Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 25 cze 2017, o 13:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podsumowanie imprez
PostNapisane: 22 gru 2009, o 18:55 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Sebastian Ułamek (BYDGOSZCZ)
2. Krzysztof Kasprzak (TARNÓW)
3. Grzegorz Walasek (CZĘSTOCHOWA)

***********************************************

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski

1. Mirosław Jabłoński (GDAŃSK)
2. Marcin Nowaczyk (PIŁA)
3. Mariusz Pacholak (KROSNO)

***********************************************

Mistrzostwa Polski Par Klubowych

1.SKA LWÓW
Wladymir Kolodij
Igor Borisenko

Paweł Staszek

2.START GNIEZNO
Jacek Gollob
Krzysztof Słaboń

Paweł Duszyński

3.KSZ KROSNO
Igor Marko
Tomasz Łukaszewicz

Łukasz Szmid

***********************************************

Młodieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych

1. CKM WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA

Krystian Klecha
Marcin Jankowski

Michał Ciura

2. WTS ATLAS WROCŁAW
Adrian Gomólski
Paweł Hlib

Adrian Płuska

3. KS APATOR ADRIANA TORUŃ
Adrian Miedziński
Karol Ząbik

Arkadiusz Kalwasiński

***********************************************

Młodieżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski

1.POLONIA BYDGOSZCZ
Marek Cieślewicz
Grzegorz Czechowski
Piotr Domagała
Wiaczesław Gieruckij

Marcin Jędrzejewski

2.WYBRZEŻE GDANSK
Mirosław Jabłoński
Tomasz Olechwierowicz
Maciej Pawłowski
Ronnie Jamrozy

Kacper Kępa

3.STAL GORZÓW
Sławomir Dąbrowski
Kamil Brzozowski
Marcin Rempala
Yaroslav Poliuhovich

***********************************************

Otwarte Mistrzostwa Drużyn Mieszanych

1.Włókniarz Częstochowa
Ryan Sullivan
Rune Holta

Krystian Klecha

2.Wybrzeze Gdansk
Andreas Jonsson
Tomasz Chrzanowski

Miroslaw Jablonski

3.Apator Torun
Jason Crump
Piotr Protasiewicz

Adrian Miedziński

***********************************************

Złoty Kask

1.Piotr Protasiewicz (TORUŃ)
2.Michał Robacki (LESZNO)
3.Sebastian Ułamek (BYDGOSZCZ)

***********************************************

Srebrny Kask

1. Mirosław Kowalik
2. Grzegorz Walasek
3. Tomasz Piszcz

***********************************************

Brązowy Kask

1. Janusz Kołodziej
2. Mariusz Pacholak
3. Michał Rajkowski

***********************************************

Kryterium Asów

1.Sławomir Drabik
2.Tomasz Chrzanowski
3.Łukasz Romanek

***********************************************

Mistrzostwa Obcokrajowców

1.Tony Rickardson (TARNÓW)
2.Nicki Pedersen (GRUDZIĄDZ)
3.Leigh Adams (LESZNO)

***********************************************

GRAND PRIX

1.Jason Crump (TORUŃ)
2.Leigh Adams (LESZNO)
3.Ryan Sullivan (CZĘSTOCHOWA)

KLASYFIKACJA GRAND PRIX LPM'03 - KOŃCOWA

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
-----------------------------------------------------------------------------
1..Jason Crump............25...18...13....8...25...25...11...11...16...152
2..Leigh Adams............16...11....7...20...20...16...13....6...20...129
3..Ryan Sullivan..........18...13...25...25....6....8....7...13....7...122
...Magnus Zetterstroem....13....5...11...18....8...18...20...18...11...122
5..Tony Rickardsson.......20...13....7....1...16...20...18....8....8...111
6..Andreas Jonsson........11....6...13...13...18...11...11....8....4...95
7..Brian Karger............5...25...16...16....8....7....6....1....1...85
8..Sebastian Ułamek.......13...11...18....7....5....3....2...16....8...83
9..Greg Hancock............7....4....3....5...13....2....3...20...25...82
10.Nicki Pedersen..........8....3...20...13...13....5....8....5....6...81
11.Jaroslaw Hampel.........4....2....5....6....1...13...16...25....5...77
12.Jesper B. Jensen.......16...11....7....2....4....5....4....5...18...72
13.Lee Richardsson.........3....2....2...11...11....2...25....7....7...70
14.Billy Hamill............6...20....8....4...11....4....4....2....6...65
15.Mark Loram.............11...16...11....7....5....3....5....2....2...62
16.Niels Kristian Iversen..8....8....5....1....3....4....6...11...13...59
...Matej Ferjan............6....8....6....3....4...13....5....3...11...59
18.Antonio Lindbaeck.......1....1....4....8....2...11....7...13....5...52
19.Peter Karlsson..........3....3....4....4....2....7...13....7....2...45
20.Stefan Anderson.........7....4....3....2....7....6....8....4....3...44
21.Niklas Klingberg........2....7....2...11....6....1....1....6....4...40
...Bjarne Pedersen.........5....1....1....6....3....6....2....3...13...40
23.Mikael Max..............2....7....8....5....1....8....1....4....1...37
24.Ronnie Pedersen.........1....5....1....3....7....1....3....1....3...25



***********************************************

GRAND PRIX JUNIORÓW

1.Marcin Rempała (GORZÓW)
2.Marcin Nowaczyk (PIŁA)
3.Mirosław Jabłoński (GDAŃSK)
3.Janusz Kołodziej (TARNÓW)

KLASYFIKACJA GRAND PRIX JUNIORÓW LPM'03 - KOŃCOWA

Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
-----------------------------------------------------------------------------
1..Marcin Rempała.........16...18....7...18...25...18...13...25...18...158
2..Marcin Nowaczyk........25....8...11...13...18...25...18...13...16...147 
3..Mirosław Jabłoński......7...11...13...16...16....6...25...11...20...125
...Janusz Kołodziej........5...13...25...25....7...11....8...16...25...125
5..Paweł Miesiąc..........18...16...13....6...13...20...16....5....8...115
6..Marek Cieślewicz........1...20...20...20...11....6...20...11....5...114
7..Dawid Stachyra..........4...25...11...13....8....3....5...13...11...96
8..Adrian Miedziński.......8....3....7....8....5...13...11...20...13...88
9..Michał Rajkowski.......13....7....1....4....8...13...11....7...13...77
10.Krzysztof Buczkowski....6...13...18...11....6....2....3....8....8...75 
11.Mariusz Pacholak........3....5....8....3...20....5....8....8....7...67
12.Marcin Jaguś...........13....6...16....8....1....8....7....1....5...65
13.Zbigniew Suchecki......11...11....5....5...13....8....4....1....6...64 
14.Krystian Klecha........20....8....6....1....1....5...13....6....1...61
15.Mateusz Jurga...........7....6....4....4....7...16....5....4....3...56
...Paweł Hlib.............11....5....4....7....4....4....4....6...11...56
17.Przemysław Pyzik........8....1....2...11....6...11....6....3....7...55
18.Marcin Sekula...........1....2....8....7...11....7....2....5....4...47
19.Marcin Liberski.........2....4....1....1....2....7....3...18....6...44
20.Mateusz Szczepaniak.....4....1....3....5....5....4....7....7....3...42
21.Aleksandr Piatniczko....3....7....5....6....2....1....6....3....2...35
22.Norbert Kościuch........5....3....3....3....3....1....1....4....4...27
23.Aleksander Dowżenko.....2....4....6....2....4....2....1....2....1...24
...Paweł Kowalewski........6....2....2....2....3....3....2....2....2...24


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL