Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 24 lis 2017, o 21:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 1 kwi 2010, o 16:08 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
VII Kolejka (01-12.04.2010)

Grudziądz - Piła
Bydgoszcz - Leszno
Zielona Góra - Gdańsk
Świętochłowice - Poznań
Opole - Rybnik
Tarnów pauzuje

1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tego samego miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pod numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem. Pod numerami 1-5 może znaleźć się dwóch seniorów (jeden do lat 25 i jeden do lat 23).
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 3 kwi 2010, o 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:31
Posty: 181
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
2010-04-03

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 40
1.
2. Tomasz Halicki............ 2* 1* 1 0 - - - 4+2
3. Łukasz Sówka.............. 0 1* 0 2 2 - - 5+1
4. Siergiej Karaczencew...... 1 2 1 0 - - - 4
5. Jevgienis Karavacskis..... 3 1* 2 1* 0 - - 7+2
6. Marcin Bubel.............. 2 1 2 1* 3 1* - 10+2
7. Anders Mellgren........... 1* 3 2 0 2 2 - 10+1

PSŻ POZNAŃ 50
1. Aleksandr Loktajew........ 1 3 3 1* 1 - - 9+1
2. Emil Pulczyński........... 0 0 W 0 - - - 0
3. Jurica Pavlic............. 2* 3 3 3 3 - - 14+1
4. Daniel Pytel.............. 3 Wu - - - - - 3 (I)
5. Hynek Stichauer........... 0 3 2* 3 3 - - 11+1
6. Jozef Tabaka.............. 3 2 0 3 2 - - 10
7. Łukasz Lipiński........... 0 2* 1 0 - - - 3+1

No. Results ŚL PS ŚL PS
1: Jozef Tabaka, Marcin Bubel, Anders Mellgren, Łukasz Lipiński.................. 3 3 3 3
2: Anders Mellgren, Tomasz Halicki, Aleksandr Loktajew, Emil Pulczyński.......... 5 1 8 4
3: Daniel Pytel, Jurica Pavlic, Siergiej Karaczencew, Łukasz Sówka............... 1 5 9 9
4: Jevgienis Karavacskis, Jozef Tabaka, Marcin Bubel, Hynek Stichauer............ 4 2 13 11
5: Aleksandr Loktajew, Siergiej Karaczencew, Łukasz Sówka, Emil Pulczyński....... 3 3 16 14
6: Jurica Pavlic, Marcin Bubel, Jevgienis Karavacskis, Daniel Pytel (Wu)......... 3 3 19 17
7: Hynek Stichauer, Anders Mellgren, Tomasz Halicki, Jozef Tabaka................ 3 3 22 20
8: Aleksandr Loktajew, Jevgienis Karavacskis, Marcin Bubel, Emil Pulczyński (W).. 3 3 25 23
9: Jurica Pavlic, Łukasz Lipiński, Tomasz Halicki, Anders Mellgren............... 1 5 26 28
10: Jozef Tabaka, Hynek Stichauer, Siergiej Karaczencew, Łukasz Sówka............. 1 5 27 33
11: Jurica Pavlic, Anders Mellgren, Jevgienis Karavacskis, Emil Pulczyński........ 3 3 30 36
12: Marcin Bubel, Jozef Tabaka, Aleksandr Loktajew, Jevgienis Karavacskis......... 3 3 33 39
13: Hynek Stichauer, Anders Mellgren, Łukasz Lipiński, Siergiej Karaczencew....... 2 4 35 43
14: Hynek Stichauer, Łukasz Sówka, Marcin Bubel, Łukasz Lipiński.................. 3 3 38 46
15: Jurica Pavlic, Łukasz Sówka, Aleksandr Loktajew, Tomasz Halicki............... 2 4 40 50

100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 6 kwi 2010, o 18:37 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-04-06

KOLEJARZ OPOLE 43
1. Ricky Kling............... 0 3 3 2 0 - - 8
2. Paweł Chudy............... 1 0 - - - - - 1
3. Filip Sitera.............. 3 3 1* 3 3 - - 13+1
4. Nanna Jorgensen........... 1 D Wu - - - - 1 (I)
5. Mateusz Chochliński....... 3 1 0 1 1 - - 6
6. Paweł Zarzycki............ 2* 2* 0 2 1 - - 7+2
7. Arkadiusz Sturomski....... 3 1 2 0 1 - - 7

RKM RYBNIK 38
1. Klaus Jakobsen............ 3 W 3 2 0 - - 8 --> punkty anulowane
2. Martin Smolinski.......... 2* 2 1 2* 3 - - 10+2
3. Kevin Woelbert............ D 2* 2 3 2* - - 9+2
4. Dariusz Rybakowski........ 2 1* 1 - - - - 4+1
5. Leon Madsen............... 1 3 2 3 3 2 - 14
6. Paweł Zmarzlik............ 0 0 Wu 0 0 - - 0
7. Jakub Jamróg.............. 1 - - - - - - 1

No. Results KO RK KO RK
1: Arkadiusz Sturomski, Paweł Zarzycki, Jakub Jamróg, Paweł Zmarzlik........... 5 1 5 1
2: Klaus Jakobsen, Martin Smolinski, Paweł Chudy, Ricky Kling.................. 1 5 6 6
3: Filip Sitera, Dariusz Rybakowski, Nanna Jorgensen, Kevin Woelbert (D)....... 4 2 10 8
4: Mateusz Chochliński, Paweł Zarzycki, Leon Madsen, Paweł Zmarzlik............ 5 1 15 9
5: Filip Sitera, Martin Smolinski, Nanna Jorgensen (D), Klaus Jakobsen (W)..... 3 2 18 11
6: Leon Madsen, Kevin Woelbert, Mateusz Chochliński, Paweł Zarzycki............ 1 5 19 16
7: Ricky Kling, Leon Madsen, Arkadiusz Sturomski, Paweł Zmarzlik (Wu).......... 4 2 23 18
8: Klaus Jakobsen, Paweł Zarzycki, Martin Smolinski, Mateusz Chochliński....... 2 4 25 22
9: Ricky Kling, Kevin Woelbert, Dariusz Rybakowski, Paweł Chudy................ 3 3 28 25
10: Leon Madsen, Arkadiusz Sturomski, Filip Sitera, Paweł Zmarzlik.............. 3 3 31 28
11: Kevin Woelbert, Martin Smolinski, Mateusz Chochliński, Arkadiusz Sturomski.. 1 5 32 33
12: Filip Sitera, Klaus Jakobsen, Paweł Zarzycki, Paweł Zmarzlik................ 4 2 36 35
13: Leon Madsen, Ricky Kling, Dariusz Rybakowski, Nanna Jorgensen (Wu).......... 2 4 38 39
14: Martin Smolinski, Kevin Woelbert, Arkadiusz Sturomski, Ricky Kling.......... 1 5 39 44
15: Filip Sitera, Leon Madsen, Mateusz Chochliński, Klaus Jakobsen.............. 4 2 43 46

100%

Edit by Power


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 7 kwi 2010, o 14:24 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Jacobsen przecież tylko na ligę w Rybniku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
2010-04-08

GKM GRUDZIĄDZ 44
1. Adam Kajoch............... 2 3 3 3 2 - - 13

2. Łukasz Cyran.............. 1* 0 2* 0 - - - 3+2
3. Bartosz Szymura........... 1* 3 2 2 1* - - 9+2
4. Nikola Martinec........... 2 1 - - - - - 3
5. Krzysztof Buczkowski...... 1 3 2 3 3 - - 12
6. Anton Rosen............... 0 0 0 D 0 - - 0
7. Dakota North.............. 3 1 0 0 - - - 4

POLONIA PIŁA 45
1. Kenneth Hansen............ 3 2 3 3 3 - - 14

2. Alttla Lorincz............ 0 0 D 0 - - - 0
3. Linus Ekloef.............. 0 1* 2 1 U - - 4+1 (I)
4. Eric Pudel................ 3 2 0 1* 1* - - 7+2
5. Dawid Stachyra............ 3 2 1 2 2 - - 10
6. Sławomir Pyszny........... 2 2* 1* 3 1 - - 9+2
7. Mateusz Mikorski.......... 1* - - - - - - 1+1

No. Results GK PO GK PO
1: Dakota North, Sławomir Pyszny, Mateusz Mikorski, Anton Rosen............... 3 3 3 3
2: Kenneth Hansen, Adam Kajoch, Łukasz Cyran, Alttla Lorincz.................. 3 3 6 6
3: Eric Pudel, Nikola Martinec, Bartosz Szymura, Linus Ekloef................. 3 3 9 9
4: Dawid Stachyra, Sławomir Pyszny, Krzysztof Buczkowski, Anton Rosen......... 1 5 10 14
5: Bartosz Szymura, Kenneth Hansen, Nikola Martinec, Alttla Lorincz........... 4 2 14 16
6: Krzysztof Buczkowski, Eric Pudel, Linus Ekloef, Anton Rosen................ 3 3 17 19
7: Adam Kajoch, Dawid Stachyra, Sławomir Pyszny, Łukasz Cyran................. 3 3 20 22
8: Kenneth Hansen, Krzysztof Buczkowski, Alttla Lorincz (D), Anton Rosen (D).. 2 3 22 25
9: Adam Kajoch, Linus Ekloef, Dakota North, Eric Pudel........................ 4 2 26 27
10: Sławomir Pyszny, Bartosz Szymura, Dawid Stachyra, Dakota North............. 2 4 28 31
11: Krzysztof Buczkowski, Łukasz Cyran, Linus Ekloef, Alttla Lorincz........... 5 1 33 32
12: Kenneth Hansen, Bartosz Szymura, Sławomir Pyszny, Anton Rosen.............. 2 4 35 36
13: Adam Kajoch, Dawid Stachyra, Eric Pudel, Dakota North...................... 3 3 38 39
14: Krzysztof Buczkowski, Dawid Stachyra, Eric Pudel, Łukasz Cyran............. 3 3 41 42
15: Kenneth Hansen, Adam Kajoch, Bartosz Szymura, Linus Ekloef (U)............. 3 3 44 45


Były pany

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 8 kwi 2010, o 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
2010-04-08

POLONIA BYDGOSZCZ LJ 41
1. Michał Kryjom............. 0 2* 0 1 - - - 3+1
2. Seve Boxall............... 2 3 3 1* 3 - - 12+1
3. Lars D. Gunnestadt........ 2 0 2 3 0 - - 7
4. Wiaczesław Gieruckis...... 1* 3 D 0 2 - - 6+1
5. Marcin Jędrzejewski....... 3 0 3 2 U - - 8 (I)
6. Paweł Machnik............. 1* Wu 1 1 0 - - 3+1
7. Adrian Osmólski........... 2 - - - - - - 2

UNIA LESZNO LJ 46
1. Artem Wodjakow............ 3 2 0 2 3 - - 10
2. Aleksander Conda.......... 1 1* 2 0 - - - 4+1
3. Thomas H. Jonasson........ 3 3 1* 3 - - - 10+1
4. Andreas Messing........... 0 2* 2 3 2 - - 9+1
5. Sławomir Musielak......... Wu 1 3 2* 1 - - 7+1
6. Mateusz Lampkowski........ 3 D 1 1* - - - 5+1
7. Mateusz Domański.......... 0 0 1* - - - - 1+1

No. Results PO UN PO UN
1: Mateusz Lampkowski, Adrian Osmólski, Paweł Machnik, Mateusz Domański..................... 3 3 3 3
2: Artem Wodjakow, Seve Boxall, Aleksander Conda, Michał Kryjom............................. 2 4 5 7
3: Thomas H. Jonasson, Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis, Andreas Messing............ 3 3 8 10
4: Marcin Jędrzejewski, Sławomir Musielak (Wu), Mateusz Lampkowski (D), Paweł Machnik (Wu).. 3 0 11 10
5: Wiaczesław Gieruckis, Artem Wodjakow, Aleksander Conda, Lars D. Gunnestadt............... 3 3 14 13
6: Thomas H. Jonasson, Andreas Messing, Paweł Machnik, Marcin Jędrzejewski.................. 1 5 15 18
7: Seve Boxall, Michał Kryjom, Sławomir Musielak, Mateusz Domański.......................... 5 1 20 19
8: Marcin Jędrzejewski, Aleksander Conda, Paweł Machnik, Artem Wodjakow..................... 4 2 24 21
9: Seve Boxall, Andreas Messing, Thomas H. Jonasson, Michał Kryjom.......................... 3 3 27 24
10: Sławomir Musielak, Lars D. Gunnestadt, Mateusz Lampkowski, Wiaczesław Gieruckis (D)...... 2 4 29 28
11: Thomas H. Jonasson, Marcin Jędrzejewski, Seve Boxall, Aleksander Conda................... 3 3 32 31
12: Lars D. Gunnestadt, Artem Wodjakow, Mateusz Lampkowski, Paweł Machnik.................... 3 3 35 34
13: Andreas Messing, Sławomir Musielak, Michał Kryjom, Wiaczesław Gieruckis.................. 1 5 36 39
14: Artem Wodjakow, Wiaczesław Gieruckis, Sławomir Musielak, Lars D. Gunnestadt.............. 2 4 38 43
15: Seve Boxall, Andreas Messing, Mateusz Domański, Marcin Jędrzejewski (U).................. 3 3 41 46


100%

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 12 kwi 2010, o 21:32 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2009, o 21:29
Posty: 22
Przperaszam nie mam dostępu do neta siedzę na gg na komie także nie mogę odjechać meczu skład z poprzedniej kolejki przepraszam za nie poinformowanie :)

pozdrawiam dudi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 19:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:36
Posty: 229
Lokalizacja: Wolsztyn
Zostawiam skład:

1. Patryk Dudek
2. Kamil Cieślar
3. Tobiasz Musielak
4. Łukasz Piecha
5. Dennis Andersson
6. Mikołaj Curyło
7. Kamil Fleger


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VII Kolejka (01-12.04.2010)
PostNapisane: 19 kwi 2010, o 20:48 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-04-19 at Zielona Góra
Liga Juniorów LPM - 7 kolejka


FALUBAZ ZIELONA GÓRA 38
1. Patryk Dudek.............. 3 2 3 2 1 - - 11
2. Kamil Cieślar............. Wu 1* 1 2 1* - - 5+2
3. Tobiasz Musielak.......... 3 0 2 1 2 - - 8
4. Łukasz Piecha............. 0 3 U - - - - 3 (I)
5. Dennis Andersson.......... 3 2 0 1* 0 - - 6+1
6. Mikołaj Curyło............ 1 U 0 1 3 - - 5
7. Kamil Fleger.............. 0 U - - - - - 0

WYBRZEŻE GDAŃSK 52
1. Maciej Piaszczyński....... 2 2 3 U 3 - - 10
2. Christian Ago............. 1* 1* 2* 3 2* - - 9+4

3. Jason Doyle............... 2 3 2 0 0 - - 7
4. Peter Juul Larsen......... 1* 1 W 1 - - - 3+1
5. Martin Vaculik............ 2 3 1 3 3 - - 12
6. Cyprian Szymko............ 3 2 - - - - - 5
7. Kacper Gomólski........... 2* 1* 0 3 - - - 6+2

No. Results FA WY FA WY
1: Cyprian Szymko, Kacper Gomólski, Mikołaj Curyło, Kamil Fleger.............. 1 5 1 5
2: Patryk Dudek, Maciej Piaszczyński, Christian Ago, Kamil Cieślar (Wu)....... 3 3 4 8
3: Tobiasz Musielak, Jason Doyle, Peter Juul Larsen, Łukasz Piecha............ 3 3 7 11
4: Dennis Andersson, Martin Vaculik, Kacper Gomólski, Mikołaj Curyło (U)...... 3 3 10 14
5: Łukasz Piecha, Maciej Piaszczyński, Christian Ago, Tobiasz Musielak........ 3 3 13 17
6: Jason Doyle, Dennis Andersson, Peter Juul Larsen, Mikołaj Curyło........... 2 4 15 21
7: Martin Vaculik, Patryk Dudek, Kamil Cieślar, Kacper Gomólski............... 3 3 18 24
8: Maciej Piaszczyński, Christian Ago, Mikołaj Curyło, Dennis Andersson....... 1 5 19 29
9: Patryk Dudek, Jason Doyle, Kamil Cieślar, Peter Juul Larsen (W)............ 4 2 23 31
10: Kacper Gomólski, Tobiasz Musielak, Martin Vaculik, Łukasz Piecha (U)....... 2 4 25 35
11: Christian Ago, Kamil Cieślar, Dennis Andersson, Jason Doyle................ 3 3 28 38
12: Mikołaj Curyło, Cyprian Szymko, Tobiasz Musielak, Maciej Piaszczyński (U).. 4 2 32 40
13: Martin Vaculik, Patryk Dudek, Peter Juul Larsen, Kamil Fleger (U).......... 2 4 34 44
14: Maciej Piaszczyński, Tobiasz Musielak, Kamil Cieślar, Jason Doyle.......... 3 3 37 47
15: Martin Vaculik, Christian Ago, Patryk Dudek, Dennis Andersson.............. 1 5 38 52

Biardyk obecny, Turpik usprawiedliwiony


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL