Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 17 paź 2017, o 12:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 20:45 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
TURNIEJE INDYWIDUALNE

GP
1. Hans Andersen (Grudziądz)
2. Nicki Pedersen (Tarnów)
3. Leigh Adams (Zielona Góra)

Piotr Protasiewicz (Toruń)
Jason Crump (Toruń)
Bjarne Pedersen (Gniezno)
Andreas Jonsson (Gdańsk)
Greg Hancock (Lublin)

GPJ
1. Emil Sajfutdinow (Poznań)
2. Adrian Gomólski (Wrocław)
3. Kamil Brzozowski (Grudziądz)

Mateusz Szczepaniak
Martin Vaculik
Chris Holder
Patrick Houggard
Maxim Bogdanow
Nicolai Klindt
Simon Gustafsson
Ricky Kling
Grzegorz Dzik
Daniel Pytel
Thomas H. Jonasson
Patryk Pawlaszczyk
Grzegorz Szyszka

IM LPM
1. Rune Holta (Tarnów)
2. Adam Skornicki (Zielona Góra)
3. Jaroslaw Hampel (Wrocław)

MIM LPM
1. Adrian Gomolski (Wrocław)
2. Kamil Brzozowski (Grudziądz)
3. Marcin Jedrzejewski (Bydgoszcz)

MO LPM
1. Fredrik Lindgren (Częstochowa)
2. Leigh Adams (Zielona Góra)
3. Bjarne Pedersen (Gniezno)

Złoty kask
1. Grzegorz Walasek (Częstochowa)
2. Krzysztof Kasprzak (Częstochowa)
3. Jaroslaw Hampel (Wrocław)

Srebrny kask
1. Maksim Bogdanov (Kraków)
2. Marcin Liberski (Leszno)
3. Mateusz Szczepaniak (Kraków)

Brązowy kask
1. Adrian Szewczykowski (Gniezno)
2. Sławomir Pyszny (Toruń)
3. Artur Mroczka (Świętochłowice)

Kryterium Asów
1. Jarosław Hampel (Wrocław)
2. Janusz Kołodziej (Grudziądz)
3. Renat Gafurov (Łódź)

Turniej Gwiazdkowy (nie obejmuje klasyfikacji medalowej)
1. Renat Gafurov (Łódź)
2. Kai Laukkanen (Rybnik)
3. Mateusz Szczepaniak (Kraków)

Turniej Mistrzów
1. Piotr Protasiewicz (Toruń)
2. Greg Hancock (Lublin)
3. Kenneth Bjerre (Gdańsk)

TURNIEJE DRUŻYNOWE

OMDM LPM
1 Gdansk
(Andreas Jonsson, Tomasz Chrzanowski, Sławomir Dąbrowski)
2. Wrocław
(Scott Nicholls, Jarosław Hampel, Adrian Gomólski)
3. Częstochowa
(Fredrik Lindgren, Grzegorz Walasek, Chris Holder)

Puchar Ligi LPM
1. Gorzów
(Tomasz Gollob, Adam Czechowicz, Kauko Nieminen, Aleksiej Characzenko, Tommy Pedersen)
2. Gniezno
(Bjarne Pedersen, Paweł Miesiąc, Jesper Monberg, Mikael Max, Morten Risager)
3. Gdańsk
(Tomasz Chrzanowski, Sławomir Dąbrowski, Kenneth Bjerre, Robert Kościecha, Andreas Jonsson)

MDMP
1. Gdańsk
(Martin Vaculik, Maciej Piaszczyński, Damian Sperz, Sławomir Dąbrowski, Cyprian Szymko)
2. Piła
(Rafał Krygiel, Thomas H. Jonasson, Adam Kajoch, Tadeusz Kostro, Mateusz Mikorski)
3. Leszno
(Simon Gustafsson, Marcin Piekarski, Mateusz Lampkowski, Marcin Liberski, Marcin Nowakowski)

MPPK
1. Tarnów
(Rayan Sullivan, Rune Holta, Piotr Świderski)
2. Toruń
(Jason Crump, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jaguś)
3. Zielona Góra
(Leigh Adams, Adam Skórnicki, Sebastian Ułamek)

MMPPK
1. Kraków
(Mateusz Szczepaniak, Maksym Bogdanov, Patryk Pawlaszczyk)
2. Łódź
(Rafał Klimek, Robert Książak)
3. Piła
(Adam Kajoch, Tadeusz Kostro, Thomas H. Jonasson )


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL