Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 lis 2017, o 07:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 18 mar 2010, o 22:35 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
V kolejka (18-22.03.2010)

Tarnów - Leszno
Grudziądz - Gdańsk
Bydgoszcz - Poznań
Zielona Góra - Rybnik
Świętochłowice - Opole
Piła pauzuje




1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tego samego miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pod numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem. Pod numerami 1-5 może znaleźć się dwóch seniorów (jeden do lat 25 i jeden do lat 23).
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 5 runda (18-22.03.2010)
PostNapisane: 18 mar 2010, o 23:31 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-03-18 at Bydgoszcz
Liga Juniorów LPM - 5. kolejka


POLONIA BYDGOSZCZ 42
1. Adrian Osmólski........... 2 3 1 0 - - - 6
2. Seve Boxall............... 0 2* 3 3 2 - - 10+1
3. Lars D. Gunnestadt........ 3 1 0 0 0 - - 4
4. Wiaczesław Gieruckis...... 2* D 1 2 3 - - 8+1
5. Marcin Jędrzejewski....... 3 3 2 D 1* - - 9+1
6. Paweł Machnik............. 0 0 2* 0 2 - - 4+1
7. Adrian Wojewoda........... 1 - - - - - - 1

PSŻ POZNAŃ 48
1. Jurica Pavlic............. 3 3 3 3 3 - - 15
2. Marek Czerwiński.......... 1 2* 1 1* - - - 5+2
3. Aleksandr Loktajew........ 0 1 0 2 0 - - 3
4. Emil Pulczyński........... 1 0 2 1 2 - - 6
5. Hynek Stichauer........... 2 0 3 3 1* - - 9+1
6. Piotr Machnik............. 2* 1* 1 2* 1 - - 7+3

7. Andrij Kobrin............. 3 - - - - - - 3

No. Results PO PS PO PS
1: Andrij Kobrin, Piotr Machnik, Adrian Wojewoda, Paweł Machnik................... 1 5 1 5
2: Jurica Pavlic, Adrian Osmólski, Marek Czerwiński, Seve Boxall.................. 2 4 3 9
3: Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis, Emil Pulczyński, Aleksandr Loktajew.. 5 1 8 10
4: Marcin Jędrzejewski, Hynek Stichauer, Piotr Machnik, Paweł Machnik............. 3 3 11 13
5: Jurica Pavlic, Marek Czerwiński, Lars D. Gunnestadt, Wiaczesław Gieruckis (D).. 1 5 12 18
6: Marcin Jędrzejewski, Paweł Machnik, Aleksandr Loktajew, Emil Pulczyński........ 5 1 17 19
7: Adrian Osmólski, Seve Boxall, Piotr Machnik, Hynek Stichauer................... 5 1 22 20
8: Jurica Pavlic, Marcin Jędrzejewski, Marek Czerwiński, Paweł Machnik............ 2 4 24 24
9: Seve Boxall, Emil Pulczyński, Adrian Osmólski, Aleksandr Loktajew.............. 4 2 28 26
10: Hynek Stichauer, Piotr Machnik, Wiaczesław Gieruckis, Lars D. Gunnestadt....... 1 5 29 31
11: Seve Boxall, Aleksandr Loktajew, Marek Czerwiński, Marcin Jędrzejewski (D)..... 3 3 32 34
12: Jurica Pavlic, Paweł Machnik, Piotr Machnik, Lars D. Gunnestadt................ 2 4 34 38
13: Hynek Stichauer, Wiaczesław Gieruckis, Emil Pulczyński, Adrian Osmólski........ 2 4 36 42
14: Wiaczesław Gieruckis, Emil Pulczyński, Hynek Stichauer, Lars D. Gunnestadt..... 3 3 39 45
15: Jurica Pavlic, Seve Boxall, Marcin Jędrzejewski, Aleksandr Loktajew............ 3 3 42 48

obecność 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 21 mar 2010, o 16:53 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-03-21

GKM GRUDZIĄDZ 45
1. Krzysztof Buczkowski...... 3 3 - - - - - 6
2. Anton Rosen............... 1 0 2 1* - - - 4+1
3. Adam Kajoch............... U 0 2 2* 2 - - 6+1
4. Nikola Martinec........... 2 2 0 0 - - - 4
5. Joseph Haines............. 2 2* 3 2 2 - - 11+1
6. Kirył Cykanow............. 2* 1* 3 0 3 - - 9+2
7. Bartosz Szymura........... 3 2 0 0 0 - - 5

WYBRZEŻE GDAŃSK 45
1. Billy Forsberg............ 2 3 1* 1 1 - - 8+1
2. Kacper Gomólski........... 0 1 2 0 - - - 3
3. Jason Doyle............... 3 1 1 3 1 - - 9
4. Christian Ago............. 1 Wu 3 2 - - - 6
5. Martin Vaculik............ 3 3 3 1* 3 - - 13+1
6. Damian Sperz.............. U - - - - - - 0
7. Maciej Piaszczyński....... 1 0 1 1 0 3 - 6

No. Results GK WY GK WY
1: Bartosz Szymura, Kirył Cykanow, Maciej Piaszczyński, Damian Sperz (U).. 5 1 5 1
2: Krzysztof Buczkowski, Billy Forsberg, Anton Rosen, Kacper Gomólski..... 4 2 9 3
3: Jason Doyle, Nikola Martinec, Christian Ago, Adam Kajoch (U)........... 2 4 11 7
4: Martin Vaculik, Joseph Haines, Kirył Cykanow, Maciej Piaszczyński...... 3 3 14 10
5: Billy Forsberg, Nikola Martinec, Kacper Gomólski, Adam Kajoch.......... 2 4 16 14
6: Kirył Cykanow, Joseph Haines, Jason Doyle, Christian Ago (Wu).......... 5 1 21 15
7: Martin Vaculik, Bartosz Szymura, Maciej Piaszczyński, Anton Rosen...... 2 4 23 19
8: Joseph Haines, Kacper Gomólski, Billy Forsberg, Kirył Cykanow.......... 3 3 26 22
9: Christian Ago, Anton Rosen, Jason Doyle, Bartosz Szymura............... 2 4 28 26
10: Martin Vaculik, Adam Kajoch, Maciej Piaszczyński, Nikola Martinec...... 2 4 30 30
11: Jason Doyle, Joseph Haines, Anton Rosen, Kacper Gomólski............... 3 3 33 33
12: Kirył Cykanow, Adam Kajoch, Billy Forsberg, Maciej Piaszczyński........ 5 1 38 34
13: Krzysztof Buczkowski, Christian Ago, Martin Vaculik, Nikola Martinec... 3 3 41 37
14: Maciej Piaszczyński, Adam Kajoch, Jason Doyle, Bartosz Szymura......... 2 4 43 41
15: Martin Vaculik, Joseph Haines, Billy Forsberg, Bartosz Szymura......... 2 4 45 45

100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 21 mar 2010, o 22:44 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
2010-03-21 at ŚWIĘTOCHŁOWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 50
1. Michael Jepsen Jensen..... 2 2 3 2 3 - - 12
2. Tomasz Halicki............ 1* 1* - - - - - 2+2
3. Łukasz Sówka.............. 3 2 1* 1 2* - - 9+2
4. Sergei Karajczencev....... 2* 1* 1* - - - - 4+3
5. Jevgienis Karavackis...... 0 3 2 3 2 - - 10
6. Marcin Bubel.............. 2 2 0 1* 3 - - 8+1
7. Anders Mellgren........... 1* T 2 1 1* - - 5+2

KOLEJARZ OPOLE 40

1. Ricky Kling............... 3 3 3 2 3 1 - 15
2. Paweł Chudy............... 0 - - - - - - 0
3. Arkadiusz Sturomski....... 0 1* 2 0 - - - 3+1
4. Nanna Jorgensen........... 1 2 1* 0 - - - 4+1
5. Filip Sitera.............. 3 3 3 3 D 0 - 12
6. Mateusz Chochliński....... D 1 0 0 - - - 1
7. Przemysław Zarzycki....... 3 0 0 2 0 - - 5

No. Results ŚL KO ŚL KO
1: Przemysław Zarzycki, Marcin Bubel, Anders Mellgren, Mateusz Chochliński (D)....... 3 3 3 3
2: Ricky Kling, Michael Jepsen Jensen, Tomasz Halicki, Paweł Chudy................... 3 3 6 6
3: Łukasz Sówka, Sergei Karajczencev, Nanna Jorgensen, Arkadiusz Sturomski........... 5 1 11 7
4: Filip Sitera, Marcin Bubel, Mateusz Chochliński, Jevgienis Karavackis............. 2 4 13 11
5: Ricky Kling, Łukasz Sówka, Sergei Karajczencev, Przemysław Zarzycki............... 3 3 16 14
6: Jevgienis Karavackis, Nanna Jorgensen, Arkadiusz Sturomski, Marcin Bubel.......... 3 3 19 17
7: Filip Sitera, Michael Jepsen Jensen, Tomasz Halicki, Mateusz Chochliński.......... 3 3 22 20
8: Ricky Kling, Jevgienis Karavackis, Marcin Bubel, Przemysław Zarzycki.............. 3 3 25 23
9: Michael Jepsen Jensen, Arkadiusz Sturomski, Nanna Jorgensen, Anders Mellgren (T).. 3 3 28 26
10: Filip Sitera, Anders Mellgren, Łukasz Sówka, Mateusz Chochliński.................. 3 3 31 29
11: Jevgienis Karavackis, Przemysław Zarzycki, Anders Mellgren, Arkadiusz Sturomski... 4 2 35 31
12: Marcin Bubel, Ricky Kling, Łukasz Sówka, Przemysław Zarzycki...................... 4 2 39 33
13: Filip Sitera, Michael Jepsen Jensen, Sergei Karajczencev, Nanna Jorgensen......... 3 3 42 36
14: Ricky Kling, Jevgienis Karavackis, Anders Mellgren, Filip Sitera (D).............. 3 3 45 39
15: Michael Jepsen Jensen, Łukasz Sówka, Ricky Kling, Filip Sitera.................... 5 1 50 40

OBECNOŚĆ: 100%

_________________
DMP - Srebro
LJ - Złoto, 2x Srebro
Puchar Ligi - Brąz
OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 22 mar 2010, o 18:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
zostawiam skład na meczyk Zielona G. - Rybnik, bo dziś będę później w domu, a do 20.00 termin odjechania

1. Jakub Jamróg 3,7
2. Martin Smolinski 6,7
3. Dariusz Rybakowski 3,6
4. Piotr Tabaka 3,2
5. Leon Madsen 6,8
6. Mariusz Konsek 3,3
7. Łukasz Przedpełski 3,2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 22 mar 2010, o 19:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:31
Posty: 181
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
2010-03-22 at Zielona Góra
Liga Juniorów LPM - V kolejka


FALUBAZ ZIELONA GÓRA 38
1. Patryk Dudek.............. 2 2 3 3 3 3 - 16
2.
3. Tobiasz Musielak.......... U 0 0 - - - - 0
4.
5. Kamil Cieślar............. 1 3 1 3 0 - - 8
6.
7. Kamil Fleger.............. 3 3 2 2 1 3 - 14

RKM RYBNIK 51
1. Jakub Jamróg.............. 1 1 2* 2 1* - - 7+2
2. Martin Smolinski.......... 3 3 3 2 2 - - 13
3. Dariusz Rybakowski........ 2 2 2 0 - - - 6
4. Piotr Tabaka.............. 1* Wu 1* 1* - - - 3+3
5. Leon Madsen............... 3 3 3 2 1* - - 12+1
6. Mariusz Konsek............ 2 2* 1 1 1* 2 - 9+2
7. Łukasz Przedpełski........ 1* - - - - - - 1+1

No. Results FA RK FA RK
1: Kamil Fleger, Mariusz Konsek, Łukasz Przedpełski...................... 3 3 3 3
2: Martin Smolinski, Patryk Dudek, Jakub Jamróg.......................... 2 4 5 7
3: Kamil Fleger, Dariusz Rybakowski, Piotr Tabaka, Tobiasz Musielak (U).. 3 3 8 10
4: Leon Madsen, Mariusz Konsek, Kamil Cieślar............................ 1 5 9 15
5: Martin Smolinski, Kamil Fleger, Jakub Jamróg, Tobiasz Musielak........ 2 4 11 19
6: Kamil Cieślar, Dariusz Rybakowski, Piotr Tabaka (Wu).................. 3 2 14 21
7: Leon Madsen, Patryk Dudek, Mariusz Konsek............................. 2 4 16 25
8: Martin Smolinski, Jakub Jamróg, Kamil Cieślar......................... 1 5 17 30
9: Patryk Dudek, Dariusz Rybakowski, Piotr Tabaka........................ 3 3 20 33
10: Leon Madsen, Kamil Fleger, Mariusz Konsek, Tobiasz Musielak........... 2 4 22 37
11: Kamil Cieślar, Martin Smolinski, Kamil Fleger, Dariusz Rybakowski..... 4 2 26 39
12: Kamil Fleger, Jakub Jamróg, Mariusz Konsek............................ 3 3 29 42
13: Patryk Dudek, Leon Madsen, Piotr Tabaka............................... 3 3 32 45
14: Patryk Dudek, Mariusz Konsek, Jakub Jamróg............................ 3 3 35 48
15: Patryk Dudek, Martin Smolinski, Leon Madsen, Kamil Cieślar............ 3 3 38 51

Tylko Turpik, Siarczescu usprawiedliwiony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: V kolejka (18-22.03.2010)
PostNapisane: 22 mar 2010, o 20:29 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2010-03-22 at Tarnów
Liga Juniorów LPM - 5. kolejka


UNIA TARNÓW 64
1. Matej Kus................. 3 3 3 3 1 - - 13
2. Attila Molnar............. 2* 1 1 1 - - - 5+1
3. Tadeusz Kostro............ 2* 2* 2* 2 - - - 8+3
4. Kamil Brzozowski.......... 3 3 3 1 3 - - 13
5. Mateusz Kowalczyk......... 3 3 1* 3 3 - - 13+1
6. Emil Idziorek............. 2* 2* 1 2 2* - - 9+3

7. Marek Łozowicki........... 3 0 - - - - - 3

UNIA LESZNO 26
1. Andreas Messing........... 0 3 3 2 - - - 8
2. Mateusz Domański.......... 1 1 0 0 1 - - 3
3. Aleksander Conda.......... 0 2 2 2 0 - - 6
4. Michał Rowiński........... 1 0 Wu - - - - 1 (I)
5. Maciej Brzezinski......... 1 0 1 2 - - - 4
6. Mateusz Lampkowski........ 0 0 2 0 1 - - 3
7. Mateusz Szóstek........... 1 0 0 0 - - - 1

No. Results UN UN UN UN
1: Marek Łozowicki, Emil Idziorek, Mateusz Szóstek, Mateusz Lampkowski...... 5 1 5 1
2: Matej Kus, Attila Molnar, Mateusz Domański, Andreas Messing.............. 5 1 10 2
3: Kamil Brzozowski, Tadeusz Kostro, Michał Rowiński, Aleksander Conda...... 5 1 15 3
4: Mateusz Kowalczyk, Emil Idziorek, Maciej Brzezinski, Mateusz Lampkowski.. 5 1 20 4
5: Kamil Brzozowski, Tadeusz Kostro, Mateusz Domański, Mateusz Szóstek...... 5 1 25 5
6: Mateusz Kowalczyk, Aleksander Conda, Emil Idziorek, Michał Rowiński...... 4 2 29 7
7: Matej Kus, Mateusz Lampkowski, Attila Molnar, Maciej Brzezinski.......... 4 2 33 9
8: Andreas Messing, Emil Idziorek, Mateusz Kowalczyk, Mateusz Domański...... 3 3 36 12
9: Matej Kus, Aleksander Conda, Attila Molnar, Michał Rowiński (Wu)......... 4 2 40 14
10: Kamil Brzozowski, Tadeusz Kostro, Maciej Brzezinski, Mateusz Lampkowski.. 5 1 45 15
11: Mateusz Kowalczyk, Aleksander Conda, Attila Molnar, Mateusz Domański..... 4 2 49 17
12: Andreas Messing, Tadeusz Kostro, Mateusz Lampkowski, Marek Łozowicki..... 2 4 51 21
13: Matej Kus, Maciej Brzezinski, Kamil Brzozowski, Mateusz Szóstek.......... 4 2 55 23
14: Mateusz Kowalczyk, Emil Idziorek, Mateusz Domański, Mateusz Szóstek...... 5 1 60 24
15: Kamil Brzozowski, Andreas Messing, Matej Kus, Aleksander Conda........... 4 2 64 26

obecność 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL