - Sullivan)
17:00 Częstochowa - Rzeszów (EL) 50:40 (G.Laguta - Crump)
17:00 Daugavpils - Rybnik (1L) 53:37 (Bogdanow - Lindbaeck)
17:00 Gniezno - Grudziądz (1L) 49:41 (Nicholls - Buczkowski)
17:00 Bydgoszcz - Łódź (1L) 60:30 (Walasek - Szczepaniak)
18:00 Leszno - Wrocław (EL) 58:32 (Kołodziej - Bjerre)
18:00 Gdańsk - Poznań (1L) 54:36 (Ward - Miśkowiak)
19:30 Gorzów - Zielona Góra (EL) 47:43 (Gollob - Jonsson)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL