Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 20 sie 2017, o 23:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Czy jesteś za wprowadzeniem KSM?
TAK 40%  40%  [ 8 ]
NIE 60%  60%  [ 12 ]
Liczba głosów : 20
Autor Wiadomość
 Tytuł: KSM w LPM? [Ankieta]
PostNapisane: 24 lut 2011, o 23:58 
Pechowiec sezonu

Informacje odnośnie KSM:

1. Próg punktowy wynosi 44 punkty dla Ekstraligi, 42 punkty dla I Ligi oraz 40 punktów II Ligi. Próg obejmuje 6 zawodników z najwyższym KSM.
2. Wartość KSM otrzymuje się ze Śr. Biegowej pomnożonej razy 4. Do obliczenia wymagane jest 15 wyścigów.
3. Zawodnikom krajowym, którzy przechodzą w wiek seniora, KSM obniża się o 10 procent.
4. W przypadku nie uzyskania KSM nadaje się automatyczne;
- 2,50 dla zawodników krajowych
- 6,50 dla obcokrajowców
5. Przeliczniki ligowe;
- E-Liga -> I Liga *1,20
- E-Liga -> II Liga *1,40
- I Liga -> E-Liga /1,20
- I Liga -> II Liga *1,20
- II Liga -> E-Liga /1,40
- II Liga -> I Liga /1,20

6. KSMu nie stosuje się w przypadku zgłoszenia składu, w którym wszyscy zawodnicy reprezentowali dany klub w poprzednim sezonie.

7. KSM nie jest tym samym co UM. Każdy zawodnik przypisane będzie miał obydwie wartości.
- UM będzie pełnił taką samą rolę jak dotychczas, czyli będzie wprowadzany do Meetinga.
- KSM łączny będzie progiem, którego nie będzie można przekroczyć w wystawionym do meczu składzie.
---

Rada Ligi prosi o zapoznanie się z w/w informacjami oraz wypowiedzenie się w temacie i uzasadnienie swoich wyborów.
Brak uzasadnienia unieważnia głos!

Tytuł: Re: KSM w LPM? [Ankieta]
PostNapisane: 25 lut 2011, o 06:24 

Zdecydowanie na tak :) wprowadziłoby to większe zrównoważenie ligi a co za tym idzie ciekawsze rozgrywki :)

PostNapisane: 25 lut 2011, o 07:55 

Nie, jeżeli to zostanie wprowadzone, ja niestety rezygnuje, wprowadzenie progów nie ma podstaw, wiadomo że słabsi składem będą głosować na tak a lepsi na nie, nie po to różniliśmy się od innych menadżerów żeby teraz wprowadzać KSM. Dziękuje.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 09:46 
Odkrycie sezonu

Wynik ankiety na TAK nie oznacza jeszcze wprowadzenia KSM w LPM. Ostateczny głos ma Rada Ligi, chcemy sprawdzić jakie jest zdanie innych graczy. Osobiście jestem na nie.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 09:51 
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer

Radko a uzasadnienie czemu jestes na nie :mrgreen:

Turpik nie rozumiem czemu odrazu piszesz ze odchodzisz?Przeczytales dokladnie co Cokita napisal i ze to jest propozycja?
Ja mam mocny sklad i jestem na tak,gdyz uwazam iz na KSM skorzystaja slabsze zespoly.Pozatym do metinga dalej beda wpisywane UM-y.

Panowie głosów jest 7 a uzasadnien wyraznie mniej!!!Czy czytacie dokladnie co jest napisane w pierwszym poscie!!!A nie bezsensownie wciskacie tak lub nie!!

PostNapisane: 25 lut 2011, o 10:26 

tak jak napisał Turpik, słabsi będą na tak, ja jestem jednym z tych słabszych więc jestem na tak, ponieważ stwarza mi to szanse na podjęcie walki z mocniejszymi ekipami.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 10:33 

Ja jestem jak najbardziej na tak. Spowodowało by to wyrównanie ligi i byłaby to szansa dla słabszych zespołów, aby coś zrobić. Teraz jest bardzo ciężko.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 10:45 

Na nie.
Jakiej szansy?
na pewno nie w moim przypadku.
Podam mój przykład:
Jeśli nie awansuje to(podaje KSM przy średniej po 14 kolejkach):
Pawlicki 8,68
Dym 7,72
Schlein 7,00
jamroży 7,32
Kudriaszow 6,68
Iversen 6,44
co daje KSm 43,84.
I w tym seoznie prawdopodobnie nie awnsuje i zapewne wymienia z 1-2 zawodników aby wzmocnić skłąd i wtedy tym bardziej nie będe mieścił się w KSm.
Oparłem moją teze na moim zespole,ale zapewne jest więcej takich przypadków np Lublin,który teraz miałbym KSm ok.42,a zapewne po rundzie finałowej będzie miał jeszcze większa bo jedzie ze słabizną,lub choćby takie gniezno z I ligi.
Dziekuje za uwage;p

PostNapisane: 25 lut 2011, o 14:22 

Jestem na tak. Na moją decyzje miała wpływ moja sytuacja. Skład mi się posypie po sezonie, a dzięki KSM będę miał większe szanse na walkę.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 15:54 

Długo się zastanawiałem i myślę że to dobry pomysł, jestem na tak, dzięki temu będzie można zapobiec utworzeniu drużyny niepokonanej na zawsze i myślę że ułatwi to transfery itp.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 16:02 

Oddałem głos na nie (a nie jestem mocny kadrowo). Uważam, że jeżeli drużynę stać na stworzenie dream teamu to niech to robi. Poza tym... takie sztuczne burzenie mocnej drużyny też nie jest w porządku.

Obrazek <-- KLIK :)

PostNapisane: 25 lut 2011, o 17:26 
Odkrycie sezonu

Dlaczeo nie? Jak widać większość osób głosuje na tak tylko dlatego, bo dzięki temu będą mieli mocniejszy skład. Do tego jest to niesprawiedliwe dla tych, którzy przez wiele sezonów zbudowali mocny skład, który będą musieli zniszczyć by liga była wyrównana...

PostNapisane: 25 lut 2011, o 17:58 

Ja osobiście jestem na tak, uzasadniam to tym że rozgrywki będą bardziej wyrównane "zacięte". Rozumiem tutaj niektórych mocnych graczy że są przeciwni, ale czy w tym wszystkim nie chodzi o dobrą zabawę. :P

PostNapisane: 25 lut 2011, o 18:00 

Jeżeli to przejdzie to tak jak mówię odchodzę, nie po to od lat są reguły inne u nas niż gdzieś indziej. Tak jak mówi Spiker, jak kogoś stać na mocny skład to niech sobie robi.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 18:41 

Moim zdaniem wprowadzenie KSMów bardzo wyrówna gre, ale będą tacy zawodnicy których KSM będzie o wiele większy od UM i przez to nie znajdzie miejsca u lepszych zespołów i na odwrót. Ja osobiście jestem na nie.

PostNapisane: 25 lut 2011, o 20:29 

na nie bo Visto jest na tak :)

a tak serio to zacznie dochodzic do czegos takiego ze lawke beda grzali nie mieszczacy sie w KSM ale nie sprzedam go bo nie wzmocnie przeciwnika :)

PostNapisane: 25 lut 2011, o 21:36 
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer

A tak na powaznie to mocne zespoly i ich menago maja w D.... slabeuszy!!!!

PostNapisane: 25 lut 2011, o 21:53 
Pechowiec sezonu

KSM nie zmieni tego czy ktoś będzie słaby czy nie. Jednemu słabszemu pomoże, ale drugiemu już zaszkodzi.
W mojej opinii doprowadzi on do zaniku transferów :P

PostNapisane: 26 lut 2011, o 00:03 

Dyskusja widzę trwa więc swoje trzy grosze dorzucę. W sumie długo zastanawiałem się nad tym całym KSMem i powiem tak. Jeśli poświęca się tej grze troszkę więcej czasu niż tylko odjechanie w poniedziałek o 21.45 dwóch meczy to jest się w stanie z naprawdę kiepskiego teamu zrobić cos fajnego. Wiadomo, wymaga to czasu, ale za to jaka potem satysfakcja. Dążę do wątku słabych drużyn, o których tu niektórzy wspominają, że poprzez brak KSMu nie są w stanie nic wywalczyć i cieszyć się z oczekiwanego awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Otóż tu są w błędzie, bo nie od razu Kraków zbudowano. Motywuję to moim przykładem. Bodajże 3 lub 4 sezony temu, obejmując Polonię Piła, była ona na ostatnim miejscu 2 ligi. Wiedziałem, że nie mam łatwego zadania, ale zabierając się za coś, chciałem zrobić to porządnie. Jak widać na załączonym obrazku udało mi się. Konsekwentnie ćwiczyłem najróżniejsze ustawienia w SM, sam odjeżdżałem mnóstwo sparingów a już w drugiej połowie sezonu przymierzałem sobie zawodników, którzy mogliby wzmocnić moją ekipę. Reasumując, argumenty o słabych czy też mocnych drużynach są moim zdaniem nieodpowiednie. Ktoś pracował na to, żeby mieć taki skład to dlaczego mu to odbierać?
Popatrzmy teraz na temat z drugiej strony, czyli włączenia KSMu do gry. Jest to na pewno jakaś forma urozmaicenia zabawy i przy wprowadzeniu tego czynnika, szczególnie w okresie transferowym byłoby gorąco, każdy liczyłby kogo może a kogo nie może zatrzymać, czy też na kim opierać skład i do tych zawodników szukać drugiej linii.
Kończąc mój wywód, myślę że decyzję o tym czy wprowadzać KSM czy też nie, powinna podjąć Rada Ligi plus gracze, którzy mają za sobą kilkanaście sezonów i znają się na tajnikach gry najlepiej.

Rada rządzi, Rada radzi, Rada nigdy nas nie zdradzi!! :D :D :D

PostNapisane: 26 lut 2011, o 15:58 

zagłosowałem na NIE
juz kiedys w normalnym zuzlu byl KSM i po sezonie od niego odeszli, teraz wprowadzaja, nie wiem czy pomoze czy nie,

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1