Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
LIGA POLSKICH MENADŻERÓW
http://lpm.cba.pl/

Podsumowanie imprez
http://lpm.cba.pl/viewtopic.php?f=51&t=247
Strona 1 z 1

Autor:  tomiKG [ 22 gru 2009, o 19:34 ]
Tytuł:  Podsumowanie imprez

Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Rune Holta
2. Piotr Protasiewicz
3. Robert Kościecha

***********************************************
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Janusz Kołodziej
2. Krzysztof Buczkowski
3. Marek Szczyrba

***********************************************
Mistrzostwa Polski Par Klubowych

WTS WROCłAW
1. Jarosław Hampel
2. Krzysztof Kasprzak
3. Tomasz Gapiński

APATOR TORUN
1. Wiesław Jaguś
2. Sebastian Ułamek
3. Adrian Miedziński

SKA LWÓW
1. Sławomir Dudek
2. Sebastian Kowolik
3. Paweł Staszek

Młodieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

1.WROCLAW
1. Paweł Hlib
2. Adrian Gomólsk
3. Krzysztof Kasprzak
4. Adrian Płuska
5. Jacek Pokorski

2.GORZOW
1. Marcin Rempała
2. Damian Baliński
3. Tomasz Olechwierowicz
4. Kamil Brzozowski
5. Marcin Mazur

3.BYDGOSZCZ
1. Karol Ząbik
2. Marek Cieslewicz
3. Grzegorz Czechowski
4. Piotr Domagała

***********************************************
Otwarte Mistrzostwa Drużyn Mieszanych

1.Unia Tarnów
2.Apator Toruń
3.Wybrzeże Gdańsk

***********************************************

Złoty Kask

1. Rune HOLTA (Częstochowa)
2. Robert FLIS (Gorzow)
3. Tomasz GOLLOB (Tarnów)

***********************************************

Srebrny Kask

1. Krzysztof Kasprzak (Wrocław)
2. Grzegorz Rempała (Krakow)
3. Tomasz Chrzanowski (Gdańsk)

***********************************************

Brązowy Kask

1. Krzysztof Kasprzak (Wroclaw)
2. Marcin Rempala (Gorzow)
3. Krzysztof Buczkowski (Grudziadz)

***********************************************

Kryterium Asów

1. Tomasz Gollob (Tarnow)
2. Piotr Protasiewicz (Bydgoszcz)
3. Łukasz Szmid (Krosno)

***********************************************

Mistrzostwa Obcokrajowców

1.Jason Crump
2.Scott Nicholls
3.Kenneth Bjerre

***********************************************

GRAND PRIX

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R..Suma
---------------------------------------------------------------------------

1.Jason Crump.............20...11...13...18...20...20...25....8...20..155
2.Leigh Adams.............25....5...25...13....5...16...13...11...25..138
3.Andreas Jonsson ........13...13...11....7...18...25...16...13...18..134
4.Bjarne Pedersen ........13...13....8...20...25...--...18...16...16..129
5.Mark Loram..............18...20....7....8...13...18...20...13....7..124
6.Ryan Sullivan............5...25...18...25....6...13....5...11....6..114
7.Tony Rickardsson .......11....8....8...13...11....8...13...25...11..108
8.Nicki Pedersen...........7...18...20...16....7....7....8....2...13...98
9.Stefan Andersson.........8...11...13....8....8....6....8....7....2...71
10.Mikael Max .............6....2....1...11...16....1...11....7...11...66
...Greg Hancock............6....4....3...11...13....7....1....8...13...66
12.Antonio Lindbaeck.......8....3....6....6....2....3....7...20....7...63
13.Magnus Zetterstroem....16....7...11....5....2....8....1....6....6...62
14.Scott Nicholls..........4....7...16....5....6....6....3....3....5...55
15.Peter Karlsson..........1...16....4....7....7....2....6....6....1...50
16.Hans Niklas Andersen...11....5....2....2....8...11....4....5....1...49
17.Peter Ljung.............4....1....1....3....4...--...11...18....5...47
18.Kenneth Bjerre .........7....8....7....6....1....1....7....5....3...45
19.Chris Harris ...........2....6....1....4...11....5....2....2....8...41
20.Jasper B. Jensen........3....3....6....2....4...13....4....1....4...40
21.Fredrik Lindgren........5....4....2....1....4....5....2....4....8...35
22.Michał Szczepaniak......3...--....5....3....5....2....6....4....2...30
23.Niels Kristian Iversen..2...--....4....4....3....3....5....3....4...28
24.Rafał Okoniewski........1....2....5....3....4...--....3....1....3...23
25.Matej Ferjan...........--...--...--...--...--...11...--...--...--...11
26.Joe Screen.............--....6...--...--...--...--...--...--...--...6
27.Niklas Klingberg.......--....1...--...--...--...--...--...--...--...1


***********************************************

GRAND PRIX JUNIORÓW

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
---------------------------------------------------------------------------

1.Krzysztof Kasprzak.....18...25...20....8...16...13...11...8...1....120
2.Mirosław Jabłoński.....25....6....7...16....8...18....7...16..13...116
3.Marcin Rempała.........20...16...16...20...18...11....7...5...2....114
4.Paweł Miesiąc...........8...13...18....7....6...16...13...6...25...112
5.Mateusz Szczepaniak.....5...18...11...18....8....7...13...13..18...110
6.Marcin Jaguś............6....4....8...11...11...20...25...8...7....100
7.Marcin Nowaczyk........16....5...13...13....5...--...11...18..11...97
8.Krzysztof Buczkowski...11...20....6....6...20...13....8...4...7....96
9.Krystian Klecha.........7....2....1....3...13...25...16...20...5...92
10.Zbigniew Suchecki.......4....4...13...13...11....8...20...7....6...87
11.Janusz Kołodziej........6...11...25....5....1....8...18...11..11...86
12.Robert Kasprzak.........8...13....8...25....7....4....5...6....5...79
13.Marek Szczyrba..........7....8....5....6....2....5....3...25..16...77
14.Adrian Miedziński......13....8....4....2....3...11....5...13..13...72
15.Marcin Liberski.........2....2....3....1...13....7....8...11...8...55
16.Aleksander Piatniczko...3...--....6....5...25....5....1...7....2...54
17.Marek Nawrot............2...11...11...11....5....4....2...2....1...49
18.Norbert Kościuch.......13....6....7....7....4....3....4...1....4...48
19.Marcin Sekula..........11....5....5....4....3....2....3...5....3...41
20.Marek Cieślewicz........5....7....4....4....7....3....1...1....6...38
21.Przemysław Pyzik........3...--....2....3....6....6....6...2....8...36
22.Paweł Kowalewski........1....1....3....1....1....1....4...3...20...35
23.Marcin Piekarski........1....7....2....8....4....1....2...3....4...32
24.Krzysztof Bęben ........4....1....1....2....2....2....6...4....3...25
25.Aleksander Iwanow*.....--...--...--...--...--....6...--...--...--...6
26.Patryk Pawlaszczyk*....--....3...--...--...--...--...--...--...--...3
...Krystian Barański*.....--....3...--...--...--...--...--...--...--...3

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/