Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 lis 2017, o 07:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 5 mar 2010, o 08:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:46
Posty: 208
Lokalizacja: Toruń
III Kolejka (04-08.03.2010)

Piła - Gdańsk
Tarnów - Poznań
Grudziądz - Rybnik
Bydgoszcz - Opole
Zielona Góra - Świętochłowice
Leszno pauzuje




1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tego samego miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pod numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem. Pod numerami 1-5 może znaleźć się dwóch seniorów (jeden do lat 25 i jeden do lat 23).
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 6 mar 2010, o 18:59 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-03-06
Liga Juniorów

POLONIA BYDGOSZCZ 54
1. Michał Kryjom............. 1 0 0 0 - - - 1
2. Seve Boxall............... 3 3 3 3 2* - - 14+1
3. Lars D. Gunnestadt........ Wu - - - - - - 0 (I)
4. Wiaczesław Gieruckis...... 2 3 3 3 3 - - 14
5. Marcin Jędrzejewski....... 3 3 1 2* 2 - - 11+1
6. Łukasz Lipiński........... 1* 1 1 0 2* - - 5+2
7. Adrian Osmólski........... 2 1 2* 3 1* - - 9+2

KOLEJARZ OPOLE 36
1. Nanna Jorgensen........... 0 0 0 - - - - 0
2. Paweł Zarzycki............ 2 2 2* 0 0 - - 6+1
3. Filip Sitera.............. 3 2 3 2 1 0 - 11
4. Arkadiusz Sturomski....... 1 0 1* 1* - - - 3+2
5. Ricky Kling............... U 2 D 2 3 - - 7
6. Paweł Chudy............... 0 - - - - - - 0
7. Mateusz Chochliński....... 3 2 1* 1 1 1 - 9+1

No. Results PO KO PO KO
1: Mateusz Chochliński, Adrian Osmólski, Łukasz Lipiński, Paweł Chudy................ 3 3 3 3
2: Seve Boxall, Paweł Zarzycki, Michał Kryjom, Nanna Jorgensen....................... 4 2 7 5
3: Filip Sitera, Wiaczesław Gieruckis, Arkadiusz Sturomski, Lars D. Gunnestadt (Wu).. 2 4 9 9
4: Marcin Jędrzejewski, Mateusz Chochliński, Łukasz Lipiński, Ricky Kling (U)........ 4 2 13 11
5: Wiaczesław Gieruckis, Paweł Zarzycki, Adrian Osmólski, Nanna Jorgensen............ 4 2 17 13
6: Marcin Jędrzejewski, Filip Sitera, Łukasz Lipiński, Arkadiusz Sturomski........... 4 2 21 15
7: Seve Boxall, Ricky Kling, Mateusz Chochliński, Michał Kryjom...................... 3 3 24 18
8: Filip Sitera, Paweł Zarzycki, Marcin Jędrzejewski, Łukasz Lipiński................ 1 5 25 23
9: Seve Boxall, Filip Sitera, Arkadiusz Sturomski, Michał Kryjom..................... 3 3 28 26
10: Wiaczesław Gieruckis, Adrian Osmólski, Mateusz Chochliński, Ricky Kling (D)....... 5 1 33 27
11: Seve Boxall, Marcin Jędrzejewski, Filip Sitera, Paweł Zarzycki.................... 5 1 38 28
12: Adrian Osmólski, Łukasz Lipiński, Mateusz Chochliński, Nanna Jorgensen............ 5 1 43 29
13: Wiaczesław Gieruckis, Ricky Kling, Arkadiusz Sturomski, Michał Kryjom............. 3 3 46 32
14: Ricky Kling, Marcin Jędrzejewski, Adrian Osmólski, Paweł Zarzycki................. 3 3 49 35
15: Wiaczesław Gieruckis, Seve Boxall, Mateusz Chochliński, Filip Sitera.............. 5 1 54 36

100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 7 mar 2010, o 15:38 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
POLONIA PIŁA 43
1. Kenneth Hansen............ 1* 2 2 0 0 - - 5+1
2. Alttla Lorincz............ 2 1* 1* 0 - - - 4+2
3. Linus Ekloef.............. U 3 2 3 2 - - 10
4. Eric Pudel................ 1 2* 0 1 2 - - 6+1
5. Dawid Stachyra............ 3 1 3 3 1* - - 11+1
6. Sławomir Pyszny........... 3 1 3 0 0 - - 7
7. Mateusz Mikorski.......... 0 - - - - - - 0

WYBRZEŻE GDAŃSK 42
1. Billy Forsberg............ 3 1 2 1* 3 - - 10+1
2. Christian Ago............. 0 0 1* - - - - 1+1
3. Jason Doyle............... 3 2 0 2 1 - - 8
4. Peter Juul Larsen......... 2* 0 3 0 - - - 5+1 - punkty anulowane
5. Martin Vaculik............ 2 3 3 2* 3 - - 13+1
6. Kacper Gomólski........... 2 1 2 - - - - 5
7. Maciej Piaszczyński....... 1* 0 0 1* 3 - - 5+2

No. Results PO WY PO WY
1: Sławomir Pyszny, Kacper Gomólski, Maciej Piaszczyński, Mateusz Mikorski.. 3 3 3 3
2: Billy Forsberg, Alttla Lorincz, Kenneth Hansen, Christian Ago............ 3 3 6 6
3: Jason Doyle, Peter Juul Larsen, Eric Pudel, Linus Ekloef (U)............. 1 5 7 11
4: Dawid Stachyra, Martin Vaculik, Sławomir Pyszny, Maciej Piaszczyński..... 4 2 11 13
5: Linus Ekloef, Eric Pudel, Billy Forsberg, Christian Ago.................. 5 1 16 14
6: Sławomir Pyszny, Jason Doyle, Dawid Stachyra, Peter Juul Larsen.......... 4 2 20 16
7: Martin Vaculik, Kenneth Hansen, Alttla Lorincz, Maciej Piaszczyński...... 3 3 23 19
8: Dawid Stachyra, Billy Forsberg, Christian Ago, Sławomir Pyszny........... 3 3 26 22
9: Peter Juul Larsen, Kenneth Hansen, Alttla Lorincz, Jason Doyle........... 3 3 29 25
10: Martin Vaculik, Linus Ekloef, Kacper Gomólski, Eric Pudel................ 2 4 31 29
11: Dawid Stachyra, Jason Doyle, Maciej Piaszczyński, Alttla Lorincz......... 3 3 34 32
12: Linus Ekloef, Kacper Gomólski, Billy Forsberg, Sławomir Pyszny........... 3 3 37 35
13: Maciej Piaszczyński, Martin Vaculik, Eric Pudel, Kenneth Hansen.......... 1 5 38 40
14: Billy Forsberg, Eric Pudel, Jason Doyle, Kenneth Hansen.................. 2 4 40 44
15: Martin Vaculik, Linus Ekloef, Dawid Stachyra, Peter Juul Larsen.......... 3 3 43 47

Obecnosc 100%

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 11:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
Cytuj:
Cze Siara, mamy do odjechania mecz LJ, ja bede dostepny od ok 16:30 - 17:00


Power napisał do mnie ze będzie dostępny dziś tj. poniedziałek miedzy 16.30 a 17 heh ehe
ja w tym czasie jestem u lekarza na zdjęciu szwów, toteż aby nie było zostawiam składa RKM Rybnika hehhehe

1. Martin Smoliński
2. Paweł Zmarzlik
3. Kevin Woelbert
4. Dariusz Rybakowski
5. Troy Batchelor
6. Jakub Jamróg
7. Rafał Fleger

Fleger zmiany jak w poprzednich spotkaniach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 17:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:36
Posty: 229
Lokalizacja: Wolsztyn
Proszę mecz odjechać beze mnie, nie dałem rady zgadać się z Cokiem. Ostatnio dużo obowiązków. Skład z poprzedniej kolejki proszę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 20:26 
Offline

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 09:06
Posty: 120
Lokalizacja: Toruń
2010-03-08 at ZG

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 47
1. Patryk Dudek.............. 2 3 3 3 1 - - 12
2. Kamil Cieślar............. 1* 0 2* 2 3 - - 8+2
3. Tobiasz Musielak.......... 3 3 2* 1 0 - - 9+1
4. Łukasz Piecha............. 0 2* 3 2* 2* - - 9+3
5. Dennis Andersson.......... W ns - - - - - 0 (I)
6. Mikołaj Curyło............ 3 Kn ns ns - - - 3 (I)

7. Kamil Fleger.............. 0 2 3 1 0 - - 6

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 42
1. Michael J. Jensen......... 3 1 3 3 2* - - 12+1
2. Tomasz Halicki............ 0 0 - - - - - 0
3. Łukasz Sówka.............. 1* T 1 2* - - - 4+2
4. Siergiej Karaczencew...... 2 0 - - - - - 2
5. Jevgienij Karavackij...... 3 2 1 1 1 D - 8
6. Marcin Bubel.............. 1* 1 1* 0 3 - - 6+2
7. Anders Mellgren........... 2 2 2* 0 1 3 - 10+1

No. Results FA ŚL FA ŚL
1: Mikołaj Curyło, Anders Mellgren, Marcin Bubel, Kamil Fleger.............. 3 3 3 3
2: Michael J. Jensen, Patryk Dudek, Kamil Cieślar, Tomasz Halicki........... 3 3 6 6
3: Tobiasz Musielak, Siergiej Karaczencew, Łukasz Sówka, Łukasz Piecha...... 3 3 9 9
4: Jevgienij Karavackij, Kamil Fleger, Marcin Bubel, Dennis Andersson (W)... 2 4 11 13
5: Tobiasz Musielak, Łukasz Piecha, Michael J. Jensen, Tomasz Halicki....... 5 1 16 14
6: Kamil Fleger, Anders Mellgren, Łukasz Sówka (T), Mikołaj Curyło (ns)...... 3 2 19 16
7: Patryk Dudek, Jevgienij Karavackij, Marcin Bubel, Kamil Cieślar.......... 3 3 22 19
8: Michael J. Jensen, Anders Mellgren, Kamil Fleger, Dennis Andersson (ns)... 1 5 23 24
9: Patryk Dudek, Kamil Cieślar, Łukasz Sówka, Siergiej Karaczencew.......... 5 1 28 25
10: Łukasz Piecha, Tobiasz Musielak, Jevgienij Karavackij, Marcin Bubel...... 5 1 33 26
11: Michael J. Jensen, Kamil Cieślar, Jevgienij Karavackij, Kamil Fleger..... 2 4 35 30
12: Marcin Bubel, Michael J. Jensen, Tobiasz Musielak, Mikołaj Curyło (ns).... 1 5 36 35
13: Patryk Dudek, Łukasz Piecha, Jevgienij Karavackij, Anders Mellgren....... 5 1 41 36
14: Kamil Cieślar, Łukasz Piecha, Anders Mellgren, Jevgienij Karavackij (D).. 5 1 46 37
15: Anders Mellgren, Łukasz Sówka, Patryk Dudek, Tobiasz Musielak............ 1 5 47 42


Cokus obecny, Turpik usprawiedliwiony


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:31
Posty: 181
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
2010-03-08

UNIA TARNÓW 47
1. Marek Łozowicki........... 2 2 3 1 2 - - 10
2. Attila Molnar............. 1* 1* 0 1* - - - 3+3
3. Tadeusz Kostro............ 3 0 0 1 0 - - 4
4. Kamil Brzozowski.......... 2* 3 3 3 2* - - 13+2
5. Mateusz Kowalczyk......... 3 1* 3 2 3 - - 12+1
6. Emil Idziorek............. 1 0 2 2* 0 - - 5+1
7.

PSŻ POZNAŃ 41
1. Aleksandr Loktajew........ 3 2 1 3 0 - - 9
2. Emil Pulczyński........... 0 1* 0 3 3 - - 7+1
3. Andrij Kobrin............. U 3 2 0 1 - - 6
4. Siergij Borysenko......... 1 1* 0 - - - - 2+1 - punkty anulowane
5. Hynek Stichauer........... 2 3 2 2 1 - - 10
6. Jozef Tabaka.............. 3 1* W - - - - 4+1 (I)
7. Piotr Machnik............. 2* 0 1* 2* - - - 5+3

No. Results UN PS UN PS
1: Jozef Tabaka, Piotr Machnik, Emil Idziorek................................ 1 5 1 5
2: Aleksandr Loktajew, Marek Łozowicki, Attila Molnar, Emil Pulczyński....... 3 3 4 8
3: Tadeusz Kostro, Kamil Brzozowski, Siergij Borysenko, Andrij Kobrin (U).... 5 1 9 9
4: Mateusz Kowalczyk, Hynek Stichauer, Jozef Tabaka, Emil Idziorek........... 3 3 12 12
5: Kamil Brzozowski, Aleksandr Loktajew, Emil Pulczyński, Tadeusz Kostro..... 3 3 15 15
6: Andrij Kobrin, Emil Idziorek, Mateusz Kowalczyk, Piotr Machnik............ 3 3 18 18
7: Hynek Stichauer, Marek Łozowicki, Attila Molnar, Jozef Tabaka (W)......... 3 3 21 21
8: Mateusz Kowalczyk, Emil Idziorek, Aleksandr Loktajew, Emil Pulczyński..... 5 1 26 22
9: Marek Łozowicki, Andrij Kobrin, Siergij Borysenko, Attila Molnar.......... 3 3 29 25
10: Kamil Brzozowski, Hynek Stichauer, Piotr Machnik, Tadeusz Kostro.......... 3 3 32 28
11: Emil Pulczyński, Mateusz Kowalczyk, Attila Molnar, Andrij Kobrin.......... 3 3 35 31
12: Aleksandr Loktajew, Piotr Machnik, Tadeusz Kostro, Emil Idziorek.......... 1 5 36 36
13: Kamil Brzozowski, Hynek Stichauer, Marek Łozowicki, Siergij Borysenko..... 4 2 40 38
14: Emil Pulczyński, Marek Łozowicki, Andrij Kobrin, Tadeusz Kostro........... 2 4 42 42
15: Mateusz Kowalczyk, Kamil Brzozowski, Hynek Stichauer, Aleksandr Loktajew.. 5 1 47 43
100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 21:47 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
3 kolejka LJ i 3 kontuzja :D Dobrze ze przynajmniej teraz nikogo z podstawowego skladu ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: III Kolejka (04-08.03.2010)
PostNapisane: 8 mar 2010, o 23:47 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-03-08
Liga Juniorów

GKM GRUDZIĄDZ 49
1. Joseph Haines............. 2* 1 1* 2 Wu - - 6+2 (I)
2. Anton Rosen............... 3 3 2 0 3 - - 11
3. Linus Sundstrom........... 2 3 - - - - - 5
4. Łukasz Cyran.............. 1* 1 2 - - - - 4+1
5. Adam Kajoch............... 0 3 0 3 0 - - 6
6. Kirył Cukanow............. 2* 2 2* 2 1* - - 9+3
7. Bartosz Szymura........... 3 0 2 1* 2 - - 8+1

RKM RYBNIK 40
1. Martin Smolinski.......... 0 2 1 3 3 3 - 12
2. Paweł Zmarzlik............ 1 W - - - - - 1 (I)
3. Kevin Woelbert............ 3 1 1 3 2 1 - 11
4. Dariusz Rybakowski........ 0 0 - - - - - 0
5. Troy Batchelor............ 3 2 3 3 Wu 2 - 13
6. Jakub Jamróg.............. 0 0 - - - - - 0
7. Rafał Fleger.............. 1 0 0 1 1* D - 3+1

No. Results GK RK GK RK
1: Bartosz Szymura, Kirył Cukanow, Rafał Fleger, Jakub Jamróg............. 5 1 5 1
2: Anton Rosen, Joseph Haines, Paweł Zmarzlik, Martin Smolinski........... 5 1 10 2
3: Kevin Woelbert, Linus Sundstrom, Łukasz Cyran, Dariusz Rybakowski...... 3 3 13 5
4: Troy Batchelor, Kirył Cukanow, Kevin Woelbert, Adam Kajoch............. 2 4 15 9
5: Linus Sundstrom, Martin Smolinski, Łukasz Cyran, Paweł Zmarzlik (W).... 4 2 19 11
6: Adam Kajoch, Kirył Cukanow, Kevin Woelbert, Dariusz Rybakowski......... 5 1 24 12
7: Anton Rosen, Troy Batchelor, Joseph Haines, Rafał Fleger............... 4 2 28 14
8: Troy Batchelor, Kirył Cukanow, Martin Smolinski, Adam Kajoch........... 2 4 30 18
9: Kevin Woelbert, Anton Rosen, Joseph Haines, Rafał Fleger............... 3 3 33 21
10: Troy Batchelor, Łukasz Cyran, Rafał Fleger, Bartosz Szymura............ 2 4 35 25
11: Adam Kajoch, Kevin Woelbert, Rafał Fleger, Anton Rosen................. 3 3 38 28
12: Martin Smolinski, Bartosz Szymura, Kirył Cukanow, Jakub Jamróg......... 3 3 41 31
13: Martin Smolinski, Joseph Haines, Bartosz Szymura, Troy Batchelor (Wu).. 3 3 44 34
14: Martin Smolinski, Bartosz Szymura, Kevin Woelbert, Adam Kajoch......... 2 4 46 38
15: Anton Rosen, Troy Batchelor, Joseph Haines (Wu), Rafał Fleger (D)...... 3 2 49 40

100%


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL