Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 17 lip 2018, o 01:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Składy drużyn
PostNapisane: 22 gru 2009, o 18:53 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
Kod:
LPM 09 - EKSTRALIGA


GDAŃSK

seniorzy:

Andreas Jonsson            SWE    29   11,20
Chris Harris               GBR    27   10,00 - wyp. z Opole
Kenneth Bjerre             DEN    25    9,70
Robert Kościecha                  32    9,50
Tomasz Chrzanowski                29    9,50
   Krzysztof Jabłoński            32    8,90 - wyp. do Opole
   Mirosław Jabłoński             24    8,20 - wyp. do Opole
Jason Doyle                AUS    24    7,70

juniorzy:

Martin Vaculik             SVK    19    7,90
   Billy Forsberg          SWE    21    7,70 - wyp. do Opole
Maciej Piaszczyński               19    7,10
Peter Juul Larsen          DEN    19    6,50
Josh Auty                  GBR    19    6,40
Christian Ago              SWE    19    6,00
Damian Sperz                      19    6,00
Kacper Gomólski                   17    5,40
Paweł Jackiewicz                  18    5,30
   Cyprian Szymko                 19    5,20 - wyp. do Rybnik
   Marcel Szymko                  17    5,00 - wyp. do Lublin


GNIEZNO

seniorzy:

Bjarne Pedersen            DEN    31   10,50
Adam Shields               AUS    32    8,80
Paweł Miesiąc                     24    8,50
Piotr Paluch                      39    8,40 - wyp. z Lwów
Simon Stead                GBR    27    8,30
Daniel Davidsson           SWE    26    8,20
Kostia Podżuks             LAT    23    8,20
Adrian Rymel               CZE    34    8,20
Łukasz Linette                    27    7,20 - wyp. z Opole

juniorzy:

Artem Łaguta               RUS    19    8,10
   Nikolai Klindt          DEN    21    7,90 - wyp. do Lwów
Adrian Szewczykowski              20    7,00
Lars Hansen                DEN    21    6,60
Mateusz Gorzelańczyk              19    5,20 - wyp. z Rzeszów


TARNÓW

seniorzy:

Nicki Pedersen             DEN    32   11,90
Ryan Sullivan              AUS    34   10,70
Rune Holta                        36   10,60
Piotr Świderski                   26    9,70
Adrian Gomólski                   22    9,40
Kai Laukkanen              FIN    35    8,00
Kamil Brzozowski                  22    7,70

juniorzy:

Matej Kus                  CZE    20    7,90
   Emil Idziorek                  20    5,80 - wyp. do Rawicz
Jan Holub                  CZE    18    5,70
Tadeusz Kostro                    18    5,70
Mateusz Kowalczyk                 20    5,50
Attila Molnar              HUN    17    5,50
Marek Łozowicki                   16    5,10


LESZNO

seniorzy:

Adrian Miedziński                 24    9,40
Tomasz Jędrzejak                  32    9,20
Rafał Okoniewski                  29    8,90
Robert Miśkowiak                  26    8,40
Grzegorz Kłopot                   31    8,30

juniorzy:

Marcel Kajzer                     19    7,00
Mateusz Szostek                   19    5,60
Mateusz Lampkowski                19    5,40
Maciej Brzeziński                 17    5,10
Mateusz Łukaszewski               17    5,00


WROCŁAW

seniorzy:

Leigh Adams                AUS    38   11,40 - wyp. z Zielona Góra
Jarosław Hampel                   27   11,00
   Scott Nicholls          GBR    31    9,70 - wyp. do Zielona Góra
Niels K. Iversen           DEN    27    9,20
Tomasz Gapiński                   27    9,10
   Matej Zagar             SVN    26    9,10 - wyp. do Zielona Góra
Paweł Hlib                        23    8,20
Mariusz Franków                   31    8,00
Tomasz Cieślewicz                 31    7,30
Marcin Kozdraś                    22    5,50

juniorzy:

Tobias Busch               GER    21    7,00
Klaus Jakobsen             DEN    19    6,20
Marcin Piekarski                  20    5,80
Oskar Pieniążek                   19    5,60
Karol Sroka                       20    5,30
Marcin Nowakowski                 19    5,20


TORUŃ

seniorzy:

Jason Crump                AUS    34   11,60
Wiesław Jaguś                     33   10,50
Piotr Protasiewicz                34    9,70
Freddie Eriksson           SWE    28    9,40
Rafał Dobrucki                    33    9,30
   Karol Ząbik                    23    8,70 - wyp. do Opole
   Kim Jansson             SWE    29    8,30 - wyp. do Rawicz
Lubos Tomicek              CZE    23    7,90
Grzegorz Knapp                    30    7,70

juniorzy:

Maciej Janowski                   18    8,50
Simon Gustafsson           SWE    19    7,20
Sławomir Pyszny                   19    5,50
Łukasz Stogowski                  17    5,00


LUBLIN

seniorzy:

Peter Karlsson             SWE    40    9,50
Jonas Davidsson            SWE    25    9,00
Lukas Dryml                CZE    28    9,00 - wyp. z Częstochowa
Daniel Jeleniewski                26    8,90
Zbigniew Suchecki                 25    8,20 - wyp. z Piła
Robert Mikołajczak                34    8,00 - wyp. z Piła
   Stanisław Burza                32    7,90 - wyp. do Piła
   James Wright            GBR    23    7,60 - wyp. do Piła
Andriej Karpow                    22    6,80
Robert Kasprzak                   22    6,70

juniorzy:

Grzegorz Zengota                  21    8,20 - wyp. z Częstochowa
Filip Sitera               CZE    20    7,20
Nikola Martinec            CRO    19    5,90 - wyp. z Grudziądz
Władymir Omelian                  21    5,60
Maciej Fajfer                     18    5,50
Kamil Popławski                   19    5,00 - wyp. z Piła
Marcel Szymko                     17    5,00 - wyp. z Gdańsk


CZĘSTOCHOWA

seniorzy:

Greg Hancock               USA    39   11,40
Grzegorz Walasek                  33   10,60
Krzysztof Kasprzak                25   10,20
Chris Holder               AUS    22    9,80
Fredrik Lindgren           SWE    24    9,50
   Lukas Dryml             CZE    28    9,00 - wyp. do Lublin

juniorzy:

Jurica Pavlic              CRO    20    8,30
   Grzegorz Zengota               21    8,20 - wyp. do Lublin
   Tai Woffinden           GBR    19    7,60 - wyp. do Gorzów
Darcy Ward                 AUS    17    7,40
   Lewis Bridger           GBR    20    7,20 - wyp. do Zielona Góra (liga)
Josef Tabaka               HUN    20    6,90
Borys Miturski                    20    6,60
Ludvig Lindgren            SWE    19    6,60
Kamil Pulczyński                  17    5,30


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL