Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 sie 2017, o 11:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 20:32 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
--- INDYWIDUALNE ---

GP
1.Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
2.Piotr Protasiewicz (Apator Toruń)
3.Niki Pedersen (Stal Gorzów)

GPJ
1.Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
2.Emil Sajfutdinow (Start Gniezno)
3.Chris Holder (Włókniarz Częstochowa)

IM LPM
1.Janusz Kołodziej (GTŻ Grudziądz)
2.Piotr Protasiewicz (Apator Toruń)
3.Grzegorz Walasek (Włókniarz Częstochowa)

MIMP
1.Mateusz Szczepaniak(Wanda Kraków)
2.Grzegorz Dzik (TŻ Łódz)
3.Maciej Piaszczyński(Wybrzeże Gdańsk)

MO LPM
1.Nicki Pedersen (Stal Gorzow)
2.Billy Hamill (ZKŻ Zielona Góra)
3.Fredrik Lindgren (Stal Rzeszów)

Złoty kask
1.Rune Holta (Unia Tarnów)
2.Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
3.Adrian Gomólski (WTS Wrocław)

Srebrny kask
1.Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
2.Paweł Hlib (WTS Wrocław)
3.Adrian Gomólski (WTS Wrocław)

Brązowy kask
1.Marek Czerwiński (Poznań)
2.Wiaczesław Gieruckij (Bydgoszcz)
3.Oskar Pieniążek (Leszno)

Kryterium Asów
1.Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
2.Sebastian Ułamek (RKM Rybnik)
3.Paweł Staszek (Polonia Bydgoszcz)

Turniej Mistrzów LPM
1.Rune Holta (Unia Tarnów)
2.Freddie Eriksson (Unia Leszno)
3.Nicki Pedersen (Stal Gorzów)


--- DRUŻYNOWE ---

OMDM LPM
1.UNIA TARNÓW
(Tomasz Gollob,Ryan Sullivan,Maksym Bogdanow)
2.WTS WROCŁAW
(Scott Nicholls,Paweł Hlib)
3.PSŻ POZNAŃ
(Peter Ljung,Robert Flis,Damian Romańczuk)

Puchar Ligi LPM
1.UNIA TARNÓW
(Tomasz Gollob,Ryan Sullivan,Rune Holta,Magnus Zetterstroem,Maksym Bogdanow)
2.WYBRZEŻE GDAŃS
(Tomasz Chrzanowski,Robert Kościecha,Krzysztof Jabłoński,Andreas Jonsson,Billi Forsberg)
3.WTS WROCŁAW
(Paweł Hlib,Scott Nicholls,Matej Zagar,Tomasz Gapiński,Adrian Gomólski)

MDMP
1.WTS WROCŁAW
(Paweł Hlib,Adrian Gomólski,Klaus Jakobsen,Marcin Kazdraś,Damian Perz)
2.RKM RED BULL RYBNIK
(Piotr Dziatkowski,Sebastian Pydzik,Robert Kasprzak,Troy Batchelor,Paweł Zmarzlik)
3.WYBRZEŻE GDAŃSK
(Maciej Piaszczyński,Sławomir Dąbrowski,Damian Sperz,Billi Forsberg,Mariusz Pacholak)

MPPK
1.STAL RZESZÓW (Krzysztof Kasprzak 10,40 Fredrik Lindgren 10,10 Krzysztof Stojanowski 9,20)
2.WYBRZEŻE GDAŃSK (Andreas Jonsson 11,90 Tomasz Chrzanowski 10,60 Krzysztof Jabłoński 9,70)
3.UNIA TARNÓW (Tomasz Gollob 11,80 Rune Holta 11,50 Ryan Sullivan 11,50)

MMPPK
1.WTS WROCŁAW (Paweł Hlib 9,20 Adrian Gomólski 8,70 Klaus Jakobsen 6,30)
2.WANDA WARKA KRAKÓW (Mateusz Szczepaniak 8,60 Patryk Pawlaszczyk 7,40 Danił Iwanow 7,40)
3.START STOP GNIEZNO (Emil Sajfudtinow 8.60 Adrian Szewczykowski 6.50 Dariusz Pieprzka 5.60)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL