Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 24 lis 2017, o 21:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 2 lip 2010, o 19:17 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
XVIII Kolejka (01-12.07.2010)

Leszno - Tarnów
Gdańsk - Grudziądz
Poznań - Bydgoszcz
Rybnik - Zielona Góra
Opole - Świętochłowice
Piła pauzuje



1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tej samej ligi lub miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pon numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem.
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 7 lip 2010, o 22:27 
Offline

Dołączył(a): 28 cze 2010, o 12:02
Posty: 555
2010-07-07 at Poznań
XVIII kolejka Ligi juniorów

PSŻ POZNAŃ 51
1. Jurica Pavlic............. 1* 2* 3 3 3 - - 12+2
2. Daniel Pytel.............. 2 3 1 3 0 - - 9
3. Jozef Tabaka.............. 3 2 3 2 0 - - 10
4. Emil Pulczyński........... 1 1* 1 1 - - - 4+1
5. Hynek Stichauer........... 2 W2 1* 2* 1 - - 6+2
6. Łukasz Lipiński........... 0 - - - - - - 0
7. Andrij Kobrin............. 3 1* 3 2 1* - - 10+2

POLONIA BYDGOSZCZ 39
1. Michał Kryjom............. 0 0 - - - - - 0
2. Seve Boxall............... 3 3 Wu 1 3 2 - 12
3. Lars D. Gunnestadt........ 0 2 2 2* - - - 6+1
4. Wiaczesław Gieruckis...... 2 1* W2 0 2 3 - 8+1
5. Marcin Jędrzejewski....... 3 U 3 2 0 1* - 9+1
6. Paweł Machnik............. 1* 0 1 0 0 - - 2+1
7. Adrian Osmólski........... 2 - - - - - - 2

No. Results PS PO PS PO
1: Andrij Kobrin, Adrian Osmólski, Paweł Machnik, Łukasz Lipiński................. 3 3 3 3
2: Seve Boxall, Daniel Pytel, Jurica Pavlic, Michał Kryjom........................ 3 3 6 6
3: Jozef Tabaka, Wiaczesław Gieruckis, Emil Pulczyński, Lars D. Gunnestadt........ 4 2 10 8
4: Marcin Jędrzejewski, Hynek Stichauer, Andrij Kobrin, Paweł Machnik............. 3 3 13 11
5: Seve Boxall, Jozef Tabaka, Emil Pulczyński, Michał Kryjom...................... 3 3 16 14
6: Andrij Kobrin, Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis, Hynek Stichauer (W2).. 3 3 19 17
7: Daniel Pytel, Jurica Pavlic, Paweł Machnik, Marcin Jędrzejewski (U)............ 5 1 24 18
8: Marcin Jędrzejewski, Andrij Kobrin, Hynek Stichauer, Seve Boxall (Wu).......... 3 3 27 21
9: Jurica Pavlic, Lars D. Gunnestadt, Daniel Pytel, Wiaczesław Gieruckis (W2)..... 4 2 31 23
10: Jozef Tabaka, Marcin Jędrzejewski, Emil Pulczyński, Paweł Machnik.............. 4 2 35 25
11: Daniel Pytel, Hynek Stichauer, Seve Boxall, Wiaczesław Gieruckis............... 5 1 40 26
12: Seve Boxall, Jozef Tabaka, Andrij Kobrin, Paweł Machnik........................ 3 3 43 29
13: Jurica Pavlic, Wiaczesław Gieruckis, Emil Pulczyński, Marcin Jędrzejewski...... 4 2 47 31
14: Wiaczesław Gieruckis, Lars D. Gunnestadt, Hynek Stichauer, Daniel Pytel........ 1 5 48 36
15: Jurica Pavlic, Seve Boxall, Marcin Jędrzejewski, Jozef Tabaka.................. 3 3 51 39

100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 11 lip 2010, o 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
2010-07-11

KOLEJARZ OPOLE LJ 45 (85)
1. Josh Auty................. 3 D U 2* 3 U - 8+1
2. Patryk Malitowski......... U 0 - - - - - 0
3. Ricky Kling............... 3 3 3 3 3 3 - 18
4. Mateusz Chochliński....... U - - - - - - 0 (I)
5. Filip Sitera.............. 0 3 3 1 2 - - 9
6. Arkadiusz Sturomski....... 2 1 1 0 0 - - 4
7. Paweł Zarzycki............ 0 2 1 1 2* - - 6+1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LJ 45 (95)

1. Michael J. Jensen......... 2 2 2 2 D - - 8
2. Tomasz Halicki............ 1* 1* 1* 3 1 - - 7+3
3. Łukasz Sówka.............. 2 2 0 2* 1 - - 7+1
4. Siergiej Karaczencew...... 1* 0 - - - - - 1+1
5. Jevgienis Karavacskis..... 2* 3 0 2 3 - - 10+1
6. Marcin Bubel.............. 3 3 1 2 1* - - 10+1

7. Anders Mellgren........... 1 0 1 - - - - 2

No. Results KO ŚL KO ŚL
1: Marcin Bubel, Arkadiusz Sturomski, Anders Mellgren, Paweł Zarzycki........ 2 4 2 4
2: Josh Auty, Michael J. Jensen, Tomasz Halicki, Patryk Malitowski (U)....... 3 3 5 7
3: Ricky Kling, Łukasz Sówka, Siergiej Karaczencew, Mateusz Chochliński (U).. 3 3 8 10
4: Marcin Bubel, Jevgienis Karavacskis, Arkadiusz Sturomski, Filip Sitera.... 1 5 9 15
5: Ricky Kling, Michael J. Jensen, Tomasz Halicki, Josh Auty (D)............. 3 3 12 18
6: Filip Sitera, Łukasz Sówka, Arkadiusz Sturomski, Anders Mellgren.......... 4 2 16 20
7: Jevgienis Karavacskis, Paweł Zarzycki, Marcin Bubel, Josh Auty (U)........ 2 4 18 24
8: Filip Sitera, Michael J. Jensen, Tomasz Halicki, Arkadiusz Sturomski...... 3 3 21 27
9: Ricky Kling, Josh Auty, Anders Mellgren, Łukasz Sówka..................... 5 1 26 28
10: Ricky Kling, Marcin Bubel, Paweł Zarzycki, Jevgienis Karavacskis.......... 4 2 30 30
11: Tomasz Halicki, Łukasz Sówka, Filip Sitera, Patryk Malitowski............. 1 5 31 35
12: Ricky Kling, Michael J. Jensen, Marcin Bubel, Arkadiusz Sturomski......... 3 3 34 38
13: Josh Auty, Jevgienis Karavacskis, Paweł Zarzycki, Siergiej Karaczencew.... 4 2 38 40
14: Jevgienis Karavacskis, Filip Sitera, Tomasz Halicki, Josh Auty (U)........ 2 4 40 44
15: Ricky Kling, Paweł Zarzycki, Łukasz Sówka, Michael J. Jensen (D).......... 5 1 45 45

OBECNOŚĆ:100%
BONUS: Śląsk

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 12 lip 2010, o 14:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
nie moge sie skontaktowac z menagerem zielonki, wiec dla sedziego info - skladzik z ostatniego spotkania, niestety nie bedzie mnie juz na necie dzis, pozdrawiam

RKM RYBNIK
1. Rafał Fleger
2. Jakub Jamróg
3. Martin Smolinski
4. Dariusz Rybakowski
5. Troy Batchelor
6. Paweł Zmarzlik
7. Kevin Woelbert

Kevin za jamroga i Rybakowskiego!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 12 lip 2010, o 15:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:36
Posty: 229
Lokalizacja: Wolsztyn
Ja nie mogę skontaktować się z tobą a ty zemną... Prosiłbym sędziego o odjechanie meczu, skład z ostatniej kolejki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 12 lip 2010, o 16:30 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
Niestety nie dam rady odjechać meczu. Zostawiam skład:

1. Krzysztof Buczkowski
2. Anton Rosen
3. Linus Sundstroem
4. Joseph Haines
5. Adam Kajoch
6. Bartosz Szymura
7. Kirył Cukanow

_________________
DMP - Srebro
LJ - Złoto, 2x Srebro
Puchar Ligi - Brąz
OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 12 lip 2010, o 22:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:27
Posty: 252
2010-07-12

WYBRZEŻE GDAŃSK 39

1. Billy Forsberg............ 0 2 2 3 0 - - 7
2. Christian Ago............. 1 0 - - - - - 1
3. Jason Doyle............... 3 3 0 1 2 - - 9
4. Kacper Gomólski........... 1 1 - - - - - 2
5. Martin Vaculik............ 1 3 Uw 3 1 0 - 8
6. Damian Sperz.............. 2* 0 0 2 0 - - 4+1
7. Maciej Piaszczyński....... 3 1 1* 0 3 - - 8+1

GKM GRUDZIĄDZ 51
1. Krzysztof Buczkowski...... 3 0 3 3 3 - - 12

2. Anton Rosen............... 2* 2 1 2 2 - - 9+1
3. Linus Sundstrom........... 2 1* 3 1* 1* - - 8+3
4. Joseph Haines............. 0 2 0 0 - - - 2
5. Adam Kajoch............... 3 3 3 2 1 - - 12
6. Bartosz Szymura........... 1 2* 1 2* 2* - - 8+3
7. Kirył Cykanow............. d - - - - - - 0

No. Results WY GK WY GK
1: Maciej Piaszczyński, Damian Sperz, Bartosz Szymura, Kirył Cykanow (d).. 5 1 5 1
2: Krzysztof Buczkowski, Anton Rosen, Christian Ago, Billy Forsberg....... 1 5 6 6
3: Jason Doyle, Linus Sundstrom, Kacper Gomólski, Joseph Haines........... 4 2 10 8
4: Adam Kajoch, Bartosz Szymura, Martin Vaculik, Damian Sperz............. 1 5 11 13
5: Jason Doyle, Anton Rosen, Maciej Piaszczyński, Krzysztof Buczkowski.... 4 2 15 15
6: Martin Vaculik, Joseph Haines, Linus Sundstrom, Damian Sperz........... 3 3 18 18
7: Adam Kajoch, Billy Forsberg, Bartosz Szymura, Christian Ago............ 2 4 20 22
8: Krzysztof Buczkowski, Damian Sperz, Anton Rosen, Martin Vaculik (Uw)... 2 4 22 26
9: Linus Sundstrom, Billy Forsberg, Maciej Piaszczyński, Joseph Haines.... 3 3 25 29
10: Adam Kajoch, Bartosz Szymura, Kacper Gomólski, Jason Doyle............. 1 5 26 34
11: Martin Vaculik, Anton Rosen, Linus Sundstrom, Maciej Piaszczyński...... 3 3 29 37
12: Krzysztof Buczkowski, Bartosz Szymura, Jason Doyle, Damian Sperz....... 1 5 30 42
13: Billy Forsberg, Adam Kajoch, Martin Vaculik, Joseph Haines............. 4 2 34 44
14: Maciej Piaszczyński, Anton Rosen, Linus Sundstrom, Billy Forsberg...... 3 3 37 47
15: Krzysztof Buczkowski, Jason Doyle, Adam Kajoch, Martin Vaculik......... 2 4 39 51

Biardyk owszem, Power nie, lecz usprawiedliwiony

_________________
Obrazek

Obrazek <-- KLIK :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 13 lip 2010, o 21:32 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
RKM RYBNIK 55
1. Rafał Fleger.............. Wu 3 0 1* 1 - - 5+1
2. Jakub Jamróg.............. 1 2* 2 D - - - 5+1
3. Martin Smolinski.......... 3 3 3 3 3 - - 15
4. Dariusz Rybakowski........ 1 2* 0 - - - - 3+1
5. Troy Batchelor............ 3 3 3 3 3 - - 15
6. Paweł Zmarzlik............ 0 0 2* - - - - 2+1
7. Kevin Woelbert............ 3 2* 1 2 2* - - 10+2

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 35
1.
2. Kamil Cieślar............. 2* D 2 2 1 - - 7+1
3. Tobiasz Musielak.......... 2 2 1* 1 1* 0 - 7+2
4. Łukasz Piecha............. 0 0 0 - - - - 0
5. Dennis Andersson.......... 1 1 3 2 3 2 - 12
6. Mikołaj Curyło............ 2 0 0 1* 1 - - 4+1
7. Kamil Fleger.............. 1* 3 1 0 0 - - 5+1

No. Results RK FA RK FA
1: Kevin Woelbert, Mikołaj Curyło, Kamil Fleger, Paweł Zmarzlik............ 3 3 3 3
2: Kamil Fleger, Kamil Cieślar, Jakub Jamróg, Rafał Fleger (Wu)............ 1 5 4 8
3: Martin Smolinski, Tobiasz Musielak, Dariusz Rybakowski, Łukasz Piecha... 4 2 8 10
4: Troy Batchelor, Kevin Woelbert, Dennis Andersson, Mikołaj Curyło........ 5 1 13 11
5: Martin Smolinski, Dariusz Rybakowski, Kamil Fleger, Kamil Cieślar (D)... 5 1 18 12
6: Troy Batchelor, Tobiasz Musielak, Kevin Woelbert, Łukasz Piecha......... 4 2 22 14
7: Rafał Fleger, Jakub Jamróg, Dennis Andersson, Mikołaj Curyło............ 5 1 27 15
8: Troy Batchelor, Kamil Cieślar, Tobiasz Musielak, Paweł Zmarzlik......... 3 3 30 18
9: Dennis Andersson, Jakub Jamróg, Tobiasz Musielak, Rafał Fleger.......... 2 4 32 22
10: Martin Smolinski, Dennis Andersson, Mikołaj Curyło, Dariusz Rybakowski.. 3 3 35 25
11: Troy Batchelor, Kamil Cieślar, Tobiasz Musielak, Jakub Jamróg (D)....... 3 3 38 28
12: Martin Smolinski, Paweł Zmarzlik, Mikołaj Curyło, Kamil Fleger.......... 5 1 43 29
13: Dennis Andersson, Kevin Woelbert, Rafał Fleger, Łukasz Piecha........... 3 3 46 32
14: Martin Smolinski, Kevin Woelbert, Kamil Cieślar, Kamil Fleger........... 5 1 51 33
15: Troy Batchelor, Dennis Andersson, Rafał Fleger, Tobiasz Musielak........ 4 2 55 35

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: XVIII Kolejka (01-12.07.2010)
PostNapisane: 13 lip 2010, o 21:39 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
UNIA LESZNO 47
1. Andreas Messing........... 3 2* 3 0 3 - - 11+1
2. Karol Sroka............... 0 3 0 2* - - - 5+1
3. Sławomir Musielak......... 2 2 D 1 1 - - 6
4. Alan Marcinkowski......... 1* 1* 2 1 1* - - 6+3
5. Artem Wodjakow............ 3 3 3 3 2 - - 14
6. Mateusz Szóstek........... 2 0 0 3 - - - 5
7. Mateusz Łukaszewski....... 0 0 - - - - - 0

UNIA TARNÓW 43
1. Matej Kus................. 2 3 2 2 3 3 - 15
2.
3. Mateusz Kowalczyk......... 3 1* 2 1 2 - - 9+1
4. Kamil Brzozowski.......... 0 2 1* 2* D - - 5+2
5. Jan Holub................. 2 0 1 0 - - - 3
6. Emil Idziorek............. 3 1* 1 3 0 - - 8+1
7. Marek Łozowicki........... 1 1* 0 1* 0 - - 3+2

No. Results UN UN UN UN
1: Emil Idziorek, Mateusz Szóstek, Marek Łozowicki, Mateusz Łukaszewski......... 2 4 2 4
2: Andreas Messing, Matej Kus, Marek Łozowicki, Karol Sroka..................... 3 3 5 7
3: Mateusz Kowalczyk, Sławomir Musielak, Alan Marcinkowski, Kamil Brzozowski.... 3 3 8 10
4: Artem Wodjakow, Jan Holub, Emil Idziorek, Mateusz Szóstek.................... 3 3 11 13
5: Matej Kus, Sławomir Musielak, Alan Marcinkowski, Marek Łozowicki............. 3 3 14 16
6: Artem Wodjakow, Kamil Brzozowski, Mateusz Kowalczyk, Mateusz Łukaszewski..... 3 3 17 19
7: Karol Sroka, Andreas Messing, Emil Idziorek, Jan Holub....................... 5 1 22 20
8: Artem Wodjakow, Matej Kus, Marek Łozowicki, Mateusz Szóstek.................. 3 3 25 23
9: Andreas Messing, Mateusz Kowalczyk, Kamil Brzozowski, Karol Sroka............ 3 3 28 26
10: Emil Idziorek, Alan Marcinkowski, Jan Holub, Sławomir Musielak (D)........... 2 4 30 30
11: Artem Wodjakow, Karol Sroka, Mateusz Kowalczyk, Marek Łozowicki.............. 5 1 35 31
12: Mateusz Szóstek, Matej Kus, Sławomir Musielak, Emil Idziorek................. 4 2 39 33
13: Matej Kus, Kamil Brzozowski, Alan Marcinkowski, Andreas Messing.............. 1 5 40 38
14: Andreas Messing, Mateusz Kowalczyk, Sławomir Musielak, Kamil Brzozowski (D).. 4 2 44 40
15: Matej Kus, Artem Wodjakow, Alan Marcinkowski, Jan Holub...................... 3 3 47 43

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL