Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 lis 2017, o 07:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 25 mar 2010, o 17:57 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
VI kolejka (25-29.03.2010)

Rybnik - Świętochłowice
Poznań - Zielona Góra
Gdańsk - Bydgoszcz
Leszno - Grudziądz
Piła - Tarnów
Opole pauzuje


1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tego samego miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pod numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem. Pod numerami 1-5 może znaleźć się dwóch seniorów (jeden do lat 25 i jeden do lat 23).
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.

_________________
DMP - Srebro
LJ - Złoto, 2x Srebro
Puchar Ligi - Brąz
OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 25 mar 2010, o 22:00 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-03-25 at Piła
Liga Juniorów LPM - 6. kolejka


POLONIA PIŁA 56
1. Kenneth Hansen............ 3 3 3 3 2* - - 14+1
2. Alttla Lorincz............ 0 2* 0 2* 0 - - 4+2
3. Linus Ekloef.............. 2 2* 1 3 3 - - 11+1
4. Eric Pudel................ 0 3 3 1 2 - - 9
5. Dawid Stachyra............ 2 3 3 3 - - - 11
6. Sławomir Pyszny........... 3 0 0 1 1 - - 5
7. Mateusz Mikorski.......... 2* - - - - - - 2+1

UNIA TARNÓW 34
1. Matej Kus................. 2 1 2 1* 2 1 - 9+1
2. Attila Molnar............. 1* 0 0 - - - - 1+1
3. Tadeusz Kostro............ 1 1* 1 1 - - - 4+1
4. Kamil Brzozowski.......... 3 2 D 2 2 D - 9
5. Mateusz Kowalczyk......... 1 0 2 0 - - - 3
6. Emil Idziorek............. 0 3 1 0 0 3 - 7
7. Marek Łozowicki........... 1 - - - - - - 1

No. Results PO UN PO UN
1: Sławomir Pyszny, Mateusz Mikorski, Marek Łozowicki, Emil Idziorek... 5 1 5 1
2: Kenneth Hansen, Matej Kus, Attila Molnar, Alttla Lorincz............ 3 3 8 4
3: Kamil Brzozowski, Linus Ekloef, Tadeusz Kostro, Eric Pudel.......... 2 4 10 8
4: Emil Idziorek, Dawid Stachyra, Mateusz Kowalczyk, Sławomir Pyszny... 2 4 12 12
5: Eric Pudel, Linus Ekloef, Matej Kus, Attila Molnar.................. 5 1 17 13
6: Dawid Stachyra, Kamil Brzozowski, Tadeusz Kostro, Sławomir Pyszny... 3 3 20 16
7: Kenneth Hansen, Alttla Lorincz, Emil Idziorek, Mateusz Kowalczyk.... 5 1 25 17
8: Dawid Stachyra, Matej Kus, Sławomir Pyszny, Kamil Brzozowski (D).... 4 2 29 19
9: Kenneth Hansen, Kamil Brzozowski, Matej Kus, Alttla Lorincz......... 3 3 32 22
10: Eric Pudel, Mateusz Kowalczyk, Linus Ekloef, Emil Idziorek.......... 4 2 36 24
11: Dawid Stachyra, Alttla Lorincz, Tadeusz Kostro, Attila Molnar....... 5 1 41 25
12: Linus Ekloef, Matej Kus, Sławomir Pyszny, Emil Idziorek............. 4 2 45 27
13: Kenneth Hansen, Kamil Brzozowski, Eric Pudel, Mateusz Kowalczyk..... 4 2 49 29
14: Emil Idziorek, Eric Pudel, Matej Kus, Alttla Lorincz................ 2 4 51 33
15: Linus Ekloef, Kenneth Hansen, Tadeusz Kostro, Kamil Brzozowski (D).. 5 1 56 34

obecność 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 25 mar 2010, o 22:43 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-03-25 at Gdańsk
Liga Juniorów LPM - 6. kolejka


WYBRZEŻE GDAŃSK 47
1. Billy Forsberg............ Wu - - - - - - 0 (I)
2. Kacper Gomólski........... D 1 2 2 - - - 5
3. Jason Doyle............... 0 1* 2 3 0 - - 6+1
4. Christian Ago............. 3 2 0 1 2 - - 8
5. Martin Vaculik............ 3 0 3 0 3 - - 9
6. Damian Sperz.............. D 1 3 2* 2* - - 8+2
7. Maciej Piaszczyński....... 3 3 1* 3 1* - - 11+2


POLONIA BYDGOSZCZ 42
1. Michał Kryjom............. 2* 0 1 1 - - - 4+1
2. Seve Boxall............... 3 3 T 3 3 - - 12
3. Lars D. Gunnestadt........ 1* 2 0 1 2 - - 6+1
4. Wiaczesław Gieruckis...... 2 1* 3 2 1* - - 9+2
5. Marcin Jędrzejewski....... 2 2 3 0 0 - - 7
6. Paweł Machnik............. 2 0 0 1 0 - - 3
7. Adrian Osmólski........... 1* - - - - - - 1+1

No. Results WY PO WY PO
1: Maciej Piaszczyński, Paweł Machnik, Adrian Osmólski, Damian Sperz (D)........... 3 3 3 3
2: Seve Boxall, Michał Kryjom, Billy Forsberg (Wu), Kacper Gomólski (D)............ 0 5 3 8
3: Christian Ago, Wiaczesław Gieruckis, Lars D. Gunnestadt, Jason Doyle............ 3 3 6 11
4: Martin Vaculik, Marcin Jędrzejewski, Damian Sperz, Paweł Machnik................ 4 2 10 13
5: Seve Boxall, Christian Ago, Jason Doyle, Michał Kryjom.......................... 3 3 13 16
6: Damian Sperz, Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis, Martin Vaculik.......... 3 3 16 19
7: Maciej Piaszczyński, Marcin Jędrzejewski, Kacper Gomólski, Paweł Machnik........ 4 2 20 21
8: Martin Vaculik, Damian Sperz, Michał Kryjom, Seve Boxall (T).................... 5 1 25 22
9: Wiaczesław Gieruckis, Kacper Gomólski, Maciej Piaszczyński, Lars D. Gunnestadt.. 3 3 28 25
10: Marcin Jędrzejewski, Jason Doyle, Paweł Machnik, Christian Ago.................. 2 4 30 29
11: Seve Boxall, Kacper Gomólski, Lars D. Gunnestadt, Martin Vaculik................ 2 4 32 33
12: Jason Doyle, Damian Sperz, Michał Kryjom, Paweł Machnik......................... 5 1 37 34
13: Maciej Piaszczyński, Wiaczesław Gieruckis, Christian Ago, Marcin Jędrzejewski... 4 2 41 36
14: Martin Vaculik, Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis, Jason Doyle........... 3 3 44 39
15: Seve Boxall, Christian Ago, Maciej Piaszczyński, Marcin Jędrzejewski............ 3 3 47 42

obecność 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 28 mar 2010, o 19:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
PSŻ POZNAŃ 54
1. Jurica Pavlic............. 3 1 3 2 3 - - 12
2. Daniel Pytel.............. 1 3 2* U W - - 6+1
3. Aleksandr Loktajew........ 3 1* 1 1* 2 - - 8+2
4. Emil Pulczyński........... 2* 2 3 0 - - - 7+1
5. Hynek Stichauer........... 0 3 1 3 1* - - 8+1
6. Jozef Tabaka.............. 3 3 2* 3 2 - - 13+1
7. Piotr Machnik............. U - - - - - - 0 (I)

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 33
1. Patryk Dudek.............. 2 3 2 3 3 U - 13
2.
3. Tobiasz Musielak.......... 0 1 0 1* - - - 2+1
4. Łukasz Piecha............. 1 0 1 1 - - - 3
5. Dennis Andersson.......... 1* 2 2 3 0 U - 8+1 (I)
6. Kamil Cieślar............. 2 2 0 0 0 - - 4
7. Kamil Fleger.............. 1* 0 0 0 2 - - 3+1

No. Results PS FA PS FA
1: Jozef Tabaka, Kamil Cieślar, Kamil Fleger, Piotr Machnik (U)............. 3 3 3 3
2: Jurica Pavlic, Patryk Dudek, Daniel Pytel, Kamil Fleger.................. 4 2 7 5
3: Aleksandr Loktajew, Emil Pulczyński, Łukasz Piecha, Tobiasz Musielak..... 5 1 12 6
4: Jozef Tabaka, Kamil Cieślar, Dennis Andersson, Hynek Stichauer........... 3 3 15 9
5: Patryk Dudek, Emil Pulczyński, Aleksandr Loktajew, Kamil Fleger.......... 3 3 18 12
6: Hynek Stichauer, Jozef Tabaka, Tobiasz Musielak, Łukasz Piecha........... 5 1 23 13
7: Daniel Pytel, Dennis Andersson, Jurica Pavlic, Kamil Cieślar............. 4 2 27 15
8: Jozef Tabaka, Patryk Dudek, Hynek Stichauer, Kamil Fleger................ 4 2 31 17
9: Jurica Pavlic, Daniel Pytel, Łukasz Piecha, Tobiasz Musielak............. 5 1 36 18
10: Emil Pulczyński, Dennis Andersson, Aleksandr Loktajew, Kamil Cieślar..... 4 2 40 20
11: Hynek Stichauer, Kamil Fleger, Tobiasz Musielak, Daniel Pytel (U)........ 3 3 43 23
12: Patryk Dudek, Jozef Tabaka, Aleksandr Loktajew, Kamil Cieślar............ 3 3 46 26
13: Dennis Andersson, Jurica Pavlic, Łukasz Piecha, Emil Pulczyński.......... 2 4 48 30
14: Patryk Dudek, Aleksandr Loktajew, Hynek Stichauer, Dennis Andersson...... 3 3 51 33
15: Jurica Pavlic, Patryk Dudek (U), Daniel Pytel (W), Dennis Andersson (U).. 3 0 54 33


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 29 mar 2010, o 13:42 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Proszę nie odjeżdżać mojego meczu beze mnie, będę po 22 :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 29 mar 2010, o 19:06 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-03-29

UNIA LESZNO 50
1. Artem Wodjakow............ 3 2 1* 3 3 - - 12+1
2. Aleksander Conda.......... 1 0 2 3 2 - - 8
3. Andreas Messing........... 3 3 2* 1* 1 - - 10+2
4. Sławomir Musielak......... 2* 1 3 0 - - - 6+1
5. Alan Marcinkowski......... 0 Wu - - - - - 0
6. Mateusz Lampkowski........ 1 3 3 2 2 - - 11
7. Mateusz Szóstek........... 0 1 2* 0 - - - 3+1

GKM GRUDZIĄDZ 39
1. Krzysztof Buczkowski...... 2 0 3 3 2 - - 10
2. Anton Rosen............... U 1 0 1 - - - 2
3. Adam Kajoch............... 0 2 3 1 1* Wu - 7+1
4. Nikola Martinec........... 1 0 0 - - - - 1
5. Joseph Haines............. 1* 1 Wu - - - - 2+1 (I)
6. Kirył Cukanow............. 2* 2 3 Wu - - - 7+1 (I)
7. Bartosz Szymura........... 3 2 0 3 2 - - 10

No. Results UN GK UN GK
1: Bartosz Szymura, Kirył Cukanow, Mateusz Lampkowski, Mateusz Szóstek............ 1 5 1 5
2: Artem Wodjakow, Krzysztof Buczkowski, Aleksander Conda, Anton Rosen (U)........ 4 2 5 7
3: Andreas Messing, Sławomir Musielak, Nikola Martinec, Adam Kajoch............... 5 1 10 8
4: Mateusz Lampkowski, Kirył Cukanow, Joseph Haines, Alan Marcinkowski............ 3 3 13 11
5: Andreas Messing, Bartosz Szymura, Sławomir Musielak, Krzysztof Buczkowski...... 4 2 17 13
6: Mateusz Lampkowski, Adam Kajoch, Mateusz Szóstek, Nikola Martinec.............. 4 2 21 15
7: Kirył Cukanow, Artem Wodjakow, Joseph Haines, Aleksander Conda................. 2 4 23 19
8: Krzysztof Buczkowski, Mateusz Lampkowski, Anton Rosen, Alan Marcinkowski (Wu).. 2 4 25 23
9: Adam Kajoch, Aleksander Conda, Artem Wodjakow, Nikola Martinec................. 3 3 28 26
10: Sławomir Musielak, Andreas Messing, Kirył Cukanow (Wu), Joseph Haines (Wu)..... 5 0 33 26
11: Aleksander Conda, Mateusz Szóstek, Adam Kajoch, Anton Rosen.................... 5 1 38 27
12: Krzysztof Buczkowski, Mateusz Lampkowski, Andreas Messing, Bartosz Szymura..... 3 3 41 30
13: Artem Wodjakow, Krzysztof Buczkowski, Adam Kajoch, Sławomir Musielak........... 3 3 44 33
14: Bartosz Szymura, Aleksander Conda, Anton Rosen, Mateusz Szóstek................ 2 4 46 37
15: Artem Wodjakow, Bartosz Szymura, Andreas Messing, Adam Kajoch (Wu)............. 4 2 50 39


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 29 mar 2010, o 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
pozostawiam sklad , nie bedzie mnie w domu juz do 23

1. Paweł Zmarzlik
2. Eric Andersson
3. Dariusz Rybakowski
4. Piotr Tabaka
5. Leon Madsen
6. Jakub Jamróg
7. Łukasz Przedpełski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: VI kolejka (25-29.03.2010)
PostNapisane: 29 mar 2010, o 22:47 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-03-29 at Rybnik
Liga Juniorów LPM - 6. kolejka


RKM RYBNIK 46
1. Paweł Zmarzlik............ 3 0 2* 2 0 - - 7+1
2. Eric Andersson............ 1 2 3 2* 3 - - 11+1
3. Dariusz Rybakowski........ 0 2 T 2 - - - 4
4. Piotr Tabaka.............. 1 0 2 1* 2 - - 6+1
5. Leon Madsen............... 2 3 3 3 2* - - 13+1
6. Jakub Jamróg.............. 2 1* 2* 0 0 - - 5+2
7. Łukasz Przedpełski........ Wu - - - - - - 0

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 44
1. Michael J. Jensen......... 2 1 2 3 1 - - 9
2. Tomasz Halicki............ 0 - - - - - - 0
3. Łukasz Sówka.............. 3 1 1 0 0 - - 5
4. Sergei Karatsencev........ 2* 0 0 0 - - - 2+1
5. Evgenis Karavackis........ T 1 1 3 3 - - 8
6. Marcin Bubel.............. 3 3 3 3 1 - - 13
7. Anders Mellgren........... 1 3 1* 1 1 - - 7+1

No. Results RK ŚL RK ŚL
1: Marcin Bubel, Jakub Jamróg, Anders Mellgren, Łukasz Przedpełski (Wu).... 2 4 2 4
2: Paweł Zmarzlik, Michael J. Jensen, Eric Andersson, Tomasz Halicki....... 4 2 6 6
3: Łukasz Sówka, Sergei Karatsencev, Piotr Tabaka, Dariusz Rybakowski...... 1 5 7 11
4: Marcin Bubel, Leon Madsen, Jakub Jamróg, Evgenis Karavackis (T)......... 3 3 10 14
5: Anders Mellgren, Dariusz Rybakowski, Michael J. Jensen, Piotr Tabaka.... 2 4 12 18
6: Leon Madsen, Jakub Jamróg, Łukasz Sówka, Sergei Karatsencev............. 5 1 17 19
7: Marcin Bubel, Eric Andersson, Evgenis Karavackis, Paweł Zmarzlik........ 2 4 19 23
8: Leon Madsen, Michael J. Jensen, Anders Mellgren, Jakub Jamróg........... 3 3 22 26
9: Eric Andersson, Paweł Zmarzlik, Łukasz Sówka, Sergei Karatsencev........ 5 1 27 27
10: Marcin Bubel, Piotr Tabaka, Evgenis Karavackis, Dariusz Rybakowski (T).. 2 4 29 31
11: Leon Madsen, Eric Andersson, Anders Mellgren, Łukasz Sówka.............. 5 1 34 32
12: Michael J. Jensen, Dariusz Rybakowski, Marcin Bubel, Jakub Jamróg....... 2 4 36 36
13: Evgenis Karavackis, Paweł Zmarzlik, Piotr Tabaka, Sergei Karatsencev.... 3 3 39 39
14: Evgenis Karavackis, Piotr Tabaka, Anders Mellgren, Paweł Zmarzlik....... 2 4 41 43
15: Eric Andersson, Leon Madsen, Michael J. Jensen, Łukasz Sówka............ 5 1 46 44

obecność 50% (Siara usprawiedliwiony)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL