Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 13 gru 2017, o 12:19

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 19:34 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Rune Holta
2. Piotr Protasiewicz
3. Robert Kościecha

***********************************************
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Janusz Kołodziej
2. Krzysztof Buczkowski
3. Marek Szczyrba

***********************************************
Mistrzostwa Polski Par Klubowych

WTS WROCłAW
1. Jarosław Hampel
2. Krzysztof Kasprzak
3. Tomasz Gapiński

APATOR TORUN
1. Wiesław Jaguś
2. Sebastian Ułamek
3. Adrian Miedziński

SKA LWÓW
1. Sławomir Dudek
2. Sebastian Kowolik
3. Paweł Staszek

Młodieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

1.WROCLAW
1. Paweł Hlib
2. Adrian Gomólsk
3. Krzysztof Kasprzak
4. Adrian Płuska
5. Jacek Pokorski

2.GORZOW
1. Marcin Rempała
2. Damian Baliński
3. Tomasz Olechwierowicz
4. Kamil Brzozowski
5. Marcin Mazur

3.BYDGOSZCZ
1. Karol Ząbik
2. Marek Cieslewicz
3. Grzegorz Czechowski
4. Piotr Domagała

***********************************************
Otwarte Mistrzostwa Drużyn Mieszanych

1.Unia Tarnów
2.Apator Toruń
3.Wybrzeże Gdańsk

***********************************************

Złoty Kask

1. Rune HOLTA (Częstochowa)
2. Robert FLIS (Gorzow)
3. Tomasz GOLLOB (Tarnów)

***********************************************

Srebrny Kask

1. Krzysztof Kasprzak (Wrocław)
2. Grzegorz Rempała (Krakow)
3. Tomasz Chrzanowski (Gdańsk)

***********************************************

Brązowy Kask

1. Krzysztof Kasprzak (Wroclaw)
2. Marcin Rempala (Gorzow)
3. Krzysztof Buczkowski (Grudziadz)

***********************************************

Kryterium Asów

1. Tomasz Gollob (Tarnow)
2. Piotr Protasiewicz (Bydgoszcz)
3. Łukasz Szmid (Krosno)

***********************************************

Mistrzostwa Obcokrajowców

1.Jason Crump
2.Scott Nicholls
3.Kenneth Bjerre

***********************************************

GRAND PRIX

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R..Suma
---------------------------------------------------------------------------

1.Jason Crump.............20...11...13...18...20...20...25....8...20..155
2.Leigh Adams.............25....5...25...13....5...16...13...11...25..138
3.Andreas Jonsson ........13...13...11....7...18...25...16...13...18..134
4.Bjarne Pedersen ........13...13....8...20...25...--...18...16...16..129
5.Mark Loram..............18...20....7....8...13...18...20...13....7..124
6.Ryan Sullivan............5...25...18...25....6...13....5...11....6..114
7.Tony Rickardsson .......11....8....8...13...11....8...13...25...11..108
8.Nicki Pedersen...........7...18...20...16....7....7....8....2...13...98
9.Stefan Andersson.........8...11...13....8....8....6....8....7....2...71
10.Mikael Max .............6....2....1...11...16....1...11....7...11...66
...Greg Hancock............6....4....3...11...13....7....1....8...13...66
12.Antonio Lindbaeck.......8....3....6....6....2....3....7...20....7...63
13.Magnus Zetterstroem....16....7...11....5....2....8....1....6....6...62
14.Scott Nicholls..........4....7...16....5....6....6....3....3....5...55
15.Peter Karlsson..........1...16....4....7....7....2....6....6....1...50
16.Hans Niklas Andersen...11....5....2....2....8...11....4....5....1...49
17.Peter Ljung.............4....1....1....3....4...--...11...18....5...47
18.Kenneth Bjerre .........7....8....7....6....1....1....7....5....3...45
19.Chris Harris ...........2....6....1....4...11....5....2....2....8...41
20.Jasper B. Jensen........3....3....6....2....4...13....4....1....4...40
21.Fredrik Lindgren........5....4....2....1....4....5....2....4....8...35
22.Michał Szczepaniak......3...--....5....3....5....2....6....4....2...30
23.Niels Kristian Iversen..2...--....4....4....3....3....5....3....4...28
24.Rafał Okoniewski........1....2....5....3....4...--....3....1....3...23
25.Matej Ferjan...........--...--...--...--...--...11...--...--...--...11
26.Joe Screen.............--....6...--...--...--...--...--...--...--...6
27.Niklas Klingberg.......--....1...--...--...--...--...--...--...--...1


***********************************************

GRAND PRIX JUNIORÓW

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
---------------------------------------------------------------------------

1.Krzysztof Kasprzak.....18...25...20....8...16...13...11...8...1....120
2.Mirosław Jabłoński.....25....6....7...16....8...18....7...16..13...116
3.Marcin Rempała.........20...16...16...20...18...11....7...5...2....114
4.Paweł Miesiąc...........8...13...18....7....6...16...13...6...25...112
5.Mateusz Szczepaniak.....5...18...11...18....8....7...13...13..18...110
6.Marcin Jaguś............6....4....8...11...11...20...25...8...7....100
7.Marcin Nowaczyk........16....5...13...13....5...--...11...18..11...97
8.Krzysztof Buczkowski...11...20....6....6...20...13....8...4...7....96
9.Krystian Klecha.........7....2....1....3...13...25...16...20...5...92
10.Zbigniew Suchecki.......4....4...13...13...11....8...20...7....6...87
11.Janusz Kołodziej........6...11...25....5....1....8...18...11..11...86
12.Robert Kasprzak.........8...13....8...25....7....4....5...6....5...79
13.Marek Szczyrba..........7....8....5....6....2....5....3...25..16...77
14.Adrian Miedziński......13....8....4....2....3...11....5...13..13...72
15.Marcin Liberski.........2....2....3....1...13....7....8...11...8...55
16.Aleksander Piatniczko...3...--....6....5...25....5....1...7....2...54
17.Marek Nawrot............2...11...11...11....5....4....2...2....1...49
18.Norbert Kościuch.......13....6....7....7....4....3....4...1....4...48
19.Marcin Sekula..........11....5....5....4....3....2....3...5....3...41
20.Marek Cieślewicz........5....7....4....4....7....3....1...1....6...38
21.Przemysław Pyzik........3...--....2....3....6....6....6...2....8...36
22.Paweł Kowalewski........1....1....3....1....1....1....4...3...20...35
23.Marcin Piekarski........1....7....2....8....4....1....2...3....4...32
24.Krzysztof Bęben ........4....1....1....2....2....2....6...4....3...25
25.Aleksander Iwanow*.....--...--...--...--...--....6...--...--...--...6
26.Patryk Pawlaszczyk*....--....3...--...--...--...--...--...--...--...3
...Krystian Barański*.....--....3...--...--...--...--...--...--...--...3


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL