Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 lis 2017, o 07:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 25 lut 2010, o 10:11 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
II Kolejka (25.02-01.03.2010)

Świętochłowice - Bydgoszcz
Opole - Grudziądz
Rybnik - Tarnów
Poznań - Piła
Gdańsk - Leszno
Zielona Góra pauzuje



1. Za sprawne rozegranie kolejki ligowej odpowiada moderator działu.
2. Do sędziowania meczu uprawniony jest każdy menadżer niestartujący w danym spotkaniu. W przypadku sędziów z tego samego miasta co menadżerowie konieczna jest zgoda obu menadżerów uczestniczących w meczu.
3. Pod numerami 6 i 7 w składzie meczowym muszą znaleźć się juniorzy. Przynajmniej jeden z nich musi być Polakiem. Pod numerami 1-5 może znaleźć się dwóch seniorów (jeden do lat 25 i jeden do lat 23).
4. W składzie meczowym musi znaleźć się przynajmniej trzech Polaków.
5. Każdy sędzia zobowiązany jest napisać po meczu czy dany menadżer był obecny na meczu.
6. Mecze muszą być rozegrane do poniedziałku kończącego kolejkę, do godz. 24:00. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu. Jeśli menadżerowie nie rozegrają meczu do godz. 22:00 ostatniego dnia kolejki moderator ma obowiązek rozegrać go samemu lub wyznaczyć inną osobę do tego celu. Sędzia prowadzący takie zawody ma obowiązek zorientować się czy któryś z menadżerów jest dostępny na gg poprzez wysłanie wiadomości.
7. Za nierozegranie meczu menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 200 Fk. Nieobecność na pięciu kolejnych meczach powoduje usunięcie menadżera z gry.
8. Za wystawienie do składu zawodnika nieuprawnionego (np. kontuzjowanego) menadżer otrzymuje karę porządkową w wysokości 100 Fk. Sędzia za dopuszczenie takiego zawodnika do meczu otrzymuje karę w wysokości 50 Fk. W wyjątkowych przypadkach (brak aktualizacji w dziale "Kontuzje") kary finansowe mogą zostać anulowane (decyduje Rada Ligi). Punkty zawodnika nieuprawnionego w każdym przypadku zostaną anulowane!
9. Wszelkie sporne sytuacje rozstrzyga Rada Ligi LPM.
10. Rada Ligi LPM zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w regulaminie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:05 
Offline
Odkrycie sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lis 2009, o 20:19
Posty: 984
Lokalizacja: Toruń
2010-02-25
Liga Juniorów

PSŻ POZNAŃ 42
1. Emil Pulczyński........... 2 2 0 0 - - - 4
2. Marek Czerwiński.......... 1* 0 1 W2 0 - - 2+1
3. Aleksandr Loktajew........ 0 3 2 2 3 3 - 13
4. Jurica Pavlic............. 3 Wu - - - - - 3 (I)
5. Hynek Stichauer........... 3 3 3 Wu 2 2* - 13+1
6. Jozef Tabaka.............. 2 0 2* 2* 1* - - 7+3
7. Piotr Machnik............. 0 0 - - - - - 0

POLONIA PIŁA 47
1. Kenneth Hansen............ 3 2 1 3 1* - - 10+1
2. Alttla Lorincz............ 0 1* 0 3 - - - 4+1
3. Linus Ekloef.............. 2 1 2* 2* 2 - - 9+2
4. Eric Pudel................ 1* 0 3 1 1 - - 6+1
5. Dawid Stachyra............ 2 3 3 3 - - - 11
6. Sławomir Pyszny........... 3 1* 1 1 0 - - 6+1
7. Mateusz Mikorski.......... 1 0 - - - - - 1

No. Results PS PO PS PO
1: Sławomir Pyszny, Jozef Tabaka, Mateusz Mikorski, Piotr Machnik............. 2 4 2 4
2: Kenneth Hansen, Emil Pulczyński, Marek Czerwiński, Alttla Lorincz.......... 3 3 5 7
3: Jurica Pavlic, Linus Ekloef, Eric Pudel, Aleksandr Loktajew................ 3 3 8 10
4: Hynek Stichauer, Dawid Stachyra, Sławomir Pyszny, Jozef Tabaka............. 3 3 11 13
5: Aleksandr Loktajew, Kenneth Hansen, Alttla Lorincz, Jurica Pavlic (Wu)..... 3 3 14 16
6: Hynek Stichauer, Jozef Tabaka, Linus Ekloef, Eric Pudel.................... 5 1 19 17
7: Dawid Stachyra, Emil Pulczyński, Sławomir Pyszny, Marek Czerwiński......... 2 4 21 21
8: Hynek Stichauer, Jozef Tabaka, Kenneth Hansen, Alttla Lorincz.............. 5 1 26 22
9: Eric Pudel, Linus Ekloef, Marek Czerwiński, Emil Pulczyński................ 1 5 27 27
10: Dawid Stachyra, Aleksandr Loktajew, Sławomir Pyszny, Piotr Machnik......... 2 4 29 31
11: Alttla Lorincz, Linus Ekloef, Hynek Stichauer (Wu), Marek Czerwiński (W2).. 0 5 29 36
12: Kenneth Hansen, Aleksandr Loktajew, Jozef Tabaka, Sławomir Pyszny.......... 3 3 32 39
13: Dawid Stachyra, Hynek Stichauer, Eric Pudel, Emil Pulczyński............... 2 4 34 43
14: Aleksandr Loktajew, Linus Ekloef, Kenneth Hansen, Marek Czerwiński......... 3 3 37 46
15: Aleksandr Loktajew, Hynek Stichauer, Eric Pudel, Mateusz Mikorski.......... 5 1 42 47

100%

http://www.sendspace.pl/file/ac23cca9be8869276e95736

Sędziowałem, bo nie było innego sędziego.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

O wyniku tego meczu nie ma sensu debatować, mam szczęście że przy takiej jeździe nikt inny nie został kontuzjowany. Dobrze że na ten krytyczny moment przypadł mi akurat mecz z Rawiczem, lecz Pavlica niestety zabraknie na cieżkim meczu z Krosnem. Nauczka na przyszłość - przed LJ trzeba odjechać lige ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 25 lut 2010, o 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:28
Posty: 473
Wiadomo, ja z wyniku meczu jestem zadowolony, chociaż nie ma co ukrywać, gdyby nie kontuzja Juricy wynik pewnie wyglądałby inaczej, no ale taki jest sport ;) tak jak napisał Radkos dobrze, że nie było więcej kontuzji, bo tor dziś był dosyć dziurawy, ale młodzież pokazała chęć walki i dołożyli oni kolejne, ważne 2 duże punkty dla drużyny z Piły.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 25 lut 2010, o 22:21 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
WYBRZEŻE GDAŃSK 42
1. Billy Forsberg............ 2 1 2 3 1 - - 9
2. Christian Ago............. 1* 3 0 3 3 - - 10+1
3. Jason Doyle............... U 0 2* 1 - - - 3+1
4. Peter Juul Larsen......... 3 1 1 1 - - - 6 - punkty anulowane
5. Martin Vaculik............ D 3 3 2* Wu - - 8+1
6. Kacper Gomólski........... 1 2* - - - - - 3+1
7. Maciej Piaszczyński....... 3 2 1 D 3 - - 9

UNIA LESZNO 42
1. Thomas H. Jonasson........ 3 3 0 1 0 - - 7
2. Sławomir Musielak......... 0 2* 2 1 3 - - 8+1
3. Artem Wodjakow............ 1* 1 3 0 - - - 5+1
4. Mateusz Szostek........... 2 0 0 - - - - 2
5. Andreas Messing........... 3 0 3 2 2* - - 10+1
6. Mateusz Lampkowski........ 0 1 2 2* 0 - - 5+1
7. Aleksander Conda.......... 2 1 2 - - - - 5

No. Results WY UN WY UN
1: Maciej Piaszczyński, Aleksander Conda, Kacper Gomólski, Mateusz Lampkowski....... 4 2 4 2
2: Thomas H. Jonasson, Billy Forsberg, Christian Ago, Sławomir Musielak............. 3 3 7 5
3: Peter Juul Larsen, Mateusz Szostek, Artem Wodjakow, Jason Doyle (U).............. 3 3 10 8
4: Andreas Messing, Maciej Piaszczyński, Mateusz Lampkowski, Martin Vaculik (D)..... 2 4 12 12
5: Thomas H. Jonasson, Sławomir Musielak, Peter Juul Larsen, Jason Doyle............ 1 5 13 17
6: Martin Vaculik, Kacper Gomólski, Artem Wodjakow, Mateusz Szostek................. 5 1 18 18
7: Christian Ago, Mateusz Lampkowski, Billy Forsberg, Andreas Messing............... 4 2 22 20
8: Martin Vaculik, Sławomir Musielak, Maciej Piaszczyński, Thomas H. Jonasson....... 4 2 26 22
9: Artem Wodjakow, Billy Forsberg, Aleksander Conda, Christian Ago.................. 2 4 28 26
10: Andreas Messing, Mateusz Lampkowski, Peter Juul Larsen, Maciej Piaszczyński (D).. 1 5 29 31
11: Christian Ago, Martin Vaculik, Sławomir Musielak, Artem Wodjakow................. 5 1 34 32
12: Maciej Piaszczyński, Jason Doyle, Thomas H. Jonasson, Mateusz Lampkowski......... 5 1 39 33
13: Billy Forsberg, Andreas Messing, Peter Juul Larsen, Thomas H. Jonasson........... 4 2 43 35
14: Christian Ago, Aleksander Conda, Billy Forsberg, Mateusz Szostek................. 4 2 47 37
15: Sławomir Musielak, Andreas Messing, Jason Doyle, Martin Vaculik (Wu)............. 1 5 48 42

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 28 lut 2010, o 13:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:28
Posty: 473
2010-02-28 at Opole

KOLEJARZ OPOLE 33
1. Ricky Kling............... 1* 0 2 0 3 3 - 9+1
2. Paweł Chudy............... 2 1 - - - - - 3
3. Filip Sitera.............. 1 2 1 2 3 3 - 12
4. Przemysław Zarzycki....... D 0 0 - - - - 0
5. Mateusz Chochlińsk........ 1 2 1 0 - - - 4
6. Nanna Jorgensen........... 1* 0 0 1 - - - 2+1
7. Arkadiusz Sturomski....... 2 1* 0 0 0 - - 3+1

GKM GRUDZIADZ 57
1. Joe Haines................ 0 1 3 2 1* - - 7+1
2. Anton Rosen............... 3 3 0 2* 2 - - 10+1
3. Linus Sundstroem.......... 3 3 3 3 - - - 12
4. Przemysław Pawlicki....... 2* - - - - - - 2+1
5. Adam Kajoch............... 3 3 3 2 1* - - 12+1
6. Kiryl Cukanov............. 0 2* 2* 1 Wu - - 5+2
7. Bartosz Szymura........... 3 2* 1 1* 2 - - 9+2

No. Results KO GK KO GK
1: Bartosz Szymura, Arkadiusz Sturomski, Nanna Jorgensen, Kiryl Cukanov.......... 3 3 3 3
2: Anton Rosen, Paweł Chudy, Ricky Kling, Joe Haines............................. 3 3 6 6
3: Linus Sundstroem, Przemysław Pawlicki, Filip Sitera, Przemysław Zarzycki (D).. 1 5 7 11
4: Adam Kajoch, Kiryl Cukanov, Mateusz Chochlińsk, Nanna Jorgensen............... 1 5 8 16
5: Anton Rosen, Filip Sitera, Joe Haines, Przemysław Zarzycki.................... 2 4 10 20
6: Linus Sundstroem, Bartosz Szymura, Filip Sitera, Nanna Jorgensen.............. 1 5 11 25
7: Adam Kajoch, Kiryl Cukanov, Paweł Chudy, Ricky Kling.......................... 1 5 12 30
8: Joe Haines, Mateusz Chochlińsk, Arkadiusz Sturomski, Anton Rosen.............. 3 3 15 33
9: Linus Sundstroem, Ricky Kling, Bartosz Szymura, Arkadiusz Sturomski........... 2 4 17 37
10: Adam Kajoch, Filip Sitera, Kiryl Cukanov, Przemysław Zarzycki................. 2 4 19 41
11: Linus Sundstroem, Anton Rosen, Mateusz Chochlińsk, Ricky Kling................ 1 5 20 46
12: Filip Sitera, Joe Haines, Nanna Jorgensen, Kiryl Cukanov (Wu)................. 4 2 24 48
13: Ricky Kling, Adam Kajoch, Bartosz Szymura, Arkadiusz Sturomski................ 3 3 27 51
14: Ricky Kling, Bartosz Szymura, Joe Haines, Mateusz Chochlińsk.................. 3 3 30 54
15: Filip Sitera, Anton Rosen, Adam Kajoch, Arkadiusz Sturomski................... 3 3 33 57

Obecność 100%
http://www.sendspace.pl/file/e04fa719bc075d6e278b23c


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 28 lut 2010, o 22:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
2010-02-28

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 41
1. Michael J. Jensen......... 3 3 U 2 2 - - 10

2.
3. Anders Mellgren........... 1* 1 3 0 1* - - 6+2
4.
5. Jevgienis Karavacskis..... 2 0 2 2 2 - - 8
6. Tomasz Halicki............ 2* 1* 1 1* 3 - - 8+3
7. Siergiej Karaczincew...... 3 2 3 1 0 - - 9

POLONIA BYDGOSZCZ 46

1. Michał Kryjom............. 1* 0 0 1* - - - 2+2
2. Steve Boxall.............. 2 2 3 3 3 - - 13
3. Lars D. Gunnestadt........ 3 2* W 1 0 - - 6+1
4. Wiaczeslaw Gieruckis...... 0 3 3 1 3 - - 10
5. Marcin Jędrzejewski....... 3 2 2 3 1 - - 11
6. Łukasz Lipiński........... 1 0 1* 0 2 - - 4+1
7. Adrian Osmólski........... 0 - - - - - - 0

No. Results ŚL PO ŚL PO
1: Siergiej Karaczincew, Tomasz Halicki, Łukasz Lipiński, Adrian Osmólski............ 5 1 5 1
2: Michael J. Jensen, Steve Boxall, Michał Kryjom.................................... 3 3 8 4
3: Lars D. Gunnestadt, Siergiej Karaczincew, Anders Mellgren, Wiaczeslaw Gieruckis... 3 3 11 7
4: Marcin Jędrzejewski, Jevgienis Karavacskis, Tomasz Halicki, Łukasz Lipiński....... 3 3 14 10
5: Siergiej Karaczincew, Steve Boxall, Anders Mellgren, Michał Kryjom................ 4 2 18 12
6: Wiaczeslaw Gieruckis, Lars D. Gunnestadt, Tomasz Halicki, Jevgienis Karavacskis... 1 5 19 17
7: Michael J. Jensen, Marcin Jędrzejewski, Łukasz Lipiński........................... 3 3 22 20
8: Steve Boxall, Jevgienis Karavacskis, Tomasz Halicki, Michał Kryjom................ 3 3 25 23
9: Wiaczeslaw Gieruckis, Lars D. Gunnestadt (W), Michael J. Jensen (U)............... 0 3 25 26
10: Anders Mellgren, Marcin Jędrzejewski, Siergiej Karaczincew, Łukasz Lipiński....... 4 2 29 28
11: Steve Boxall, Jevgienis Karavacskis, Lars D. Gunnestadt........................... 2 4 31 32
12: Tomasz Halicki, Łukasz Lipiński, Michał Kryjom, Anders Mellgren................... 3 3 34 35
13: Marcin Jędrzejewski, Michael J. Jensen, Wiaczeslaw Gieruckis...................... 2 4 36 39
14: Wiaczeslaw Gieruckis, Jevgienis Karavacskis, Anders Mellgren, Lars D. Gunnestadt.. 3 3 39 42
15: Steve Boxall, Michael J. Jensen, Marcin Jędrzejewski, Siergiej Karaczincew........ 2 4 41 46

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 28 lut 2010, o 22:55 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Wynik niezły jak na jazdę w 5 ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 1 mar 2010, o 10:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
Proszę o umożliwienie odjechania meczu jutro, ponieważ jutro wychodzę ze szpitala dopiero.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 1 mar 2010, o 20:01 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Informuję, że termin rozegrania meczu Rybnik - Tarnów zostaje wydłużony do wtorku 2 marca, godz. 22:00.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 2 mar 2010, o 15:14 
Offline

Dołączył(a): 24 gru 2009, o 21:29
Posty: 22
Witam wrazie gdybym nie dogadał się z Siarą w sprawie rozegrania meczu, poniżej podaje skład :)

1.Matej Kus 6.80
2.Atilla Molnar 3.90
3.Tadeusz Kostro 3.70
4.Kamil Brzozowski 6.50
5.Mateusz Kowalczyk 5.20
6.Emil Idziorek 4.60
7.Marek Łozowicki 3.60

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II Kolejka (25.02-01.03.2010)
PostNapisane: 2 mar 2010, o 19:46 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Przez cały mecz minimalna przewaga gospodarzy...

2010-03-02 at Rybnik
Liga Juniorów LPM


RKM RYBNIK 50
1. Rafał Fleger.............. 2 3 2 3 2* - - 12+1
2. Jakub Jamróg.............. 0 0 - - - - - 0
3. Troy Batchelor............ 2 3 3 2 2* - - 12+1
4. Kevin Woelbert............ 1* Wu 1 D 3 - - 5+1
5. Leon Madsen............... 3 3 2 3 3 - - 14
6. Paweł Zmarzlik............ 3 1 0 0 1* - - 5+1
7. Dariusz Rybakowski........ 2* U 0 - - - - 2+1

UNIA TARNÓW 40
1. Matej Kus................. 1 1* 3 3 0 - - 8+1
2. Attila Molnar............. 3 2 1 1* 1 - - 8+1
3. Tadeusz Kostro............ 0 1* 1 2 - - - 4+1
4. Kamil Brzozowski.......... 3 2 3 2 1 - - 11
5. Mateusz Kowalczyk......... 0 2 2 1* W - - 5+1
6. Emil Idziorek............. 0 2 1* 0 0 - - 3+1
7. Marek Łozowicki........... 1 - - - - - - 1

No. Results RK UN RK UN
1: Paweł Zmarzlik, Dariusz Rybakowski, Marek Łozowicki, Emil Idziorek...... 5 1 5 1
2: Attila Molnar, Rafał Fleger, Matej Kus, Jakub Jamróg.................... 2 4 7 5
3: Kamil Brzozowski, Troy Batchelor, Kevin Woelbert, Tadeusz Kostro........ 3 3 10 8
4: Leon Madsen, Emil Idziorek, Paweł Zmarzlik, Mateusz Kowalczyk........... 4 2 14 10
5: Troy Batchelor, Attila Molnar, Matej Kus, Kevin Woelbert (Wu)........... 3 3 17 13
6: Leon Madsen, Kamil Brzozowski, Tadeusz Kostro, Paweł Zmarzlik........... 3 3 20 16
7: Rafał Fleger, Mateusz Kowalczyk, Emil Idziorek, Dariusz Rybakowski (U).. 3 3 23 19
8: Matej Kus, Leon Madsen, Attila Molnar, Paweł Zmarzlik................... 2 4 25 23
9: Kamil Brzozowski, Rafał Fleger, Tadeusz Kostro, Jakub Jamróg............ 2 4 27 27
10: Troy Batchelor, Mateusz Kowalczyk, Kevin Woelbert, Emil Idziorek........ 4 2 31 29
11: Leon Madsen, Tadeusz Kostro, Attila Molnar, Dariusz Rybakowski.......... 3 3 34 32
12: Matej Kus, Troy Batchelor, Paweł Zmarzlik, Emil Idziorek................ 3 3 37 35
13: Rafał Fleger, Kamil Brzozowski, Mateusz Kowalczyk, Kevin Woelbert (D)... 3 3 40 38
14: Kevin Woelbert, Troy Batchelor, Attila Molnar, Mateusz Kowalczyk (W).... 5 1 45 39
15: Leon Madsen, Rafał Fleger, Kamil Brzozowski, Matej Kus.................. 5 1 50 40

Siara obecny, Dudi usprawiedliwiony


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL