Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 25 cze 2017, o 06:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Grand Prix Juniorów LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:35 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
No. Results
1: Grzegorz Czechowski, Dawid Stachyra, Łukasz Romanek, Bartosz Miaśkiewicz (R)
2: Marcin Jaguś, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan, Krzysztof Buczkowski (R)
3: Marcin Nowaczyk, Ronnie Jamroży, Marcin Jankowski, Marcin Liberski
4: Michał Szczepaniak, Paweł Kowalewski, Norbert Kościuch, Paweł Miesiąc
5: Łukasz Romanek, Krzysztof Buczkowski, Marcin Jankowski, Paweł Miesiąc
6: Bartosz Miaśkiewicz, Marcin Liberski, Łukasz Kiersztan, Norbert Kościuch
7: Marcin Nowaczyk, Paweł Kowalewski, Aleksandr Piatniczko, Grzegorz Czechowski (X)
8: Dawid Stachyra, Marcin Jaguś, Ronnie Jamroży, Michał Szczepaniak
9: Zbigniew Suchecki, Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński, Janusz Kołodziej
10: Marcin Rempała, Robert Miśkowiak, Adrian Gomólski, Mirosław Jabłoński
11: Łukasz Romanek, Aleksandr Piatniczko, Marcin Liberski, Michał Szczepaniak
12: Krzysztof Buczkowski, Bartosz Miaśkiewicz, Ronnie Jamroży, Grzegorz Czechowski (N)
13: Mirosław Jabłoński, Zbigniew Suchecki, Bartosz Miaśkiewicz, Marcin Nowaczyk
14: Dawid Stachyra, Robert Miśkowiak, Aleksandr Piatniczko, Adrian Miedziński
15: Krzysztof Kasprzak, Paweł Kowalewski, Adrian Gomólski, Krzysztof Buczkowski
16: Marcin Rempała, Marcin Jaguś, Janusz Kołodziej, Łukasz Romanek (F)
17: Łukasz Romanek, Adrian Miedziński, Adrian Gomólski, Bartosz Miaśkiewicz
18: Marcin Nowaczyk, Janusz Kołodziej, Krzysztof Buczkowski, Aleksandr Piatniczko
19: Robert Miśkowiak, Krzysztof Kasprzak, Mirosław Jabłoński, Marcin Jaguś (R)
20: Zbigniew Suchecki, Dawid Stachyra, Paweł Kowalewski, Marcin Rempała
21: Marcin Rempała, Janusz Kołodziej, Łukasz Romanek, Mirosław Jabłoński
22: Adrian Miedziński, Marcin Nowaczyk, Marcin Jaguś, Paweł Kowalewski
23: Robert Miśkowiak, Marcin Rempała, Dawid Stachyra, Marcin Nowaczyk
24: Zbigniew Suchecki, Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński
25: Zbigniew Suchecki, Janusz Kołodziej, Marcin Rempała, Robert Miśkowiak


No. Results
1: Marcin Jaguś, Paweł Miesiąc, Ronnie Jamroży, Bartosz Miaskiewicz
2: Marcin Liberski, Aleksand Piatniczko, Norbert Kościuch, Łukasz Romanek
3: Grzegorz Czechowski, Marcin Jankowski, Adrian Gomólski, Paweł Kowalewski
4: Mirosław Jabłoński, Krzysztof Buczkowski, Łukasz Kiersztan, Michał Szczepaniak
5: Michał Szczepaniak, Łukasz Romanek, Ronnie Jamroży, Adrian Gomólski
6: Paweł Kowalewski, Bartosz Miaskiewicz, Norbert Kościuch, Łukasz Kiersztan
7: Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Czechowski, Marcin Jaguś, Aleksand Piatniczko
8: Paweł Miesiąc, Marcin Liberski, Mirosław Jabłoński, Marcin Jankowski (D)
9: Krzysztof Kasprzak, Marcin Nowaczyk, Robert Miśkowiak, Zbigniew Suchecki
10: Marcin Rempała, Janusz Kołodziej, Adrian Miedziński, Dawid Stachyra
11: Marcin Jaguś, Michał Szczepaniak, Marcin Jankowski, Bartosz Miaskiewicz
12: Paweł Kowalewski, Łukasz Romanek, Aleksand Piatniczko, Mirosław Jabłoński
13: Krzysztof Kasprzak, Łukasz Romanek, Dawid Stachyra, Krzysztof Buczkowski
14: Robert Miśkowiak, Michał Szczepaniak, Janusz Kołodziej, Paweł Miesiąc
15: Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński, Grzegorz Czechowski, Paweł Kowalewski
16: Marcin Jaguś, Marcin Rempała, Zbigniew Suchecki, Marcin Liberski
17: Paweł Miesiąc, Marcin Liberski, Dawid Stachyra, Grzegorz Czechowski
18: Krzysztof Buczkowski, Zbigniew Suchecki, Paweł Kowalewski, Janusz Kołodziej
19: Marcin Rempała, Michał Szczepaniak, Marcin Nowaczyk, Krzysztof Kasprzak (D)
20: Marcin Jaguś, Łukasz Romanek, Robert Miśkowiak, Adrian Miedziński
21: Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński, Zbigniew Suchecki, Paweł Miesiąc
22: Krzysztof Kasprzak, Robert Miśkowiak, Krzysztof Buczkowski, Marcin Liberski
23: Marcin Nowaczyk, Marcin Rempała, Łukasz Romanek, Robert Miśkowiak
24: Marcin Jaguś, Adrian Miedziński, Michał Szczepaniak, Krzysztof Kasprzak
25: Adrian Miedziński, Marcin Rempała, Marcin Nowaczyk, Marcin Jaguś


No. Results
1: Krzysztof Bucznkowski, Aleksandr Piatniczko, Adrian Gomólski, Grzegorz Czechowski
2: Zbigniew Suchecki, Łukasz Kiersztan, Janusz Kołodziej, Marcin Jankowski (X)
3: Mirosław Jabłoński, Ronnie Jamroży, Marcin Liberski, Dawid Stachyra
4: Norbert Kościuch, Paweł Miesiąc, Paweł Kowalewski, Bartosz Miaskiewicz
5: Bartosz Miaskiewicz, Marcin Jankowski, Adrian Gomólski, Marcin Liberski
6: Grzegorz Czechowski, Dawid Stachyra, Janusz Kołodziej, Paweł Kowalewski
7: Krzysztof Bucznkowski, Paweł Miesiąc, Łukasz Kiersztan, Mirosław Jabłoński
8: Ronnie Jamroży, Aleksandr Piatniczko, Zbigniew Suchecki, Norbert Kościuch
9: Adrian Miedziński, Robert Miśkowiak, Michał Szczepaniak, Marcin Jaguś
10: Marcin Rempała, Marcin Nowaczyk, Łukasz Romanek, Krzysztof Kaprzak
11: Łukasz Kiersztan, Dawid Stachyra, Bartosz Miaskiewicz, Norbert Kościuch
12: Zbigniew Suchecki, Marcin Jankowski, Grzegorz Czechowski, Mirosław Jabłoński
13: Krzysztof Bucznkowski, Krzysztof Kaprzak, Marcin Jankowski, Adrian Miedziński
14: Dawid Stachyra, Marcin Nowaczyk, Ronnie Jamroży, Michał Szczepaniak
15: Paweł Miesiąc, Zbigniew Suchecki, Łukasz Romanek, Robert Miśkowiak
16: Marcin Jaguś, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan, Marcin Rempała
17: Łukasz Romanek, Marcin Rempała, Marcin Jankowski, Michał Szczepaniak
18: Adrian Miedziński, Robert Miśkowiak, Ronnie Jamroży, Łukasz Kiersztan
19: Marcin Nowaczyk, Paweł Miesiąc, Aleksandr Piatniczko, Krzysztof Bucznkowski
20: Marcin Jaguś, Krzysztof Kaprzak, Dawid Stachyra, Zbigniew Suchecki
21: Zbigniew Suchecki, Robert Miśkowiak, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Romanek
22: Krzysztof Bucznkowski, Adrian Miedziński, Dawid Stachyra, Marcin Rempała
23: Zbigniew Suchecki, Adrian Miedziński, Krzysztof Kaprzak, Marcin Nowaczyk
24: Marcin Jaguś, Paweł Miesiąc, Robert Miśkowiak, Krzysztof Bucznkowski
25: Adrian Miedziński, Zbigniew Suchecki, Marcin Jaguś, Paweł Miesiąc (D)


1: Michał Szczepaniak, Dawid Stachyra, Marcin Liberski, Grzegorz Czechowski
2: Łukasz Kiersztan, Aleksandr Piatniczko, Bartosz Miaśkiewicz, Paweł Kowalewski
3: Marcin Jankowski, Marcin Rempała, Adrian Gomólski, Mirosław Jabłoński
4: Janusz Kołodziej, Łukasz Romanek, Ronnie Jamroży, Norbert Kościuch
5: Adrian Gomólski, Paweł Kowalewski, Norbert Kościuch, Marcin Liberski
6: Mirosław Jabłoński, Ronnie Jamroży, Bartosz Miaśkiewicz, Grzegorz Czechowski (Up)
7: Michał Szczepaniak, Aleksandr Piatniczko, Marcin Jankowski, Łukasz Romanek
8: Janusz Kołodziej, Marcin Rempała, Łukasz Kiersztan, Dawid Stachyra
9: Adrian Miedziński, Marcin Nowaczyk, Paweł Miesiąc, Robert Miśkowiak
10: Marcin Jaguś, Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Zbigniew Suchecki
11: Adrian Gomólski, Ronnie Jamroży, Dawid Stachyra, Marcin Jankowski
12: Łukasz Romanek, Łukasz Kiersztan, Paweł Kowalewski, Mirosław Jabłoński
13: Zbigniew Suchecki, Adrian Miedziński, Michał Szczepaniak, Łukasz Kiersztan
14: Janusz Kołodziej, Ronnie Jamroży, Paweł Miesiąc, Krzysztof Kasprzak
15: Marcin Nowaczyk, Krzysztof Buczkowski, Łukasz Romanek, Aleksandr Piatniczko
16: Robert Miśkowiak, Marcin Rempała, Adrian Gomólski, Marcin Jaguś (UW)
17: Łukasz Romanek, Marcin Jaguś, Krzysztof Kasprzak, Michał Szczepaniak
18: Paweł Miesiąc, Aleksandr Piatniczko, Adrian Gomólski, Łukasz Kiersztan
19: Zbigniew Suchecki, Marcin Nowaczyk, Ronnie Jamroży, Marcin Rempała (D)
20: Adrian Miedziński, Robert Miśkowiak, Krzysztof Buczkowski, Janusz Kołodziej (UW)
21: Łukasz Romanek, Janusz Kołodziej, Ronnie Jamroży, Aleksandr Piatniczko
22: Krzysztof Buczkowski, Paweł Miesiąc, Marcin Jaguś, Marcin Rempała
23: Robert Miśkowiak, Zbigniew Suchecki, Łukasz Romanek, Paweł Miesiąc
24: Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński, Krzysztof Buczkowski, Janusz Kołodziej (D)
25: Adrian Miedziński, Marcin Nowaczyk, Robert Miśkowiak, Zbigniew Suchecki


No. Results
1: Marcin Jaguś, Michał Szczepaniak, Paweł Kowalewski, Norbert Kościuch
2: Łukasz Kiersztan, Grzegorz Czechowicz, Dawid Stachyra, Ronnie Jamroży
3: Krzysztof Kasprzak, Bartosz Miaskiewicz, Mirosław Jabłoński, Marcin Rempała
4: Aleksandr Piatniczko, Adrian Gomólski, Marcin Jankowski, Marcin Liberski
5: Mirosław Jabłoński, Paweł Kowalewski, Marcin Liberski, Ronnie Jamroży (UW)
6: Marcin Jankowski, Norbert Kościuch, Dawid Stachyra, Marcin Rempała (E)
7: Marcin Jaguś, Grzegorz Czechowicz, Adrian Gomólski, Krzysztof Kasprzak
8: Łukasz Kiersztan, Michał Szczepaniak, Aleksandr Piatniczko, Bartosz Miaskiewicz
9: Paweł Miesiąc, Krzysztof Buczkowski, Adrian Miedziński, Zbigniew Suchecki
10: Robert Miśkowiak, Łukasz Romanek, Marcin Nowaczyk, Janusz Kołodziej
11: Adrian Gomólski, Mirosław Jabłoński, Bartosz Miaskiewicz, Norbert Kościuch
12: Marcin Jankowski, Aleksandr Piatniczko, Paweł Kowalewski, Krzysztof Kasprzak
13: Paweł Miesiąc, Aleksandr Piatniczko, Janusz Kołodziej, Marcin Jaguś
14: Adrian Miedziński, Mirosław Jabłoński, Łukasz Romanek, Łukasz Kiersztan
15: Marcin Nowaczyk, Marcin Jankowski, Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Czechowicz
16: Robert Miśkowiak, Michał Szczepaniak, Adrian Gomólski, Zbigniew Suchecki
17: Janusz Kołodziej, Zbigniew Suchecki, Łukasz Kiersztan, Krzysztof Buczkowski
18: Łukasz Romanek, Marcin Jaguś, Adrian Gomólski, Grzegorz Czechowicz
19: Michał Szczepaniak, Marcin Nowaczyk, Paweł Miesiąc, Mirosław Jabłoński
20: Adrian Miedziński, Aleksandr Piatniczko, Robert Miśkowiak, Marcin Jankowski
21: Marcin Jaguś, Janusz Kołodziej, Marcin Jankowski, Paweł Miesiąc
22: Mirosław Jabłoński, Robert Miśkowiak, Łukasz Romanek, Zbigniew Suchecki (D)
23: Robert Miśkowiak, Michał Szczepaniak, Marcin Jaguś, Aleksandr Piatniczko
24: Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński
25: Michał Szczepaniak, Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Robert Miśkowiak


No. Results
1: KRZYSZTOF BUCZKOWSKI, PAWEŁ KOWALEWSKI, ŁUKASZ ROMANEK, RONNIE JAMROŻY
2: BARTOSZ MIAŚKIEWICZ, MARCIN REMPAŁA, GRZEGORZ CZECHOWICZ, MARCIN JANKOWSKI (UW)
3: KRZYSZTOF KASPRZAK, ZBIGNIEW SUCHECKI, ŁUKASZ KIERSZTAN, MARCIN LIBERSKI
4: ADRIAN GOMÓLSKI, DAWID STACHYRA, PAWEŁ MIESIĄC, NORBERT KOŚCIUCH
5: MARCIN JANKOWSKI, ŁUKASZ KIERSZTAN, NORBERT KOŚCIUCH, ŁUKASZ ROMANEK
6: PAWEŁ MIESIĄC, MARCIN LIBERSKI, GRZEGORZ CZECHOWICZ, RONNIE JAMROŻY
7: MARCIN REMPAŁA, DAWID STACHYRA, KRZYSZTOF BUCZKOWSKI, KRZYSZTOF KASPRZAK
8: ZBIGNIEW SUCHECKI, ADRIAN GOMÓLSKI, PAWEŁ KOWALEWSKI, BARTOSZ MIAŚKIEWICZ
9: MARCIN JAGUŚ, ALEKSANDR PIATNICZKO, ROBERT MIŚKOWIAK, MICHAŁ SZCZEPANIAK
10: MIROSŁAW JABŁOŃSKI, ADRIAN MIEDZIŃSKI, JANUSZ KOŁODZIEJ, MARCIN NOWACZYK
11: MARCIN JANKOWSKI, MARCIN LIBERSKI, KRZYSZTOF BUCZKOWSKI, BARTOSZ MIAŚKIEWICZ
12: PAWEŁ MIESIĄC, KRZYSZTOF KASPRZAK, ŁUKASZ KIERSZTAN, PAWEŁ KOWALEWSKI
13: KRZYSZTOF KASPRZAK, MARCIN JAGUŚ, MARCIN NOWACZYK, MARCIN REMPAŁA
14: ZBIGNIEW SUCHECKI, ADRIAN MIEDZIŃSKI, MARCIN LIBERSKI, ROBERT MIŚKOWIAK (Up)
15: PAWEŁ MIESIĄC, JANUSZ KOŁODZIEJ, ALEKSANDR PIATNICZKO, DAWID STACHYRA
16: MIROSŁAW JABŁOŃSKI, ADRIAN GOMÓLSKI, MICHAŁ SZCZEPANIAK, MARCIN JANKOWSKI
17: MARCIN NOWACZYK, ALEKSANDR PIATNICZKO, MARCIN JANKOWSKI, ROBERT MIŚKOWIAK
18: MARCIN REMPAŁA, MARCIN LIBERSKI, DAWID STACHYRA, MICHAŁ SZCZEPANIAK
19: ADRIAN MIEDZIŃSKI, KRZYSZTOF KASPRZAK, ADRIAN GOMÓLSKI, PAWEŁ MIESIĄC
20: ZBIGNIEW SUCHECKI, JANUSZ KOŁODZIEJ, MARCIN JAGUŚ, MIROSŁAW JABŁOŃSKI
21: MARCIN NOWACZYK, MIROSŁAW JABŁOŃSKI, ADRIAN GOMÓLSKI, MARCIN LIBERSKI
22: PAWEŁ MIESIĄC, MARCIN JAGUŚ, ALEKSANDR PIATNICZKO, MARCIN REMPAŁA
23: ADRIAN MIEDZIŃSKI, JANUSZ KOŁODZIEJ, MARCIN JAGUŚ, MARCIN NOWACZYK
24: PAWEŁ MIESIĄC, KRZYSZTOF KASPRZAK, MIROSŁAW JABŁOŃSKI, ZBIGNIEW SUCHECKI
25: JANUSZ KOŁODZIEJ, ADRIAN MIEDZIŃSKI, KRZYSZTOF KASPRZAK, PAWEŁ MIESIĄC


No. Results
1: Łukasz Romanek, Łukasz Kiersztan, Robert Miśkowiak, Aleksandr Piatniczko
2: Krzysztof Buczkowski, Michał Szczepaniak, Ronnie Jamroży, Adrian Gomólski
3: Marcin Rempała, Marcin Jankowski, Norbert Kościuch, Paweł Kowalewski
4: Marcin Liberski, Grzegorz Czechowicz, Bartosz Miaśkiewicz, Dawid Stachyra
5: Robert Miśkowiak, Adrian Gomólski, Dawid Stachyra, Norbert Kościuch
6: Ronnie Jamroży, Aleksandr Piatniczko, Paweł Kowalewski, Bartosz Miaśkiewicz (UW)
7: Michał Szczepaniak, Marcin Rempała, Łukasz Romanek, Grzegorz Czechowicz
8: Krzysztof Buczkowski, Łukasz Kiersztan, Marcin Liberski, Marcin Jankowski
9: Marcin Jaguś, Zbigniew Sucheki, Janusz Kołodziej, Paweł Miesiąc
10: Marcin Nowaczyk, Krzysztof Kasprzak, Mirosław Jabłoński, Adrian Miedziński
11: Łukasz Romanek, Robert Miśkowiak, Marcin Jankowski, Aleksandr Piatniczko
12: Grzegorz Czechowicz, Ronnie Jamroży, Adrian Gomólski, Marcin Liberski (D)
13: Adrian Miedziński, Marcin Jaguś, Ronnie Jamroży, Michał Szczepaniak (UW)
14: Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak, Robert Miśkowiak, Krzysztof Buczkowski
15: Mirosław Jabłoński, Grzegorz Czechowicz, Zbigniew Sucheki, Marcin Rempała
16: Marcin Nowaczyk, Łukasz Kiersztan, Paweł Miesiąc, Łukasz Romanek
17: Krzysztof Buczkowski, Zbigniew Sucheki, Ronnie Jamroży, Łukasz Romanek
18: Michał Szczepaniak, Marcin Rempała, Robert Miśkowiak, Paweł Miesiąc
19: Mirosław Jabłoński, Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński, Łukasz Kiersztan (X)
20: Marcin Nowaczyk, Janusz Kołodziej, Marcin Jaguś, Grzegorz Czechowicz
21: Marcin Rempała, Adrian Miedziński, Krzysztof Buczkowski, Grzegorz Czechowicz
22: Marcin Jaguś, Michał Szczepaniak, Łukasz Kiersztan, Zbigniew Sucheki
23: Mirosław Jabłoński, Michał Szczepaniak, Marcin Rempała, Janusz Kołodziej
24: Krzysztof Kasprzak, Marcin Jaguś, Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński
25: Krzysztof Kasprzak, Marcin Jaguś, Michał Szczepaniak, Mirosław Jabłoński


No. Results
1: Adrian Gomólski, Norbert Kościuch, Łukasz Kiersztan, Łukasz Romanek
2: Marcin Jankowski, Bartosz Miaśkiewicz, Paweł Miesiąc, Krzysztof Buczkowski
3: Ronnie Jamroży, Zbigniew Suchecki, Dawid Stachyra, Marcin Liberski
4: Grzegorz Czechowicz, Robert Miśkowiak, Paweł Kowalewski, Aleksandr Piatniczko (D)
5: Krzysztof Buczkowski, Aleksandr Piatniczko, Dawid Stachyra, Łukasz Kiersztan
6: Paweł Miesiąc, Marcin Liberski, Paweł Kowalewski, Łukasz Romanek
7: Robert Miśkowiak, Adrian Gomólski, Ronnie Jamroży, Bartosz Miaśkiewicz
8: Grzegorz Czechowicz, Marcin Jankowski, Zbigniew Suchecki, Norbert Kościuch
9: Mirosław Jabłoński, Janusz Kołodziej, Krzysztof Kasprzak, Marcin Nowaczyk
10: Michał Szczepaniak, Marcin Jaguś, Adrian Miedziński, Marcin Rempała (UW)
11: Krzysztof Buczkowski, Marcin Liberski, Norbert Kościuch, Ronnie Jamroży
12: Paweł Miesiąc, Zbigniew Suchecki, Aleksandr Piatniczko, Bartosz Miaśkiewicz
13: Mirosław Jabłoński, Marcin Rempała, Robert Miśkowiak, Zbigniew Suchecki
14: Grzegorz Czechowicz, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jaguś, Marcin Liberski
15: Janusz Kołodziej, Paweł Miesiąc, Adrian Miedziński, Adrian Gomólski
16: Michał Szczepaniak, Marcin Jankowski, Marcin Nowaczyk, Krzysztof Buczkowski
17: Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Marcin Liberski, Adrian Miedziński
18: Marcin Jaguś, Zbigniew Suchecki, Adrian Gomólski, Marcin Nowaczyk
19: Janusz Kołodziej, Marcin Jankowski, Krzysztof Kasprzak, Mirosław Jabłoński
20: Paweł Miesiąc, Michał Szczepaniak, Marcin Rempała, Grzegorz Czechowicz
21: Grzegorz Czechowicz, Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Zbigniew Suchecki
22: Robert Miśkowiak, Marcin Jaguś, Marcin Rempała, Mirosław Jabłoński
23: Michał Szczepaniak, Marcin Jaguś, Grzegorz Czechowicz, Janusz Kołodziej
24: Paweł Miesiąc, Krzysztof Kasprzak, Robert Miśkowiak, Marcin Jankowski
25: Paweł Miesiąc, Krzysztof Kasprzak, Michał Szczepaniak, Marcin Jaguś


No. Results
1: Marcin Rempała, Adrian Miedziński, Łukasz Kiersztan, Aleksandr Piatniczko (D)
2: Marcin Nowaczyk, Łukasz Romanek, Norbert Kościuch, Krzysztof Buczkowski
3: Mirosław Jabłoński, Dawid Stachyra, Bartosz Miaśkiewicz, Marcin Liberski
4: Zbigniew Suchecki, Paweł Kowalewski, Ronnie Jamroży, Adrian Gomólski
5: Krzysztof Buczkowski, Adrian Gomólski, Łukasz Kiersztan, Bartosz Miaśkiewicz
6: Aleksandr Piatniczko, Norbert Kościuch, Ronnie Jamroży, Marcin Liberski
7: Mirosła Jabłoński, Marcin Rempała, Paweł Kowalewski, Łukasz Romanek (II)
8: Zbigniew Suchecki, Marcin Nowaczyk, Adrian Miedziński, Dawid Stachyra
9: Paweł Miesiąc, Marcin Jaguś, Janusz Kołodziej, Robert Miśkowiak
10: Grzegorz Czechowski, Michał Szczepaniak, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jankowski
11: Paweł Kowalewski, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch, Dawid Stachyra
12: Adrian Miedziński, Łukasz Romanek, Adrian Gomólski, Aleksandr Piatniczko
13: Marcin Jankowski, Mirosław Jabłoński, Łukasz Romanek, Paweł Miesiąc
14: Janusz Kołodziej, Michał Szczepaniak, Krzysztof Buczkowski, Zbigniew Suchecki
15: Marcin Rempała, Adrian Miedziński, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jaguś
16: Robert Miśkowiak, Grzegorz Czechowski, Marcin Nowaczyk, Paweł Kowalewski
17: Łukasz Romanek, Krzysztof Kasprzak, Paweł Kowalewski, Zbigniew Suchecki
18: Krzysztof Buczkowski, Marcin Nowaczyk, Paweł Miesiąc, Marcin Jaguś
19: Marcin Rempała, Marcin Jankowski, Michał Szczepaniak, Grzegorz Czechowski
20: Adrian Miedziński, Robert Miśkowiak, Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński
21: Marcin Nowaczyk, Mirosław Jabłoński, Łukasz Romanek, Michał Szczepaniak (Up)
22: Janusz Kołodziej, Krzysztof Buczkowski, Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Czechowski
23: Robert Miśkowiak, Marcin Rempała, Marcin Nowaczyk, Krzysztof Buczkowski
24: Janusz Kołodziej, Marcin Jankowski, Adrian Miedziński, Mirosław Jabłoński
25: Robert Miśkowiak, Marcin Rempała, Janusz Kołodziej, Marcin Jankowski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Grand Prix Juniorów LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:36 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
---------------------------------------------------------------------------
1..Adrian Miedziński......11...25...25...25...11...20...11....5...13...146
2..Janusz Kołodziej.......20....5....2...11...20...25...11...11...18...123
3..Robert Miśkowiak.......16...11...13...18...16....5....6...13...25...123
4..Marcin Jaguś............8...16...18....8...13...13...20...16....5...117
-..Krzysztof Kasprzak.....13...11...13....6....3...18...25...20....8...117   
6..Marcin Nowaczyk........11...18...11...20...13...11...13....5...13...115
7..Zbigniew Suchecki......25....8...20...16....7...11....7....7....5...106   
8..Marcin Rempała.........18...20....7....7....1....7...13....8...20...101
9..Michał Szczepaniak......3...13....5....5...25....5...18...18....7....99
10.Paweł Miesiąc...........1....7...16...11....7...16....5...25....6....94   
11.Mirosław Jabłoński......7....3....3....3...18...13...16....7...11....81
12.Krzysztof Buczkowski....6....8...11...13....5....4....8....8...11....74
13.Łukasz Romanek..........8...13....7...13....8....1....5....1....8....64
14.Marcin Jankowski........2....4....6....3....8....6....4...11...16....60
15.Aleksandr Pietniczko....5....4....8....7...11....8....3....4....3....53
16.Grzegorz Czechowski.....3....5....4....1....5....2....7...13....7....47
17.Dawid Stachyra.........13....6....8....4....2....6....2....2....3....46
18.Adrian Gomólski.........6....1....2....6....6....8....4....6....4....43
19.Paweł Kowalewski........7....6....1....4....4....3....2....2....6....35
20.Łukasz Kiersztan........2....1....5....5....6....4....8....1....2....34
21.Marcin Liberski.........4....7....1....2....2....7....3....6....1....33
--.Ronnie Jamroży..........4....2....6....8....1....1....6....3....2....33
23.Bartosz Miaśkiewicz.....5....3....4....3....4....3....1....3....1....26
24.Norbert Kościuch........1....2....3....1....3....2....1....4....4....21


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL