Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 25 cze 2017, o 16:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Informacje ligowe / organizacyjne
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 09:46 
Działacz sezonu

Dlatego od nowego sezonu jest wprowadzony KSM i modyfikacja systemu UM, tak żeby to "kiszenie" zawodników mniej się opłacało :) o do lig 6-zespołowych - zawsze można zrobić system każdy z każdym po 4 mecze i wyjdzie 20 kolejek tak jak do tej pory

PostNapisane: 10 kwi 2013, o 10:38 

Lelu po to chcemy zmieniać strukturę lig żeby zmniejszyć ilość menadżerów, gdyż z tych 20 osób praktycznie połowa jest do wywalenia.

PostNapisane: 10 kwi 2013, o 19:09 
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Ja mam dokładnie takie samo zdanie jak Lelu, żeby były 2 ligi po 10 drużyn nawet jak z tej pozostałej 20 miał by ktoś zostać wyrzucony. Trzeba wziąć pod uwagę to, że w trakcie następnego sezonu może zgłosić się ktoś, kto będzie chciał „grać” w LPM i podejdzie to sprawy poważnie. I właśnie dla tego uważam, że powinny być 2-4 boty w lidze. Inna sprawa to, jeśli faktycznie mają zostać usunięte te 4 drużyn z 1 ligi to ja bym proponował zrobić coś takiego. Usunąć z pierwszej czwórki Wrocław a w jego miejsce dać Kraków, bo tak teraz Bobic o nic już nie będzie walczyła tak by miał szanse na awans. Zastanawia mnie też, co z zawodnikami z tych potencjalnie usuwanych zespołów czy będą oddawani na licytacje, czy będą oddawani innym drużyną tak, aby w miarę wyrównać poziom ligi(według mnie to był najlepsze rozwiązanie). Dla przykładu Rawicz ma zawodników, którzy raczej z rok nie będą mieli dużo większych UM i aby nie przegrywał meczu za meczę to na przykład dostanie Balińskiego i Curyło albo Malite.

PostNapisane: 11 kwi 2013, o 20:40 

Kto nie przeczytał na GG.

Radzę wszystkim troszkę zaangażować się w LPMa. Jeśli do końca sezonu będzie to wyglądać tak jak teraz, Rada Ligi planuje zmniejszenie ilości drużyn nawet do 16 więc wielu z was może stracić po sezonie stanowisko. Jak wszyscy wiemy ta gra ma być dla nas zabawą, więc niektóre osoby poświęcają swój cenny czas i harują po to aby reszta mogła się bawić dobrze. Więc z łaski swojej skoro wyrażacie swoją chęc do zabawy wywiązujcie się ze swoich obowiązków należycie (mecze w terminie oraz rzeczy których podjeliście sie przed sezonem), myślę że nie wymaga to jakiegoś wielkiego nakładu czasu, a jeżeli nie chcecie się bawić lub nie macie czasu, napiszcie na forum że rezygnujecie, pomoże to Radzie Ligi podjąć jakieś decyzje na następny sezon już teraz. Próbujemy urozmaicać grę, wprowadzamy nowości, ale zabawa w 5-6 osób nie ma sensu. Dlatego zastanówcie się nad sobą. Rozumiem, że od czasu do czasu zdarzy się komuś nie odjechać meczu w terminie bo zapomniał itp. ale większość z nas jest w tej grze od kilku lat i ma już wrodzony nawyk ( ja przynajmniej tak mam) że kolejka trwa od czwartku do poniedziałku, można to załatwić w czwartek i mieć z głowy. Podsumowując: WKURWIAJĄCE jest postępowanie niektórych osób i jak tak dalej będzie wyglądało będą wyciągane konsekwencje i będziemy się bawić w mniejszym gronie. Pozdrawiam.

PostNapisane: 12 kwi 2013, o 16:51 
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer

Vieri piekne slowa,tylko ze dotrą one moze do 10-15 menago,reszta ma na to wy..........e!!!

PostNapisane: 13 kwi 2013, o 06:36 

Biard, tak jak napisał Vieri & Tom, zmniejszy się ligi, zostaną ludzie, którzy chcą się w to dalej bawić a statystów się usunie. I nie będą to słowa rzucone na wiatr. Kto się zdecyduje zostać i zadeklaruje aktywność nie tylko na poziomie odjechania meczu o 21:30 w poniedziałek to zostanie a kto mimo deklaracji będzie się nadal migał, zostawiał skład i wiecznie pisał, że pracuje, albo ma na głowie tysiące spraw to znaczy ze LPM to już o jedna sprawa za dużo i trzeba dać sobie spokój. Proponuję, każdemu przed nowym sezonem przemyśleć sprawę i podjąć odpowiednią decyzje. Tak, żeby siebie nie męczyć i nas nie męczyć. Sezon 15 to duże zmiany, trzeba będzie posiedzieć trochę nad różnymi tematami, przede wszystkim nad składem, który już nie może być z kapelusza. Liczę, że każdy sobie weźmie to do serca i tego typu posty w przyszłym sezonie nie będą się pojawiać. Wręcz odwrotnie, mam nadzieję, że sezon 15 ruszy pełna parą i wrócą np strony klubów prowadzone przez menago.

Tymczasem skupiamy się na rundzie finałowej! Powodzenia ;)

PostNapisane: 3 maja 2013, o 13:06 

Mistrzostwa obcokrajowców zostają przełożone na następny tydzień. Pozdrawiam.

PostNapisane: 3 maja 2013, o 18:12 

Jaka ja jestem pała :evil: :evil: Pilnowałem sobie terminu, na kalendarzu zapisane i jak przyszło co do czego do dałem plamę :( :( Siedzę w robocie do niedzieli także odjadę w przyszłym tygodniu. Wybaczcie. Pozdrawiam!

PostNapisane: 6 maja 2013, o 21:00 
Działacz sezonu

Jak by ktoś chciał ogarniać swój mecz bez przeciwnika to informuję, że kolejka kończy się za tydzień ;)

PostNapisane: 12 maja 2013, o 07:51 

Miało być lepiej a jest jak zwykle... Były dwa tygodnie na odjechanie spotkań, pisałem do ludzi, żeby się jakoś umówić na mecz - nic, zostawiałem wiadomości żeby się odezwali - nic... Ja już się kurwa poddaje. Przez cały sezon nikt nie napisał do mnie na GG o odjechanie meczu, zawsze to ja muszę pisać, pytać, itd... Już mam dość. Dziś pracuje od 9:00 do 23:00, jutro od 14:00 do 2:00 także odjeżdżajcie sobie sami mecze. Specjalnie chciałem to załatwić wcześniej bo wiedziałem, że tak się to skończy. Nawet nie wspominam od reszcie meczy, które też leżą i czekają na lepsze czasy.

PostNapisane: 12 maja 2013, o 20:50 

I Tu sie Filo mylisz ja na pewno napisałem!.

PostNapisane: 13 maja 2013, o 05:21 

No tak, przepraszam, zbyt ogólnie potraktowałem sprawę. Lekko się zdenerwowałem. Sorka Muszka, Tomi, Biard, Coki i garstko osób, które pisały.

PostNapisane: 14 maja 2013, o 11:12 
Działacz sezonu

Mam pytanko... Czy poza mną, Szulcem, Vierim i od czasu do czasu Filem i Cokusem kogoś ta gra jeszcze interesuje?

PostNapisane: 15 maja 2013, o 11:05 
Najsympatyczniejszy menadżer

Mnie a co ? :)

PostNapisane: 15 maja 2013, o 16:57 

Witam
Tomkowi pisałem na gg że rezygnuje po sezonie z prowadzenia Torunia
bo poprostu mam za dużo obowiązków. Nie ma wyjebane jakto piszą Vieri czy Filo.
Za nim ocenisz kogoś to po pierwsze najpierw zacznij od siebie a po drugie
nie wiesz jak jest sytuacja poszczególnego managera to się nie wypowiadaj.

rezygnuje też dlatego bo 95% ludzi nie raczy odpisywać, w sprawie rozgrywania meczu.
Sami się nie odezwą tylko czekają aż łaskawie sie odezwe. Bo to przecież mozna dograć ustalić sobie dzień i godzine rozegrania i każdemy było by lepiej

Zawsze w tym managerze dobrze mi sie współpracowało z Tomkiem, Szulzu, Biardykiem, Andy czy Siarczescu.

To było by na tyle pozdrawiam

PostNapisane: 17 maja 2013, o 10:27 

Ja nadal jestem zainteresowany i mam nadzieję, że zapał nie minie. Jak rozegram swój mecz, to wiadomo potem nie wchodzę za często na forum :).

PostNapisane: 12 cze 2013, o 09:18 
Działacz sezonu

Ruszamy ostro z naszym fanpage'm na Facebooku, który kiedyś założył Radkos. Będą tam publikowane różne istotne i mniej istotne informacje dotyczące gry :) Prowadzeniem fanpage'a zajmiemy się Matiwrona i ja. Wczoraj dodałem tabele końcowe z sezonu 14, stopniowo informacje będą na bieżąco uzupełniane. Zachęcam do polubienia :)

https://www.facebook.com/LigaPolskichMenadzerow

PostNapisane: 8 lip 2013, o 14:28 
Działacz sezonu

Pilnie poszukiwana osoba, która ma trochę wolnego czasu i zechce w szybkim tempie policzyć statystyki za Bobicia, bo chłopak jest masakrycznie zawalony robotą i to wszystko przeciąga się w czasie. Ja dostarczam plik w excelu ze statami policzonymi do 14 kolejki. Chętnego proszę o kontakt ze mną (próbujcie mnie łapać na gg, z tym, że na pewno mnie nie będzie dziś w godz. 18:30-22:00). Z góry dzięki za każdy odzew z Waszej strony :)

PostNapisane: 12 lip 2013, o 10:36 
Działacz sezonu

Informacja dotycząca obecności na meczach w sezonie 14.

Przy nicku menadżera w nawiasie podane jest od której do której kolejki prowadził zespół. Zastępstwo podczas meczu traktowałem jako obecność (np okres, gdy Filo zastępował Powera przez kilka kolejek). Do procentu obecności zaliczałem statystykę obecności i usprawiedliwionej nieobecności. Mamy sześciu menadżerów ze 100-procentową obecnością w sezonie. Mam nadzieję, że po kolejnym sezonie będzie Was dużo więcej :) Cieszy mnie też, że cała osiemnastka obecnie grająca ma te min. 80% obecności.

Obrazek

PostNapisane: 9 paź 2013, o 09:47 

Jak ktoś nie widzi zaktualizowanych składów to trzeba usunąć ciasteczka w przeglądarce.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1