Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 26 wrz 2018, o 13:46

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Puchar Ligi LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:25 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
TORUN 49
1. Jason Crump............... 2* 3 2* 2 - - 9+2
2. Łukasz Linette............ 3 1 3 - - - 7
3. Wiesław Jaguś............. 0 2 3 3 - - 8
4. Tomasz Bajerski........... 3 1* 2* 2* - - 8+3
5. Piotr Protasiewicz........ 3 3 2 3 - - 11
6. Karol Ząbik............... 2* 2* 1 - - - 5+2
7. Adrian Miedziński......... 0 1* - - - - 1+1

BYDGOSZCZ 35
1. Andreas Jonsson........... 3 3 3 3 - - 12
2. Jacek Krzyżaniak.......... 0 F 0 1 - - 1
3. Andy Smith................ 1 0 1 3 - - 5
4. Zbigniew Czerwiński....... 0 - - - - - 0
5. Sebastian Ułamek.......... 2 2* 0 1 2 2 9+1
6. Marek Cieślewicz.......... Did not ride
7. Grzegorz Czechowski....... 3 3 0 2* 0 - 8+1

WARSZAWA 24
1. Piotr Baron............... 1* 3 0 1 - - 5+1
2. Dariusz Łowicki........... 2 1 1 - - - 4
3. Adam Czechwicz............ 2 0 1 - - - 3
4. Wojciech Załuski.......... 1* 2 0 0 - - 3+1
5. Peter Ljung............... 1 1 1 3 0 2 8
6. Mateusz Szczepaniak....... 0 0 0 - - - 0
7. Łukasz Kiersztan.......... 1 - - - - - 1

No. Results WA BY TO
1: Andreas Jonsson, Dariusz Łowicki, Piotr Baron, Jacek Krzyżaniak............... 3 3 0
2: Łukasz Linette, Jason Crump, Andy Smith, Zbigniew Czerwiński.................. 3 4 5
3: Piotr Protasiewicz, Karol Ząbik, Peter Ljung, Mateusz Szczepaniak............. 4 4 10
4: Tomasz Bajerski, Adam Czechwicz, Wojciech Załuski, Wiesław Jaguś.............. 7 4 13
5: Piotr Baron, Sebastian Ułamek, Dariusz Łowicki, Andy Smith.................... 11 6 13
6: Grzegorz Czechowski, Sebastian Ułamek, Peter Ljung, Mateusz Szczepaniak....... 12 11 13
7: Andreas Jonsson, Wiesław Jaguś, Tomasz Bajerski, Jacek Krzyżaniak (F)......... 12 14 16
8: Jason Crump, Wojciech Załuski, Łukasz Linette, Adam Czechwicz................. 14 14 20
9: Piotr Protasiewicz, Karol Ząbik, Peter Ljung, Mateusz Szczepaniak............. 15 14 25
10: Wiesław Jaguś, Tomasz Bajerski, Andy Smith, Sebastian Ułamek.................. 15 15 30
11: Łukasz Linette, Jason Crump, Dariusz Łowicki, Piotr Baron..................... 16 15 35
12: Grzegorz Czechowski, Piotr Protasiewicz, Sebastian Ułamek, Adrian Miedziński.. 16 19 37
13: Andreas Jonsson, Jason Crump, Adrian Miedziński, Jacek Krzyżaniak............. 16 22 40
14: Peter Ljung, Sebastian Ułamek, Łukasz Kiersztan, Grzegorz Czechowski.......... 20 24 40
15: Andy Smith, Grzegorz Czechowski, Adam Czechwicz, Wojciech Załuski............. 21 29 40
16: Wiesław Jaguś, Tomasz Bajerski, Piotr Baron, Peter Ljung...................... 22 29 45
17: Piotr Protasiewicz, Sebastian Ułamek, Karol Ząbik, Grzegorz Czechowski........ 22 31 49
18: Andreas Jonsson, Peter Ljung, Jacek Krzyżaniak, Wojciech Załuski.............. 24 35 49


GDANSK 43
1. Robert Kościecha.......... 2 1 1 1* - - 5+1
2. Tomasz Jędrzejak.......... 0 0 3 2 - - 5
3. Kenneth Bjerre............ 2 3 3 3 - - 11
4. Krzysztof Pecyna.......... 0 1 1 2* - - 4+1
5. Tomasz Chrzanowski........ 3 3 2* 3 - - 11+1
6. Mariusz Pacholak.......... Did not ride
7. Mirosław Jabłoński........ 2* 1 3 1 - - 7+1

GORZOW 36
1. Sławomir Drabik........... 3 3 2* 2 - - 10+1
2. Robert Flis............... 1 2* 3 0 - - 6+1
3. Antonio Lindbaeck......... 1 3 0 Fx - - 4 (I)
4. Marek Hućko............... 0 2 - - - - 2
5. Piotr Paluch.............. 0 2* 2* 2 2 2 10+2
6. Kamil Brzozowski.......... 1 - - - - - 1
7. Marcin Rempala............ 3 0 0 - - - 3

KRAKOW 29
1. Robert Przygódzki......... 3 2 1 3 - - 9
2. Marek Remian.............. 1 0 1 - - - 2
3. Tomasz Krzykowski......... 3 1 0 Fx - - 4
4. Mikael Max................ 2* 0 1 3 - - 6+1
5. Georgi Petranov........... 3 F 1 0 0 - 4
6. Bartosz Miaskiewicz....... 2* 1 0 1 - - 4+1
7. Przemysław Pyzik.......... Did not ride

No. Results KR GD GO
1: Robert Przygódzki, Robert Kościecha, Marek Remian, Tomasz Jędrzejak............... 4 2 0
2: Sławomir Drabik, Kenneth Bjerre, Robert Flis, Krzysztof Pecyna.................... 4 4 4
3: Georgi Petranov, Bartosz Miaskiewicz, Kamil Brzozowski, Piotr Paluch.............. 9 4 5
4: Tomasz Krzykowski, Mikael Max, Antonio Lindbaeck, Marek Hućko..................... 14 4 6
5: Kenneth Bjerre, Robert Przygódzki, Krzysztof Pecyna, Marek Remian................. 16 8 6
6: Tomasz Chrzanowski, Mirosław Jabłoński, Bartosz Miaskiewicz, Georgi Petranov (F).. 17 13 6
7: Antonio Lindbaeck, Piotr Paluch, Robert Kościecha, Tomasz Jędrzejak............... 17 14 11
8: Sławomir Drabik, Robert Flis, Tomasz Krzykowski, Mikael Max....................... 18 14 16
9: Marcin Rempala, Piotr Paluch, Georgi Petranov, Bartosz Miaskiewicz................ 19 14 21
10: Kenneth Bjerre, Marek Hućko, Krzysztof Pecyna, Antonio Lindbaeck.................. 19 18 23
11: Robert Flis, Sławomir Drabik, Robert Przygódzki, Georgi Petranov.................. 20 18 28
12: Tomasz Chrzanowski, Piotr Paluch, Mirosław Jabłoński, Marcin Rempala.............. 20 22 30
13: Tomasz Jędrzejak, Sławomir Drabik, Robert Kościecha, Robert Flis.................. 20 26 32
14: Mirosław Jabłoński, Tomasz Chrzanowski, Bartosz Miaskiewicz, Georgi Petranov...... 21 31 32
15: Kenneth Bjerre, Krzysztof Pecyna, Mikael Max, Tomasz Krzykowski................... 22 36 32
16: Robert Przygódzki, Piotr Paluch, Marek Remian, Antonio Lindbaeck (Fx)............. 26 36 34
17: Tomasz Chrzanowski, Piotr Paluch, Mirosław Jabłoński, Marcin Rempala.............. 26 40 36
18: Mikael Max, Tomasz Jędrzejak, Robert Kościecha, Tomasz Krzykowski (Fx)............ 29 43 36


TARNÓW 38
1. J. Gollob................. 2 1* 1* 0 - - 4+2
2. T. Piszcz................. 0 - - - - - 0
3. T. Rickardsson............ 3 2* 3 2 - - 10+1
4. Ł. Pawlikowski............ 0 1 - - - - 1
5. T. Gollob................. 3 3 1* 3 3 3 16+1
6. J. Kołodziej.............. 0 2 2 2 0 0 6
7. M. Rajkowski.............. 1* - - - - - 1+1

WROCŁAW 36
1. T. Gapiński............... R 1 1* 3 - - 5+1
2. P. Świderski.............. 1 0 - - - - 1
3. S. Nichols................ 3 2* R 2 - - 7+1
4. J. Woźniak................ Did not ride
5. J. Hampel................. 1 1 2 2 0 2 8
6. P. Hlib................... 3 1* 1* - - - 5+2
7. R. Miśkowiak.............. 3 2 2 1* 2* - 10+2

ZIELONA GÓRA 33
1. L. Richardsson............ 3 1 3 3 - - 10
2. A. Huszcza................ 2* 0 Fx 0 - - 2+1
3. P. Świst.................. 2 E 3 X - - 5
4. G. Kłopot................. 1* 1 - - - - 2+1
5. R. Okoniewski............. 2 2 3 3 3 N2 13
6. Z. Suchecki............... 1* 0 0 0 - - 1+1
7. T. Grabowski.............. 0 - - - - - 0

No. Results ZI WR TA
1: L. Richardsson, A. Huszcza, P. Świderski, T. Gapiński (R)..... 5 1 0
2: S. Nichols, J. Gollob, J. Hampel, T. Piszcz................... 5 5 2
3: T. Gollob, R. Okoniewski, Z. Suchecki, J. Kołodziej........... 8 5 5
4: T. Rickardsson, P. Świst, G. Kłopot, Ł. Pawlikowski........... 11 5 8
5: R. Miśkowiak, S. Nichols, L. Richardsson, A. Huszcza.......... 12 10 8
6: P. Hlib, R. Okoniewski, J. Hampel, Z. Suchecki................ 14 14 8
7: T. Gollob, T. Rickardsson, T. Gapiński, P. Świderski.......... 14 15 13
8: R. Okoniewski, J. Kołodziej, J. Gollob, T. Grabowski.......... 17 15 16
9: R. Okoniewski, J. Kołodziej, T. Gollob, Z. Suchecki........... 20 15 19
10: T. Rickardsson, R. Miśkowiak, Ł. Pawlikowski, S. Nichols (R).. 20 17 23
11: L. Richardsson, J. Kołodziej, J. Gollob, A. Huszcza (Fx)...... 23 17 26
12: T. Gollob, J. Hampel, P. Hlib, J. Kołodziej................... 23 20 29
13: T. Gollob, R. Miśkowiak, T. Gapiński, J. Gollob............... 23 23 32
14: R. Okoniewski, J. Hampel, P. Hlib, Z. Suchecki................ 26 26 32
15: P. Świst, S. Nichols, G. Kłopot, J. Hampel.................... 30 28 32
16: L. Richardsson, T. Rickardsson, M. Rajkowski, A. Huszcza...... 33 28 35
17: T. Gollob, J. Hampel, R. Miśkowiak, J. Kołodziej.............. 33 31 38
18: T. Gapiński, R. Miśkowiak, P. Świst (X), R. Okoniewski (N2)... 33 36 38


KROSNO 37
1. Magnus Zetterstroem....... 0 0 2* 0 - - 2+1
2. Mariusz Puszakowski....... 3 1 3 2 - - 9
3. Tomasz Łukaszewicz........ 3 1* 0 3 - - 7+1
4. Janusz Ślączka............ 1 2 3 2* - - 8+1
5. Tomasz Szmid.............. 1 0 1* 0 - - 2+1
6. Adrian Gomólski........... 3 2 2 2 - - 9
7. Dawid Bendzera............ Did not ride

RYBNIK 36
1. Mark Loram................ 0 3 1 0 - - 4
2. Roman Chromik............. 3 3 2 - - - 8
3. Mariusz Staszewski........ 2 2 2 2 - - 8
4. Rafał Szombierski......... 1* 0 1* - - - 2+2
5. Mariusz Węgrzyk........... 0 3 1 3 - - 7
6. Marek Szczyrba............ Did not ride
7. Łukasz Romanek............ 3 0 0 3 0 1 7

ŁÓDŹ 35
1. Jarosław Wiśniewski....... 1* 1 1 - - - 3+1
2. Niklas Klindberg.......... 2 3 0 E - - 5
3. Marek Mróz................ 2 2* 3 1 - - 8+1
4. Wojciech Żurawski......... 0 3 1 3 - - 7
5. Jordan Jurczyński......... 0 2 3 0 1 - 6
6. Marcin Jaguś.............. 2 1* 1 2 - - 6+1
7. Sławomir Dąbrowski........ Did not ride

No. Results ŁÓ RY KR
1: Roman Chromik, Niklas Klindberg, Jarosław Wiśniewski, Mark Loram................. 3 3 0
2: Mariusz Puszakowski, Mariusz Staszewski, Rafał Szombierski, Magnus Zetterstroem.. 3 6 3
3: Adrian Gomólski, Marcin Jaguś, Tomasz Szmid, Jordan Jurczyński................... 5 6 7
4: Tomasz Łukaszewicz, Marek Mróz, Janusz Ślączka, Wojciech Żurawski................ 7 6 11
5: Niklas Klindberg, Mariusz Staszewski, Jarosław Wiśniewski, Rafał Szombierski..... 11 8 11
6: Łukasz Romanek, Jordan Jurczyński, Marcin Jaguś, Mariusz Węgrzyk................. 14 11 11
7: Mark Loram, Janusz Ślączka, Tomasz Łukaszewicz, Łukasz Romanek................... 14 14 14
8: Wojciech Żurawski, Marek Mróz, Mariusz Puszakowski, Magnus Zetterstroem.......... 19 14 15
9: Jordan Jurczyński, Adrian Gomólski, Marcin Jaguś, Tomasz Szmid................... 23 14 17
10: Janusz Ślączka, Mariusz Staszewski, Rafał Szombierski, Tomasz Łukaszewicz........ 23 17 20
11: Mariusz Puszakowski, Magnus Zetterstroem, Jarosław Wiśniewski, Niklas Klindberg.. 24 17 25
12: Mariusz Węgrzyk, Adrian Gomólski, Tomasz Szmid, Łukasz Romanek................... 24 20 28
13: Roman Chromik, Mariusz Puszakowski, Mark Loram, Magnus Zetterstroem.............. 24 24 30
14: Łukasz Romanek, Marcin Jaguś, Mariusz Węgrzyk, Jordan Jurczyński................. 26 28 30
15: Marek Mróz, Mariusz Staszewski, Wojciech Żurawski, Łukasz Romanek................ 30 30 30
16: Tomasz Łukaszewicz, Janusz Ślączka, Jordan Jurczyński, Niklas Klindberg (E)...... 31 30 35
17: Mariusz Węgrzyk, Adrian Gomólski, Łukasz Romanek, Tomasz Szmid................... 31 34 37
18: Wojciech Żurawski, Roman Chromik, Marek Mróz, Mark Loram......................... 35 36 37


KS START GNIEZNO 40
1. Mariusz Lisiak............ 0 - - - - - 0
2. Greg Hancock.............. 3 1* 3 1 - - 8+1
3. Paweł Duszyński........... 3 2* 2 2 - - 9+1
4. Krzysztaf Słaboń.......... 1 3 0 - - - 4
5. Rafał Dobrucki............ 3 2 1* 0 0 2* 8+2
6. Krzysztof Kasprzak........ 1 2 0 2 3 3 11
7. Jakub Spiewanek........... Did not ride

GTŻ GRUDZIĄDZ 35
1. Hans N. Andersson......... 2 2 2 1* - - 7+1
2. Grzegorz Rempała.......... 0 1* 0 2 - - 3+1
3. Karol Baran............... 3 3 1 2 - - 9
4. Adam Fajfer............... 0 0 3 1* - - 4+1
5. Maciej Kuciapa............ 2* 2 0 1 - - 5+1
6. Krzysztof Buczkowski...... 3 1* 3 0 - - 7+1
7. Grzegorz Musiał........... Did not ride

TŻ KOLEJARZ OPOLE 33
1. Ronnie Pedersen........... 2 0 1 3 - - 6
2. Stanisław Burza........... 1* 1 3 0 - - 5+1
3. Adam Pawliczek............ 2 3 3 2 - - 10
4. Sławomir Dudek............ 1* 0 1 - - - 2+1
5. Adam Pietraszko........... 0 2 3 3 0 - 8
6. Ronnie Jamroży............ 1 0 0 1 - - 2
7. Marcin Sekula............. Did not ride

No. Results TŻ KS GT
1: Greg Hancock, Ronnie Pedersen, Stanisław Burza, Mariusz Lisiak............ 3 3 0
2: Paweł Duszyński, Hans N. Andersson, Krzysztaf Słaboń, Grzegorz Rempała.... 3 7 2
3: Krzysztof Buczkowski, Maciej Kuciapa, Ronnie Jamroży, Adam Pietraszko..... 4 7 7
4: Karol Baran, Adam Pawliczek, Sławomir Dudek, Adam Fajfer.................. 7 7 10
5: Krzysztaf Słaboń, Paweł Duszyński, Stanisław Burza, Ronnie Pedersen....... 8 12 10
6: Rafał Dobrucki, Adam Pietraszko, Krzysztof Kasprzak, Ronnie Jamroży....... 10 16 10
7: Karol Baran, Rafał Dobrucki, Greg Hancock, Adam Fajfer.................... 10 19 13
8: Adam Pawliczek, Hans N. Andersson, Grzegorz Rempała, Sławomir Dudek....... 13 19 16
9: Adam Pietraszko, Maciej Kuciapa, Krzysztof Buczkowski, Ronnie Jamroży..... 16 19 19
10: Adam Fajfer, Paweł Duszyński, Karol Baran, Krzysztaf Słaboń............... 16 21 23
11: Stanisław Burza, Hans N. Andersson, Ronnie Pedersen, Grzegorz Rempała..... 20 21 25
12: Krzysztof Buczkowski, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Maciej Kuciapa.. 20 24 28
13: Greg Hancock, Grzegorz Rempała, Hans N. Andersson, Krzysztof Kasprzak..... 20 27 31
14: Adam Pietraszko, Krzysztof Kasprzak, Ronnie Jamroży, Rafał Dobrucki....... 24 29 31
15: Adam Pawliczek, Paweł Duszyński, Sławomir Dudek, Rafał Dobrucki........... 28 31 31
16: Ronnie Pedersen, Karol Baran, Adam Fajfer, Stanisław Burza................ 31 31 34
17: Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Maciej Kuciapa, Krzysztof Buczkowski.. 31 36 35
18: Krzysztof Kasprzak, Adam Pawliczek, Greg Hancock, Adam Pietraszko......... 33 40 35


"SKA SPEEDWAY" LWÓW 41
1. Matej Ferjan.............. 2* 0 1* 3 - - 6+2
2. Roman Poważnyj............ 3 1 2 1 - - 7
3. Igor Borisenko............ 3 3 2 2 - - 10
4. Paweł Staszek............. 2* 2* 0 0 - - 4+2
5. Wladymir Kolodij.......... 3 2 3 2 - - 10
6. Tomasz Kwiatkowski........ Did not ride
7. Aleksandr Piatniczko...... 2* 1* 0 1* - - 4+3

KS UNIA LESZNO 39
1. Tomasz Cieślewicz......... 1 0 1 - - - 2
2. Damian Baliński........... 0 3 3 - - - 6
3. Dariusz Śledź............. 3 2* D 1 - - 6+1
4. Leigh Adams............... 1 3 3 3 - - 10
5. Krzysztof Cegielski....... 3 2 3 0 3 3 14
6. Mateusz Jurga............. 0 1 - - - - 1
7. Marcin Jankowski.......... 0 0 - - - - 0

TŻ LUBLIN 28
1. Peter Karlsson............ 2 UW X 2 - - 4
2. Jacek Rempała............. 0 1 3 1* - - 5+1
3. Mariusz Franków........... 0 1 2 2 - - 5
4. Rafał Wilk................ 1 3 1* 0 - - 5+1
5. Igor Marko................ 1 2 2 2 - - 7
6. Dawid Stachyra............ 0 0 1* - - - 1+1
7. Paweł Baran............... 1* - - - - - 1+1

No. Results "S KS TŻ
1: Roman Poważnyj, Matej Ferjan, Tomasz Cieślewicz, Damian Baliński............... 5 1 0
2: Dariusz Śledź, Peter Karlsson, Leigh Adams, Jacek Rempała...................... 5 5 2
3: Wladymir Kolodij, Aleksandr Piatniczko, Igor Marko, Dawid Stachyra............. 10 5 3
4: Igor Borisenko, Paweł Staszek, Rafał Wilk, Mariusz Franków..................... 15 5 4
5: Leigh Adams, Dariusz Śledź, Roman Poważnyj, Matej Ferjan....................... 16 10 4
6: Krzysztof Cegielski, Wladymir Kolodij, Aleksandr Piatniczko, Mateusz Jurga..... 19 13 4
7: Rafał Wilk, Krzysztof Cegielski, Mariusz Franków, Tomasz Cieślewicz............ 19 15 8
8: Igor Borisenko, Paweł Staszek, Jacek Rempała, Peter Karlsson (UW).............. 24 15 9
9: Wladymir Kolodij, Igor Marko, Paweł Baran, Aleksandr Piatniczko................ 27 15 12
10: Leigh Adams, Mariusz Franków, Rafał Wilk, Dariusz Śledź (D).................... 27 18 15
11: Jacek Rempała, Roman Poważnyj, Matej Ferjan, Peter Karlsson (X)................ 30 18 18
12: Krzysztof Cegielski, Igor Marko, Mateusz Jurga, Dawid Stachyra................. 30 22 20
13: Damian Baliński, Peter Karlsson, Jacek Rempała, Krzysztof Cegielski............ 30 25 23
14: Krzysztof Cegielski, Wladymir Kolodij, Aleksandr Piatniczko, Marcin Jankowski.. 33 28 23
15: Leigh Adams, Igor Borisenko, Dariusz Śledź, Paweł Staszek...................... 35 32 23
16: Matej Ferjan, Mariusz Franków, Roman Poważnyj, Rafał Wilk...................... 39 32 25
17: Krzysztof Cegielski, Igor Marko, Dawid Stachyra, Marcin Jankowski.............. 39 35 28
18: Damian Baliński, Igor Borisenko, Tomasz Cieślewicz, Paweł Staszek.............. 41 39 28


ŚWIĘTOCHŁOWICE 41
1. Jankowski................. 2 2 3 3 - - 10
2. Rembas.................... 0 0 - - - - 0
3. B.Pedersen................ 3 3 3 2 - - 11
4. Skórnicki................. 2* 0 0 0 - - 2+1
5. Juha...................... 2 3 2 3 - - 10
6. Kościuch.................. 1* 1 1* 2* - - 5+3
7. Chmielewski............... 1 2* - - - - 3+1

PIŁA 34
1. Rafał Kowalski............ 3 3 1* 1 - - 8+1
2. Maciej Jąder.............. 1 1 3 - - - 5
3. Brian Karger.............. 2 3 2 2 - - 9
4. Robert Mikołajczak........ 0 1 1* - - - 2+1
5. Krzysztof Stojanowski..... 2 0 0 2 1 3 8
6. Łukasz Nowak.............. Did not ride
7. Marcin Nowaczyk........... 0 2 0 0 - - 2

RZESZÓW 33
1. Billy Hamill.............. 1 1* 0 3 - - 5+1
2. Grzegorz Knapp............ 3 2 2 0 - - 7
3. Tomasz Rempała............ 1 0 3 1 - - 5
4. Jarosław Łukaszewski...... 0 2 R - - - 2
5. Rafał Trojanowski......... 3 3 1 3 1* - 11+1
6. Paweł Miesiąc............. 0 0 1 2 - - 3
7. Marcin Rajkowski.......... Did not ride

No. Results ŚW PI RZ
1: Rafał Kowalski, Jankowski, Maciej Jąder, Rembas........................... 2 4 0
2: Grzegorz Knapp, Brian Karger, Billy Hamill, Robert Mikołajczak............ 2 6 4
3: Rafał Trojanowski, Juha, Kościuch, Paweł Miesiąc.......................... 5 6 7
4: B.Pedersen, Skórnicki, Tomasz Rempała, Jarosław Łukaszewski............... 10 6 8
5: Brian Karger, Jankowski, Robert Mikołajczak, Rembas....................... 12 10 8
6: Juha, Krzysztof Stojanowski, Kościuch, Marcin Nowaczyk.................... 16 12 8
7: Rafał Kowalski, Jarosław Łukaszewski, Maciej Jąder, Tomasz Rempała........ 16 16 10
8: B.Pedersen, Grzegorz Knapp, Billy Hamill, Skórnicki....................... 19 16 13
9: Rafał Trojanowski, Juha, Kościuch, Paweł Miesiąc.......................... 22 16 16
10: Tomasz Rempała, Brian Karger, Rafał Trojanowski, Krzysztof Stojanowski.... 22 18 20
11: Jankowski, Grzegorz Knapp, Chmielewski, Billy Hamill...................... 26 18 22
12: Rafał Trojanowski, Marcin Nowaczyk, Paweł Miesiąc, Krzysztof Stojanowski.. 26 20 26
13: Billy Hamill, Krzysztof Stojanowski, Rafał Kowalski, Grzegorz Knapp....... 26 23 29
14: Juha, Kościuch, Krzysztof Stojanowski, Marcin Nowaczyk.................... 31 24 29
15: B.Pedersen, Brian Karger, Robert Mikołajczak, Skórnicki................... 34 27 29
16: Jankowski, Chmielewski, Tomasz Rempała, Jarosław Łukaszewski (R).......... 39 27 30
17: Krzysztof Stojanowski, Paweł Miesiąc, Rafał Trojanowski, Marcin Nowaczyk.. 39 30 33
18: Maciej Jąder, B.Pedersen, Rafał Kowalski, Skórnicki....................... 41 34 33


RAWICZ 36
1. Stefan Andersson.......... 2 2 3 1 - - 8
2. Tomasz Poprawski.......... 1* 0 2* 0 - - 3+2
3. Paweł Łęcki............... 3 Fx 2* 2 - - 7+1
4. Rafał Chiński............. 1 F 3 1* - - 5+1
5. Bartosz Kasprowiak........ 1 2 2 2 - - 7
6. Piotr Domagała............ Did not ride
7. Paweł Kowalewski.......... 3 1* 1* 1* - - 6+3

CZĘSTOCHOWA 36
1. Sullivan.................. 3 2 3 3 - - 11
2. Kowalik................... 0 0 - - - - 0
3. Walasek................... 2* 3 0 1 - - 6+1
4. Robacki................... 3 1 1 0 - - 5
5. Holta..................... 3 3 2* R 2 0 10+1
6. Mi. Szczepaniak........... 0 1 3 R - - 4
7. Klecha.................... Did not ride

OSTRÓW 35
1. Krzysztof Jabłoński....... 1 3 0 0 - - 4
2. Piotr Dym................. 0 2* 1 1 - - 4+1
3. Nicki Pedersen............ 0 3 3 3 - - 9
4. Artur Pietrzyk............ 2 1 2* 2* - - 7+2
5. Robert Sawina............. 2 3 2 3 - - 10
6. Marcin Liberski........... 0 0 - - - - 0
7. Sebastian Bruchaiser...... 0 1 - - - - 1

No. Results RA CZ OS
1: Sullivan, Stefan Andersson, Tomasz Poprawski, Kowalik................. 3 3 0
2: Robacki, Walasek, Krzysztof Jabłoński, Piotr Dym...................... 3 8 1
3: Paweł Kowalewski, Robert Sawina, Bartosz Kasprowiak, Marcin Liberski.. 7 8 3
4: Paweł Łęcki, Artur Pietrzyk, Rafał Chiński, Nicki Pedersen............ 11 8 5
5: Walasek, Stefan Andersson, Robacki, Tomasz Poprawski.................. 13 12 5
6: Holta, Bartosz Kasprowiak, Paweł Kowalewski, Mi. Szczepaniak.......... 16 15 5
7: Nicki Pedersen, Sullivan, Artur Pietrzyk, Kowalik..................... 16 17 9
8: Krzysztof Jabłoński, Piotr Dym, Paweł Łęcki (Fx), Rafał Chiński (F)... 16 17 14
9: Robert Sawina, Bartosz Kasprowiak, Paweł Kowalewski, Marcin Liberski.. 19 17 17
10: Nicki Pedersen, Artur Pietrzyk, Robacki, Walasek...................... 19 18 22
11: Stefan Andersson, Tomasz Poprawski, Piotr Dym, Krzysztof Jabłoński.... 24 18 23
12: Holta, Robert Sawina, Mi. Szczepaniak, Sebastian Bruchaiser........... 24 22 25
13: Sullivan, Holta, Piotr Dym, Krzysztof Jabłoński....................... 24 27 26
14: Mi. Szczepaniak, Bartosz Kasprowiak, Paweł Kowalewski, Holta (R)...... 27 30 26
15: Rafał Chiński, Paweł Łęcki, Walasek, Robacki.......................... 32 31 26
16: Nicki Pedersen, Artur Pietrzyk, Stefan Andersson, Tomasz Poprawski.... 33 31 31
17: Robert Sawina, Holta, Sebastian Bruchaiser, Mi. Szczepaniak (R)....... 33 33 35
18: Sullivan, Paweł Łęcki, Rafał Chiński, Holta........................... 36 36 35
19: Paweł Łęcki, Sullivan


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Puchar Ligi LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:27 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
APATOR TORUN 43
1. Jason Crump............... 1* 3 3 3 - - 10+1
2. Łukasz Linette............ 2 - - - - - 2
3. Wiesław Jaguś............. 3 0 3 3 - - 9
4. Tomasz Bajerski........... 0 0 0 - - - 0
5. Piotr Protasiewicz........ 3 3 3 2* 0 - 11+1
6. Karol Ząbik............... 0 2* 3 3 - - 8+1
7. Adrian Miedziński......... 2* 0 1 - - - 3+1

KSZ KROSNO 34
1. Magnus Zetterstroem....... 1 2 2 1 - - 6
2. Mariusz Puszakowski....... 0 1* 3 - - - 4+1
3. Tomasz Łukaszewicz........ 3 2* 2 2 - - 9+1
4. Janusz Ślączka............ 0 3 1* 1* - - 5+2
5. Tomasz Szmid.............. 3 R 0 1 2 - 6
6. Adrian Gomólski........... 2* 1 0 1* - - 4+2
7. Dawid Bendzera............ Did not ride

ŚLASK ŚWIETOCHłOWICE 31
1. Roman Jankowski........... 3 1 2 1* - - 7+1
2. Piotr Rembas.............. 2* Fx 1* 2 - - 5+2
3. Bjerne Pedersen........... 2 0 3 E - - 5
4. Adam Skornicki............ 1* 1 0 - - - 2+1
5. Robert Juha............... 2 1 F 3 0 2 8
6. Norbert Kosciuch.......... 1* 0 1 - - - 2+1
7. Łukasz Chmielewski........ 2* - - - - - 2+1

No. Results ŚL KS AP
1: Roman Jankowski, Piotr Rembas, Magnus Zetterstroem, Mariusz Puszakowski...... 5 1 0
2: Tomasz Łukaszewicz, Łukasz Linette, Jason Crump, Janusz Ślączka.............. 5 4 3
3: Piotr Protasiewicz, Robert Juha, Norbert Kosciuch, Karol Ząbik............... 8 4 6
4: Wiesław Jaguś, Bjerne Pedersen, Adam Skornicki, Tomasz Bajerski.............. 11 4 9
5: Janusz Ślączka, Tomasz Łukaszewicz, Roman Jankowski, Piotr Rembas (Fx)....... 12 9 9
6: Tomasz Szmid, Adrian Gomólski, Robert Juha, Norbert Kosciuch................. 13 14 9
7: Piotr Protasiewicz, Magnus Zetterstroem, Mariusz Puszakowski, Wiesław Jaguś.. 13 17 12
8: Jason Crump, Adrian Miedziński, Adam Skornicki, Bjerne Pedersen.............. 14 17 17
9: Piotr Protasiewicz, Karol Ząbik, Norbert Kosciuch, Robert Juha (F)........... 15 17 22
10: Wiesław Jaguś, Tomasz Łukaszewicz, Janusz Ślączka, Tomasz Bajerski........... 15 20 25
11: Jason Crump, Roman Jankowski, Piotr Rembas, Adrian Miedziński................ 18 20 28
12: Karol Ząbik, Piotr Protasiewicz, Adrian Gomólski, Tomasz Szmid (R)........... 18 21 33
13: Jason Crump, Magnus Zetterstroem, Adrian Miedziński, Tomasz Szmid............ 18 23 37
14: Robert Juha, Łukasz Chmielewski, Tomasz Szmid, Adrian Gomólski............... 23 24 37
15: Bjerne Pedersen, Tomasz Łukaszewicz, Janusz Ślączka, Robert Juha............. 26 27 37
16: Wiesław Jaguś, Piotr Rembas, Roman Jankowski, Tomasz Bajerski................ 29 27 40
17: Karol Ząbik, Tomasz Szmid, Adrian Gomólski, Piotr Protasiewicz............... 29 30 43
18: Mariusz Puszakowski, Robert Juha, Magnus Zetterstroem, Adam Skornicki........ 31 34 43


LESZNO 46
1. Damian Baliński........... 1 1 3 3 - - 8
2. Dariusz Śledź............. 3 3 0 2* - - 8+1
3. Tomasz Cieślewicz......... 2* 3 2 0 - - 7+1
4. Leigh Adams............... 3 2* 1* 3 - - 9+2
5. Krzysztof Cegielski....... 3 3 3 3 - - 12
6. Adam Kajoch............... 0 1 - - - - 1
7. Marcin Jankowski.......... 0 1 - - - - 1

