Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 25 cze 2017, o 11:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 19:46 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
--- INDYWIDUALNE ---

Grand Prix
Andreas Jonsson (Wybrzeże Gdańsk)
Leigh Adams (Start Gniezno)
Jason Crump (Apator Toruń)

Grand Prix Juniorów
Paweł Miesiąc (Stal Rzeszów)
Adrian Miedziński (Apator Toruń)
Mirosław Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk)

Mistrzostwa Obcokrajowców
Leigh Adams (Start Gniezno)
Hans Andersen (Stal Gorzów)
Tony Rickardsson (Unia Tarnów)

Indywidualne Mistrzostwa Polski
Piotr Protasiewicz (Apator Toruń)
Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
Daniel Jeleniewski (TŻ Lublin)

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski
Paweł Miesiąc (Stal Rzeszów)
Robert Kasprzak (TŻ Lublin)
Mirosław Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk)

Złoty Kask
Tomasz Gollob (Unia Tarnów)
Sebastian Ułamek (SKA Lwów)
Dariusz Śledź (Iskra Ostrów)

Srebrny Kask
Mateusz Szczepaniak (Wanda Kraków)
Dawid Stachyra (Unia Leszno)
Patryk Pawlaszczyk (Wanda Kraków)

Brązowy Kask
Adrian Gomólski (WTS Wrocław)
Marcin Piekarski (Włókniarz Częstochowa)
Mateusz Jurga (Włókniarz Częstochowa)

Kryterium Asów
Piotr Protasiewicz (Apator Toruń)
Jarosław Hampel (WTS Wrocław)
Robert Sawina (Iskra Ostrów)

--- DRUŻYNOWE ---

Puchar Ligi
Unia Tarnów (Tony Rickardsson, Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob, Krzysztof Kasprzak, Krystian Barański, Sebastian Pydzik)
Wybrzeże Gdańsk (Robert Kościecha, Tomasz Jędrzejak, Tomasz Chrzanowski, Andreas Jonsson, Mirosław Jabłoński, Ronnie Jamroży)
Apator Toruń (Jason Crump, Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jaguś, Karol Ząbik, Marcin Mazur)

Otwarte Mistrzostwa Drużyn Mieszanych
Unia Tarnów (Tony Rickardsson, Tomasz Gollob, Krystian Barański)
GTŻ Grudziądz (Nicki Pedersen, Maciej Kuciapa, Krzysztof Buczkowski)
Apator Toruń (Jason Crump, Piotr Protasiewicz, Adrian Miedziński)

Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski
Wybrzeże Gdańsk (Ronnie Jamroży, Mariusz Pacholak, Sławomir Dąbrowski, Mirosław Jabłoński, Damian Baliński jr)
WTS Wrocław (Adrian Płuska, Adrian Gomólski, Jacek Pokorski, Paweł Hlib, Marcin Kozdraś)
Unia Tarnów (Maksim Bogdanov, Krystian Barański, Mateusz Kowalczyk, Sebastian Pydzik)

Mistrzostwa Polski Par Klubowych
Start Gniezno (Leigh Adams, Grzegorz Walasek, Damian Baliński)
Apator Toruń (Jason Crump, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jaguś)
Włókniarz Częstochowa (Rune Holta, Ryan Sullivan, Krzysztof Pecyna)

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych
WTS Wrocław (Paweł Hlib, Adrian Gomólski, Adrian Płuska)
Apator Toruń (Adrian Miedziński, Karol Ząbik, Marcin Mazur)
GTŻ Grudziądz (Grzegorz Musiał, Krzysztof Buczkowski, Adam Kajoch)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL