Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 20 sie 2017, o 23:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Skargi, protesty, odwołania, wnioski
PostNapisane: 22 gru 2009, o 23:14 
Działacz sezonu

W tym temacie proszę umieszczać to, co się Wam nie podoba

Tytuł: Re: Skargi, protesty, odwołania, wnioski
PostNapisane: 28 gru 2009, o 13:28 

Kiedy mniej więcej będą opublikowane nowe UMy na sezon 10? I co za tym idzie kiedy rozpocznie się okres "ogórkowy" ? :)

Pozdrówka ;)

Obrazek <-- KLIK :)

PostNapisane: 28 gru 2009, o 13:41 
Pechowiec sezonu

Miały być już, ale awaria forum trochę to opóźniła.
Ja swoje zrobię dziś. Czekamy na statystyki od Kwadrata i Powera, Tomi wszystko sklei i ruszamy ;)

PostNapisane: 28 gru 2009, o 13:51 
Działacz sezonu

Co do statystyk to czekam na statystyki LJ (od Cokusa) i II Ligi (od Powera). Czekam też na listę zawodników z propozycjami od Cokusa, Powera i Matheva (jeśli któryś z nich nie podeśle mi tego do poniedziałku 4.01 to jego propozycje zostaną pominięte). Nowe UM zostaną podane z chwilą rozpoczęcia okresu transferowego, co nastąpi, jak już informowałem w temacie Komunikaty Rady Ligi, w niedzielę 10 stycznia. Pozdrawiam świąteczno-noworocznie :)

Tytuł: Re: Komunikaty Rady Ligi
PostNapisane: 10 paź 2010, o 13:10 
Menadżer sezonu

Ja chciałbym dowiedzieć się jaki był klucz ustalania UM na ten sezon oraz kto uczestniczył w przydzielaniu wspomnianych.
Moim skromnym zdaniem są one najgorsze odkąd mam przyjemność uczestniczyć w zabawie zwanej LPM.
Ja rozumiem, że aby w pewnym stopniu wyrównać szanse można dopuścić dysproporcje w rodzaju lekko dopakowanych seniorów ekip drugiej ligi, ale nie róbmy sobie jaj w rodzaju Darcy Warda, który w tym sezonie po raz drugi zdobył tytuł mistrza świata juniorów, a w LPM wymięka przy takich tuzach sportu motorowego jak Bartosz Szymura czy Mateusz Kowalczyk.
Uczestnik GP, Tai Woffinden, który aż tak słaby nie jest i UM na tle Warda ma świetny, to i tak odpada w przedbiegach w walce z Hefenbrockiem, nie mówiąc już o miazdze, jaka zostanie z Taia po pojedynku z Pytelem. ;)

Rozumiem wyrównywanie szans w pewnym stopniu, ale zachowajmy umiar. Albo ustalmy, że aktualne wytyczne zostają na stałe, to wymienię sobie skład na wiecznych drugoligowców, Erikssona, Aldena itd.

Pozdrawiam :)

mod by tomiKG/
Przeniesione z tematu "Komunikaty Rady Ligi". Proszę pisać posty w wyznaczonych do tego tematach, a nie w pierwszym lepszym miejscu!

PostNapisane: 11 paź 2010, o 11:58 
Działacz sezonu

W przyszłym sezonie UM będzie ustalane wg innego klucza. Nie wiem, kto je będzie ustalał i wg jakich kryteriów, ale na pewno ja się tym już nie będę zajmował. Mam w tym roku licencjat do napisania, ostatni rok studiów, dwie prace i czasu wolnego zostaje mi tak niewiele, że z chęcią tą najbardziej kontrowersyjną część gry oddam komuś innemu. Uwierzcie mi, że 80% wolnego czasu przez ostatnie 5 lat poświęcałem na LPM. Przygotowuję UM od siedmiu sezonów i zawsze jakieś skargi były. Nigdy nie ma tak, że każdy jest zadowolony. Ogólnie zastawiam się czy nie usunąć się trochę na ubocze od sprawowania "władzy wykonawczej" w LPM, może grze przyda się nieco świeżości...

PostNapisane: 2 lis 2010, o 20:18 

Witam, chciałbym zgłosić skargę ponieważ, dziś zgłosiłęm się do klubu Unia Tarnów, i wyszedłem z forum, teraz przychodzę patrze i facet po mnie pisze zgłoszenie i On dostaje drużynę ponieważ napisał do TomiKGa na GG... To chyba nie tym polega by kto pierwszy napisze na GG tylko kto pierwszy złoży zgłoszenie tak? dla mnie ta sytuacja jest nie wyjaśniona.

PostNapisane: 2 lis 2010, o 21:05 

Ja natomiast wnoszę o nie podawanie ciepłej wódki na zebraniach! Już nawet Coki ma jej dość! :cry:

PostNapisane: 2 lis 2010, o 22:13 
Pechowiec sezonu

Patryk997 napisał(a):
Witam, chciałbym zgłosić skargę ponieważ, dziś zgłosiłęm się do klubu Unia Tarnów, i wyszedłem z forum, teraz przychodzę patrze i facet po mnie pisze zgłoszenie i On dostaje drużynę ponieważ napisał do TomiKGa na GG... To chyba nie tym polega by kto pierwszy napisze na GG tylko kto pierwszy złoży zgłoszenie tak? dla mnie ta sytuacja jest nie wyjaśniona.

Po nicku i powyższym poście wnioskuję, że nie dorosłeś jeszcze do niektórych rzeczy ;)

PostNapisane: 4 lis 2010, o 10:21 

Witam, ja mam taką propozycję bo mnie jedna rzecz "drażni" ;) Mianowicie chodzi mi o nazwy niektórych zespołów (w LPM-ie oczywiście). Chciałbym - jeśli to możliwe - żeby każdy menedżer napisał jaką nazwę swojej drużyny chciałby używać, a potem można byłoby zrobić jakąś oficjalną listę nazw drużyn. Niektóre zespoły jak np. Start Gniezno czy Stal Gorzów to wiadomo, że jest to prawidłowa nazwa ale rozchodzi mi się głównie o zespoły które zamiast nazwy mają np. TŻ, KSŻ itd. bo potem nie wiadomo jakiej nazwy używać. Spotkałem się już kilka razy z takim przypadkiem, że na forum obowiązywała nazwa np. KSŻ Krosno, a jakiś menedżer pisał KSM Krosno, albo na forum obowiązuje TŻ Lublin, a menedżer używa KMŻ Lublin. Chciałbym aby te nazwy sprecyzować, a potem zrobić oficjalną listę nazw. Każdy menedżer musiałby określić jaką chciałby obowiązującą nazwę swojej drużyny, oczywiście musi to być realna nazwa, która albo obowiązuje obecnie w realnym świecie albo, która obowiązywała w przeszłości. Oczywiście to jest tylko propozycja, jeśli nie uważacie, że jest to konieczne lub, że jest to zły pomysł to ok, chciałem tylko usprawnić funkcjonowanie nazw. Pozdrawiam 8-)

PostNapisane: 4 lis 2010, o 11:16 
Działacz sezonu

Bobi zgadzam się z Tobą, ja od dłuższego czasu posługuję się tylko nazwami miast, np. Tarnów, Leszno, Bydgoszcz itd. To też myślę jest dobry wariant

PostNapisane: 7 lis 2010, o 12:41 
Odkrycie sezonu

Przed sezonem bawiłem się trochę programem AutoScreenRec i wpadłem na pewien pomysł. AutoScreenRec to program do nagrywania pulpitu. Waży tylko kilka mb, jest prosty w obsłudze a filmiki po spakowaniu ważą kilkanaście kb. Są w formacie AVI więc nie ma problemu z obejrzeniem ich. Sędzia mógł by nagrywać tym programem Speedway Meeting po wpisaniu UMów i np pierwsze 3 biegi. Wyeliminowało by to możliwość zawyżania/zaniżania UM na meczach. Większość osób pewnie tego nie robi, ale jestem pewny że znajdzie się ktoś kto czegoś takiego próbował ;) Ja używam tego programu od początku sezonu i dołączam filmik razem z suspendem. Można używać AutoScreenRec np tylko w meczach swojej ligi i innych imprezach. Napiszcie co o tym sądzicie, dla zainteresowanych daje tu link do programu i do fimliku instruktażowego.
Pozdro

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-nagrywac-filmy-z-pulpitu-1
http://www.wisdom-soft.com/downloads/setupautoscreenrecorderfree.exe

PostNapisane: 7 lis 2010, o 13:05 

Nagrywanie trzech pierwszych biegów nadal nie wyklucza możliwości innego oszustwa w kolejnych biegach w postaci zapisywania sunspendu przed kolejnymi biegami i przekazywanie dopiero takiego wyniku biegu jaki podoba się danemu sędziemu nieważne czy ten sędzia jest kupiony czy nie. Myślę jednak że aż tak drastyczne opcje w postaci nagrywania pulpitu z meczu nie są nam potrzebne bowiem nasza kadra to większości dorośli ludzie i chyba niema w tej grze innej zabawy niż fair play. No i to jest zbędne ponieważ to samo nam pokazuje sunspend po meczu. Po rynku żużlowym lata nowy program meczowy zwany SIM on wyklucza większość oszustw jakie można zrobić przez SM, no ale to program jeszcze do ogarnięcia.

PostNapisane: 8 lis 2010, o 07:22 

O czym my tu mówimy...

PostNapisane: 8 lis 2010, o 09:32 
Działacz sezonu

jak ktoś chce nagrywać to niech nagrywa, ja mu nie bronię, tylko proszę tego nie wrzucać jako załącznik do posta, bo nasz serwer też ma limity. Ja na przykład suspendów wcale nie wrzucam i nie mam zamiaru wrzucać, chyba, że dany menago, któremu sędziuję mecz wyraźnie o to poprosi.

PostNapisane: 11 lis 2010, o 15:06 

Wniosek o uzupelnienie wypozyczen :) bo pare ich bylo a w skladach zmian nie widac

PostNapisane: 16 lis 2010, o 15:18 

Moglby ktos sie tym zając??

PostNapisane: 16 lis 2010, o 15:22 
Działacz sezonu

Zajmę się tym po powrocie z pracy

PostNapisane: 17 lis 2010, o 17:34 
Menadżer sezonu

A ja tak myślę - skoro mamy tak duże nagrody za typera GP, to może w jakiś symboliczny sposób nagradzajmy też za poprawne sędziowanie imprez, 10-20fk za jedną sędziowaną imprezę. Osoby, które dużo sędziują spokojnie mogłyby w ten sposób zarobić ze 2000fk na sezon, a przy licytacji to całkiem pokaźna sumka.

PostNapisane: 17 lis 2010, o 17:42 
Pechowiec sezonu

Dobry pomysł <ok>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1