Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 23 paź 2017, o 21:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 22:43 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
TURNIEJE INDYWIDUALNE

GP
1. Tomasz Gollob (Świętochłowice)
2. Leigh Adams (Wrocław)
3. Ryan Sullivan (Tarnów)

Greg Hancock (Częstochowa)
Nicki Pedersen (Tarnów)
Andreas Jonsson (Gdańsk)
Jason Crump (Toruń)
Hans N. Andersen (Grudziądz)

GPJ
1. Emil Sajfutdinow (Poznań)
2. Patrick Hougaard (Bydgoszcz)
3. Maciej Janowski (Toruń)

Nicolai Klindt (Lwów)
Maksim Bogdanow (Kraków)
Martin Vaculik (Gdańsk)

IM LPM
1. Adrian Miedzinski (Leszno)
2. Tomasz Gollob (Świętochłowice)
3. Sebastian Ulamek (Zielona Góra)

MIM LPM
1. Dawid Lampart (Świętochłowice)
2. Adam Kajoch (Krosno)
3. Maxim Bogdanow (Kraków)

MO LPM
1. Bjarne Pedersen (Gniezno)
2. Peter Karlsson (Lublin)
3. Daniel Nermark (Krakow)

Złoty kask
1. Krzysztof Kasprzak (Częstochowa)
2. Tomasz Gollob (Świętochłowice)
3. Mariusz Wegrzyk (Rybnik)

Srebrny kask
1. Grzegorz Zengota (Lublin)
2. Patryk Pawlaszczyk (Kraków)
3. Maciej Janowski (Toruń)

Brązowy kask
1. Dawid Lampart (Świętochłowice)
2. Marcel Kajzer (Leszno)
3. Bartosz Szymura (Grudziądz)

Kryterium Asów
1. Tomasz Gollob (Świętochłowice)
2. Wiesław Jaguś (Toruń)
3. Grzegorz Walasek (Częstochowa)

Turniej Gwiazdkowy (nie obejmuje klasyfikacji medalowej)
1.Andreas Jonsson (Gdańsk)
2.Adrian Miedziński (Leszno)
3.Jacek Rempała (Lwów)

Turniej Mistrzów
1. Rune Holta (Tarnów)
2. Peter Karlsson (Lublin)
3. Nicki Pedersen (Tarnów)

TURNIEJE DRUŻYNOWE

OMDM LPM
1: WTS Wroclaw
(Leigh Adams, Jarosław Hampel, Tobias Busch)
2: Slask Swietochlowice
(Lee Richardsson, Tomasz Gollob, Artur Mroczka)
3: Unia Tarnow
(Nicki Pedersen, Rune Holta, Matej Kus)

Puchar Ligi LPM
1. TARNÓW
(Nicki Pedersen, Piotr Świst, Matej Kus, Rayan Sullivan, Rune Holta)
2. CZESTOCHOWA
(Grzegorz Walasek, Chris Holder, Greg Hancock, Krzysztof Kasprzak, Jurica Pavlic)
3. GRUDZIADZ
(Hans N. Andersen, Grigorij Laguta, Janusz Kołodziej, Joonas Kylmeakorpi, Przemysław Pawlicki)

MDMP
1. SLASK SWIETOCHLOWICE
(Artem Wodjakow, Dawid Lampart, Mateusz Jurga, Artur Mroczka, Rafał Fleger)
2. TZ LUBLIN
(Maciej Ferian, Filip Sitera, Wladymir Omelian, Grzegorz Zengota, Marcel Szymko)
3. WYBRZEZE GDANSK
(Maciej Piaszczyński, Kacper Gomólski, Damian Sperz, Martin Vaculik, Patryk Jackiewicz)

MPPK
1. GKM GRUDZIĄDZ
(Hans N. Andersen, Janusz Kołodziej, Przemysław Pawlicki)
2. START GNIEZNO
(Bjarne Pedersen, Paweł Miesiądz, Piotr Paluch)
3. APATOR TORUŃ
(Jason Crump, Piotr Protasiewicz, Wiesław Jaguś)

MMPPK
1. WLÓKNIARZ CZESTOCHOWA
(Jurica Pavlic, Borys Miturski, Kamil Pulczyński)
2. UNIA TARNÓW
(Matej Kus, Tadeusz Kostro, Mateusz Kowalczyk)
3. SKA LWÓW
(Nicolai Klindt, Paweł Paliga, Janusz Baniak)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL