Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 17 lip 2018, o 01:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VII kolejka (23.07-03.08.09)
PostNapisane: 22 gru 2009, o 19:18 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2009-07-27 at Gniezno
VII runda DMP

START GNIEZNO 34
1. Adam Shields.............. 2 2 1* U 1 - - 6+1
2. Paweł Miesiąc............. 1* 0 2 1* 0 - - 4+2
3. Daniel Davidsson.......... 3 0 0 1* 2 3 - 9+1
4. Piotr Paluch.............. 0 1 1 - - - - 2
5. Bjarne Pedersen........... 1 0 2 2 - - - 5
6. Adrian Szewczykowski...... 1* 0 2 - - - - 3+1
7. Artem Laguta.............. 2 0 1 2 - - - 5

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 56
1. Grzegorz Walasek.......... D 2* 3 3 0 - - 8+1
2. Chris Holder.............. 3 3 1 3 - - - 10
3. Krzysztof Kasprzak........ 1* 3 0 0 3 - - 7+1
4. Fredrik Lindgren.......... 2 2* 3 1 - - - 8+1
5. Greg Hancock.............. 3 3 2* 3 - - - 11+1
6. Borys Miturski............ 0 0 1 - - - - 1
7. Jurica Pavlic............. 3 2* 1 3 2 - - 11+1

No. Results ST WŁ ST WŁ
1: Jurica Pavlic, Artem Laguta, Adrian Szewczykowski, Borys Miturski......... 3 3 3 3
2: Chris Holder, Adam Shields, Paweł Miesiąc, Grzegorz Walasek (D)........... 3 3 6 6
3: Daniel Davidsson, Fredrik Lindgren, Krzysztof Kasprzak, Piotr Paluch...... 3 3 9 9
4: Greg Hancock, Jurica Pavlic, Bjarne Pedersen, Artem Laguta................ 1 5 10 14
5: Chris Holder, Grzegorz Walasek, Piotr Paluch, Daniel Davidsson............ 1 5 11 19
6: Krzysztof Kasprzak, Fredrik Lindgren, Artem Laguta, Bjarne Pedersen....... 1 5 12 24
7: Greg Hancock, Adam Shields, Jurica Pavlic, Paweł Miesiąc.................. 2 4 14 28
8: Grzegorz Walasek, Artem Laguta, Chris Holder, Adrian Szewczykowski........ 2 4 16 32
9: Fredrik Lindgren, Paweł Miesiąc, Adam Shields, Krzysztof Kasprzak......... 3 3 19 35
10: Jurica Pavlic, Greg Hancock, Piotr Paluch, Daniel Davidsson............... 1 5 20 40
11: Chris Holder, Bjarne Pedersen, Paweł Miesiąc, Krzysztof Kasprzak.......... 3 3 23 43
12: Grzegorz Walasek, Adrian Szewczykowski, Daniel Davidsson, Borys Miturski.. 3 3 26 46
13: Greg Hancock, Bjarne Pedersen, Fredrik Lindgren, Adam Shields (U)......... 2 4 28 50
14: Krzysztof Kasprzak, Daniel Davidsson, Borys Miturski, Paweł Miesiąc....... 2 4 30 54
15: Daniel Davidsson, Jurica Pavlic, Adam Shields, Grzegorz Walasek........... 4 2 34 56

sędzia: Cokus

2009-07-28 at Toruń

APATOR TORUŃ 46
1. Jason Crump............... 3 3 2 3 0 - - 11
2. Rafał Dobrucki............ 1 1 1* 3 1 - - 7+1
3. Piotr Protasiewicz........ 2 2 0 2 0 - - 6
4. Freddie Eriksson.......... 1* 0 2 2* - - - 5+2
5. Wiesław Jaguś............. 2 1* 3 2* 3 - - 11+2
6. Maciej Janowski........... 0 1* 2 0 - - - 3+1
7. Simon Gustafsson.......... 3 0 - - - - - 3

WYBRZEŻE GDAŃSK 44
1. Chris Harris.............. 2 3 1* 3 2* 2 - 13+2
2. Robert Kościecha.......... 0 1 2 0 - - - 3
3. Kenneth Bjerre............ 3 0 3 1 - - - 7
4. Tomasz Chrzanowski........ 0 3 D 1 - - - 4
5. Andreas Jonsson........... 3 2 3 0 3 1* - 12+1
6. Maciej Piaszczyński....... 1* 1 1 - - - - 3+1
7. Martin Vaculik............ 2 0 0 - - - - 2

No. Results AP WY AP WY
1: Simon Gustafsson, Martin Vaculik, Maciej Piaszczyński, Maciej Janowski...... 3 3 3 3
2: Jason Crump, Chris Harris, Rafał Dobrucki, Robert Kościecha................. 4 2 7 5
3: Kenneth Bjerre, Piotr Protasiewicz, Freddie Eriksson, Tomasz Chrzanowski.... 3 3 10 8
4: Andreas Jonsson, Wiesław Jaguś, Maciej Janowski, Martin Vaculik............. 3 3 13 11
5: Chris Harris, Piotr Protasiewicz, Robert Kościecha, Freddie Eriksson........ 2 4 15 15
6: Tomasz Chrzanowski, Maciej Janowski, Wiesław Jaguś, Kenneth Bjerre.......... 3 3 18 18
7: Jason Crump, Andreas Jonsson, Rafał Dobrucki, Martin Vaculik................ 4 2 22 20
8: Wiesław Jaguś, Robert Kościecha, Chris Harris, Simon Gustafsson............. 3 3 25 23
9: Kenneth Bjerre, Jason Crump, Rafał Dobrucki, Tomasz Chrzanowski (D)......... 3 3 28 26
10: Andreas Jonsson, Freddie Eriksson, Maciej Piaszczyński, Piotr Protasiewicz.. 2 4 30 30
11: Rafał Dobrucki, Wiesław Jaguś, Kenneth Bjerre, Robert Kościecha............. 5 1 35 31
12: Chris Harris, Piotr Protasiewicz, Maciej Piaszczyński, Maciej Janowski...... 2 4 37 35
13: Jason Crump, Freddie Eriksson, Tomasz Chrzanowski, Andreas Jonsson.......... 5 1 42 36
14: Andreas Jonsson, Chris Harris, Rafał Dobrucki, Piotr Protasiewicz........... 1 5 43 41
15: Wiesław Jaguś, Chris Harris, Andreas Jonsson, Jason Crump................... 3 3 46 44

sędzia: Iromar

2009-07-28

TŻ LUBLIN 44
1. Daniel Jeleniewski........ 0 2 3 1 2 - - 8
2. Lukas Dryml............... 3 1* 2* 2 2 - - 10+2
3. Zbigniew Suchecki......... 1 1* 2* 2 0 - - 6+2
4. Jonas Davidsson........... 3 2 3 0 0 - - 8
5. Pater Karlsson............ 3 U - - - - - 3 (I)
6. Filip Sitera.............. D 0 3 1* - - - 4+1
7. Grzegorz Zengota.......... 1 3 1 0 - - - 5

WTS WROCŁAW 46
1. Jarosław Hampel........... 1* 0 2 3 2* 3 - 11+2
2. Tomasz Gapiński........... 2 3 0 1 1 - - 7
3. Niels K. Iversen.......... 2 2 1 3 - - - 8
4. Paweł Hlib................ 0 1* 0 - - - - 1+1
5. Leigh Adams............... 2 3 1 3 3 1 - 13
6. Tobias Busch.............. 3 1* 0 0 D - - 4+1
7. Marcin Piekarski.......... 2* - - - - - - 2+1

No. Results TŻ WT TŻ WT
1: Tobias Busch, Marcin Piekarski, Grzegorz Zengota, Filip Sitera (D)........ 1 5 1 5
2: Lukas Dryml, Tomasz Gapiński, Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski......... 3 3 4 8
3: Jonas Davidsson, Niels K. Iversen, Zbigniew Suchecki, Paweł Hlib.......... 4 2 8 10
4: Pater Karlsson, Leigh Adams, Tobias Busch, Filip Sitera................... 3 3 11 13
5: Tomasz Gapiński, Jonas Davidsson, Zbigniew Suchecki, Jarosław Hampel...... 3 3 14 16
6: Grzegorz Zengota, Niels K. Iversen, Paweł Hlib, Pater Karlsson (U)........ 3 3 17 19
7: Leigh Adams, Daniel Jeleniewski, Lukas Dryml, Tobias Busch................ 3 3 20 22
8: Filip Sitera, Jarosław Hampel, Grzegorz Zengota, Tomasz Gapiński.......... 4 2 24 24
9: Daniel Jeleniewski, Lukas Dryml, Niels K. Iversen, Paweł Hlib............. 5 1 29 25
10: Jonas Davidsson, Zbigniew Suchecki, Leigh Adams, Tobias Busch............. 5 1 34 26
11: Leigh Adams, Lukas Dryml, Tomasz Gapiński, Grzegorz Zengota............... 2 4 36 30
12: Jarosław Hampel, Zbigniew Suchecki, Filip Sitera, Tobias Busch (D)........ 3 3 39 33
13: Leigh Adams, Jarosław Hampel, Daniel Jeleniewski, Jonas Davidsson......... 1 5 40 38
14: Niels K. Iversen, Daniel Jeleniewski, Tomasz Gapiński, Zbigniew Suchecki.. 2 4 42 42
15: Jarosław Hampel, Lukas Dryml, Leigh Adams, Jonas Davidsson................ 2 4 44 46

sędzia: Vieri

2009-07-30

UNIA LESZNO 42
1. Rafal Okoniewski.......... 1* 3 2 2 - - - 8+1
2. Robert Miśkowiak.......... 2 2* 0 0 - - - 4+1
3. Adrian Miedzinski......... 2 2 1* 0 0 3 - 8+1
4. Grzegorz Klopot........... 0 0 2 0 - - - 2
5. Tomasz Jedrzejak.......... 3 1* 1 1 1 2* - 9+2
6. Mateusz Lampkowski........ 3 - - - - - - 3
7. Marcel Kajzer............. 2* 2* 2 0 2 - - 8+2

UNIA TARNÓW 48
1. Ryan Sullivan............. 3 1 3 3 3 - - 13
2. Piotr Swiderski........... D 3 3 2* - - - 8+1
3. Nicki Pedersen............ 3 3 2* 3 2* 1 - 14+2
4. Adrian Gomólski........... 1 0 1 3 - - - 5
5. Rune Holta................ Wu 1 3 1 0 - - 5
6. Tadeusz Kostro............ 0 1 - - - - - 1
7. Matej Kus................. 1 0 T 1 - - - 2

No. Results UN UN UN UN
1: Mateusz Lampkowski, Marcel Kajzer, Matej Kus, Tadeusz Kostro............ 5 1 5 1
2: Ryan Sullivan, Robert Miśkowiak, Rafal Okoniewski, Piotr Swiderski (D).. 3 3 8 4
3: Nicki Pedersen, Adrian Miedzinski, Adrian Gomólski, Grzegorz Klopot..... 2 4 10 8
4: Tomasz Jedrzejak, Marcel Kajzer, Tadeusz Kostro, Rune Holta (Wu)........ 5 1 15 9
5: Piotr Swiderski, Adrian Miedzinski, Ryan Sullivan, Grzegorz Klopot...... 2 4 17 13
6: Nicki Pedersen, Marcel Kajzer, Tomasz Jedrzejak, Adrian Gomólski........ 3 3 20 16
7: Rafal Okoniewski, Robert Miśkowiak, Rune Holta, Matej Kus............... 5 1 25 17
8: Ryan Sullivan, Nicki Pedersen, Tomasz Jedrzejak, Marcel Kajzer.......... 1 5 26 22
9: Nicki Pedersen, Rafal Okoniewski, Adrian Gomólski, Robert Miokowiak..... 2 4 28 26
10: Rune Holta, Grzegorz Klopot, Adrian Miedzinski, Matej Kus (T)........... 3 3 31 29
11: Piotr Swiderski, Nicki Pedersen, Tomasz Jedrzejak, Robert Miśkowiak..... 1 5 32 34
12: Ryan Sullivan, Marcel Kajzer, Matej Kus, Adrian Miedzinski.............. 2 4 34 38
13: Adrian Gomólski, Rafal Okoniewski, Rune Holta, Grzegorz Klopot.......... 2 4 36 42
14: Ryan Sullivan, Piotr Swiderski, Tomasz Jedrzejak, Adrian Miedzinski..... 1 5 37 47
15: Adrian Miedzinski, Tomasz Jedrzejak, Nicki Pedersen, Rune Holta......... 5 1 42 48

sędzia: Sergio


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL