Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 29 cze 2017, o 01:26

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skargi, protesty, odwołania, wnioski
PostNapisane: 23 paź 2011, o 09:06 
Odkrycie sezonu

Ja pier...
Nie wiem dlaczego tak jest, musiałem coś przez przypadek kliknąć...
Sorry :oops:

PostNapisane: 14 lis 2011, o 10:08 
Działacz sezonu

Ja mam tylko jedno pytanie: czy osoby, które co tydzień wklejają na forum skład na mecz "w razie nieobecności" próbują się wcześniej kontaktować z rywalem? czy to wygląda na zasadzie "wchodzę na forum w poniedziałek, zostawiam skład i mam spokój na następny tydzień"? Bo czasem takie odnoszę wrażenie...

PostNapisane: 15 lis 2011, o 00:51 

Pytanie:
Gdzie na forum jest napisane że sędzia w razie nie obecności menadżera bierze skład na dane spotkanie z poprzedniej kolejki a nie ten najlepszy na daną chwile. Poprzednią kolejkę jechałem o pietruszkę więc dałem rezerwowy skład, a dziś na pierwsza rundę play-offu Pan Power bierze ten rezerwowy skład. Dobrze wiem że to mój błąd że nie zostawiłem składu na forum ale inaczej to powinno wyglądać trochę.

Załóżmy że pierwszy mecz półfinałowy w ekstralidze wygrywa wysoko Falubaz i w drugim meczu wystawia rezerwowy skład, mimo rezerw awansuje do wielkiego finału. Menadżer nie zostawia składu jest zawalony pracą nie ma czasu objechać meczu, wejść na forum - sędzia wystawia rezerwowy skład Falubazu na finał ? ...

Pozdrawiam

PostNapisane: 15 lis 2011, o 09:27 

tomiKG napisał(a):
Ja mam tylko jedno pytanie: czy osoby, które co tydzień wklejają na forum skład na mecz "w razie nieobecności" próbują się wcześniej kontaktować z rywalem? czy to wygląda na zasadzie "wchodzę na forum w poniedziałek, zostawiam skład i mam spokój na następny tydzień"? Bo czasem takie odnoszę wrażenie...

mam wrazenie ze to do mnie ... moze i zostawiam sklad tak na wszelki wypadek ale proponuje zobaczyc ze od 9 kolejki bylem na kazdym meczu z wyjatkiem 15 gdyz w ten weekend nie mialem internetu a w poniedzialek w domu bylem tylko rano.

PostNapisane: 15 lis 2011, o 09:36 
Działacz sezonu

Spokojnie Kwadratinho ;) nie denerwuj się :D akurat nie o Ciebie chodziło, ja widzę kto odjeżdża swoje mecze, a akurat odkąd przejąłeś Wrocek zaczął w końcu zbierać punkty. Ale ja widzę po obecności na meczu i datach logowania, że są tacy, którzy logują się raz w tygodniu na dwie minuty, zostawiają skład i dalej sobie bimbają...

PostNapisane: 15 lis 2011, o 09:58 
Działacz sezonu

Sergio napisał(a):
Pytanie:
Gdzie na forum jest napisane że sędzia w razie nie obecności menadżera bierze skład na dane spotkanie z poprzedniej kolejki a nie ten najlepszy na daną chwile. Poprzednią kolejkę jechałem o pietruszkę więc dałem rezerwowy skład, a dziś na pierwsza rundę play-offu Pan Power bierze ten rezerwowy skład. Dobrze wiem że to mój błąd że nie zostawiłem składu na forum ale inaczej to powinno wyglądać trochę.

Załóżmy że pierwszy mecz półfinałowy w ekstralidze wygrywa wysoko Falubaz i w drugim meczu wystawia rezerwowy skład, mimo rezerw awansuje do wielkiego finału. Menadżer nie zostawia składu jest zawalony pracą nie ma czasu objechać meczu, wejść na forum - sędzia wystawia rezerwowy skład Falubazu na finał ? ...

Pozdrawiam

Zasada wystawiania składu z poprzedniej kolejki obowiązuje od początku istnienia LPM, czyli od prawie ośmiu lat. Ty grasz w LPM na tyle długo, że powinieneś o niej wiedzieć. Menadżer ma obowiązek zadbać o swój zespół przez odjechanie meczu, a w przypadku braku możliwości zostawić skład na forum lub załatwić zastępcę. Nie mów, że nie miałeś czasu zajrzeć na minutę na forum w weekend, bo wiem, że byłeś na gg, zresztą sam do mnie pisałeś. No chyba, że byłeś ciężko zapracowany tworzeniem "nowego, lepszego niż wszystkie inne" menadżera, do którego bodajże w niedzielę mnie zapraszałeś. Ja pracowałem w sobotę i niedzielę od rana do wieczora przy obsłudze turnieju, w piątek i poniedziałek też prawie cały dzień mnie nie było, miałem swoje sprawy, mimo to znalazłem czas nie tylko na odjechanie dwóch swoich meczów, ale też na posędziowanie wczoraj kilku innych.
Powiedz mi, dlaczego niby sędzia, odjeżdżając mecz bez menago, ma się jeszcze bawić w taktyka i ustawiać skład nieobecnego tak, żeby był najlepszy. Może jeszcze powinien poprowadzić zespół, robić wszystkie zmiany itp, a nieobecnemu menadżerowi, który ma za przeproszeniem głęboko w ... swój zespół i kolegów z LPM-u wysyłać co 3 biegi smsową relację live? Powiem tak: przez 2-3 sezony próbowałem przekonać Radę, że za nieusprawiedliwioną nieobecność na meczu powinien być walkower, niestety, zostałem przegłosowany i jest tak jak jest. A szkoda...

PostNapisane: 15 lis 2011, o 10:14 

tomiKG napisał(a):
Nie mów, że nie miałeś czasu zajrzeć na minutę na forum w weekend, bo wiem, że byłeś na gg, zresztą sam do mnie pisałeś. No chyba, że byłeś ciężko zapracowany tworzeniem "nowego, lepszego niż wszystkie inne" menadżera, do którego bodajże w niedzielę mnie zapraszałeś.
Po prosto po ludzku zapomniałem że wczoraj wieczorem kończy się czas na objeżdżanie meczy w tej kolejce stąd brak zostawienia składu przeze mnie. Dobrze wiesz że jestem pierwszy do rozgrywania meczy że nie zlewam menadżera, więc też sytuacja dla mnie nowa. Nie byłem na pewno zapracowany tworzeniem nowego menadżera bo tam się zapisałem tylko jako gracz, żadnych obowiązków nie mam tam, starą paczką tworzymy sobie coś nowego po prostu dla czystej zabawy.

PostNapisane: 15 lis 2011, o 10:18 
Działacz sezonu

Wiem, że akurat Ty w odjeżdżaniu swoich meczów jesteś jednym z najsolidniejszych i że to Twoja pierwsza bodajże nieobecność. Każdemu się zdarza (tzn chyba nie każdemu, bo mi w mojej 6-letniej karierze w LPM się to nie zdarzyło :P ), ale zasada jest równa dla wszystkich, nie ma lepszych i gorszych. A co do tamtego menadżera to zwracam honor. Myślałem, że skoro zapraszałeś to jest Twój. Na przyszłość pamiętaj, że kolejka w LPM zawsze kończy się w poniedziałek wieczorem. Pozdrawiam

PostNapisane: 20 lis 2011, o 20:30 

Nie wiedziałem gdzie to napisać,więc skrobnąłem tu.
Mam taką propozycje: może wszyscy menago zostawią swoje nr.telefonów komórkowych na forum,aby łątwiej dogadywać się w sprawie meczów,bo niesety coraz ciężej z tym idzie.
Wiem że niektórzy mają swoje numery,ale nie wszyscy.
Myśle,iż nie naruszy to raczej niczyjej prywatności.

PostNapisane: 20 lis 2011, o 21:24 
Odkrycie sezonu

Wg mnie spoko pomysł ;)

PostNapisane: 20 lis 2011, o 22:00 

Osoby które starają się objeżdżać swoje mecze ten pomysł już dawno wprowadziły w życie. Przynajmniej ja mam numery do paru menadżerów z mojej ligi. Pomysł popieram.

PostNapisane: 20 lis 2011, o 22:26 
Działacz sezonu

Taa i co jeszcze, może numer konta i hasło? Jak ktoś chce mój numer niech do mnie napisze, żaden problem, ale nie będę go podawał na forum publicznym, które może czytać każdy...

PostNapisane: 21 lis 2011, o 08:17 

tomiKG napisał(a):
Taa i co jeszcze, może numer konta i hasło? Jak ktoś chce mój numer niech do mnie napisze, żaden problem, ale nie będę go podawał na forum publicznym, które może czytać każdy...

Ten pomysł pisałem akurat z myślą o takich zawodnikach jak bomaw.

PostNapisane: 21 lis 2011, o 12:17 

Ja uważam podobnie jak Tomek. Nie widzę problemu jeśli chodzi o wymianę numerów telefonów menedżerów pomiędzy sobą poprzez gg np. Szczególnie pomiędzy osobami z tej samej ligi, nawet uważam to za bardzo dobry pomysł. Ale podawanie ich na forum to akurat już wg mnie nie jest dobre wyjście.

PostNapisane: 21 lis 2011, o 15:43 
Działacz sezonu

Czyli standardowo jedziemy na ostatnią chwilę, tak? Mamy poniedziałkowe popołudnie, a odjechane 50% meczów. Może zróbmy 2 dni na kolejkę, 2 dni na turnieje i 3 dni obijania się, co? Dobry pomysł? Weźcie się kurde niektórzy za siebie. Nie chcecie grać? Powiedzcie, znajdą się inni chętni. Flamek od paru tygodni czeka na klub, jest na każdym turnieju na czacie, zagląda na forum kilka razy dziennie. A inni? Wejdzie taki na forum w poniedziałek o 21:55, napisze krótkie "skład z poprzedniej kolejki" i kolejny tydzień świętego spokoju. Tak mamy grać? To grajcie sobie sami, ciekawe jak długo pogracie...

PostNapisane: 26 lis 2011, o 20:52 
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer

Witka Panowie
Moja Sprawka dotyczy sie Blanta i jego zespolu Czewy.
Chodzi mi mianowicie o to czy w kazdej kolejce Czewy nie moze prowadzic sedzia,i sedza mogl by w przypadku Czewy robic zmiany taktyczne.
Ja chcial bym odjechac jak najszybciej swoje mecze,a kiedy jade z Czewa to musze zawsze czekac do poniedzialku do 22.
Blanta nigdy nie ma na kompie i napisal aby w sprawie meczy czewy zglaszac sie do Cokusa,jednak kiedy sie kiedys zapytalem cokity to kazal mi czekac na Blanta.

Skladam wniosek aby W kazdej kolejce Czewe prowadzil sedzia ktory bedzie sedziowal mecz Czewy,i aby sedzia mogl normalnie przeprowadzac zmiany,rowniez taktyki!!!

PostNapisane: 29 lis 2011, o 18:57 

Składam wniosek o rozpatrzenie błędu sędziego jakiego dopuścił się Duman w meczu o Drużynowe Mistrzostwo Pierwszej Ligi Wanda Kraków - SKS Start Gniezno. Sytuacja miała miejsce w czternastym biegu, obie ekipy podały składy biegów nominowanych wraz z uwzględnieniem zmian w obu biegach, dowód niżej:

Start Gniezno wysłał następującą wiadomość na konferencji gadu-gadu:
Kod:
Ja 16:57:48
14 Howe Gomólski (zmiana zwykła: Howe - Tajski)
15 Lee Gollob (bz)

Sędzia zawodów nie uwzględnił zmiany w czternastym biegu i w tej gonitwie pojechał David Howe. Wynik biegu:
Kod:
2L] Ostrów - Duman 16:58:41
14: Artur Mroczka, David Howe, Daniel Nermark, Adrian Gomólski (Wu)......... 4 2 45 39

Sam sędzia przyznaje się do popełnionego błędu:
Kod:
2L] Ostrów - Duman 17:03:32
zapomnialem o tej zmienie

Wynik meczu oscylował na granicy remisu więc wnioskuje o powtórzenie tego biegu lub całego meczujednakże decyzja należy do Rady Ligi, czekam na szybkie obrady.

Pozdrawiam
Prezes SKS Start Gniezno S.A.

PostNapisane: 2 gru 2011, o 00:33 

Ponawiam powyższy wniosek i dopiero po rozpatrzeniu podejmę się rozegrania meczu następnej kolejki.

PostNapisane: 20 gru 2011, o 20:46 
Pechowiec sezonu

Składam wniosek o ukaranie użytkownika siarcescu za ciągłe obrażanie innych użytkowników na naszym forum.

Ogólnie mam to gdzieś bo to nie ja nie potrafię się zachować, ale nie można pozwolić, aby uważający się za dorosłego człowieka (ha ha ha) zachowywał się jak kretyn.
Innym grozi się karami za niby prowokowanie, a innym pozwala się na obrażanie innych.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie sprawy bo to już nie pierwszy raz.

Pozdrawiam :)

PostNapisane: 20 gru 2011, o 22:42 
Działacz sezonu

ogarnijcie się obaj, bo 80% starć słownych na forum w ciągu ostatnich dwóch-trzech lat jest między Wami. Ja w takiej atmosferze grać nie chcę. Jak macie coś do siebie wyjaśnijcie to sobie na gg lub na pw, a nie publicznie. Swoją drogą szkoda, że nikt z RL nie wpadł na pomysł zaktualizowania tematu z listą menago. Jakiś czas temu ją zaktualizowałem (nieaktualne było chyba z 5 klubów). Wychodzi na to, że jak mnie nie ma 2-3 dni albo czegoś nie zrobię to jest olewka na całego. Dziś rano zajrzałem na forum i zobaczyłem pięć nieodjechanych meczów. Kolejka do poniedziałku, a 28% meczów odjeżdża się we wtorek. Super. Od razu mówię, nie odjechałem ich rano, bo byłem w pracy. Wczoraj wieczorem nie odjechałem, bo też pracowałem. Zresztą każda liga ma po 2-3 moderatorów - żaden palcem nie kiwnął... Dziękuję.

PS. Pytanie do Cokusa: Dlaczego gdy Siara napisał, że lista menago nie jest aktualna jako osoba z Rady Ligi i moderator spraw organizacyjnych nie poprawiłeś tej listy? Bo się nie chciało? Dziękuję.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1