GNIEZNO 35
1. Krzysztof Słaboń.......... 1 0 1 - - - 2
2. Paweł Duszyński........... 3 1 0 2* - - 6+1
3. Mariusz Lisiak............ 2 0 0 - - - 2
4. Greg Hancock.............. UW 2 3 2* - - 7+1
5. Rafał Dobrucki............ 1* 2 1 UW - - 4+1
6. Krzysztof Kasprzak........ 2 1* 3 3 2 3 14+1
7. Jakub Śpiewanek........... Did not ride

RAWICZ 27
1. Stefan Andersson.......... 2 3 1* 1* - - 7+2
2. Tomasz Poprawski.......... 0 1 2 2 - - 5
3. Paweł Łęcki............... 1 0 0 - - - 1
4. Rafał Chiński............. 0 0 1 1 - - 2
5. Bartosz Kasprowiak........ 2 3 2 0 2 - 9
6. Piotr Domagała............ Did not ride
7. Paweł Kowalewski.......... 1* 0 2 0 - - 3+1

No. Results RA GN LE
1: Paweł Duszyński, Stefan Andersson, Krzysztof Słaboń, Tomasz Poprawski........... 2 4 0
2: Dariusz Śledź, Mariusz Lisiak, Damian Baliński, Greg Hancock (UW)............... 2 6 4
3: Krzysztof Cegielski, Bartosz Kasprowiak, Paweł Kowalewski, Adam Kajoch.......... 5 6 7
4: Leigh Adams, Tomasz Cieślewicz, Paweł Łęcki, Rafał Chiński...................... 6 6 12
5: Stefan Andersson, Greg Hancock, Tomasz Poprawski, Mariusz Lisiak................ 10 8 12
6: Bartosz Kasprowiak, Krzysztof Kasprzak, Rafał Dobrucki, Paweł Kowalewski........ 13 11 12
7: Tomasz Cieślewicz, Leigh Adams, Paweł Duszyński, Krzysztof Słaboń............... 13 12 17
8: Dariusz Śledź, Bartosz Kasprowiak, Damian Baliński, Rafał Chiński............... 15 12 21
9: Krzysztof Cegielski, Paweł Kowalewski, Adam Kajoch, Bartosz Kasprowiak.......... 17 12 25
10: Greg Hancock, Tomasz Cieślewicz, Leigh Adams, Mariusz Lisiak.................... 17 15 28
11: Damian Baliński, Tomasz Poprawski, Stefan Andersson, Dariusz Śledź.............. 20 15 31
12: Krzysztof Cegielski, Rafał Dobrucki, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jankowski....... 20 18 34
13: Damian Baliński, Dariusz Śledź, Krzysztof Słaboń, Paweł Duszyński............... 20 19 39
14: Krzysztof Kasprzak, Bartosz Kasprowiak, Rafał Dobrucki, Paweł Kowalewski........ 22 23 39
15: Krzysztof Kasprzak, Greg Hancock, Rafał Chiński, Paweł Łęcki.................... 23 28 39
16: Leigh Adams, Tomasz Poprawski, Stefan Andersson, Tomasz Cieślewicz.............. 26 28 42
17: Krzysztof Cegielski, Krzysztof Kasprzak, Marcin Jankowski, Rafał Dobrucki (UW).. 26 30 46
18: Krzysztof Kasprzak, Paweł Duszyński, Rafał Chiński, Paweł Łęcki................. 27 35 46


TARNOW 44
1. Jacek Gollob.............. 3 3 N2 2 - - 8
2. Tomasz Piszcz............. 2* 1 1 1* - - 5+2
3. Tony Rickardsson.......... 1* F - - - - 1+1 (I)
4. Łukasz Pawlikowski........ 2 3 2 3 - - 10
5. Tomasz Gollob............. 2* 1 1* 3 1 3 11+2
6. Janusz Kołodziej.......... 3 3 1 2* - - 9+1
7. Michał Rajkowski.......... Did not ride

GDANSK 34
1. Robert Kościecha.......... R 2 3 2 - - 7
2. Tomasz Jędrzejak.......... 2 1* 2* Fx - - 5+2
3. Kenneth Bjerre............ 0 0 3 0 - - 3
4. Krzysztof Pecyna.......... 2 1 3 - - - 6
5. Tomasz Chrzanowski........ 0 3 0 0 3 - 6
6. Mariusz Pacholak.......... Did not ride
7. Mirosław Jabłoński........ 1 2 2 2* - - 7+1

LWOW 30
1. Matej Ferjan.............. 1 2 0 2 - - 5
2. Roman Poważnyj............ 3 1* 3 1* - - 8+2
3. Igor Borisenko............ 0 3 0 0 - - 3
4. Paweł Staszek............. 1 Fx 2 - - - 3
5. Wladymir Kolodij.......... 3 3 2 0 1 - 9
6. Tomasz Kwiatkowski........ Did not ride
7. Aleksandr Piatniczko...... 1 0 1 0 - - 2

No. Results GD LW TA
1: Roman Poważnyj, Tomasz Jędrzejak, Matej Ferjan, Robert Kościecha (R)............ 2 4 0
2: Jacek Gollob, Tomasz Piszcz, Paweł Staszek, Igor Borisenko...................... 2 5 5
3: Janusz Kołodziej, Tomasz Gollob, Mirosław Jabłoński, Tomasz Chrzanowski......... 3 5 10
4: Tomasz Chrzanowski, Łukasz Pawlikowski, Tony Rickardsson, Kenneth Bjerre........ 6 5 13
5: Igor Borisenko, Robert Kościecha, Tomasz Jędrzejak, Paweł Staszek (Fx).......... 9 8 13
6: Wladymir Kolodij, Mirosław Jabłoński, Aleksandr Piatniczko, Tomasz Chrzanowski.. 11 12 13
7: Łukasz Pawlikowski, Matej Ferjan, Roman Poważnyj, Tony Rickardsson (F).......... 11 15 16
8: Jacek Gollob, Krzysztof Pecyna, Tomasz Piszcz, Kenneth Bjerre................... 13 15 20
9: Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Tomasz Gollob, Tomasz Chrzanowski......... 15 15 24
10: Wladymir Kolodij, Łukasz Pawlikowski, Tomasz Gollob, Igor Borisenko............. 15 18 27
11: Robert Kościecha, Tomasz Jędrzejak, Tomasz Piszcz, Jacek Gollob (N2)............ 20 18 28
12: Tomasz Gollob, Wladymir Kolodij, Janusz Kołodziej, Aleksandr Piatniczko......... 20 20 32
13: Roman Poważnyj, Jacek Gollob, Tomasz Piszcz, Matej Ferjan....................... 20 23 35
14: Tomasz Chrzanowski, Mirosław Jabłoński, Aleksandr Piatniczko, Wladymir Kolodij.. 25 24 35
15: Kenneth Bjerre, Paweł Staszek, Krzysztof Pecyna, Igor Borisenko................. 29 26 35
16: Łukasz Pawlikowski, Robert Kościecha, Tomasz Gollob, Tomasz Jędrzejak (Fx)...... 31 26 39
17: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Wladymir Kolodij, Aleksandr Piatniczko......... 31 27 44
18: Krzysztof Pecyna, Matej Ferjan, Roman Poważnyj, Kenneth Bjerre.................. 34 30 44


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Puchar Ligi LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:27 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
KS UNIA LESZNO 38
1. Damian Baliński........... 2* 2 2* 2 - - 8+2
2. Dariusz Śledź............. 3 1* 3 0 - - 7+1
3. Tomasz Cieślewicz......... W 0 - - - - 0
4. Leigh Adams............... 3 3 2 3 - - 11
5. Krzysztof Cegielski....... 2 3 0 2 1 2 10
6. Mateusz Jurga............. 0 - - - - - 0
7. Marcin Jankowski.......... 1 0 1* - - - 2+1

ŻSSA UNIA TARNÓW 38
1. Jacek Gollob.............. 0 3 D 2 - - 5
2. Tomasz Piszcz............. 3 1 1 0 - - 5
3. Tony Rickardsson.......... 2 3 2 3 - - 10
4. Łukasz Pawlikowski........ 1* 1* - - - - 2+2
5. Tomasz Gollob............. 3 3 2 3 - - 11
6. Janusz Kołodziej.......... 1 1 0 2* - - 4+1
7. Michał Rajkowski.......... 0 1 - - - - 1

KS APATOR ADRIANA TORUŃ 32
1. Jason Crump............... 1* 2 3 2 - - 8+1
2. Tomasz Bajerski........... 2 0 - - - - 2
3. Wiesław Jaguś............. 1 2 1 0 - - 4
4. Łukasz Linette............ Did not ride
5. Piotr Protasiewicz........ 0 1* 3 1 0 3 8+1
6. Karol Ząbik............... 3 0 - - - - 3
7. Adrian Miedziński......... D 0 2 3 1 1 7

No. Results ŻS KS KS
1: Tomasz Piszcz, Tomasz Bajerski, Jason Crump, Jacek Gollob..................... 3 3 0
2: Dariusz Śledź, Damian Baliński, Wiesław Jaguś, Adrian Miedziński (D).......... 3 4 5
3: Tomasz Gollob, Krzysztof Cegielski, Janusz Kołodziej, Mateusz Jurga........... 7 4 7
4: Leigh Adams, Tony Rickardsson, Łukasz Pawlikowski, Tomasz Cieślewicz (W)...... 10 4 10
5: Jacek Gollob, Wiesław Jaguś, Tomasz Piszcz, Adrian Miedziński................. 14 6 10
6: Tomasz Gollob, Adrian Miedziński, Janusz Kołodziej, Piotr Protasiewicz........ 18 8 10
7: Leigh Adams, Jason Crump, Piotr Protasiewicz, Tomasz Cieślewicz............... 18 11 13
8: Tony Rickardsson, Damian Baliński, Dariusz Śledź, Michał Rajkowski............ 21 11 16
9: Krzysztof Cegielski, Tomasz Gollob, Marcin Jankowski, Janusz Kołodziej........ 23 11 20
10: Piotr Protasiewicz, Leigh Adams, Wiesław Jaguś, Krzysztof Cegielski........... 23 15 22
11: Dariusz Śledź, Damian Baliński, Tomasz Piszcz, Jacek Gollob (D)............... 24 15 27
12: Adrian Miedziński, Krzysztof Cegielski, Piotr Protasiewicz, Marcin Jankowski.. 24 19 29
13: Jason Crump, Damian Baliński, Adrian Miedziński, Dariusz Śledź................ 24 23 31
14: Tomasz Gollob, Janusz Kołodziej, Adrian Miedziński, Piotr Protasiewicz........ 29 24 31
15: Karol Ząbik, Tony Rickardsson, Łukasz Pawlikowski, Wiesław Jaguś.............. 32 27 31
16: Leigh Adams, Jacek Gollob, Krzysztof Cegielski, Tomasz Piszcz................. 34 27 35
17: Piotr Protasiewicz, Krzysztof Cegielski, Marcin Jankowski, Karol Ząbik........ 34 30 38
18: Tony Rickardsson, Jason Crump, Michał Rajkowski, Tomasz Bajerski.............. 38 32 38
19: Leigh Adams, Tony Rickardsson


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL