Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 29 cze 2017, o 01:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skargi, protesty, odwołania, wnioski
PostNapisane: 25 maja 2012, o 17:43 
Pechowiec sezonu

Sam również nie wiem o co chodzi. Jest spokój, a tu nagle bum.

Koleś zaczyna jakąś zadymę, seria wrzutów na blancjaone i innych z Częstochowy przez to, że ten nie zmienił w tabeli ilości rozegranych spotkań z 6 na 7.
Rzuca jakimiś tekstami, że od mojego zajefajnego postu się zaczęło. Pytanie tylko jakiego skoro nic nie pisałem?

Wszyscy swoje, siara swoje. Nic nie poradzi się na jego uprzedzenie do Częstochowy. Omamy panowie, omamy!
Podejrzewam, że gdyby nie ogromne wsparcie Tomika to Siary w LPM już by nie było.

Spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Peace \/

PostNapisane: 25 maja 2012, o 21:27 
Działacz sezonu

Koniec tematu

PostNapisane: 9 lip 2012, o 16:57 
Działacz sezonu

Panowie! Jaja sobie robicie?!?!?!
Wakacyjne kolejki są o tydzień dłuższe, żeby każdy miał więcej czasu na odjechanie meczu, a przy tym mógł spokojnie cieszyć się latem i ładną pogodą, ale nie oznacza to, że mamy teraz tydzień więcej na olewanie LPM! Na 19 meczów tej kolejki do tej pory odbyło się OSIEM, a kolejka kończy się za 4 godziny. Tak nie może być...

PostNapisane: 9 sie 2012, o 13:58 

Czy byłaby możliwość, aby w następnym sezonie skończyć sezon przed wakacjami? Patrząc po sobie, to w wakacje zupełnie nie mam głowy do LPMa. Paradoksalnie, to dużo rzadziej jestem na kompie. Picie, wyjazdy, czas z kobitą. Z tego co widzę po tempie rozgrywania spotkań nie tylko ja tak mam. Mimo, że są dwu tygodniowe kolejki. Może lepiej w następnym roku przyśpieszyć trochę sezon. Albo zrobić 2 miesiące przerwy?

PostNapisane: 9 sie 2012, o 15:36 
Działacz sezonu

Jak zrobimy dwa miesiące przerwy to idę o zakład, że połowa ludzi po wakacjach nie będzie pamiętała, że LPM istnieje. Nowy sezon powinien ruszyć w listopadzie (jeśli ruszy, bo po zaangażowaniu większości w tym sezonie to wcale nie jest takie pewne), więc zakończy się prawdopodobnie jakoś na przełomie maja/czerwca.

PostNapisane: 9 sie 2012, o 23:16 
Najsympatyczniejszy menadżer

To może na okres wakacji tylko liga i liga juniorów niech się odbywa i tyle. Zawody inne nie, bo tak to będzie jak pisze Tomik.

PostNapisane: 10 wrz 2012, o 20:05 

Składam wniosek o odwołanie z funkcji menagera Falubazu Zielona Góra - Zagiego. Osoba kompletnie nieodpowiedzialna i niekontaktowa. Miałem z nim teraz dwa mecze w playoffach i przez ponad MIESIĄC czasu nie był łaskawy odpisać na moje pytania o mecz. Nadmienię, że pisałem do niego około 10 razy i połowę z tego był dostępny na GG. W związku z brakiem zaangażowania i totalną olewką tematu powinien zostać pozbawiony funkcji.

PostNapisane: 13 wrz 2012, o 22:08 
Pechowiec sezonu

Jak dla mnie do odstrzału.

PostNapisane: 19 paź 2012, o 08:33 
Działacz sezonu

Wiecie co? Mam ogromny żal do niektórych osób, które się z nami bawią albo przynajmniej twierdzą, że się bawią, a tak naprawdę tę zabawę psują... Człowiek się stara, poświęca godziny dziennie na LPM, w pracy i po nocach przelicza tabelki, statystyki, a taki jeden z drugim mają to gdzieś i nawet nie raczą odpisać na wiadomość.

Mam mówić otwarcie? Proszę: Konkretnie chodzi o statystyki, które są mi potrzebne do podsumowania sezonu, podliczenia kasy (co też nie jest moim zadaniem, ale co tam, zrobię w którąś kolejną noc - gdzieś chyba mam jeszcze w domu arkusz excela) i przygotowania nowych UM. Brakuje statystyk Ekstraligi i Ligi Juniorów - osoby odpowiedzialne to odpowiednio Soft i Power. Piszę do nich od trzech tygodni.

Soft ostatni raz odpisał około tydzień temu. Napisał, że właśnie je liczy i "jutro będą na pewno". "Jutro" było 9 października, dziś mamy 19. Od tamtej pory nie odpisuje ani na Facebooku, ani na sms, mimo, że ja w tym czasie pisałem do niego SIEDEM razy.

Power z kolei od 24 września ani razu nie zalogował się na forum. Jak łatwo obliczyć w środę minie miesiąc. Takie podejście ma osoba z Rady Ligi. Do niego pisałem kilka razy na gg, wysłałem kilka smsów bez reakcji, aż tu nagle sam się odezwał przedwczoraj. Przysłał sms "dziś będą staty". Odpisałem mu i kolejnej odpowiedzi już nie dostałem. "Dziś" było dwa dni temu...

Cóż, chyba siądę, zarwę którąś nockę i policzę te brakujące statystyki, bo co mi innego zostaje. Szkoda tylko, że pewne osoby mają mnie i resztę kolegów z LPM głęboko w d...

PostNapisane: 19 paź 2012, o 18:14 
Dętka sezonu

Zdaje sobie sprawę że moje przepraszam można sobie o kant dupy rozbić, ale PRZEPRASZAM naprawde.
Staty są właśnie wmontowywane w excela i zaraz będą w odpowiednim dziale.

OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro

PostNapisane: 8 lis 2012, o 15:55 
Działacz sezonu

Jakiś cwaniak zabawia się kontem Siary na forum (zmienia hasło i adres mailowy). Informuję tylko, że jak dorwę gościa to ban na forum i LPM bezwarunkowy, chyba, że się przyzna to zostanie trochę łagodniej może potraktowany. Nie będę tolerował włamań i głupich zabaw na forum. Na razie mam adres IP delikwenta. Nie wiem czy to ktoś z LPM czy z zewnątrz, ale mam nadzieję, że szybko się dowiem.

PostNapisane: 8 lis 2012, o 22:06 

Właśnie widziałem, że jakiś matoł się dobrze bawi, wytrop go Tomku i ukaraj srogo 8-)

PostNapisane: 12 lis 2012, o 15:12 
Działacz sezonu

Informuję, że dział "Sezon 13" został przeniesiony do historii na dole forum. W niedzielę pojawi się nowy dział "Sezon 14". Pozdrawiam :)

PostNapisane: 19 lis 2012, o 22:23 
Menadżer sezonu

Czy są gdzieś dostępne propozycje UMów osobno od poszczególnych członków rady ligi?

PostNapisane: 18 kwi 2013, o 22:40 

Nie wiem czy too much beer czy dobrze widzę, ale zdaje mi się, że odjechana już XV kolejka I ligi nie zgadza się z terminarzem... Więc nie wiem jakieś poprawki są potrzebne chyba :)

PostNapisane: 19 kwi 2013, o 08:17 
Działacz sezonu

Visto napisał(a):
Nie wiem czy too much beer czy dobrze widzę, ale zdaje mi się, że odjechana już XV kolejka I ligi nie zgadza się z terminarzem... Więc nie wiem jakieś poprawki są potrzebne chyba :)

Poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi :)

PostNapisane: 6 lis 2013, o 09:50 
Działacz sezonu

Mam pytanko... Czy Wam się chce jeszcze w to grać? Pytam, bo tak patrzę na aktywność ludzi i połowa graczy od tygodnia nie logowała się na forum, a rekordziści nie zalogowali się ani razu od startu sezonu na początku października. Mistrzem świata jest Power, który obiecał poprawę i aktywność, a ostatnio zalogowany na forum był - UWAGA! - 21 WRZEŚNIA! Ciekawie wygląda też sytuacja u Blanta, którego ostatnim postem była deklaracja dalszej gry - data postu - 13 LIPCA... Jak to ma tak wyglądać to może dajmy sobie spokój, ja też wtedy zyskam kilkadziesiąt godzin więcej wolnego czasu tygodniowo, bo tyle mniej więcej przeznaczam na LPM. Szkoda, że wielu z Was ma to gdzieś.

PostNapisane: 7 lis 2013, o 10:07 

Tomik ale nie trzeba sie zalogować na forum aby na nie wejsc.

PostNapisane: 7 lis 2013, o 11:04 
Działacz sezonu

wiem, ale nielogowanie się to dla mnie brak aktywności w grze. Ja widzę, że aktywnych jest 5-6 osób, reszta pojawia się od czasu do czasu. Są tacy, co od miesiąca nawet posta nie napisali, mimo, że w tym okresie trwa cały czas okres transferowy... Po co mam się produkować, skoro połowa ludzi nawet nie poświęci 30 sekund żeby zalogować się na forum?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1