Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 23 paź 2017, o 19:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Informacje ligowe / organizacyjne
PostNapisane: 5 gru 2012, o 12:30 
Działacz sezonu

Bardzo proszę o staranne i dokładne podliczanie kontraktów, bo na razie dostałem cztery sztuki (oprócz mojego) i tylko u Fila nie było błędów... ;)

PostNapisane: 6 gru 2012, o 10:05 

U mnie był tylko kosmetyczny :P

PostNapisane: 6 gru 2012, o 10:35 
Działacz sezonu

Fakt, kwota początkowa tylko się nie zgadzała, reszta była ok :)

PostNapisane: 18 gru 2012, o 10:31 
Działacz sezonu

Informuję, że dziś przed rozpoczęciem Kryterium Asów (o godz. 20:20) odbędzie się losowanie przydziału dzikich kart na poszczególne turnieje GP i GPJ. O miejscu przeprowadzenia losowania poinformuję w odpowiednim komunikacie na gg w godzinach popołudniowo-wieczornych. Pozdrawiam

PostNapisane: 4 sty 2013, o 10:16 
Działacz sezonu

Mam prośbę... Pozaznaczajcie sobie w kalendarzu terminy Waszych imprez, które prowadzicie, bo ostatnio coraz częściej ktoś o czymś zapomina...

PostNapisane: 10 sty 2013, o 15:53 
Działacz sezonu

Panowie moderatorzy, nie chciałbym Wam przeszkadzać w kolejnym ciężkim tygodniu pracy, ale dziś rusza III kolejka a w 1 i 2 lidze dalej tabele niepoliczone...

PostNapisane: 23 sty 2013, o 23:24 
Działacz sezonu

Moderatorom przypominam o ich obowiązkach! W Ekstralidze trzeba uzupełnić wyniki w terminarzu, a w II lidze tabelę i wyniki!

PostNapisane: 28 sty 2013, o 15:22 
Działacz sezonu

ciekawe jakie będą reakcje jak za parę dni znów przysiądę i zrobię podsumowanie kar za dotychczasową "działalność" w sezonie. Może być ciekawie... Na pierwszy ogień idą Panowie Moderatorzy z II ligi :)

PostNapisane: 29 sty 2013, o 11:53 
Działacz sezonu

Informuję, że od teraz do czasu znalezienia nowego menago przejmuję kontrolę nad LIGOWĄ drużyną Leszna. Zamierzam prowadzić ten zespół w rozgrywkach tylko I ligi. W sprawie meczów Leszna proszę pisać do mnie.
Pozdrawiam

PostNapisane: 13 lut 2013, o 21:17 
Działacz sezonu

Czy Panowie odpowiedzialni za aktualizację kontuzji mogliby się z łaski swojej wziąć wreszcie do roboty?! Dziś mamy środę, ja chcę jechać swoje turnieje, a muszę pół godziny wcześniej przeglądać wszystkie tematy ligowe, bo Panowie Cokus i Powerman lecą sobie w kulki. Podobnie było dwa tygodnie temu, gdy kontuzja Wielińskiego została zaktualizowana już po Pucharze Ligi i meczu ligowym Rawicza. Teraz wchodzę, a ostatnia aktualizacja jest sprzed 6 dni. Bądźmy poważni - nie macie czasu to powiedzcie, a nie zlewka na wszystko i wszystkich.

PostNapisane: 13 lut 2013, o 21:47 
Pechowiec sezonu

Zwykle edytuję na bieżąco, ostatnio nie mam czasu więc robię jak go znajdę, a że znalazłem go dopiero dzisiaj to już nie moja wina.

Kontuzja Wielińskiego była odnotowana w odpowiednim czasie.

PostNapisane: 13 lut 2013, o 22:03 
Działacz sezonu

W momencie jak jechaliśmy z Vierim mecz (czwartek, ok. 14:30) jej na pewno nie było, bo sprawdzałem przed meczem kontuzje.

PostNapisane: 13 lut 2013, o 22:17 
Pechowiec sezonu

Podejrzewam, że była bo Vieri zdziwiony zapytał gdzie Wieliński doznał kontuzji, a od meczu do tej wiadomości mnie nie było więc nie mogłem tego dodać.

PostNapisane: 18 lut 2013, o 20:45 
Działacz sezonu

Informuję wszystkich menago, że dziś o północy mija termin rozegrania VIII kolejki rozgrywek ligowych LPM i nie zamierzam czekać ani minuty dłużej, po upływie tego terminu rozegram wszystkie nierozegrane mecze bez udziału menadżerów (chyba, że ci będą aktualnie na gg). Czasu na rozegranie 10-minutowego meczu jest naprawdę sporo (4-5 dni) i nie obchodzi mnie to, że ktoś czeka do ostatniej chwili. Nie przyjmuję próśb na przełożenie meczu na wtorek (chyba, że naprawdę trafi się przypadek BARDZO LOSOWY), jak ktoś nie może dziś odjechać meczu znajduje zastępstwo lub zostawia skład na forum. Przypominam, że po godzinie 22 można spokojnie odjechać mecz bez przeciwnika jeśli nie można się z nim skontaktować. To naprawdę nic trudnego, wystarczy chcieć :)

Pozdrawiam poniedziałkowo :)

PostNapisane: 19 lut 2013, o 20:00 

Stary nr gg nagle mi po prostu wyparowal i musialem zalozyc nowe gadu...

NOWY NR :46403171

PostNapisane: 8 mar 2013, o 16:21 

Panowie co do meczów z Grudziądzem proszę zgłaszać się na razie do mnie ponieważ Powera komp odmówił posłuszeństwa na zawsze i kolega próbuje złożyć jakieś nowe cudo ;)

PostNapisane: 9 mar 2013, o 23:11 

Ja mogę pomóc przy złożeniu ;p W sensie dobór podzespołów ;p

Obrazek <-- KLIK :)

PostNapisane: 25 mar 2013, o 20:42 

Muszę zrezygnować z prowadzenia Bydgoszczy, ostatnio zbyt dużo na głowie w ostatnich tygodniach, też z tego powodu były problemy z rozegraniem moich meczy, nie wiem kiedy będę miał więcej czasu, też nie chce dalej spowalniać gry.Wszystkim życzę powodzenia i dzięki za wspólną grę. ;)

PostNapisane: 9 kwi 2013, o 10:28 
Działacz sezonu

Panowie, w tej chwili sytuacja wygląda następująco: w LPM mamy 24 drużyny. Aktualnie mamy zapisanych 20 menadżerów (w tym Visto, który powrócił kilka dni temu). W tej 20-stce mamy 5-6 menago, którzy pojawiają się sporadycznie lub wcale (w tym Power, który jak wiemy chwilowo jest bez komputera) i nie ukrywajmy - grają tylko dlatego że są zasłużonymi dla LPM lub po prostu nie ma chętnych żeby ich zastąpić. Zostaje nam 14-15 osób. Kolejnych 6-7 osób pojawia się na forum przeważnie raz w tygodniu (poniedziałek wieczorem) żeby odjechać mecz lub zostawić skład. Zostaje nam zatem jakieś 7-8 osób jako tako zaangażowanych w grę. Osobiście w tym miejscu dziękuję takim menago jak Szulcu, Vieri i Filo, bo gdyby nie ich praca i działanie w ostatnich tygodniach pewnie rzuciłbym wszystko w cholerę. Na lekki plus w porównaniu z innymi ostatnio są jeszcze na pewno Cokus, Biardyk, Matiwrona i ewentualnie Lelu oraz Bobic, którego co prawda widać ostatnio mało, ale on działa dużo poza forum, co chwilę podrzucając mi pomysły na naprawienie gry.

Od kilku dni zadaję sobie pytanie co dalej. Czy jest sens ciągnąć tę zabawę na siłę tylko dlatego, że to gra z tradycjami? Bo nie oszukujmy się. Mamy 3 osoby (siebie nie liczę), które dają z siebie tyle ile mogą, kolejnych 5 osób, którym widać, że coś tam zależy i starają się angażować, 6-7 osób, które jadą te mecze w poniedziałek, bo "skoro już się zadeklarowałem to wejdę na te 10 minut" i resztę, która olewa / nie ma czasu i jest na liście, "bo jest".

Nikt nikogo nie zmusza do grania w LPM. To ma być zabawa, a nie obowiązek. My nie każemy nikomu nic robić, my prosimy o pomoc w prowadzeniu gry żeby to dobrze i sprawnie funkcjonowało. Część z Was tę pomoc zaoferowała, niektórzy ze swojej obietnicy się wywiązują, inni nie. Tworzymy tę grę dla Was, ale tworzymy ją razem z Wami. Jesteśmy dorosłymi ludźmi w większości i wiadomo, że każdy ma pracę, jakieś studia, szkołę, dziewczynę, żonę, dzieci, z wolnym czasem różnie. Tylko, że ostatnio wygląda to tak, że każdy ciężko zapracowany i nie ma na nic czasu tylko Tomi siedzi 24h przed kompem i zajmuje się LPM, ściga, pilnuje, ogarnia. Nawet nie wiecie ile mam w tygodniu wiadomości na gg od różnych menago ze skargami, że tego nigdy nie ma, tamten czegoś nie zrobił, ten nie chce posędziować. Piszą do mnie wszyscy, od tych zwykłych menago, którzy raz w tygodniu jadą mecz po ludzi z Rady Ligi, którzy chyba boją się sami decydować o czymś i każdy pisze do mnie co zrobić z daną kwestią. Uwierzcie mi, że naprawdę mam coraz częściej dość tego całego LPM, wychodzę sobie na spacer, na rower, piwo, mecz itp, wracam po kilku godzinach i 5-6 wiadomości na gg i facebooku od rozżalonych menago z narzekaniami. Już nawet mi się nie chce odpisywać.

Waszego zaangażowania praktycznie nie ma. Była zima, na dworze zimno, śnieg, nie chce się wychodzić - zaangażowania w LPM brak. To co będzie teraz jak robi się ciepło, częściej będziemy wychodzić, wtedy to już w ogóle nic się nie będzie działo.

Opcje są następujące:

1/ Gramy tak jak jest, czyli męczymy się dalej ze sobą, kilka osób próbuje zrobić coś fajnego, a reszta ma to głęboko w...

2/ Zmniejszamy ilość drużyn do 18 (3 ligi po 6 drużyn), 16 (2 ligi po 8) lub w skrajnym przypadku 12 (2 ligi po 6) i grają ci, co naprawdę chcą grać

3/ Bawicie się dalej sami, bo ja mam dość walczenia z Wami i jeśli coś się nie ruszy do końca sezonu to odejdę z LPM

4/ Likwidujemy LPM i każdy żyje sobie swoim życiem

Zastanówcie się, bo gram w LPM od września 2005, jestem w Radzie Ligi od marca 2006, a tak słabego zaangażowania ludzi w grę od kilku lat nie pamiętam...

PostNapisane: 10 kwi 2013, o 09:39 

Ja bym miał w ogóle jeszcze inną propozycję. Aby zrobić 2 ligi po 10. Bez play-offów tylko z barażami o awans/utrzymanie. Czemu jestem za tą propozycją?

Na chwilę obecną jest u nas 20 menedżerów. To sprawia, że nikt nie musiałby zostać wyrzucony(ogółem jestem za dwiema ligami ale w 2 po 16, to jednak za duży odsiew by był). Potrzebujemy pomniejszenia ligi i większej konsolidacji. Typu mniej ludzi ale więcej bardziej się angażujących. Pośrednią opcją są 3 ligi po 6 drużyn ale tutaj mi coś nie pasuje. Wydaje mi się, że to 6 drużyn w jednej lidze, to jednak za mało.

Z mojej strony mogę powiedzieć, że największym kłopotem jest dla mnie brak jakichkolwiek perspektyw dla mojej drużyny (a nie tylko mojej bo podobne problemy mają Duman czy Vieri). Kilka sezonów, że nic nie można zrobić na prawdę zniechęca. Ci co mają lepsze drużyny kiszą kadry 20 osobowe i zawodnikom mimo że są nieklasyfikowani nie spada UM. Czasami nieraz nawet wzrasta. Owszem mógłbym powypożyczać zawodników za dużo kasę ale sezon później zostałbym z niczym. Dlatego liczę na nowe zmiany, które sprawią że coś ruszy. Wydaje mi się, że to jest nasz największy problem. Kilka sezonów przegrywanie sprawia jednak, że ludzie się zniechęcają.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1