Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 15 gru 2017, o 07:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: ISQ
PostNapisane: 12 sty 2011, o 21:57 

Witam. Wiecie może co to jest ISQ? Albo inaczej Internet Speedway Quiz? Jest to zabawa, która polega na odwzorowaniu meczów żużlowych na czacie polegająca na odpowiadaniu na pytania dotyczące żużla z całej historii jak i czasów współczesnych. Zasady są podobne co w realnym żużlu, a więc mecz odbywa się pomiędzy dwiema drużynami, która może liczyć maksymalnie 8 zawodników (6 + 2 rezerwowych), w biegu ściga się 4 zawodników, a sam bieg polega na tym, że sędzia podaje pytanie, a zawodnicy muszą jak najszybciej na nie odpowiedzieć. Kto zrobi to pierwszy otrzymuje 3 pkt., drugi 2 pkt itd. jak w prawdziwym żużlu. Kto chciałby dowiedzieć się o tym więcej zapraszam na stronę jak i forum ISQ w poniższych linkach:

www.portal.isq.com.pl - strona
www.forum.isq.com.pl - forum (żeby wejśc na forum trzeba się zalogować)

Oprócz mnie w zabawie tej uczestniczy także Cokus (z tym, że jest on bardziej doświadczony ode mnie), który reprezentuje barwy 1 ligowego White Sox. Ja natomiast znajduje się w kadrze 2 ligowego zespołu Los Banditos (aktualnie 7 miejsce w 2 lidze) i jestem jej 2 trenerem. W moim zespole jeżdżą sami debiutanci, którzy przygodę z ISQ rozpoczęli od tego sezonu. Od początku sezonu niemal w każdym meczu borykamy się z problemami kadrowymi. Stąd moje ogłoszenie. Poszukuję chętnych do zabawy, a co za tym idzie do dołączenia do mojego zespołu w tej zabawie. Jako, że nasza zabawa tutaj (LPM) także wiąże się z żużlem domyślam się, że większość z Was posiada jakąś wiedzę na ten temat. Chciałbym się zapytać czy byliby chętni aby dołączyć do zabawy? Nie mówię, że wezmę każdego bo wtedy kadra liczyłaby za dużo osób ale wrazie czego można też dołączyć do innych drużyn. Najlepiej przydał by się ktoś ze sporą wiedzą, gdyż nie idzie nam za dobrze w tym sezonie. Zapraszam do dyskusji i zgłoszeń jeśli jest ktoś chętny. Pozdrawiam

Tytuł: Re: ISQ
PostNapisane: 13 sty 2011, o 15:42 
Odkrycie sezonu

Chętnie bym się w coś takiego pobawił ;)

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1