Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 19 paź 2017, o 06:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytanie
PostNapisane: 3 paź 2011, o 12:19 

Witam Panowie. Mam nietypowe pytanie. Otóż od tego roku zacząłem studia magisterskie na wrocławskim AWF-ie, a sprawa dotyczy tego, że do 21 października muszę wybrać katedrę i promotora, przy którym będę pisał późniejszą pracę magisterską. Wczoraj na jednym z wykładów jeden z prowadzących zainteresował mnie swoją osobą mówiąc o tym, że kilka(naście) osób pisało już pod jego skrzydłami na tematy związane z żużlem. Wpadł mi więc do głowy pomysł, że ja też mógłbym pisać na temat związany ze Speedwayem, przynajmniej pisałbym o czymś co lubię. Mam więc do Was pytanie, czy ktoś z Was pisał już lub może także ma zamiar pisać pracę na tematy żużlowe? Pytam ponieważ chciałbym poznać Wasze opinie jaki temat mógłbym sobie np wybrać. Wiadomo mi też już chodzą po głowie pewne pomysły jak np. "Wypadki śmiertelne w żużlu" czy bardzo oklepany temat historii jakiegoś klubu. No ale może ktoś z Was podsunął by mi lepszy pomysł, który bardziej mnie zainteresuje. Byłym bardzo wdzięczny jeśli byłaby taka możliwość.

Ewentualnie możecie mi doradzić jakieś pomocne materiały dotyczące tematyki żużlowej bo nie wszystkie pewnie znam.

Tytuł: Re: Pytanie
PostNapisane: 3 paź 2011, o 12:37 
Działacz sezonu

Od razu mówię, że większość promotorów niechętnie patrzy na źródła internetowe (chociaż mój póki co nic nie mówił na ten temat, a za tydzień się bronię :P ), więc temat dobierz w ten sposób, żebyś miał jak najwięcej pozycji książkowych, wydawnictw, gazet itp. - ogólnie źródeł drukowanych. Co do tematów to tak na szybko wymyślone:
- Od juniora do mistrza świata, czyli rozwój kariery Tomasza Golloba
- Rozwój speedwaya w Rosji

Jak coś mi się nasunie to dopiszę.

PostNapisane: 22 gru 2011, o 12:31 

I co jakie temat pracy wybrałeś ?

--
Mieszkania bez pośredników Wrocław

PostNapisane: 22 gru 2011, o 15:13 

Jeszcze nie wybrałem ale coraz mniej czasu mi zostało na dokonanie tego wyboru. Po świętach zacznę o tym chyba bardziej intensywnie myśleć.

PostNapisane: 2 lut 2012, o 11:47 

Wiem już na ten temat coś więcej i w związku z tym mam do Was pytanie. Czy dysponuje ktoś z Was Tygodnikami Żużlowymi z jakiegoś okresu? Bo mam pisać o rozgrywkach żużlowych w Polsce w jakim okresie na podstawie Tygodników Żużlowych, a okres ten zależy od tego z jakiego okresu Tygodnikami będę dysponował. Dlatego potrzebowałbym "parę" Tygodników.

PostNapisane: 2 lut 2012, o 12:25 
Pechowiec sezonu

Przekazałem kilkaset TŻ z kilku lat Muchssonowi, na pewno jeszcze je ma choć pewnie w gorszym stanie :P
Z tym, że były dosyć stare, od 2001 :P

PostNapisane: 4 lut 2012, o 11:57 

Mamy tż. Mucha wiadomo o nie nie dba, ale są. Jeszcze do tego jakieś swoje, więc trochę tego jest.:P

PostNapisane: 22 sty 2013, o 19:56 
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

To jak jesteśmy przy temacie studiów, to miał bym do was wielką prośbę. Robię pewien projekt na studia i jak byście mogli polubić https://www.facebook.com/Chicagobearsplblogspotcom tą stronę oraz czasami zajrzeć na stronę bloga http://chicagobearspl.blogspot.com/ to był bym bardzo wdzięczny.

PostNapisane: 22 sty 2013, o 21:10 
Pechowiec sezonu

Wrona robił to samo :D

PostNapisane: 9 kwi 2013, o 12:51 

Mam pytanko.

Czy ma ktoś z Was, lub wiecie kto może mieć książkę pt. "Żużlowe Vademecum. Liga Polska cz. 1". Chodzi o lata 1948-1975. Pilnie jest mi potrzebna do mojej pracy, a niestety nie mogę jej znaleźć w necie. Na allegro znalazłem tylko drugą część. Z góry dzięki.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1