Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 25 wrz 2018, o 00:21

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VIII kolejka (06-17.08.09)
PostNapisane: 22 gru 2009, o 19:20 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2009-08-11 at Tarnów
8 Kolejka Ekstraligi LPM

UNIA TARNÓW 63 (111)
1. Ryan Sullivan............. 3 2* 3 3 3 - - 14+1
2. Piotr Świderski........... 2* 3 1 2* Wu - - 8+2 (I)
3. Nicki Pedersen............ 3 3 3 3 1 - - 13
4. Adrian Gomólski........... 2* 1 1 1 - - - 5+1
5. Rune Holta................ 3 3 2 3 2* - - 13+1
6. Tadeusz Kostro............ 2* 1 - - - - - 3+1
7. Matej Kus................. 3 2* 0 2* - - - 7+2

UNIA LESZNO 27 (69)
1. Rafał Okoniewski.......... 0 2 0 - - - - 2
2. Robert Miśkowiak.......... 1 0 3 0 1 2* - 7+1
3. Adrian Miedziński......... 1 1 1 - - - - 3
4. Grzegorz Kłopot........... 0 0 2 - - - - 2
5. Tomasz Jędrzejak.......... 2 1 2 2 3 - - 10
6. Mateusz Szostek........... 1 0 0 0 1 0 - 2
7. Marcel Kajzer............. u 1 0 0 - - - 1

No. Results UN UN UN UN
1: Matej Kus, Tadeusz Kostro, Mateusz Szostek, Marcel Kajzer (u)............. 5 1 5 1
2: Ryan Sullivan, Piotr Świderski, Robert Miśkowiak, Rafał Okoniewski........ 5 1 10 2
3: Nicki Pedersen, Adrian Gomólski, Adrian Miedziński, Grzegorz Kłopot....... 5 1 15 3
4: Rune Holta, Tomasz Jędrzejak, Tadeusz Kostro, Mateusz Szostek............. 4 2 19 5
5: Nicki Pedersen, Rafał Okoniewski, Adrian Gomólski, Robert Miśkowiak....... 4 2 23 7
6: Rune Holta, Matej Kus, Adrian Miedziński, Grzegorz Kłopot................. 5 1 28 8
7: Piotr Świderski, Ryan Sullivan, Tomasz Jędrzejak, Mateusz Szostek......... 5 1 33 9
8: Robert Miśkowiak, Rune Holta, Marcel Kajzer, Matej Kus.................... 2 4 35 13
9: Ryan Sullivan, Grzegorz Kłopot, Piotr Świderski, Robert Miśkowiak......... 4 2 39 15
10: Nicki Pedersen, Tomasz Jędrzejak, Adrian Gomólski, Mateusz Szostek........ 4 2 43 17
11: Rune Holta, Piotr Świderski, Robert Miśkowiak, Marcel Kajzer.............. 5 1 48 18
12: Nicki Pedersen, Matej Kus, Mateusz Szostek, Rafał Okoniewski.............. 5 1 53 19
13: Ryan Sullivan, Tomasz Jędrzejak, Adrian Gomólski, Mateusz Szostek......... 4 2 57 21
14: Ryan Sullivan, Rune Holta, Adrian Miedziński, Marcel Kajzer............... 5 1 62 22
15: Tomasz Jędrzejak, Robert Miśkowiak, Nicki Pedersen, Piotr Świderski (Wu).. 1 5 63 27

sędzia: Spiker

2009-08-13 at Gdańsk

WYBRZEŻE GDAŃSK 48 (92)
1. Andreas Jonsson........... 2* 2* 1 0 1 - - 6+2
2. Robert Kościecha.......... 3 3 3 1 3 - - 13
3. Kenneth Bjerre............ 0 3 3 3 1 - - 10
4. Tomasz Chrzanowski........ 2 2* 1 1 - - - 6+1
5. Chris Harris.............. 3 0 1 3 3 - - 10
6. Maciej Piaszczyński....... 1 0 - - - - - 1
7. Martin Vaculik............ U 1 1 0 - - - 2

APATOR TORUŃ 42 (88 )
1. Jason Crump............... 0 0 3 2 2* 2 - 9+1
2. Rafał Dobrucki............ 1 1 2* 2 0 - - 6+1
3. Piotr Protasiewicz........ 1 2* 2 0 2 - - 7+1
4. Freddie Eriksson.......... 3 3 0 - - - - 6
5. Wiesław Jaguś............. 2 0 2 3 0 - - 7
6. Maciej Janowski........... 3 0 1 1* - - - 5+1
7. Simon Gustafsson.......... 2* 0 - - - - - 2+1

No. Results WY AP WY AP
1: Maciej Janowski, Simon Gustafsson, Maciej Piaszczyński, Martin Vaculik (U).. 1 5 1 5
2: Robert Kościecha, Andreas Jonsson, Rafał Dobrucki, Jason Crump.............. 5 1 6 6
3: Freddie Eriksson, Tomasz Chrzanowski, Piotr Protasiewicz, Kenneth Bjerre.... 2 4 8 10
4: Chris Harris, Wiesław Jaguś, Martin Vaculik, Maciej Janowski................ 4 2 12 12
5: Kenneth Bjerre, Tomasz Chrzanowski, Rafał Dobrucki, Jason Crump............. 5 1 17 13
6: Freddie Eriksson, Piotr Protasiewicz, Martin Vaculik, Chris Harris.......... 1 5 18 18
7: Robert Kościecha, Andreas Jonsson, Maciej Janowski, Wiesław Jaguś........... 5 1 23 19
8: Jason Crump, Rafał Dobrucki, Chris Harris, Maciej Piaszczyński.............. 1 5 24 24
9: Robert Kościecha, Piotr Protasiewicz, Andreas Jonsson, Freddie Eriksson..... 4 2 28 26
10: Kenneth Bjerre, Wiesław Jaguś, Tomasz Chrzanowski, Simon Gustafsson......... 4 2 32 28
11: Chris Harris, Rafał Dobrucki, Robert Kościecha, Piotr Protasiewicz.......... 4 2 36 30
12: Kenneth Bjerre, Jason Crump, Maciej Janowski, Martin Vaculik................ 3 3 39 33
13: Wiesław Jaguś, Jason Crump, Tomasz Chrzanowski, Andreas Jonsson............. 1 5 40 38
14: Chris Harris, Piotr Protasiewicz, Andreas Jonsson, Rafał Dobrucki........... 4 2 44 40
15: Robert Kościecha, Jason Crump, Kenneth Bjerre, Wiesław Jaguś................ 4 2 48 42

sędzia: Iromar

2009-08-15

WTS WROCŁAW 47
1. Jarosław Hampel........... 1* 3 1* 2 1* - - 8+3
2. Tomasz Gapiński........... 2 1 2 1 1* - - 7+1
3. Niels K. Iversen.......... 1 0 1* 3 - - - 5+1
4. Paweł Hlib................ 3 2 2 T 2 - - 9
5. Leigh Adams............... 3 1* W 3 2 - - 9+1
6. Tobias Busch.............. 3 0 2 3 0 - - 8
7. Marcin Piekarski.......... 1 - - - - - - 1

TŻ LUBLIN 43
1. Lukas Dryml............... 3 1 1* 1* 0 - - 6+2
2. Zbigniew Suchecki......... 0 - - - - - - 0
3. Daniel Jeleniewski........ 0 0 0 2 - - - 2
4. Jonas Davidsson........... 2 3 3 1 0 - - 9
5. Peter Karlsson............ 2 0 3 3 3 - - 11
6. Filip Sitera.............. 0 1* 2 0 - - - 3+1
7. Grzegorz Zengota.......... 2 3 2 D 2 3 - 12

No. Results WT TŻ WT TŻ
1: Tobias Busch, Grzegorz Zengota, Marcin Piekarski, Filip Sitera.......... 4 2 4 2
2: Lukas Dryml, Tomasz Gapiński, Jarosław Hampel, Zbigniew Suchecki........ 3 3 7 5
3: Paweł Hlib, Jonas Davidsson, Niels K. Iversen, Daniel Jeleniewski....... 4 2 11 7
4: Leigh Adams, Peter Karlsson, Filip Sitera, Tobias Busch................. 3 3 14 10
5: Grzegorz Zengota, Paweł Hlib, Lukas Dryml, Niels K. Iversen............. 2 4 16 14
6: Jonas Davidsson, Tobias Busch, Leigh Adams, Daniel Jeleniewski.......... 3 3 19 17
7: Jarosław Hampel, Filip Sitera, Tomasz Gapiński, Peter Karlsson.......... 4 2 23 19
8: Tobias Busch, Grzegorz Zengota, Lukas Dryml, Leigh Adams (W)............ 3 3 26 22
9: Jonas Davidsson, Tomasz Gapiński, Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski... 3 3 29 25
10: Peter Karlsson, Paweł Hlib, Niels K. Iversen, Filip Sitera.............. 3 3 32 28
11: Leigh Adams, Daniel Jeleniewski, Tomasz Gapiński, Grzegorz Zengota (D).. 4 2 36 30
12: Niels K. Iversen, Grzegorz Zengota, Lukas Dryml, Tobias Busch........... 3 3 39 33
13: Peter Karlsson, Jarosław Hampel, Jonas Davidsson, Paweł Hlib (T)........ 2 4 41 37
14: Grzegorz Zengota, Paweł Hlib, Tomasz Gapiński, Lukas Dryml.............. 3 3 44 40
15: Peter Karlsson, Leigh Adams, Jarosław Hampel, Jonas Davidsson........... 3 3 47 43

sędzia: Vieri

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 59 (115)
1. Grzegorz Walasek.......... 3 3 3 3 0 - - 12
2. Chris Holder.............. WU T 1 2* - - - 3+1
3. Krzysztof Kasprzak........ 1 3 3 3 - - - 10
4. Fredrik Lindgren.......... 3 2* 2* 1 - - - 8+2
5. Greg Hancock.............. 3 3 3 3 2 - - 14
6. Borys Miturski............ 0 2* 1 3 - - - 6+1
7. Jurica Pavlic............. 3 1 2* D - - - 6+1

START GNIEZNO 31 (65)
1. Daniel Davidsson.......... 2 0 0 1* - - - 3+1
2. Łukasz Linette............ 1* 1 - - - - - 2+1
3. Kosia Podżuks............. 0 0 - - - - - 0
4. Adrian Rymel.............. 2 1 0 1 3 - - 7
5. Piotr Paluch.............. 2 1* 2 1 2 1 - 9+1
6. Mateusz Gorzelańczyk...... 1* 2 0 2 0 - - 5+1
7. Lars Hansen............... 2 0 1 0 0 2 - 5

No. Results WŁ ST WŁ ST
1: Jurica Pavlic, Lars Hansen, Mateusz Gorzelańczyk, Borys Miturski.......... 3 3 3 3
2: Grzegorz Walasek, Daniel Davidsson, Łukasz Linette, Chris Holder (WU)..... 3 3 6 6
3: Fredrik Lindgren, Adrian Rymel, Krzysztof Kasprzak, Kosia Podżuks......... 4 2 10 8
4: Greg Hancock, Piotr Paluch, Jurica Pavlic, Lars Hansen.................... 4 2 14 10
5: Krzysztof Kasprzak, Fredrik Lindgren, Łukasz Linette, Daniel Davidsson.... 5 1 19 11
6: Greg Hancock, Jurica Pavlic, Adrian Rymel, Kosia Podżuks.................. 5 1 24 12
7: Grzegorz Walasek, Mateusz Gorzelańczyk, Piotr Paluch, Chris Holder (T).... 3 3 27 15
8: Greg Hancock, Borys Miturski, Lars Hansen, Daniel Davidsson............... 5 1 32 16
9: Grzegorz Walasek, Piotr Paluch, Chris Holder, Adrian Rymel................ 4 2 36 18
10: Krzysztof Kasprzak, Fredrik Lindgren, Piotr Paluch, Mateusz Gorzelańczyk.. 5 1 41 19
11: Greg Hancock, Chris Holder, Adrian Rymel, Lars Hansen..................... 5 1 46 20
12: Krzysztof Kasprzak, Mateusz Gorzelańczyk, Borys Miturski, Lars Hansen..... 4 2 50 22
13: Grzegorz Walasek, Piotr Paluch, Fredrik Lindgren, Mateusz Gorzelańczyk.... 4 2 54 24
14: Borys Miturski, Lars Hansen, Daniel Davidsson, Jurica Pavlic (D).......... 3 3 57 27
15: Adrian Rymel, Greg Hancock, Piotr Paluch, Grzegorz Walasek................ 2 4 59 31

sędzia: Sergio


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL