Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 19 lip 2018, o 08:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 26 lis 2009, o 18:46 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA A

WARSZAWA 30
1. Mateusz Szczepaniak....... 2 3 3 2 0 10
2. Jacek Zarówny............. 1 3 3 2 1 10
3. Łukasz Kiersztan.......... 2 2 1 2 3 10
4.
5.

ZIELONA GÓRA 30
1. Zbigniew Suchecki......... 2 R 2 Fx 2 6
2. Damian Grabski............ 1 1 1 Fx - 3 (I)
3. Alan Marcinkowski......... 0 2 3 E 2 7
4. Tomasz Grabowski.......... 3 2 3 1 2 11
5. Krzysztof Dominiczak...... 3 - - - - 3

LWÓW 29
1. Aleksandr Piatniczko...... 3 Fx 1 1 1 6
2. Tomasz Kwiatkowski........ 3 1 0 1 2 7
3. Dmitrij Musiewskij........ 0 3 2 3 1 9
4. Serigiej Senko............ 1 2 1 3 0 7
5. Andriej Karpow............ Did not ride

GORZÓW 25
1. Marcin Rempala............ 2 3 2 3 3 13
2. Kamil Brzozowski.......... 3 1 2 3 3 12
3.
4.
5.

No. Results WA ZI GO LW
1: Tomasz Kwiatkowski, Zbigniew Suchecki.............................................. 0 2 0 3
2: Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan, Damian Grabski............................. 2 3 0 6
3: Tomasz Grabowski, Marcin Rempala, Jacek Zarówny, Dmitrij Musiewskij................ 3 6 2 6
4: Kamil Brzozowski, Mateusz Szczepaniak, Serigiej Senko, Alan Marcinkowski........... 5 6 5 7
5: Marcin Rempala, Serigiej Senko, Damian Grabski..................................... 5 7 8 9
6: Dmitrij Musiewskij, Łukasz Kiersztan, Kamil Brzozowski, Zbigniew Suchecki (R)...... 7 7 9 12
7: Jacek Zarówny, Alan Marcinkowski, Aleksandr Piatniczko (Fx)........................ 10 9 9 12
8: Mateusz Szczepaniak, Tomasz Grabowski, Tomasz Kwiatkowski.......................... 13 11 9 13
9: Tomasz Grabowski, Kamil Brzozowski, Aleksandr Piatniczko........................... 13 14 11 14
10: Alan Marcinkowski, Marcin Rempala, Łukasz Kiersztan, Tomasz Kwiatkowski............ 14 17 13 14
11: Jacek Zarówny, Zbigniew Suchecki, Serigiej Senko................................... 17 19 13 15
12: Mateusz Szczepaniak, Dmitrij Musiewskij, Damian Grabski............................ 20 20 13 17
13: Serigiej Senko, Łukasz Kiersztan, Tomasz Grabowski................................. 22 21 13 20
14: Dmitrij Musiewskij, Alan Marcinkowski (E).......................................... 22 21 13 23
15: Kamil Brzozowski, Jacek Zarówny, Tomasz Kwiatkowski, Damian Grabski (Fx)........... 24 21 16 24
16: Marcin Rempala, Mateusz Szczepaniak, Aleksandr Piatniczko, Zbigniew Suchecki (Fx).. 26 21 19 25
17: Krzysztof Dominiczak, Tomasz Kwiatkowski........................................... 26 24 19 27
18: Łukasz Kiersztan, Zbigniew Suchecki, Aleksandr Piatniczko.......................... 29 26 19 28
19: Kamil Brzozowski, Alan Marcinkowski, Jacek Zarówny, Serigiej Senko................. 30 28 22 28
20: Marcin Rempala, Tomasz Grabowski, Dmitrij Musiewskij, Mateusz Szczepaniak.......... 30 30 25 29


LWÓW 42
1. Aleksandr Piatniczko...... 3 3 2 1 3 12
2. Tomasz Kwiatkowski........ 2 3 2 2 3 12
3. Dmitrij Musiewskij........ 2 1 2 1 2 8
4. Serigiej Senko............ 2 2 1 3 2 10
5. Andriej Karpow............ Did not ride

ZIELONA GÓRA 32
1. Zbigniew Suchecki......... 3 3 2 2 1 11
2. Damian Grabski............ 2 0 3 0 3 8
3. Alan Marcinkowski......... 1 2 1 2 0 6
4. Tomasz Grabowski.......... X - - - - 0 (I)
5. Krzysztof Dominiczak...... 2 0 2 3 - 7

GORZÓW 25
1. Marcin Rempala............ 3 1 3 3 2 12
2. Kamil Brzozowski.......... 3 2 3 3 2 13
3.
4.
5.

WARSZAWA 15
1. Mateusz Szczepaniak....... F N N N N 0 (I)
2. Jacek Zarówny............. 1 1 3 1 1 7
3. Łukasz Kiersztan.......... 1 3 1 3 0 8
4.
5.

No. Results GO LW WA ZI
1: Aleksandr Piatniczko, Damian Grabski.............................................. 0 3 0 2
2: Zbigniew Suchecki, Tomasz Kwiatkowski, Łukasz Kiersztan........................... 0 5 1 5
3: Kamil Brzozowski, Serigiej Senko, Alan Marcinkowski, Mateusz Szczepaniak (F)...... 3 7 1 6
4: Marcin Rempala, Dmitrij Musiewskij, Jacek Zarówny, Tomasz Grabowski (X)........... 6 9 2 6
5: Tomasz Kwiatkowski, Krzysztof Dominiczak, Mateusz Szczepaniak (N)................. 6 12 2 8
6: Aleksandr Piatniczko, Alan Marcinkowski, Jacek Zarówny............................ 6 15 3 10
7: Zbigniew Suchecki, Kamil Brzozowski, Dmitrij Musiewskij........................... 8 16 3 13
8: Łukasz Kiersztan, Serigiej Senko, Marcin Rempala, Damian Grabski.................. 9 18 6 13
9: Jacek Zarówny, Zbigniew Suchecki, Serigiej Senko.................................. 9 19 9 15
10: Damian Grabski, Dmitrij Musiewskij, Mateusz Szczepaniak (N)....................... 9 21 9 18
11: Kamil Brzozowski, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan, Krzysztof Dominiczak.... 12 23 10 18
12: Marcin Rempala, Tomasz Kwiatkowski, Alan Marcinkowski............................. 15 25 10 19
13: Serigiej Senko, Krzysztof Dominiczak.............................................. 15 28 10 21
14: Łukasz Kiersztan, Alan Marcinkowski, Dmitrij Musiewskij........................... 15 29 13 23
15: Kamil Brzozowski, Tomasz Kwiatkowski, Jacek Zarówny, Damian Grabski............... 18 31 14 23
16: Marcin Rempala, Zbigniew Suchecki, Aleksandr Piatniczko, Mateusz Szczepaniak (N).. 21 32 14 25
17: Krzysztof Dominiczak, Dmitrij Musiewskij.......................................... 21 34 14 28
18: Damian Grabski, Serigiej Senko, Mateusz Szczepaniak (N)........................... 21 36 14 31
19: Tomasz Kwiatkowski, Marcin Rempala, Jacek Zarówny, Alan Marcinkowski.............. 23 39 15 31
20: Aleksandr Piatniczko, Kamil Brzozowski, Zbigniew Suchecki, Łukasz Kiersztan....... 25 42 15 32


LWÓW 35
1. Aleksandr Piatniczko...... 3 3 3 0 1 10
2. Tomasz Kwiatkowski........ F 3 1 1 2 7
3. Dmitrij Musiewskij........ 1 1 2 2 3 9
4. Serigiej Senko............ 2 3 2 1 1 9
5. Andriej Karpow............ Did not ride

ZIELONA GÓRA 32
1. Zbigniew Suchecki......... 3 3 3 3 0 12
2. Damian Grabski............ 0 1 2 F 3 6
3. Alan Marcinkowski......... 1 1 0 3 1 6
4. Tomasz Grabowski.......... 3 1 1 3 0 8
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

WARSZAWA 25
1. Mateusz Szczepaniak....... 2 2 1 1 2 8
2. Jacek Zarówny............. 2 2 0 2 2 8
3. Łukasz Kiersztan.......... 3 0 2 2 2 9
4.
5.

GORZÓW 24
1. Marcin Rempala............ 2 2 3 2 3 12
2. Kamil Brzozowski.......... 1 2 3 3 3 12
3.
4.
5.

No. Results LW ZI WA GO
1: Zbigniew Suchecki, Serigiej Senko, Kamil Brzozowski........................... 2 3 0 1
2: Łukasz Kiersztan, Marcin Rempala, Dmitrij Musiewskij, Damian Grabski.......... 3 3 3 3
3: Tomasz Grabowski, Mateusz Szczepaniak, Tomasz Kwiatkowski (F)................. 3 6 5 3
4: Aleksandr Piatniczko, Jacek Zarówny, Alan Marcinkowski........................ 6 7 7 3
5: Serigiej Senko, Mateusz Szczepaniak, Damian Grabski........................... 9 8 9 3
6: Zbigniew Suchecki, Jacek Zarówny, Dmitrij Musiewskij.......................... 10 11 11 3
7: Tomasz Kwiatkowski, Marcin Rempala, Alan Marcinkowski......................... 13 12 11 5
8: Aleksandr Piatniczko, Kamil Brzozowski, Tomasz Grabowski, Łukasz Kiersztan.... 16 13 11 7
9: Marcin Rempala, Serigiej Senko, Tomasz Grabowski, Jacek Zarówny............... 18 14 11 10
10: Kamil Brzozowski, Dmitrij Musiewskij, Mateusz Szczepaniak, Alan Marcinkowski.. 20 14 12 13
11: Zbigniew Suchecki, Łukasz Kiersztan, Tomasz Kwiatkowski....................... 21 17 14 13
12: Aleksandr Piatniczko, Damian Grabski.......................................... 24 19 14 13
13: Tomasz Grabowski, Dmitrij Musiewskij.......................................... 26 22 14 13
14: Alan Marcinkowski, Łukasz Kiersztan, Serigiej Senko........................... 27 25 16 13
15: Kamil Brzozowski, Jacek Zarówny, Tomasz Kwiatkowski, Damian Grabski (F)....... 28 25 18 16
16: Zbigniew Suchecki, Marcin Rempala, Mateusz Szczepaniak, Aleksandr Piatniczko.. 28 28 19 18
17: Damian Grabski, Tomasz Kwiatkowski............................................ 30 31 19 18
18: Dmitrij Musiewskij, Jacek Zarówny, Alan Marcinkowski.......................... 33 32 21 18
19: Kamil Brzozowski, Mateusz Szczepaniak, Serigiej Senko, Tomasz Grabowski....... 34 32 23 21
20: Marcin Rempala, Łukasz Kiersztan, Aleksandr Piatniczko, Zbigniew Suchecki..... 35 32 25 24


ZIELONA GÓRA 44
1. Zbigniew Suchecki......... 3 2 2 2 2 11
2. Damian Grabski............ 2 2 3 3 3 13
3. Damian Grabski............ R 2 1 3 3 9
4. Tomasz Grabowski.......... 2 3 2 2 2 11
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

LWÓW 37
1. Aleksandr Piatniczko...... 3 1 2 3 1 10
2. Tomasz Kwiatkowski........ 2 1 3 0 3 9
3. Dmitrij Musiewskij........ 2 1 2 3 3 11
4. Serigiej Senko............ 1 1 1 2 2 7
5. Andriej Karpow............ Did not ride

WARSZAWA 19
1. Mateusz Szczepaniak....... 3 2 0 0 1 6
2. Jacek Zarówny............. 1 3 Fx 2 1 7
3. Łukasz Kiersztan.......... 1 3 1 1 0 6
4.
5.

GORZÓW 17
1. Marcin Rempala............ 3 3 3 1 2 12
2. Kamil Brzozowski.......... 1 0 3 1 0 5
3.
4.
5.

No. Results ZI LW WA GO
1: Aleksandr Piatniczko, Tomasz Grabowski, Kamil Brzozowski...................... 2 3 0 1
2: Marcin Rempala, Tomasz Kwiatkowski, Łukasz Kiersztan, Damian Grabski (R)...... 2 5 1 4
3: Mateusz Szczepaniak, Damian Grabski, Serigiej Senko........................... 4 6 4 4
4: Zbigniew Suchecki, Dmitrij Musiewskij, Jacek Zarówny.......................... 7 8 5 4
5: Tomasz Grabowski, Mateusz Szczepaniak, Tomasz Kwiatkowski..................... 10 9 7 4
6: Jacek Zarówny, Damian Grabski, Aleksandr Piatniczko........................... 12 10 10 4
7: Marcin Rempala, Damian Grabski, Dmitrij Musiewskij............................ 14 11 10 7
8: Łukasz Kiersztan, Zbigniew Suchecki, Serigiej Senko, Kamil Brzozowski......... 16 12 13 7
9: Marcin Rempala, Tomasz Grabowski, Serigiej Senko, Jacek Zarówny (Fx).......... 18 13 13 10
10: Kamil Brzozowski, Dmitrij Musiewskij, Damian Grabski, Mateusz Szczepaniak..... 19 15 13 13
11: Damian Grabski, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan........................ 22 17 14 13
12: Tomasz Kwiatkowski, Zbigniew Suchecki......................................... 24 20 14 13
13: Damian Grabski, Serigiej Senko................................................ 27 22 14 13
14: Dmitrij Musiewskij, Tomasz Grabowski, Łukasz Kiersztan........................ 29 25 15 13
15: Damian Grabski, Jacek Zarówny, Kamil Brzozowski, Tomasz Kwiatkowski........... 32 25 17 14
16: Aleksandr Piatniczko, Zbigniew Suchecki, Marcin Rempala, Mateusz Szczepaniak.. 34 28 17 15
17: Damian Grabski, Serigiej Senko................................................ 37 30 17 15
18: Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Grabowski, Mateusz Szczepaniak..................... 39 33 18 15
19: Dmitrij Musiewskij, Zbigniew Suchecki, Jacek Zarówny, Kamil Brzozowski........ 41 36 19 15
20: Damian Grabski, Marcin Rempala, Aleksandr Piatniczko, Łukasz Kiersztan........ 44 37 19 17


Kod:
1.Zielona Góra    4  9,5  +138
2.Lwów            4  9    +144
3.warszawa        4  4,5  +89
4.Gorzów          4  1    +91


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 26 lis 2009, o 18:59 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA B

TARNOW 38
1. Janusz Kołodziej.......... 1 3 R 0 3 7
2. Marcin Rajkowski.......... 3 0 3 3 3 12
3. Daniel Jeleniewski........ R 2 3 3 2 10
4. Andrzej Głuchy............ 0 2 1 3 3 9
5. Robert Uminski............ Did not ride

LODZ 34
1. Marcin Jaguś.............. 3 3 2 2 1 11
2. Sławomir Dąbrowski........ 2 3 2 1 0 8
3. Sebastian Kasprzak........ 2 3 X 2 2 9
4. Jarosław Jankowski........ 2 1 0 1 2 6
5. Jacek Karmoliński......... Did not ride

OPOLE 28
1. Marcin Sekula............. 1 1 2 1 1 6
2. Ronnie Jamroży............ 3 1 3 0 3 10
3. Mateusz Mura.............. N2 0 1 1 1 3
4. Tomasz Schmidt............ 2 1 3 2 0 8
5. Grzegorz Blaut............ 1 - - - - 1

BYDGOSZCZ 19
1. Marek Cieślewicz.......... 3 2 2 3 2 12
2. Grzegorz Czechowski....... 1 2 1 2 1 7
3.
4.
5.

No. Results TA LO OP BY
1: Marcin Jaguś, Tomasz Schmidt, Grzegorz Czechowski, Andrzej Głuchy............... 0 3 2 1
2: Marek Cieślewicz, Sławomir Dąbrowski, Grzegorz Blaut, Daniel Jeleniewski (R).... 0 5 3 4
3: Marcin Rajkowski, Jarosław Jankowski, Marcin Sekula............................. 3 7 4 4
4: Ronnie Jamroży, Sebastian Kasprzak, Janusz Kołodziej............................ 4 9 7 4
5: Sławomir Dąbrowski, Andrzej Głuchy, Marcin Sekula............................... 6 12 8 4
6: Marcin Jaguś, Daniel Jeleniewski, Ronnie Jamroży................................ 8 15 9 4
7: Sebastian Kasprzak, Marek Cieślewicz, Tomasz Schmidt, Marcin Rajkowski.......... 8 18 10 6
8: Janusz Kołodziej, Grzegorz Czechowski, Jarosław Jankowski, Mateusz Mura......... 11 19 10 8
9: Ronnie Jamroży, Marek Cieślewicz, Andrzej Głuchy, Jarosław Jankowski............ 12 19 13 10
10: Daniel Jeleniewski, Marcin Sekula, Grzegorz Czechowski, Sebastian Kasprzak (X).. 15 19 15 11
11: Marcin Rajkowski, Marcin Jaguś, Mateusz Mura.................................... 18 21 16 11
12: Tomasz Schmidt, Sławomir Dąbrowski, Janusz Kołodziej (R)........................ 18 23 19 11
13: Daniel Jeleniewski, Tomasz Schmidt, Jarosław Jankowski.......................... 21 24 21 11
14: Andrzej Głuchy, Sebastian Kasprzak, Mateusz Mura................................ 24 26 22 11
15: Marcin Rajkowski, Grzegorz Czechowski, Sławomir Dąbrowski, Ronnie Jamroży....... 27 27 22 13
16: Marek Cieślewicz, Marcin Jaguś, Marcin Sekula, Janusz Kołodziej................. 27 29 23 16
17: Janusz Kołodziej, Jarosław Jankowski, Mateusz Mura.............................. 30 31 24 16
18: Andrzej Głuchy, Sebastian Kasprzak, Marcin Sekula............................... 33 33 25 16
19: Ronnie Jamroży, Daniel Jeleniewski, Grzegorz Czechowski, Sławomir Dąbrowski..... 35 33 28 17
20: Marcin Rajkowski, Marek Cieślewicz, Marcin Jaguś, Tomasz Schmidt................ 38 34 28 19


TARNOW 43
1. Janusz Kołodziej.......... 2 2 3 3 3 13
2. Marcin Rajkowski.......... 2 1 3 1 2 9
3. Daniel Jeleniewski........ 3 R 2 3 3 11
4. Andrzej Głuchy............ 3 1 2 3 1 10
5. Robert Uminski............ Did not ride

LODZ 37
1. Marcin Jaguś.............. 0 3 3 2 3 11
2. Sławomir Dąbrowski........ 2 3 3 3 0 11
3. Sebastian Kasprzak........ R 2 1 1 3 7
4. Jarosław Jankowski........ 3 0 2 1 2 8
5. Jacek Karmoliński......... Did not ride

OPOLE 24
1. Marcin Sekula............. 1 1 1 1 R 4
2. Ronnie Jamroży............ 3 3 1 2 1 10
3. Mateusz Mura.............. 1 1 0 2 1 5
4. Tomasz Schmidt............ 0 2 1 2 0 5
5. Grzegorz Blaut............ Did not ride

BYDGOSZCZ 14
1. Marek Cieślewicz.......... 1 2 2 0 2 7
2. Grzegorz Czechowski....... 2 3 0 0 2 7
3.
4.
5.

No. Results LO OP BY TA
1: Jarosław Jankowski, Marcin Rajkowski, Marcin Sekula............................. 3 1 0 2
2: Ronnie Jamroży, Janusz Kołodziej, Sebastian Kasprzak (R)........................ 3 4 0 4
3: Daniel Jeleniewski, Sławomir Dąbrowski, Marek Cieślewicz, Tomasz Schmidt........ 5 4 1 7
4: Andrzej Głuchy, Grzegorz Czechowski, Mateusz Mura, Marcin Jaguś................. 5 5 3 10
5: Ronnie Jamroży, Marek Cieślewicz, Andrzej Głuchy, Jarosław Jankowski............ 5 8 5 11
6: Grzegorz Czechowski, Sebastian Kasprzak, Marcin Sekula, Daniel Jeleniewski (R).. 7 9 8 11
7: Sławomir Dąbrowski, Janusz Kołodziej, Mateusz Mura.............................. 10 10 8 13
8: Marcin Jaguś, Tomasz Schmidt, Marcin Rajkowski.................................. 13 12 8 14
9: Janusz Kołodziej, Jarosław Jankowski, Tomasz Schmidt, Grzegorz Czechowski....... 15 13 8 17
10: Marcin Rajkowski, Marek Cieślewicz, Sebastian Kasprzak, Mateusz Mura............ 16 13 10 20
11: Sławomir Dąbrowski, Andrzej Głuchy, Marcin Sekula............................... 19 14 10 22
12: Marcin Jaguś, Daniel Jeleniewski, Ronnie Jamroży................................ 22 15 10 24
13: Andrzej Głuchy, Tomasz Schmidt, Sebastian Kasprzak.............................. 23 17 10 27
14: Daniel Jeleniewski, Mateusz Mura, Jarosław Jankowski............................ 24 19 10 30
15: Sławomir Dąbrowski, Ronnie Jamroży, Marcin Rajkowski, Grzegorz Czechowski....... 27 21 10 31
16: Janusz Kołodziej, Marcin Jaguś, Marcin Sekula, Marek Cieślewicz................. 29 22 10 34
17: Sebastian Kasprzak, Marcin Rajkowski, Mateusz Mura.............................. 32 23 10 36
18: Daniel Jeleniewski, Jarosław Jankowski, Marcin Sekula (R)....................... 34 23 10 39
19: Marcin Jaguś, Marek Cieślewicz, Andrzej Głuchy, Tomasz Schmidt.................. 37 23 12 40
20: Janusz Kołodziej, Grzegorz Czechowski, Ronnie Jamroży, Sławomir Dąbrowski....... 37 24 14 43


TARNOW 52
1. Janusz Kołodziej.......... 2 2 3 3 1 11
2. Marcin Rajkowski.......... 3 3 3 3 3 15
3. Daniel Jeleniewski........ 3 3 3 3 3 15
4. Andrzej Głuchy............ 0 2 3 3 3 11
5. Robert Uminski............ Did not ride

OPOLE 28
1. Marcin Sekula............. 1 2 2 0 0 5
2. Ronnie Jamroży............ 3 3 2 1 2 11
3. Mateusz Mura.............. 0 0 2 1 2 5
4. Tomasz Schmidt............ 1 0 1 2 3 7
5. Grzegorz Blaut............ Did not ride

LODZ 24
1. Marcin Jaguś.............. 1 1 2 2 0 6
2. Sławomir Dąbrowski........ 2 1 1 0 2 6
3. Sebastian Kasprzak........ 1 2 0 1 1 5
4. Jarosław Jankowski........ 2 1 0 2 2 7
5. Jacek Karmoliński......... Did not ride

BYGOSZCZ 16
1. Marek Cieślewicz.......... 3 1 1 1 1 7
2. Grzegorz Czechowski....... 2 3 1 2 1 9
3.
4.
5.

No. Results OP BY TA LO
1: Marek Cieślewicz, Sławomir Dąbrowski, Tomasz Schmidt, Andrzej Głuchy....... 1 3 0 2
2: Daniel Jeleniewski, Grzegorz Czechowski, Marcin Jaguś, Mateusz Mura........ 1 5 3 3
3: Ronnie Jamroży, Janusz Kołodziej, Sebastian Kasprzak....................... 4 5 5 4
4: Marcin Rajkowski, Jarosław Jankowski, Marcin Sekula........................ 5 5 8 6
5: Grzegorz Czechowski, Janusz Kołodziej, Jarosław Jankowski, Tomasz Schmidt.. 5 8 10 7
6: Marcin Rajkowski, Sebastian Kasprzak, Marek Cieślewicz, Mateusz Mura....... 5 9 13 9
7: Ronnie Jamroży, Andrzej Głuchy, Marcin Jaguś............................... 8 9 15 10
8: Daniel Jeleniewski, Marcin Sekula, Sławomir Dąbrowski...................... 10 9 18 11
9: Marcin Rajkowski, Marcin Jaguś, Tomasz Schmidt............................. 11 9 21 13
10: Janusz Kołodziej, Mateusz Mura, Sławomir Dąbrowski......................... 13 9 24 14
11: Daniel Jeleniewski, Ronnie Jamroży, Marek Cieślewicz, Jarosław Jankowski... 15 10 27 14
12: Andrzej Głuchy, Marcin Sekula, Grzegorz Czechowski, Sebastian Kasprzak..... 17 11 30 14
13: Andrzej Głuchy, Jarosław Jankowski, Mateusz Mura........................... 18 11 33 16
14: Daniel Jeleniewski, Tomasz Schmidt, Sebastian Kasprzak..................... 20 11 36 17
15: Marcin Rajkowski, Grzegorz Czechowski, Ronnie Jamroży, Sławomir Dąbrowski.. 21 13 39 17
16: Janusz Kołodziej, Marcin Jaguś, Marek Cieślewicz, Marcin Sekula............ 21 14 42 19
17: Andrzej Głuchy, Mateusz Mura, Sebastian Kasprzak........................... 23 14 45 20
18: Tomasz Schmidt, Sławomir Dąbrowski, Janusz Kołodziej....................... 26 14 46 22
19: Daniel Jeleniewski, Jarosław Jankowski, Marek Cieślewicz, Marcin Sekula.... 26 15 49 24
20: Marcin Rajkowski, Ronnie Jamroży, Grzegorz Czechowski, Marcin Jaguś........ 28 16 52 24


TARNOW 48
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 2 3 14
2. Marcin Rajkowski.......... 3 3 1 2 3 12
3. Daniel Jeleniewski........ 0 1 2 3 3 9
4. Andrzej Głuchy............ 3 3 1 3 3 13
5. Robert Uminski............ Did not ride

LODZ 28
1. Marcin Jaguś.............. 1 R 3 3 1 8
2. Sławomir Dąbrowski........ 2 2 2 0 2 8
3. Sebastian Kasprzak........ 2 0 0 2 1 5
4. Jarosław Jankowski........ 1 2 0 2 2 7
5. Jacek Karmoliński......... Did not ride

OPOLE 22
1. Marcin Sekula............. 1 0 3 0 1 5
2. Ronnie Jamroży............ 2 2 F 1 0 5
3. Mateusz Mura.............. 0 1 2 1 2 6
4. Tomasz Schmidt............ 1 2 1 1 1 6
5. Grzegorz Blaut............ Did not ride

BYDGOSZCZ 20
1. Marek Cieślewicz.......... 3 1 3 1 0 8
2. Grzegorz Czechowski....... 2 3 2 3 2 12
3.
4.
5.

No. Results BY TA LO OP
1: Janusz Kołodziej, Ronnie Jamroży, Jarosław Jankowski........................ 0 3 1 2
2: Marcin Rajkowski, Sebastian Kasprzak, Marcin Sekula......................... 0 6 3 3
3: Andrzej Głuchy, Grzegorz Czechowski, Marcin Jaguś, Mateusz Mura............. 2 9 4 3
4: Marek Cieślewicz, Sławomir Dąbrowski, Tomasz Schmidt, Daniel Jeleniewski.... 5 9 6 4
5: Marcin Rajkowski, Tomasz Schmidt, Marcin Jaguś (R).......................... 5 12 6 6
6: Janusz Kołodziej, Sławomir Dąbrowski, Mateusz Mura.......................... 5 15 8 7
7: Grzegorz Czechowski, Jarosław Jankowski, Daniel Jeleniewski, Marcin Sekula.. 8 16 10 7
8: Andrzej Głuchy, Ronnie Jamroży, Marek Cieślewicz, Sebastian Kasprzak........ 9 19 10 9
9: Marcin Sekula, Sławomir Dąbrowski, Andrzej Głuchy........................... 9 20 12 12
10: Marcin Jaguś, Daniel Jeleniewski, Ronnie Jamroży (F)........................ 9 22 15 12
11: Janusz Kołodziej, Grzegorz Czechowski, Tomasz Schmidt, Sebastian Kasprzak... 11 25 15 13
12: Marek Cieślewicz, Mateusz Mura, Marcin Rajkowski, Jarosław Jankowski........ 14 26 15 15
13: Andrzej Głuchy, Jarosław Jankowski, Tomasz Schmidt.......................... 14 29 17 16
14: Daniel Jeleniewski, Sebastian Kasprzak, Mateusz Mura........................ 14 32 19 17
15: Grzegorz Czechowski, Marcin Rajkowski, Ronnie Jamroży, Sławomir Dąbrowski... 17 34 19 18
16: Marcin Jaguś, Janusz Kołodziej, Marek Cieślewicz, Marcin Sekula............. 18 36 22 18
17: Daniel Jeleniewski, Mateusz Mura, Sebastian Kasprzak........................ 18 39 23 20
18: Marcin Rajkowski, Jarosław Jankowski, Marcin Sekula......................... 18 42 25 21
19: Andrzej Głuchy, Sławomir Dąbrowski, Tomasz Schmidt, Marek Cieślewicz........ 18 45 27 22
20: Janusz Kołodziej, Grzegorz Czechowski, Marcin Jaguś, Ronnie Jamroży......... 20 48 28 22


Kod:
1. Tarnów....12 +181
2. Łódź.......7 +123
3. Opole......5 +102
4. Bydgoszcz..0 +69


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 18:56 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA C

KS APATOR ADRIANA TORUŃ 34
1. Adrian Miedziński......... 3 3 3 2 3 14
2. Robert Gut................ 1 1 0 N2 2 4
3. Karol Ząbik............... Fx 2 2 3 3 10
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 3 0 1 0 2 6
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

KS START GNIEZNO 33
1. Dariusz Staniszewski...... 2 3 1 1 0 7
2. Bartosz Wiciński.......... 1 2 1 1 3 8
3. Jakub Spiewanek........... 2 2 1 3 2 10
4. Krzysztof Kasprzak........ 3 2 0 2 1 8
5. Zbigniew Szprejda......... Did not ride

ŚLĄSK ŚWIETOCHŁOWICE 28
1. Norbert Kościuch.......... 3 3 3 R 0 9
2. Piotr Dziatkowiak......... F 1 0 2 1 4
3. Łukasz Kasperek........... 0 1 2 2 3 8
4. Łukasz Chmielewski........ 1 1 2 1 2 7
5. Piotr Jedrzejkiewicz...... Did not ride

GTŻ GRUDZIĄDZ 24
1. Krzysztof Buczkowski...... 2 3 3 3 1 12
2. Grzegorz Musiał........... 0 0 2 3 1 6
3. Adam Adamczyk............. 2 0 3 1 0 6
4.
5.

No. Results KS KS GT ŚL
1: Arkadiusz Kalwasiński, Dariusz Staniszewski, Piotr Dziatkowiak (F)................... 3 2 0 0
2: Norbert Kościuch, Adam Adamczyk, Bartosz Wiciński, Karol Ząbik (Fx).................. 3 3 2 3
3: Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Robert Gut, Łukasz Kasperek................ 4 6 4 3
4: Adrian Miedziński, Jakub Spiewanek, Łukasz Chmielewski, Grzegorz Musiał.............. 7 8 4 4
5: Krzysztof Buczkowski, Bartosz Wiciński, Łukasz Chmielewski, Arkadiusz Kalwasiński.... 7 10 7 5
6: Dariusz Staniszewski, Karol Ząbik, Łukasz Kasperek, Grzegorz Musiał.................. 9 13 7 6
7: Norbert Kościuch, Jakub Spiewanek, Robert Gut........................................ 10 15 7 9
8: Adrian Miedziński, Krzysztof Kasprzak, Piotr Dziatkowiak, Adam Adamczyk.............. 13 17 7 10
9: Norbert Kościuch, Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński, Krzysztof Kasprzak......... 14 17 9 13
10: Krzysztof Buczkowski, Karol Ząbik, Jakub Spiewanek, Piotr Dziatkowiak................ 16 18 12 13
11: Adam Adamczyk, Łukasz Chmielewski, Dariusz Staniszewski, Robert Gut.................. 16 19 15 15
12: Adrian Miedziński, Łukasz Kasperek, Bartosz Wiciński................................. 19 20 15 17
13: Karol Ząbik, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Chmielewski.................................. 22 22 15 18
14: Jakub Spiewanek, Łukasz Kasperek, Adam Adamczyk, Arkadiusz Kalwasiński............... 22 25 16 20
15: Grzegorz Musiał, Piotr Dziatkowiak, Bartosz Wiciński, Robert Gut (N2)................ 22 26 19 22
16: Krzysztof Buczkowski, Adrian Miedziński, Dariusz Staniszewski, Norbert Kościuch (R).. 24 27 22 22
17: Bartosz Wiciński, Robert Gut, Piotr Dziatkowiak...................................... 26 30 22 23
18: Łukasz Kasperek, Arkadiusz Kalwasiński, Grzegorz Musiał, Dariusz Staniszewski........ 28 30 23 26
19: Karol Ząbik, Łukasz Chmielewski, Krzysztof Kasprzak, Adam Adamczyk................... 31 31 23 28
20: Adrian Miedziński, Jakub Spiewanek, Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch........... 34 33 24 28


KS APATOR ADRIANA TORUŃ 39
1. Adrian Miedziński......... 3 2 2 1 2 10
2. Robert Gut................ 1 2 1 2 3 9
3. Karol Ząbik............... 2 3 3 3 2 13
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 1 0 2 2 2 7
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

ŚLĄSK ŚWIETOCHŁOWICE 31
1. Norbert Kościuch.......... 3 2 3 2 0 10
2. Piotr Dziatkowiak......... 3 0 1 0 1 5
3. Łukasz Kasperek........... 2 1 0 1 1 5
4. Łukasz Chmielewski........ 0 3 2 3 3 11
5. Piotr Jedrzejkiewicz...... Did not ride

KS START GNIEZNO 30
1. Dariusz Staniszewski...... F 3 1 R 2 6
2. Bartosz Wiciński.......... 1 1 1 1 3 7
3. Jakub Spiewanek........... 0 1 2 1 1 5
4. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 3 2 1 12
5. Zbigniew Szprejda......... Did not ride

GTŻ GRUDZIĄDZ 20
1. Krzysztof Buczkowski...... 2 2 3 3 3 13
2. Grzegorz Musiał........... 1 1 0 3 0 5
3. Adam Adamczyk............. 2 0 X N N 2 (I)
4.
5.

No. Results KS GT ŚL KS
1: Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Robert Gut, Łukasz Chmielewski............. 3 2 0 1
2: Adrian Miedziński, Łukasz Kasperek, Grzegorz Musiał, Jakub Spiewanek................. 3 3 2 4
3: Norbert Kościuch, Karol Ząbik, Bartosz Wiciński...................................... 4 3 5 6
4: Piotr Dziatkowiak, Adam Adamczyk, Arkadiusz Kalwasiński, Dariusz Staniszewski (F).... 4 5 8 7
5: Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch, Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński......... 7 6 10 7
6: Karol Ząbik, Krzysztof Buczkowski, Jakub Spiewanek, Piotr Dziatkowiak................ 8 8 10 10
7: Łukasz Chmielewski, Adrian Miedziński, Bartosz Wiciński, Adam Adamczyk............... 9 8 13 12
8: Dariusz Staniszewski, Robert Gut, Łukasz Kasperek.................................... 12 8 14 14
9: Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński, Piotr Dziatkowiak............................. 15 8 15 16
10: Norbert Kościuch, Jakub Spiewanek, Robert Gut, Adam Adamczyk (X)..................... 17 8 18 17
11: Krzysztof Buczkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Bartosz Wiciński, Łukasz Kasperek....... 18 11 18 19
12: Karol Ząbik, Łukasz Chmielewski, Dariusz Staniszewski, Grzegorz Musiał............... 19 11 20 22
13: Łukasz Chmielewski, Arkadiusz Kalwasiński, Jakub Spiewanek........................... 20 11 23 24
14: Karol Ząbik, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Kasperek, Adam Adamczyk (N).................. 22 11 24 27
15: Grzegorz Musiał, Robert Gut, Bartosz Wiciński, Piotr Dziatkowiak..................... 23 14 24 29
16: Krzysztof Buczkowski, Norbert Kościuch, Adrian Miedziński, Dariusz Staniszewski (R).. 23 17 26 30
17: Bartosz Wiciński, Arkadiusz Kalwasiński, Piotr Dziatkowiak........................... 26 17 27 32
18: Robert Gut, Dariusz Staniszewski, Łukasz Kasperek, Adam Adamczyk (N)................. 28 17 28 35
19: Łukasz Chmielewski, Adrian Miedziński, Jakub Spiewanek, Grzegorz Musiał.............. 29 17 31 37
20: Krzysztof Buczkowski, Karol Ząbik, Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch.............. 30 20 31 39


KS APATOR ADRIANA TORUŃ 36
1. Adrian Miedziński......... 3 2 3 3 3 14
2. Robert Gut................ 1 1 1 1 1 5
3. Karol Ząbik............... 3 2 0 3 2 10
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 2 2 2 0 1 7
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

KS START GNIEZNO 32
1. Dariusz Staniszewski...... 1 0 2 1 2 6
2. Bartosz Wiciński.......... 1 1 1 2 3 8
3. Jakub Spiewanek........... 0 3 0 2 1 6
4. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 2 2 2 12
5. Zbigniew Szprejda......... Did not ride

GTŻ GRUDZIĄDZ 28
1. Krzysztof Buczkowski...... 2 3 3 2 0 10
2. Grzegorz Musiał........... 1 3 3 3 3 13
3. Adam Adamczyk............. 2 0 0 1 2 5
4.
5.

ŚLĄSK ŚWIETOCHŁOWICE 24
1. Norbert Kościuch.......... 3 2 1 0 0 6
2. Piotr Dziatkowiak......... 0 1 1 0 3 5
3. Łukasz Kasperek........... 0 1 2 1 0 4
4. Łukasz Chmielewski........ 2 0 3 3 1 9
5. Piotr Jedrzejkiewicz...... Did not ride

No. Results GT ŚL KS KS
1: Norbert Kościuch, Arkadiusz Kalwasiński, Bartosz Wiciński........................ 0 3 2 1
2: Karol Ząbik, Adam Adamczyk, Dariusz Staniszewski, Piotr Dziatkowiak.............. 2 3 5 2
3: Adrian Miedziński, Łukasz Chmielewski, Grzegorz Musiał, Jakub Spiewanek.......... 3 5 8 2
4: Krzysztof Kasprzak, Krzysztof Buczkowski, Robert Gut, Łukasz Kasperek............ 5 5 9 5
5: Krzysztof Kasprzak, Adrian Miedziński, Piotr Dziatkowiak......................... 5 6 11 8
6: Jakub Spiewanek, Norbert Kościuch, Robert Gut, Adam Adamczyk..................... 5 8 12 11
7: Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński, Łukasz Kasperek, Dariusz Staniszewski.... 8 9 14 11
8: Krzysztof Buczkowski, Karol Ząbik, Bartosz Wiciński, Łukasz Chmielewski.......... 11 9 16 12
9: Łukasz Chmielewski, Dariusz Staniszewski, Robert Gut............................. 11 12 17 14
10: Adrian Miedziński, Łukasz Kasperek, Bartosz Wiciński, Adam Adamczyk.............. 11 14 20 15
11: Grzegorz Musiał, Krzysztof Kasprzak, Norbert Kościuch, Karol Ząbik............... 14 15 20 17
12: Krzysztof Buczkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Piotr Dziatkowiak, Jakub Spiewanek.. 17 16 22 17
13: Łukasz Chmielewski, Krzysztof Kasprzak, Adam Adamczyk, Arkadiusz Kalwasiński..... 18 19 22 19
14: Karol Ząbik, Jakub Spiewanek, Łukasz Kasperek.................................... 18 20 25 21
15: Grzegorz Musiał, Bartosz Wiciński, Robert Gut, Piotr Dziatkowiak................. 21 20 26 23
16: Adrian Miedziński, Krzysztof Buczkowski, Dariusz Staniszewski, Norbert Kościuch.. 23 20 29 24
17: Piotr Dziatkowiak, Dariusz Staniszewski, Robert Gut.............................. 23 23 30 26
18: Bartosz Wiciński, Adam Adamczyk, Arkadiusz Kalwasiński, Łukasz Kasperek.......... 25 23 31 29
19: Grzegorz Musiał, Karol Ząbik, Jakub Spiewanek, Norbert Kościuch.................. 28 23 33 30
20: Adrian Miedziński, Krzysztof Kasprzak, Łukasz Chmielewski, Krzysztof Buczkowski.. 28 24 36 32


KS APATOR ADRIANA TORUŃ 38
1. Adrian Miedziński......... 3 3 3 2 3 14
2. Robert Gut................ 1 1 1 0 2 5
3. Karol Ząbik............... 1 3 3 2 2 11
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 2 3 2 Fx 1 8
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

KS START GNIEZNO 31
1. Dariusz Staniszewski...... 3 2 0 1 1 7
2. Bartosz Wiciński.......... 1 1 1 2 2 7
3. Jakub Spiewanek........... 0 F 2 1 3 6
4. Krzysztof Kasprzak........ 3 3 F 3 2 11
5. Zbigniew Szprejda......... Did not ride

ŚLĄSK ŚWIETOCHŁOWICE 27
1. Norbert Kościuch.......... 0 2 3 0 3 8
2. Piotr Dziatkowiak......... 1 1 1 1 1 5
3. Łukasz Kasperek........... 2 2 0 2 0 6
4. Łukasz Chmielewski........ 2 2 1 3 0 8
5. Piotr Jedrzejkiewicz...... Did not ride

GTŻ GRUDZIĄDZ 23
1. Krzysztof Buczkowski...... 3 0 2 3 3 11
2. Grzegorz Musiał........... 2 1 3 3 1 10
3. Adam Adamczyk............. 0 0 2 0 R 2
4.
5.

No. Results ŚL KS GT KS
1: Adrian Miedziński, Łukasz Chmielewski, Bartosz Wiciński........................... 2 3 0 1
2: Dariusz Staniszewski, Łukasz Kasperek, Robert Gut, Adam Adamczyk.................. 4 4 0 4
3: Krzysztof Buczkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Piotr Dziatkowiak, Jakub Spiewanek... 5 6 3 4
4: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Musiał, Karol Ząbik, Norbert Kościuch................ 5 7 5 7
5: Krzysztof Kasprzak, Łukasz Chmielewski, Robert Gut, Krzysztof Buczkowski.......... 7 8 5 10
6: Adrian Miedziński, Łukasz Kasperek, Grzegorz Musiał, Jakub Spiewanek (F).......... 9 11 6 10
7: Karol Ząbik, Dariusz Staniszewski, Piotr Dziatkowiak.............................. 10 14 6 12
8: Arkadiusz Kalwasiński, Norbert Kościuch, Bartosz Wiciński, Adam Adamczyk.......... 12 17 6 13
9: Grzegorz Musiał, Arkadiusz Kalwasiński, Łukasz Chmielewski, Dariusz Staniszewski.. 13 19 9 13
10: Karol Ząbik, Krzysztof Buczkowski, Bartosz Wiciński, Łukasz Kasperek.............. 13 22 11 14
11: Adrian Miedziński, Adam Adamczyk, Piotr Dziatkowiak, Krzysztof Kasprzak (F)....... 14 25 13 14
12: Norbert Kościuch, Jakub Spiewanek, Robert Gut..................................... 17 26 13 16
13: Krzysztof Kasprzak, Łukasz Kasperek, Arkadiusz Kalwasiński (Fx)................... 19 26 13 19
14: Łukasz Chmielewski, Karol Ząbik, Jakub Spiewanek, Adam Adamczyk................... 22 28 13 20
15: Grzegorz Musiał, Bartosz Wiciński, Piotr Dziatkowiak, Robert Gut.................. 23 28 16 22
16: Krzysztof Buczkowski, Adrian Miedziński, Dariusz Staniszewski, Norbert Kościuch... 23 30 19 23
17: Jakub Spiewanek, Robert Gut, Piotr Dziatkowiak.................................... 24 32 19 26
18: Norbert Kościuch, Bartosz Wiciński, Arkadiusz Kalwasiński, Adam Adamczyk (R)...... 27 33 19 28
19: Krzysztof Buczkowski, Karol Ząbik, Dariusz Staniszewski, Łukasz Kasperek.......... 27 35 22 29
20: Adrian Miedziński, Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Musiał, Łukasz Chmielewski........ 27 38 23 31


Kod:
Lp       Klub          Mecze Pkt  M.Pkt
1. Apator Toruń          4    12    +147
2. Start Gniezno         4    7    +126
3. Śląsk Świętochłowice  4    4    +110
4. GTŻ Grudziądz         4    1    +95


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:04 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA D

WLOKNIARZ CZESTOCHOWA 36
1. Krystian Klecha........... 2 3 3 1 3 12
2. Michał Ciura.............. 1 2 2 0 2 7
3. Michał Szczepaniak........ 2 3 1 2 2 10
4. Łukasz Stanisławski....... 3 0 0 1 3 7
5.

POLONIA PILA 32
1. Łukasz Nowak.............. 3 3 3 0 2 11
2. Marcin Nowaczyk........... 2 1 2 2 3 10
3. Piotr Tajchert............ 3 1 R 0 0 4
4. Łukasz Andrzejczak........ Fx 1 3 F 3 7
5. Dawid Paszko.............. Did not ride

UNIA LESZNO 28
1. Marcin Jankowski.......... 2 2 3 2 0 9
2. Adam Kajoch............... 3 0 2 3 0 8
3. Mateusz Jurga............. 0 2 F 3 0 5
4. Robert Kasprzak........... 0 1 E 3 2 6
5.

TZ LUBLIN 23
1. Dawid Stachyra............ 1 2 1 3 1 8
2. Paweł Baran............... 1 3 2 1 1 8
3. Szymon Bałabuch........... 1 0 0 2 1 4
4. Przemysław Pydzik......... 0 0 1 1 1 3
5.

No. Results WL TZ UN PO
1: Łukasz Stanisławski, Marcin Nowaczyk, Dawid Stachyra, Robert Kasprzak........... 3 1 0 2
2: Łukasz Nowak, Michał Szczepaniak, Paweł Baran, Mateusz Jurga.................... 5 2 0 5
3: Piotr Tajchert, Marcin Jankowski, Michał Ciura, Przemysław Pydzik............... 6 2 2 8
4: Adam Kajoch, Krystian Klecha, Szymon Bałabuch, Łukasz Andrzejczak (Fx).......... 8 3 5 8
5: Paweł Baran, Marcin Jankowski, Łukasz Andrzejczak, Łukasz Stanisławski.......... 8 6 7 9
6: Michał Szczepaniak, Dawid Stachyra, Piotr Tajchert, Adam Kajoch................. 11 8 7 10
7: Łukasz Nowak, Michał Ciura, Robert Kasprzak, Szymon Bałabuch.................... 13 8 8 13
8: Krystian Klecha, Mateusz Jurga, Marcin Nowaczyk, Przemysław Pydzik.............. 16 8 10 14
9: Łukasz Nowak, Adam Kajoch, Przemysław Pydzik, Łukasz Stanisławski............... 16 9 12 17
10: Marcin Jankowski, Marcin Nowaczyk, Michał Szczepaniak, Szymon Bałabuch.......... 17 9 15 19
11: Łukasz Andrzejczak, Michał Ciura, Dawid Stachyra, Mateusz Jurga (F)............. 19 10 15 22
12: Krystian Klecha, Paweł Baran, Piotr Tajchert (R), Robert Kasprzak (E)........... 22 12 15 22
13: Robert Kasprzak, Michał Szczepaniak, Przemysław Pydzik, Łukasz Andrzejczak (F).. 24 13 18 22
14: Mateusz Jurga, Szymon Bałabuch, Łukasz Stanisławski, Piotr Tajchert............. 25 15 21 22
15: Adam Kajoch, Marcin Nowaczyk, Paweł Baran, Michał Ciura......................... 25 16 24 24
16: Dawid Stachyra, Marcin Jankowski, Krystian Klecha, Łukasz Nowak................. 26 19 26 24
17: Łukasz Stanisławski, Robert Kasprzak, Przemysław Pydzik, Piotr Tajchert......... 29 20 28 24
18: Łukasz Andrzejczak, Michał Ciura, Szymon Bałabuch, Mateusz Jurga................ 31 21 28 27
19: Marcin Nowaczyk, Michał Szczepaniak, Paweł Baran, Adam Kajoch................... 33 22 28 30
20: Krystian Klecha, Łukasz Nowak, Dawid Stachyra, Marcin Jankowski................. 36 23 28 32


Włókniarz Czestochowa 37
1. Krystian Klecha........... 3 1 2 2 1 9
2. Michał Ciura.............. 2 1 2 0 0 5
3. Michał Szczepaniak........ 3 3 1 3 3 13
4. Łukasz Stanisławski....... 3 2 1 2 2 10
5.

Polonia PIła 30
1. Łukasz Nowak.............. 3 Fx 0 3 3 9
2. Marcin Nowaczyk........... 1 1 3 3 2 10
3. Piotr Tajchert............ 0 0 1 1 2 4
4. Łukasz Andrzejczak........ 2 3 1 1 0 7
5. Dawid Paszko.............. Did not ride

Unia Leszno 29
1. Marcin Jankowski.......... 1 0 0 1 3 5
2. Adam Kajoch............... 1 2 3 2 1 9
3. Mateusz Jurga............. 2 0 3 2 2 9
4. Robert Kasprzak........... 1 2 0 3 0 6
5.

TŻ Lublin 24
1. Dawid Stachyra............ 2 2 2 F 0 6
2. Paweł Baran............... 0 3 2 1 3 9
3. Szymon Bałabuch........... 0 1 3 0 1 5
4. Przemysław Pydzik......... 0 3 0 0 1 4
5.

No. Results TŻ Po Un Wł
1: Łukasz Nowak, Michał Ciura, Robert Kasprzak, Przemysław Pydzik............. 0 3 1 2
2: Krystian Klecha, Mateusz Jurga, Marcin Nowaczyk, Szymon Bałabuch........... 0 4 3 5
3: Michał Szczepaniak, Łukasz Andrzejczak, Marcin Jankowski, Paweł Baran...... 0 6 4 8
4: Łukasz Stanisławski, Dawid Stachyra, Adam Kajoch, Piotr Tajchert........... 2 6 5 11
5: Przemysław Pydzik, Łukasz Stanisławski, Marcin Nowaczyk, Marcin Jankowski.. 5 7 5 13
6: Michał Szczepaniak, Adam Kajoch, Szymon Bałabuch, Łukasz Nowak (Fx)........ 6 7 7 16
7: Paweł Baran, Robert Kasprzak, Krystian Klecha, Piotr Tajchert.............. 9 7 9 17
8: Łukasz Andrzejczak, Dawid Stachyra, Michał Ciura, Mateusz Jurga............ 11 10 9 18
9: Adam Kajoch, Krystian Klecha, Łukasz Andrzejczak, Przemysław Pydzik........ 11 11 12 20
10: Szymon Bałabuch, Michał Ciura, Piotr Tajchert, Marcin Jankowski............ 14 12 12 22
11: Mateusz Jurga, Paweł Baran, Łukasz Stanisławski, Łukasz Nowak.............. 16 12 15 23
12: Marcin Nowaczyk, Dawid Stachyra, Michał Szczepaniak, Robert Kasprzak....... 18 15 15 24
13: Robert Kasprzak, Łukasz Stanisławski, Łukasz Andrzejczak, Szymon Bałabuch.. 18 16 18 26
14: Michał Szczepaniak, Mateusz Jurga, Piotr Tajchert, Przemysław Pydzik....... 18 17 20 29
15: Marcin Nowaczyk, Adam Kajoch, Paweł Baran, Michał Ciura.................... 19 20 22 29
16: Łukasz Nowak, Krystian Klecha, Marcin Jankowski, Dawid Stachyra (F)........ 19 23 23 31
17: Marcin Jankowski, Piotr Tajchert, Przemysław Pydzik, Michał Ciura.......... 20 25 26 31
18: Łukasz Nowak, Łukasz Stanisławski, Szymon Bałabuch, Robert Kasprzak........ 21 28 26 33
19: Paweł Baran, Mateusz Jurga, Krystian Klecha, Łukasz Andrzejczak............ 24 28 28 34
20: Michał Szczepaniak, Marcin Nowaczyk, Adam Kajoch, Dawid Stachyra........... 24 30 29 37


CKM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA 37
1. Krystian Klecha........... 2 2 2 1 2 9
2. Michał Ciura.............. 2 0 2 0 N2 4
3. Michał Szczepaniak........ 3 3 3 3 1 13
4. Łukasz Stanisławski....... 2 2 3 2 2 11
5.

UNIA LESZNO 29
1. Marcin Jankowski.......... 3 Fx 0 2 3 8
2. Adam Kajoch............... 3 1 1 1 0 6
3. Mateusz Jurga............. 1 1 3 1 3 9
4. Robert Kasprzak........... 0 2 1 0 3 6
5.

PKŻ Polonia Piła 28
1. Łukasz Nowak.............. 3 3 2 3 2 13
2. Marcin Nowaczyk........... 1 3 1 2 1 8
3. Piotr Tajchert............ 0 0 0 0 1 1
4. Łukasz Andrzejczak........ F - - - - 0 (I)
5. Dawid Paszko.............. 2 0 3 1 - 6

TŻ Lublin 26
1. Dawid Stachyra............ 2 3 1 E 3 9
2. Paweł Baran............... R 1 3 3 0 7
3. Szymon Bałabuch........... 1 0 0 1 2 4
4. Przemysław Pydzik......... 1 1 2 2 0 6
5.

No. Results TŻ CK PK UN
1: Adam Kajoch, Krystian Klecha, Przemysław Pydzik, Łukasz Andrzejczak (F).... 1 2 0 3
2: Marcin Jankowski, Michał Ciura, Szymon Bałabuch, Piotr Tajchert............ 2 4 0 6
3: Łukasz Nowak, Łukasz Stanisławski, Mateusz Jurga, Paweł Baran (R).......... 2 6 3 7
4: Michał Szczepaniak, Dawid Stachyra, Marcin Nowaczyk, Robert Kasprzak....... 4 9 4 7
5: Łukasz Nowak, Robert Kasprzak, Przemysław Pydzik, Michał Ciura............. 5 9 7 9
6: Marcin Nowaczyk, Krystian Klecha, Mateusz Jurga, Szymon Bałabuch........... 5 11 10 10
7: Michał Szczepaniak, Dawid Paszko, Paweł Baran, Marcin Jankowski (Fx)....... 6 14 12 10
8: Dawid Stachyra, Łukasz Stanisławski, Adam Kajoch, Piotr Tajchert........... 9 16 12 11
9: Łukasz Stanisławski, Przemysław Pydzik, Marcin Nowaczyk, Marcin Jankowski.. 11 19 13 11
10: Michał Szczepaniak, Łukasz Nowak, Adam Kajoch, Szymon Bałabuch............. 11 22 15 12
11: Paweł Baran, Krystian Klecha, Robert Kasprzak, Piotr Tajchert.............. 14 24 15 13
12: Mateusz Jurga, Michał Ciura, Dawid Stachyra, Dawid Paszko.................. 15 26 15 16
13: Dawid Paszko, Łukasz Stanisławski, Szymon Bałabuch, Robert Kasprzak........ 16 28 18 16
14: Michał Szczepaniak, Przemysław Pydzik, Mateusz Jurga, Piotr Tajchert....... 18 31 18 17
15: Paweł Baran, Marcin Nowaczyk, Adam Kajoch, Michał Ciura.................... 21 31 20 18
16: Łukasz Nowak, Marcin Jankowski, Krystian Klecha, Dawid Stachyra (E)........ 21 32 23 20
17: Robert Kasprzak, Szymon Bałabuch, Dawid Paszko, Michał Ciura (N2).......... 23 32 24 23
18: Marcin Jankowski, Krystian Klecha, Piotr Tajchert, Przemysław Pydzik....... 23 34 25 26
19: Dawid Stachyra, Łukasz Stanisławski, Marcin Nowaczyk, Adam Kajoch.......... 26 36 26 26
20: Mateusz Jurga, Łukasz Nowak, Michał Szczepaniak, Paweł Baran............... 26 37 28 29


CKM WLOKNIARZ CZESTOCHOWA 33
1. Krystian Klecha........... 3 3 2 0 0 8
2. Michał Ciura.............. 0 3 1 1 2 7
3. Michał Szczepaniak........ 0 3 2 3 0 8
4. Łukasz Stanisławski....... 1 2 2 3 2 10
5.

UNIA LESZNO 30
1. Marcin Jankowski.......... 3 1 3 2 2 11
2. Adam Kajoch............... 0 1 0 0 1 2
3. Mateusz Jurga............. 3 0 2 X 3 8
4. Robert Kasprzak........... 2 1 3 2 1 9
5.

PKŻ Polonia Piła 29
1. Łukasz Nowak.............. 0 2 3 1 2 8
2. Marcin Nowaczyk........... 3 1 1 3 3 11
3. Piotr Tajchert............ 2 0 1 2 1 6
4. Łukasz Andrzejczak........ 1 2 0 1 0 4
5. Dawid Paszko.............. Did not ride

TŻ Lublin 28
1. Dawid Stachyra............ 1 3 3 3 1 11
2. Paweł Baran............... 2 0 Fx 2 3 7
3. Szymon Bałabuch........... 1 2 1 0 0 4
4. Przemysław Pydzik......... 2 0 0 1 3 6
5.

No. Results TŻ CK PK UN
1: Krystian Klecha, Przemysław Pydzik, Łukasz Andrzejczak, Adam Kajoch........ 2 3 1 0
2: Marcin Jankowski, Piotr Tajchert, Szymon Bałabuch, Michał Ciura............ 3 3 3 3
3: Mateusz Jurga, Paweł Baran, Łukasz Stanisławski, Łukasz Nowak.............. 5 4 3 6
4: Marcin Nowaczyk, Robert Kasprzak, Dawid Stachyra, Michał Szczepaniak....... 6 4 6 8
5: Michał Ciura, Łukasz Nowak, Robert Kasprzak, Przemysław Pydzik............. 6 7 8 9
6: Krystian Klecha, Szymon Bałabuch, Marcin Nowaczyk, Mateusz Jurga........... 8 10 9 9
7: Michał Szczepaniak, Łukasz Andrzejczak, Marcin Jankowski, Paweł Baran...... 8 13 11 10
8: Dawid Stachyra, Łukasz Stanisławski, Adam Kajoch, Piotr Tajchert........... 11 15 11 11
9: Marcin Jankowski, Łukasz Stanisławski, Marcin Nowaczyk, Przemysław Pydzik.. 11 17 12 14
10: Łukasz Nowak, Michał Szczepaniak, Szymon Bałabuch, Adam Kajoch............. 12 19 15 14
11: Robert Kasprzak, Krystian Klecha, Piotr Tajchert, Paweł Baran (Fx)......... 12 21 16 17
12: Dawid Stachyra, Mateusz Jurga, Michał Ciura, Łukasz Andrzejczak............ 15 22 16 19
13: Łukasz Stanisławski, Robert Kasprzak, Łukasz Andrzejczak, Szymon Bałabuch.. 15 25 17 21
14: Michał Szczepaniak, Piotr Tajchert, Przemysław Pydzik, Mateusz Jurga (X)... 16 28 19 21
15: Marcin Nowaczyk, Paweł Baran, Michał Ciura, Adam Kajoch.................... 18 29 22 21
16: Dawid Stachyra, Marcin Jankowski, Łukasz Nowak, Krystian Klecha............ 21 29 23 23
17: Przemysław Pydzik, Michał Ciura, Adam Kajoch, Łukasz Andrzejczak........... 24 31 23 24
18: Mateusz Jurga, Łukasz Stanisławski, Piotr Tajchert, Szymon Bałabuch........ 24 33 24 27
19: Paweł Baran, Łukasz Nowak, Robert Kasprzak, Krystian Klecha................ 27 33 26 28
20: Marcin Nowaczyk, Marcin Jankowski, Dawid Stachyra, Michał Szczepaniak...... 28 33 29 30


Kod:
1. Włókniarz Czestochowa  4   12   +143
2. Polonia PIła           4    6   +119
3. Unia Leszno            4    6   +116
4. TŻ Lublin              4    0   +101


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:06 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA E

WYBRZEżE GDAńSK 42
1. Maciej Pawłowski.......... 1 2 3 2 1 9
2. Mariusz Pacholak.......... 3 2 3 2 3 13
3. Tomasz Olechwierowicz..... 0 0 1 2 3 6
4. Mirosław Jabłoński........ 3 3 2 3 3 14
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

KM OSTRóW WLKP. 31
1. Sebastian Brucheiser...... 1 1 3 1 2 8
2. Marcin Liberski........... 3 2 3 0 2 10
3. Bartosz Kwiatkowski....... 2 1 1 2 3 9
4. Jacek Pokorski............ 0 1 1 1 1 4
5.

KOLEJARZ RAWICZ 24
1. Paweł Kowalewski.......... 3 3 1 3 0 10
2. Paweł Sikora.............. 1 3 0 3 0 7
3. Piotr Domagała............ 2 3 0 R 2 7
4.
5.

STAL RZESZóW 23
1. Paweł Miesiąc............. 2 1 2 Fx 1 6
2. Marcin Rajkowski.......... 1 2 2 1 1 7
3. Piotr Prucnal............. 2 0 2 1 0 5
4. Tomasz Kliś............... 0 0 0 3 2 5
5. Łukasz Kłyszewski......... Did not ride

No. Results WY ST KM KO
1: Mirosław Jabłoński, Paweł Miesiąc, Paweł Sikora, Jacek Pokorski................. 3 2 0 1
2: Paweł Kowalewski, Bartosz Kwiatkowski, Marcin Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz.. 3 3 2 4
3: Mariusz Pacholak, Piotr Domagała, Sebastian Brucheiser, Tomasz Kliś............. 6 3 3 6
4: Marcin Liberski, Piotr Prucnal, Maciej Pawłowski................................ 7 5 6 6
5: Mirosław Jabłoński, Marcin Rajkowski, Sebastian Brucheiser...................... 10 7 7 6
6: Piotr Domagała, Marcin Liberski, Paweł Miesiąc, Tomasz Olechwierowicz........... 10 8 9 9
7: Paweł Kowalewski, Mariusz Pacholak, Jacek Pokorski, Piotr Prucnal............... 12 8 10 12
8: Paweł Sikora, Maciej Pawłowski, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Kliś................ 14 8 11 15
9: Marcin Liberski, Mirosław Jabłoński, Paweł Kowalewski, Tomasz Kliś.............. 16 8 14 16
10: Sebastian Brucheiser, Piotr Prucnal, Tomasz Olechwierowicz, Paweł Sikora........ 17 10 17 16
11: Mariusz Pacholak, Paweł Miesiąc, Bartosz Kwiatkowski............................ 20 12 18 16
12: Maciej Pawłowski, Marcin Rajkowski, Jacek Pokorski, Piotr Domagała.............. 23 14 19 16
13: Tomasz Kliś, Tomasz Olechwierowicz, Jacek Pokorski.............................. 25 17 20 16
14: Mirosław Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski, Piotr Prucnal, Piotr Domagała (R)...... 28 18 22 16
15: Paweł Sikora, Mariusz Pacholak, Marcin Rajkowski, Marcin Liberski............... 30 19 22 19
16: Paweł Kowalewski, Maciej Pawłowski, Sebastian Brucheiser, Paweł Miesiąc (Fx).... 32 19 23 22
17: Tomasz Olechwierowicz, Tomasz Kliś, Jacek Pokorski.............................. 35 21 24 22
18: Bartosz Kwiatkowski, Piotr Domagała, Maciej Pawłowski, Piotr Prucnal............ 36 21 27 24
19: Mariusz Pacholak, Sebastian Brucheiser, Paweł Miesiąc, Paweł Sikora............. 39 22 29 24
20: Mirosław Jabłoński, Marcin Liberski, Marcin Rajkowski, Paweł Kowalewski......... 42 23 31 24


WYBRZEżE GDAńSK 40
1. Maciej Pawłowski.......... 3 3 3 0 1 10
2. Mariusz Pacholak.......... 3 3 2 1 0 9
3. Tomasz Olechwierowicz..... 2 2 2 1 2 9
4. Mirosław Jabłoński........ 3 3 2 3 1 12
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

STAL RZESZóW 31
1. Paweł Miesiąc............. 1 3 3 3 N2 10
2. Marcin Rajkowski.......... 0 0 3 3 2 8
3. Piotr Prucnal............. 1 2 2 2 1 8
4. Tomasz Kliś............... 0 1 1 0 N2 2
5. Łukasz Kłyszewski......... 3 - - - - 3

KM. OSTRóW WLKP. 28
1. Sebastian Brucheiser...... 2 0 1 1 3 7
2. Marcin Liberski........... 3 2 1 2 3 11
3. Bartosz Kwiatkowski....... 2 1 1 2 2 8
4. Jacek Pokorski............ 1 0 0 1 Fx 2
5.

KOLEJARZ RAWICZ 20
1. Paweł Kowalewski.......... 0 2 3 2 2 9
2. Paweł Sikora.............. 1 1 0 0 Fx 2
3. Piotr Domagała............ 2 1 0 3 3 9
4.
5.

No. Results ST KM WY KO
1: Mirosław Jabłoński, Sebastian Brucheiser, Paweł Sikora, Tomasz Kliś.......... 0 2 3 1
2: Marcin Liberski, Tomasz Olechwierowicz, Piotr Prucnal, Paweł Kowalewski...... 1 5 5 1
3: Maciej Pawłowski, Piotr Domagała, Jacek Pokorski, Marcin Rajkowski........... 1 6 8 3
4: Mariusz Pacholak, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Miesiąc......................... 2 8 11 3
5: Maciej Pawłowski, Marcin Liberski, Tomasz Kliś............................... 3 10 14 3
6: Mariusz Pacholak, Piotr Prucnal, Piotr Domagała, Sebastian Brucheiser........ 5 10 17 4
7: Mirosław Jabłoński, Paweł Kowalewski, Bartosz Kwiatkowski, Marcin Rajkowski.. 5 11 20 6
8: Paweł Miesiąc, Tomasz Olechwierowicz, Paweł Sikora, Jacek Pokorski........... 8 11 22 7
9: Paweł Kowalewski, Mariusz Pacholak, Tomasz Kliś, Jacek Pokorski.............. 9 11 24 10
10: Maciej Pawłowski, Piotr Prucnal, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Sikora........... 11 12 27 10
11: Marcin Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz, Sebastian Brucheiser................ 14 13 29 10
12: Paweł Miesiąc, Mirosław Jabłoński, Marcin Liberski, Piotr Domagała........... 17 14 31 10
13: Mirosław Jabłoński, Piotr Prucnal, Jacek Pokorski............................ 19 15 34 10
14: Piotr Domagała, Bartosz Kwiatkowski, Tomasz Olechwierowicz, Tomasz Kliś...... 19 17 35 13
15: Marcin Rajkowski, Marcin Liberski, Mariusz Pacholak, Paweł Sikora............ 22 19 36 13
16: Paweł Miesiąc, Paweł Kowalewski, Sebastian Brucheiser, Maciej Pawłowski...... 25 20 36 15
17: Łukasz Kłyszewski, Tomasz Olechwierowicz, Jacek Pokorski (Fx)................ 28 20 38 15
18: Sebastian Brucheiser, Marcin Rajkowski, Maciej Pawłowski, Paweł Sikora (Fx).. 30 23 39 15
19: Piotr Domagała, Bartosz Kwiatkowski, Piotr Prucnal, Mariusz Pacholak......... 31 25 39 18
20: Marcin Liberski, Paweł Kowalewski, Mirosław Jabłoński, Paweł Miesiąc (N2).... 31 28 40 20


WYBRZEZE GDAńSK 45
1. Maciej Pawlowski.......... 3 2 1 3 2 11
2. Mariusz Pacholak.......... 2 2 3 0 3 10
3. Tomasz Olechwierowicz..... 3 1 3 3 1 11
4. Mirosław Jabłoński........ 3 1 3 3 3 13
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

KM.OSTRóW WLKP. 31
1. Sebastian Brucheiser...... 1 3 0 1 3 8
2. Marcin Liberski........... 1 3 2 3 2 11
3. Bartosz Kwiatkowski....... 1 0 3 2 0 6
4. Jacek Pokorski............ 1 2 1 1 1 6
5.

KOLEJARZ RAWICZ 27
1. Paweł Kowalewski.......... 2 2 2 2 1 9
2. Paweł Sikora.............. 2 3 2 1 2 10
3. Piotr Domagała............ 3 1 1 2 1 8
4.
5.

STAL RZESZóW 16
1. Paweł Miesiąc............. 0 0 1 0 3 4
2. Marcin Rajkowski.......... 2 3 2 2 0 9
3. Piotr Prucnal............. 0 0 0 X 2 2
4. Tomasz Kliś............... 0 1 0 0 R 1
5. Łukasz Kłyszewski......... Did not ride

No. Results KO WY KM ST
1: Maciej Pawlowski, Marcin Rajkowski, Jacek Pokorski............................. 0 3 1 2
2: Piotr Domagała, Mariusz Pacholak, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Miesiąc........... 3 5 2 2
3: Mirosław Jabłoński, Paweł Sikora, Sebastian Brucheiser, Piotr Prucnal.......... 5 8 3 2
4: Tomasz Olechwierowicz, Paweł Kowalewski, Marcin Liberski, Tomasz Kliś.......... 7 11 4 2
5: Sebastian Brucheiser, Mariusz Pacholak, Tomasz Kliś............................ 7 13 7 3
6: Marcin Liberski, Maciej Pawlowski, Piotr Domagała, Piotr Prucnal............... 8 15 10 3
7: Paweł Sikora, Jacek Pokorski, Tomasz Olechwierowicz, Paweł Miesiąc............. 11 16 12 3
8: Marcin Rajkowski, Paweł Kowalewski, Mirosław Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski.... 13 17 12 6
9: Mirosław Jabłoński, Marcin Liberski, Paweł Miesiąc............................. 13 20 14 7
10: Tomasz Olechwierowicz, Marcin Rajkowski, Piotr Domagała, Sebastian Brucheiser.. 14 23 14 9
11: Bartosz Kwiatkowski, Paweł Sikora, Maciej Pawlowski, Tomasz Kliś............... 16 24 17 9
12: Mariusz Pacholak, Paweł Kowalewski, Jacek Pokorski, Piotr Prucnal.............. 18 27 18 9
13: Mirosław Jabłoński, Piotr Domagała, Jacek Pokorski, Tomasz Kliś................ 20 30 19 9
14: Tomasz Olechwierowicz, Bartosz Kwiatkowski, Piotr Prucnal (X).................. 20 33 21 9
15: Marcin Liberski, Marcin Rajkowski, Paweł Sikora, Mariusz Pacholak.............. 21 33 24 11
16: Maciej Pawlowski, Paweł Kowalewski, Sebastian Brucheiser, Paweł Miesiąc........ 23 36 25 11
17: Mariusz Pacholak, Piotr Prucnal, Jacek Pokorski................................ 23 39 26 13
18: Sebastian Brucheiser, Maciej Pawlowski, Piotr Domagała, Tomasz Kliś (R)........ 24 41 29 13
19: Paweł Miesiąc, Paweł Sikora, Tomasz Olechwierowicz, Bartosz Kwiatkowski........ 26 42 29 16
20: Mirosław Jabłoński, Marcin Liberski, Paweł Kowalewski, Marcin Rajkowski........ 27 45 31 16


KM.OSTRóW WLKP. 42
1. Sebastian Brucheiser...... 1 2 3 3 1 10
2. Marcin Liberski........... 3 3 3 1 3 13
3. Bartosz Kwiatkowski....... 3 2 3 R 3 11
4. Jacek Pokorski............ 3 2 0 0 3 8
5.

WYBRZEżE GDAńSK 31
1. Maciej Pawłowski.......... Fx 1 3 1 0 5
2. Mariusz Pacholak.......... 1 3 2 3 3 12
3. Tomasz Olechwierowicz..... 0 0 1 1 R 2
4. Mirosłw Jabłoński......... 3 3 1 3 2 12
5. Artur Maciończyl.......... Did not ride

STAL RZESZóW 28
1. Paweł Miesiąc............. 2 3 2 0 1 8
2. Marcin Rajkowski.......... 1 0 2 2 1 6
3. Piotr Prucnal............. 2 2 1 2 0 7
4. Tomasz Kliś............... 1 1 1 2 2 7
5. Łukasz Kłyszewski......... Did not ride

KOLEJARZ RAWICZ 17
1. Paweł Kowalewski.......... 2 1 Fx 2 0 5
2. Paweł Sikora.............. R 1 2 0 2 5
3. Piotr Domagała............ 2 0 0 3 2 7
4.
5.

No. Results KM ST KO WY
1: Jacek Pokorski, Paweł Miesiąc, Mariusz Pacholak............................... 3 2 0 1
2: Bartosz Kwiatkowski, Piotr Domagała, Marcin Rajkowski, Maciej Pawłowski (Fx).. 6 3 2 1
3: Marcin Liberski, Paweł Kowalewski, Tomasz Kliś, Tomasz Olechwierowicz......... 9 4 4 1
4: Mirosłw Jabłoński, Piotr Prucnal, Sebastian Brucheiser, Paweł Sikora (R)...... 10 6 4 4
5: Mirosłw Jabłoński, Jacek Pokorski, Paweł Kowalewski, Marcin Rajkowski......... 12 6 5 7
6: Paweł Miesiąc, Bartosz Kwiatkowski, Paweł Sikora, Tomasz Olechwierowicz....... 14 9 6 7
7: Marcin Liberski, Piotr Prucnal, Maciej Pawłowski.............................. 17 11 6 8
8: Mariusz Pacholak, Sebastian Brucheiser, Tomasz Kliś, Piotr Domagała........... 19 12 6 11
9: Maciej Pawłowski, Paweł Sikora, Tomasz Kliś, Jacek Pokorski................... 19 13 8 14
10: Bartosz Kwiatkowski, Mariusz Pacholak, Piotr Prucnal, Paweł Kowalewski (Fx)... 22 14 8 16
11: Marcin Liberski, Paweł Miesiąc, Mirosłw Jabłoński, Piotr Domagała............. 25 16 8 17
12: Sebastian Brucheiser, Marcin Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz................. 28 18 8 18
13: Mirosłw Jabłoński, Tomasz Kliś, Bartosz Kwiatkowski (R)....................... 28 20 8 21
14: Piotr Domagała, Piotr Prucnal, Tomasz Olechwierowicz, Jacek Pokorski.......... 28 22 11 22
15: Mariusz Pacholak, Marcin Rajkowski, Marcin Liberski, Paweł Sikora............. 29 24 11 25
16: Sebastian Brucheiser, Paweł Kowalewski, Maciej Pawłowski, Paweł Miesiąc....... 32 24 13 26
17: Jacek Pokorski, Tomasz Kliś, Tomasz Olechwierowicz (R)........................ 35 26 13 26
18: Bartosz Kwiatkowski, Paweł Sikora, Marcin Rajkowski, Maciej Pawłowski......... 38 27 15 26
19: Mariusz Pacholak, Piotr Domagała, Sebastian Brucheiser, Piotr Prucnal......... 39 27 17 29
20: Marcin Liberski, Mirosłw Jabłoński, Paweł Miesiąc, Paweł Kowalewski........... 42 28 17 31


Kod:
1. Wybrzeże Gdańsk     4  11   +158
2. KM Ostrów Wlkp.     4   8   +132
3. Stal Rzeszów        4   3    +97
4. Kolejarz Rawicz     4   2    +88


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:11 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
GRUPA F

WROCłAW 42
1. Robert Miskowiak.......... 3 2 E 1 3 9
2. Piotr Swiderski........... 1 2 3 3 3 12
3. Paweł Hlib................ 2 3 1 1 3 10
4. Adrian Płuska............. 2 3 0 3 3 11
5. Marcin Kozdraś............ 0 - - - - 0

RYBNIK 28
1. Łukasz Romanek............ 1 3 3 3 2 12
2. Adrian Śmieja............. 0 1 3 0 1 5
3. Marek Szczyrba............ 0 0 3 2 2 7
4. Krzysztof Wrona........... X 0 0 2 2 4
5.

KROSNO 25
1. Dawid Bendzera............ 3 1 1 0 0 5
2. Krzysztof Bęben........... 3 1 2 2 0 8
3. Andrzej Ruszkiewicz....... 2 0 2 0 Fx 4
4. Adrian Gomólski........... 3 0 1 3 1 8
5. Daniel Nowotyński......... Did not ride

KRAKÓW 25
1. Bartosz Miaskiewicz....... 2 2 0 2 1 7
2. Przemysław Pyzik.......... 1 2 2 1 0 6
3. Marci Bełkot.............. 0 3 2 1 2 8
4. Patryk Pawłaszczyk........ 1 1 1 0 1 4
5.

No. Results WR KR KR RY
1: Dawid Bendzera, Adrian Płuska, Patryk Pawłaszczyk, Adrian Śmieja................. 2 3 1 0
2: Krzysztof Bęben, Paweł Hlib, Łukasz Romanek, Marci Bełkot........................ 4 6 1 1
3: Adrian Gomólski, Bartosz Miaskiewicz, Piotr Swiderski, Marek Szczyrba............ 5 9 3 1
4: Robert Miskowiak, Andrzej Ruszkiewicz, Przemysław Pyzik, Krzysztof Wrona (X)..... 8 11 4 1
5: Adrian Płuska, Bartosz Miaskiewicz, Krzysztof Bęben, Krzysztof Wrona............. 11 12 6 1
6: Paweł Hlib, Przemysław Pyzik, Dawid Bendzera, Marek Szczyrba..................... 14 13 8 1
7: Łukasz Romanek, Piotr Swiderski, Patryk Pawłaszczyk, Andrzej Ruszkiewicz......... 16 13 9 4
8: Marci Bełkot, Robert Miskowiak, Adrian Śmieja, Adrian Gomólski................... 18 13 12 5
9: Łukasz Romanek, Przemysław Pyzik, Adrian Gomólski, Adrian Płuska................. 18 14 14 8
10: Adrian Śmieja, Andrzej Ruszkiewicz, Paweł Hlib, Bartosz Miaskiewicz.............. 19 16 14 11
11: Piotr Swiderski, Marci Bełkot, Dawid Bendzera, Krzysztof Wrona................... 22 17 16 11
12: Marek Szczyrba, Krzysztof Bęben, Patryk Pawłaszczyk, Marcin Kozdraś.............. 22 19 17 14
13: Adrian Gomólski, Krzysztof Wrona, Paweł Hlib, Patryk Pawłaszczyk................. 23 22 17 16
14: Adrian Płuska, Marek Szczyrba, Marci Bełkot, Andrzej Ruszkiewicz................. 26 22 18 18
15: Piotr Swiderski, Krzysztof Bęben, Przemysław Pyzik, Adrian Śmieja................ 29 24 19 18
16: Łukasz Romanek, Bartosz Miaskiewicz, Robert Miskowiak, Dawid Bendzera............ 30 24 21 21
17: Robert Miskowiak, Krzysztof Wrona, Patryk Pawłaszczyk, Andrzej Ruszkiewicz (Fx).. 33 24 22 23
18: Paweł Hlib, Marci Bełkot, Adrian Śmieja, Dawid Bendzera.......................... 36 24 24 24
19: Adrian Płuska, Marek Szczyrba, Adrian Gomólski, Przemysław Pyzik................. 39 25 24 26
20: Piotr Swiderski, Łukasz Romanek, Bartosz Miaskiewicz, Krzysztof Bęben............ 42 25 25 28


WROCŁAW 47
1. Robert Miskowiak.......... 3 3 3 3 2 14
2. Piotr Swiderski........... 3 2 3 2 3 13
3. Paweł Hlib................ 3 3 3 2 3 14
4. Adrian Płuska............. 1 1 1 3 - 6
5. Marcin Kozdraś............ 0 - - - - 0

KROSNO 36
1. Dawid Bendzera............ 2 2 2 0 1 7
2. Krzysztof Bęben........... 3 1 2 3 2 11
3. Andrzej Ruszkiewicz....... 2 2 0 1 1 6
4. Adrian Gomólski........... 2 3 3 3 1 12
5. Daniel Nowotyński......... Did not ride

RYBNIK 26
1. Łukasz Romanek............ N2 2 2 2 3 9
2. Adrian Śmieja............. 0 3 2 1 1 7
3. Marek Szczyrba............ 2 0 Fx 1 3 6
4. Krzysztof Wrona........... 1 1 0 2 0 4
5.

KRAKÓW 11
1. Bartosz Miaskiewicz....... E 0 1 1 0 2
2. Przemysław Pyzik.......... 0 1 0 0 2 3
3. Marci Bełkot.............. 1 0 1 0 0 2
4. Patryk Pawłaszczyk........ 1 0 1 0 2 4
5.

No. Results KR WR KR RY
1: Robert Miskowiak, Adrian Gomólski, Patryk Pawłaszczyk, Adrian Śmieja...... 2 3 1 0
2: Piotr Swiderski, Andrzej Ruszkiewicz, Marci Bełkot, Łukasz Romanek (N2)... 4 6 2 0
3: Krzysztof Bęben, Marek Szczyrba, Adrian Płuska, Bartosz Miaskiewicz (E)... 7 7 2 2
4: Paweł Hlib, Dawid Bendzera, Krzysztof Wrona, Przemysław Pyzik............. 9 10 2 3
5: Adrian Gomólski, Piotr Swiderski, Krzysztof Wrona, Bartosz Miaskiewicz.... 12 12 2 4
6: Robert Miskowiak, Andrzej Ruszkiewicz, Przemysław Pyzik, Marek Szczyrba... 14 15 3 4
7: Paweł Hlib, Łukasz Romanek, Krzysztof Bęben, Patryk Pawłaszczyk........... 15 18 3 6
8: Adrian Śmieja, Dawid Bendzera, Adrian Płuska, Marci Bełkot................ 17 19 3 9
9: Adrian Gomólski, Łukasz Romanek, Adrian Płuska, Przemysław Pyzik.......... 20 20 3 11
10: Paweł Hlib, Adrian Śmieja, Bartosz Miaskiewicz, Andrzej Ruszkiewicz....... 20 23 4 13
11: Robert Miskowiak, Krzysztof Bęben, Marci Bełkot, Krzysztof Wrona.......... 22 26 5 13
12: Piotr Swiderski, Dawid Bendzera, Patryk Pawłaszczyk, Marek Szczyrba (Fx).. 24 29 6 13
13: Adrian Płuska, Krzysztof Wrona, Andrzej Ruszkiewicz, Patryk Pawłaszczyk... 25 32 6 15
14: Adrian Gomólski, Paweł Hlib, Marek Szczyrba, Marci Bełkot................. 28 34 6 16
15: Krzysztof Bęben, Piotr Swiderski, Adrian Śmieja, Przemysław Pyzik......... 31 36 6 17
16: Robert Miskowiak, Łukasz Romanek, Bartosz Miaskiewicz, Dawid Bendzera..... 31 39 7 19
17: Marek Szczyrba, Przemysław Pyzik, Andrzej Ruszkiewicz, Marcin Kozdraś..... 32 39 9 22
18: Piotr Swiderski, Patryk Pawłaszczyk, Dawid Bendzera, Krzysztof Wrona...... 33 42 11 22
19: Paweł Hlib, Krzysztof Bęben, Adrian Śmieja, Marci Bełkot.................. 35 45 11 23
20: Łukasz Romanek, Robert Miskowiak, Adrian Gomólski, Bartosz Miaskiewicz.... 36 47 11 26


RYBNIK 43
1. Łukasz Romanek............ 2 3 3 3 3 14
2. Adrian Śmieja............. 3 3 3 2 0 11
3. Marek Szczyrba............ 0 1 3 3 3 10
4. Krzysztof Wrona........... 3 2 0 1 2 8
5.

WROCŁAW 31
1. Robert Miskowiak.......... 0 0 2 2 0 4
2. Piotr Swiderski........... 3 3 3 0 2 11
3. Paweł Hlib................ 3 2 R 3 3 11
4. Adrian Płuska............. 2 0 1 1 1 5
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

KRAKÓW 23
1. Bartosz Miaskiewicz....... 1 1 2 0 2 6
2. Przemysław Pyzik.......... 1 1 1 1 2 6
3. Marci Bełkot.............. 1 2 2 2 1 8
4. Patryk Pawłaszczyk........ 0 1 2 0 0 3
5.

KROSNO 22
1. Dawid Bendzera............ 0 0 Fx 1 3 4
2. Krzysztof Bęben........... 2 3 0 3 0 8
3. Andrzej Ruszkiewicz....... 1 2 0 0 1 4
4. Adrian Gomólski........... 2 R 1 2 1 6
5. Daniel Nowotyński......... Did not ride

No. Results RY KR WR KR
1: Krzysztof Wrona, Adrian Płuska, Przemysław Pyzik, Dawid Bendzera.......... 3 0 2 1
2: Paweł Hlib, Krzysztof Bęben, Bartosz Miaskiewicz, Marek Szczyrba.......... 3 2 5 2
3: Adrian Śmieja, Adrian Gomólski, Marci Bełkot, Robert Miskowiak............ 6 4 5 3
4: Piotr Swiderski, Łukasz Romanek, Andrzej Ruszkiewicz, Patryk Pawłaszczyk.. 8 5 8 3
5: Krzysztof Bęben, Krzysztof Wrona, Patryk Pawłaszczyk, Robert Miskowiak.... 10 8 8 4
6: Piotr Swiderski, Marci Bełkot, Marek Szczyrba, Dawid Bendzera............. 11 8 11 6
7: Adrian Śmieja, Andrzej Ruszkiewicz, Bartosz Miaskiewicz, Adrian Płuska.... 14 10 11 7
8: Łukasz Romanek, Paweł Hlib, Przemysław Pyzik, Adrian Gomólski (R)......... 17 10 13 8
9: Piotr Swiderski, Bartosz Miaskiewicz, Adrian Gomólski, Krzysztof Wrona.... 17 11 16 10
10: Marek Szczyrba, Robert Miskowiak, Przemysław Pyzik, Andrzej Ruszkiewicz... 20 11 18 11
11: Adrian Śmieja, Patryk Pawłaszczyk, Dawid Bendzera (Fx), Paweł Hlib (R).... 23 11 18 13
12: Łukasz Romanek, Marci Bełkot, Adrian Płuska, Krzysztof Bęben.............. 26 11 19 15
13: Marek Szczyrba, Adrian Gomólski, Adrian Płuska, Patryk Pawłaszczyk........ 29 13 20 15
14: Paweł Hlib, Marci Bełkot, Krzysztof Wrona, Andrzej Ruszkiewicz............ 30 13 23 17
15: Krzysztof Bęben, Adrian Śmieja, Przemysław Pyzik, Piotr Swiderski......... 32 16 23 18
16: Łukasz Romanek, Robert Miskowiak, Dawid Bendzera, Bartosz Miaskiewicz..... 35 17 25 18
17: Dawid Bendzera, Krzysztof Wrona, Adrian Płuska, Patryk Pawłaszczyk........ 37 20 26 18
18: Marek Szczyrba, Przemysław Pyzik, Andrzej Ruszkiewicz, Robert Miskowiak... 40 21 26 20
19: Paweł Hlib, Bartosz Miaskiewicz, Adrian Gomólski, Adrian Śmieja........... 40 22 29 22
20: Łukasz Romanek, Piotr Swiderski, Marci Bełkot, Krzysztof Bęben............ 43 22 31 23


WROCŁAW 44
1. Robert Miskowiak.......... R 3 3 3 1 10
2. Piotr Swiderski........... 3 3 3 3 1 13
3. Paweł Hlib................ 3 3 3 3 1 13
4. Adrian Płuska............. 2 2 R 2 2 8
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

RYBNIK 32
1. Łukasz Romanek............ 2 3 2 2 2 11
2. Adrian Śmieja............. 3 1 0 2 2 8
3. Marek Szczyrba............ 3 1 2 2 2 10
4. Krzysztof Wrona........... 0 1 1 1 0 3
5.

KRAKÓW 22
1. Bartosz Miaskiewicz....... 1 0 2 1 0 4
2. Przemysław Pyzik.......... 0 2 F 0 3 5
3. Marci Bełkot.............. 2 0 1 3 0 6
4. Patryk Pawłaszczyk........ 2 0 1 1 3 7
5.

KROSNO 21
1. Dawid Bendzera............ 1 2 3 0 3 9
2. Krzysztof Bęben........... 1 1 0 1 0 3
3. Andrzej Ruszkiewicz....... 0 0 0 - - 0
4. Adrian Gomólski........... 1 2 2 0 3 8
5. Daniel Nowotyński......... 0 1 - - - 1

No. Results KR KR RY WR
1: Piotr Swiderski, Patryk Pawłaszczyk, Dawid Bendzera, Krzysztof Wrona...... 2 1 0 3
2: Marek Szczyrba, Marci Bełkot, Krzysztof Bęben, Robert Miskowiak (R)....... 4 2 3 3
3: Paweł Hlib, Łukasz Romanek, Adrian Gomólski, Przemysław Pyzik............. 4 3 5 6
4: Adrian Śmieja, Adrian Płuska, Bartosz Miaskiewicz, Andrzej Ruszkiewicz.... 5 3 8 8
5: Łukasz Romanek, Adrian Płuska, Krzysztof Bęben, Patryk Pawłaszczyk........ 5 4 11 10
6: Paweł Hlib, Dawid Bendzera, Adrian Śmieja, Marci Bełkot................... 5 6 12 13
7: Robert Miskowiak, Przemysław Pyzik, Krzysztof Wrona, Andrzej Ruszkiewicz.. 7 6 13 16
8: Piotr Swiderski, Adrian Gomólski, Marek Szczyrba, Bartosz Miaskiewicz..... 7 8 14 19
9: Robert Miskowiak, Adrian Gomólski, Patryk Pawłaszczyk, Adrian Śmieja...... 8 10 14 22
10: Piotr Swiderski, Łukasz Romanek, Marci Bełkot, Daniel Nowotyński.......... 9 10 16 25
11: Dawid Bendzera, Marek Szczyrba, Przemysław Pyzik (F), Adrian Płuska (R)... 9 13 18 25
12: Paweł Hlib, Bartosz Miaskiewicz, Krzysztof Wrona, Krzysztof Bęben......... 11 13 19 28
13: Marci Bełkot, Adrian Płuska, Krzysztof Wrona, Adrian Gomólski............. 14 13 20 30
14: Paweł Hlib, Marek Szczyrba, Patryk Pawłaszczyk, Andrzej Ruszkiewicz....... 15 13 22 33
15: Piotr Swiderski, Adrian Śmieja, Krzysztof Bęben, Przemysław Pyzik......... 15 14 24 36
16: Robert Miskowiak, Łukasz Romanek, Bartosz Miaskiewicz, Dawid Bendzera..... 16 14 26 39
17: Przemysław Pyzik, Adrian Płuska, Daniel Nowotyński, Krzysztof Wrona....... 19 15 26 41
18: Patryk Pawłaszczyk, Adrian Śmieja, Robert Miskowiak, Krzysztof Bęben...... 22 15 28 42
19: Adrian Gomólski, Marek Szczyrba, Piotr Swiderski, Bartosz Miaskiewicz..... 22 18 30 43
20: Dawid Bendzera, Łukasz Romanek, Paweł Hlib, Marci Bełkot.................. 22 21 32 44


Kod:
1. Wrocław  4 11    + 164
2. Rybnik   4  8    + 129
3. Krosno   4  2,5  + 104
4. Kraków   4  2,5  +  71


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:13 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
1/2 GRUPA A

WTS WROCLAW 45
1. Robert Miskowiak.......... 3 2 3 Fx 3 11
2. Piotr Swiderski........... 2 3 1 3 3 12
3. Paweł Hlib................ 3 2 3 3 2 13
4. Adrian Płuska............. 0 2 3 1 3 9
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

APATOR TORUN 30
1. Adrian Miedziński......... 3 2 2 1 3 11
2. Robert Gut................ 1 0 2 1 0 4
3. Karol Ząbik............... 3 0 2 2 2 9
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 2 1 0 2 1 6
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

SKA LWOW 23
1. Aleksandr Piatniczko...... 1 3 Fx 2 1 7
2. Tomasz Kwiatkowski........ 0 3 F 0 2 5
3. Dmitrij Musiewskij........ 1 3 2 0 1 7
4. Serigiej Senko............ 0 1 1 0 2 4
5. Andriej Karpow............ Did not ride

ZKZ ZIELONA GORA 22
1. Zbigniew Suchecki......... 2 1 3 3 0 9
2. Damian Grabski............ 2 0 0 2 0 4
3. Alan Marcinkowski......... 0 1 1 3 0 5
4. Tomasz Grabowski.......... 1 0 1 1 1 4
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

No. Results ZK WT AP SK
1: Robert Miskowiak, Arkadiusz Kalwasiński, Tomasz Grabowski, Tomasz Kwiatkowski...... 1 3 2 0
2: Karol Ząbik, Piotr Swiderski, Aleksandr Piatniczko, Alan Marcinkowski.............. 1 5 5 1
3: Adrian Miedziński, Damian Grabski, Dmitrij Musiewskij, Adrian Płuska............... 3 5 8 2
4: Paweł Hlib, Zbigniew Suchecki, Robert Gut, Serigiej Senko.......................... 5 8 9 2
5: Piotr Swiderski, Adrian Miedziński, Serigiej Senko, Tomasz Grabowski............... 5 11 11 3
6: Dmitrij Musiewskij, Robert Miskowiak, Alan Marcinkowski, Robert Gut................ 6 13 11 6
7: Aleksandr Piatniczko, Paweł Hlib, Arkadiusz Kalwasiński, Damian Grabski............ 6 15 12 9
8: Tomasz Kwiatkowski, Adrian Płuska, Zbigniew Suchecki, Karol Ząbik.................. 7 17 12 12
9: Adrian Płuska, Robert Gut, Tomasz Grabowski, Aleksandr Piatniczko (Fx)............. 8 20 14 12
10: Paweł Hlib, Adrian Miedziński, Alan Marcinkowski, Tomasz Kwiatkowski (F)........... 9 23 16 12
11: Robert Miskowiak, Karol Ząbik, Serigiej Senko, Damian Grabski...................... 9 26 18 13
12: Zbigniew Suchecki, Dmitrij Musiewskij, Piotr Swiderski, Arkadiusz Kalwasiński...... 12 27 18 15
13: Alan Marcinkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Adrian Płuska, Serigiej Senko............ 15 28 20 15
14: Paweł Hlib, Karol Ząbik, Tomasz Grabowski, Dmitrij Musiewskij...................... 16 31 22 15
15: Piotr Swiderski, Damian Grabski, Robert Gut, Tomasz Kwiatkowski.................... 18 34 23 15
16: Zbigniew Suchecki, Aleksandr Piatniczko, Adrian Miedziński, Robert Miskowiak (Fx).. 21 34 24 17
17: Adrian Płuska, Serigiej Senko, Tomasz Grabowski, Robert Gut........................ 22 37 24 19
18: Robert Miskowiak, Tomasz Kwiatkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Damian Grabski........ 22 40 25 21
19: Piotr Swiderski, Karol Ząbik, Dmitrij Musiewskij, Alan Marcinkowski................ 22 43 27 22
20: Adrian Miedziński, Paweł Hlib, Aleksandr Piatniczko, Zbigniew Suchecki............. 22 45 30 23


WTS WROCLAW 35
1. Robert Miskowiak.......... 3 0 0 R 3 6
2. Piotr Swiderski........... 3 3 2 3 R 11
3. Paweł Hlib................ R 3 3 3 1 10
4. Adrian Płuska............. 0 1 2 2 3 8
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

SKA LWOW 33
1. Aleksandr Piatniczko...... 2 2 3 1 2 10
2. Tomasz Kwiatkowski........ 2 2 2 0 0 6
3. Dmitrij Musiewskij........ 2 1 3 3 2 11
4. Serigiej Senko............ 1 2 N2 2 1 6
5. Andriej Karpow............ 0 - - - - 0

APATOR TORUN 32
1. Adrian Miedziński......... 1 3 1 3 3 11
2. Robert Gut................ 2 0 0 2 1 5
3. Karol Ząbik............... 3 3 3 1 1 11
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 1 1 1 0 2 5
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

ZKZ ZIELONA GORA 20
1. Zbigniew Suchecki......... 3 2 1 2 3 11
2. Damian Grabski............ 1 0 2 1 0 4
3. Alan Marcinkowski......... 0 0 0 0 0 0
4. Tomasz Grabowski.......... 0 1 1 1 2 5
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

No. Results WT ZK AP SK
1: Zbigniew Suchecki, Tomasz Kwiatkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Adrian Płuska....... 0 3 1 2
2: Karol Ząbik, Aleksandr Piatniczko, Damian Grabski, Paweł Hlib (R)................. 0 4 4 4
3: Piotr Swiderski, Dmitrij Musiewskij, Adrian Miedziński, Tomasz Grabowski.......... 3 4 5 6
4: Robert Miskowiak, Robert Gut, Serigiej Senko, Alan Marcinkowski................... 6 4 7 7
5: Adrian Miedziński, Serigiej Senko, Adrian Płuska, Damian Grabski.................. 7 4 10 9
6: Paweł Hlib, Zbigniew Suchecki, Dmitrij Musiewskij, Robert Gut..................... 10 6 10 10
7: Piotr Swiderski, Aleksandr Piatniczko, Arkadiusz Kalwasiński, Alan Marcinkowski... 13 6 11 12
8: Karol Ząbik, Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Grabowski, Robert Miskowiak............... 13 7 14 14
9: Aleksandr Piatniczko, Adrian Płuska, Tomasz Grabowski, Robert Gut................. 15 8 14 17
10: Paweł Hlib, Tomasz Kwiatkowski, Adrian Miedziński, Alan Marcinkowski.............. 18 8 15 19
11: Karol Ząbik, Piotr Swiderski, Zbigniew Suchecki, Andriej Karpow................... 20 9 18 19
12: Dmitrij Musiewskij, Damian Grabski, Arkadiusz Kalwasiński, Robert Miskowiak....... 20 11 19 22
13: Paweł Hlib, Serigiej Senko, Tomasz Grabowski, Arkadiusz Kalwasiński............... 23 12 19 24
14: Dmitrij Musiewskij, Adrian Płuska, Karol Ząbik, Alan Marcinkowski................. 25 12 20 27
15: Piotr Swiderski, Robert Gut, Damian Grabski, Tomasz Kwiatkowski................... 28 13 22 27
16: Adrian Miedziński, Zbigniew Suchecki, Aleksandr Piatniczko, Robert Miskowiak (R).. 28 15 25 28
17: Robert Miskowiak, Arkadiusz Kalwasiński, Serigiej Senko, Alan Marcinkowski........ 31 15 27 29
18: Adrian Płuska, Tomasz Grabowski, Robert Gut, Tomasz Kwiatkowski................... 34 17 28 29
19: Adrian Miedziński, Aleksandr Piatniczko, Paweł Hlib, Damian Grabski............... 35 17 31 31
20: Zbigniew Suchecki, Dmitrij Musiewskij, Karol Ząbik, Piotr Swiderski (R)........... 35 20 32 33


WTS WROCLAW 34
1. Robert Miskowiak.......... 3 3 3 2 0 11
2. Piotr Swiderski........... 2 1 3 2 2 10
3. Paweł Hlib................ 0 2 3 0 3 8
4. Adrian Płuska............. 0 1 2 0 2 5
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

APATOR TORUN 34
1. Adrian Miedziński......... 3 3 2 1 3 12
2. Robert Gut................ 2 1 F 0 1 4
3. Karol Ząbik............... 2 3 2 3 1 11
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 1 2 1 1 2 7
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

ZKZ ZIELONA GORA 31
1. Zbigniew Suchecki......... 3 3 1 3 3 13
2. Damian Grabski............ 2 0 0 1 3 6
3. Alan Marcinkowski......... 0 0 3 3 1 7
4. Tomasz Grabowski.......... 0 2 0 2 1 5
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

SKA LWOW 21
1. Aleksandr Piatniczko...... 3 1 1 0 0 5
2. Tomasz Kwiatkowski........ 1 0 1 3 0 5
3. Dmitrij Musiewskij........ 1 F 0 2 0 3
4. Serigiej Senko............ 1 2 2 1 2 8
5. Andriej Karpow............ Did not ride

No. Results AP SK ZK WT
1: Aleksandr Piatniczko, Piotr Swiderski, Arkadiusz Kalwasiński, Tomasz Grabowski.. 1 3 0 2
2: Robert Miskowiak, Karol Ząbik, Tomasz Kwiatkowski, Alan Marcinkowski............ 3 4 0 5
3: Zbigniew Suchecki, Robert Gut, Serigiej Senko, Paweł Hlib....................... 5 5 3 5
4: Adrian Miedziński, Damian Grabski, Dmitrij Musiewskij, Adrian Płuska............ 8 6 5 5
5: Zbigniew Suchecki, Arkadiusz Kalwasiński, Adrian Płuska, Tomasz Kwiatkowski..... 10 6 8 6
6: Karol Ząbik, Paweł Hlib, Aleksandr Piatniczko, Damian Grabski................... 13 7 8 8
7: Robert Miskowiak, Tomasz Grabowski, Robert Gut, Dmitrij Musiewskij (F).......... 14 7 10 11
8: Adrian Miedziński, Serigiej Senko, Piotr Swiderski, Alan Marcinkowski........... 17 9 10 12
9: Robert Miskowiak, Serigiej Senko, Arkadiusz Kalwasiński, Damian Grabski......... 18 11 10 15
10: Piotr Swiderski, Karol Ząbik, Zbigniew Suchecki, Dmitrij Musiewskij............. 20 11 11 18
11: Alan Marcinkowski, Adrian Płuska, Aleksandr Piatniczko, Robert Gut (F).......... 20 12 14 20
12: Paweł Hlib, Adrian Miedziński, Tomasz Kwiatkowski, Tomasz Grabowski............. 22 13 14 23
13: Karol Ząbik, Tomasz Grabowski, Serigiej Senko, Adrian Płuska.................... 25 14 16 23
14: Alan Marcinkowski, Dmitrij Musiewskij, Arkadiusz Kalwasiński, Paweł Hlib........ 26 16 19 23
15: Tomasz Kwiatkowski, Piotr Swiderski, Damian Grabski, Robert Gut................. 26 19 20 25
16: Zbigniew Suchecki, Robert Miskowiak, Adrian Miedziński, Aleksandr Piatniczko.... 27 19 23 27
17: Damian Grabski, Adrian Płuska, Robert Gut, Dmitrij Musiewskij................... 28 19 26 29
18: Paweł Hlib, Arkadiusz Kalwasiński, Tomasz Grabowski, Tomasz Kwiatkowski......... 30 19 27 32
19: Adrian Miedziński, Piotr Swiderski, Alan Marcinkowski, Aleksandr Piatniczko..... 33 19 28 34
20: Zbigniew Suchecki, Serigiej Senko, Karol Ząbik, Robert Miskowiak................ 34 21 31 34


WTS WROCLAW 38
1. Robert Miskowiak.......... 3 2 3 1 2 11
2. Piotr Swiderski........... 3 2 0 3 3 11
3. Paweł Hlib................ 1 1 0 3 3 8
4. Adrian Płuska............. 2 2 1 1 2 8
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

ZKZ ZIELONA GORA 31
1. Zbigniew Suchecki......... 3 Fx 3 0 3 9
2. Damian Grabski............ 0 1 0 2 2 5
3. Alan Marcinkowski......... 2 3 2 1 0 8
4. Tomasz Grabowski.......... 1 2 1 3 2 9
5. Krzysztof Dominiczak...... Did not ride

APATOR TORUN 29
1. Adrian Miedziński......... 2 1 3 3 0 9
2. Robert Gut................ 1 0 0 0 1 2
3. Karol Ząbik............... 2 3 3 2 3 13
4. Arkadiusz Kalwasiński..... F 3 1 0 1 5
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

SKA LWOW 22
1. Aleksandr Piatniczko...... 1 3 2 2 1 9
2. Tomasz Kwiatkowski........ 0 0 2 1 0 3
3. Dmitrij Musiewskij........ 3 1 1 2 1 8
4. Serigiej Senko............ 0 F - - - 0 (I)
5. Andriej Karpow............ 2 R 0 - - 2

No. Results SK ZK WT AP
1: Zbigniew Suchecki, Adrian Płuska, Robert Gut, Serigiej Senko......................... 0 3 2 1
2: Dmitrij Musiewskij, Adrian Miedziński, Paweł Hlib, Damian Grabski.................... 3 3 3 3
3: Robert Miskowiak, Karol Ząbik, Tomasz Grabowski, Tomasz Kwiatkowski.................. 3 4 6 5
4: Piotr Swiderski, Alan Marcinkowski, Aleksandr Piatniczko, Arkadiusz Kalwasiński (F).. 4 6 9 5
5: Arkadiusz Kalwasiński, Robert Miskowiak, Damian Grabski, Serigiej Senko (F).......... 4 7 11 8
6: Karol Ząbik, Piotr Swiderski, Dmitrij Musiewskij, Zbigniew Suchecki (Fx)............. 5 7 13 11
7: Alan Marcinkowski, Adrian Płuska, Adrian Miedziński, Tomasz Kwiatkowski.............. 5 10 15 12
8: Aleksandr Piatniczko, Tomasz Grabowski, Paweł Hlib, Robert Gut....................... 8 12 16 12
9: Adrian Miedziński, Andriej Karpow, Tomasz Grabowski, Piotr Swiderski................. 10 13 16 15
10: Robert Miskowiak, Alan Marcinkowski, Dmitrij Musiewskij, Robert Gut.................. 11 15 19 15
11: Zbigniew Suchecki, Tomasz Kwiatkowski, Arkadiusz Kalwasiński, Paweł Hlib............. 13 18 19 16
12: Karol Ząbik, Aleksandr Piatniczko, Adrian Płuska, Damian Grabski..................... 15 18 20 19
13: Tomasz Grabowski, Dmitrij Musiewskij, Adrian Płuska, Arkadiusz Kalwasiński........... 17 21 21 19
14: Paweł Hlib, Karol Ząbik, Alan Marcinkowski, Andriej Karpow (R)....................... 17 22 24 21
15: Piotr Swiderski, Damian Grabski, Tomasz Kwiatkowski, Robert Gut...................... 18 24 27 21
16: Adrian Miedziński, Aleksandr Piatniczko, Robert Miskowiak, Zbigniew Suchecki......... 20 24 28 24
17: Paweł Hlib, Damian Grabski, Robert Gut, Andriej Karpow............................... 20 26 31 25
18: Zbigniew Suchecki, Adrian Płuska, Arkadiusz Kalwasiński, Tomasz Kwiatkowski.......... 20 29 33 26
19: Piotr Swiderski, Tomasz Grabowski, Dmitrij Musiewskij, Adrian Miedziński............. 21 31 36 26
20: Karol Ząbik, Robert Miskowiak, Aleksandr Piatniczko, Alan Marcinkowski............... 22 31 38 29


Kod:
1. WTS Wroclaw      11,5  +151
2. Apator Torun      6,5  +125
3. ZKZ zielona Gora  3    +104
4. SKA Lwow          3    + 99


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:15 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
1/2 GRUPA B

UNIA TARNÓW 44
1. Janusz Kołodziej.......... 3 2 3 3 3 14
2. Michał Rajkowski.......... 1 3 3 3 3 13
3. Daniel Jeleniewski........ 1 3 0 3 1 8
4. Andrzej Gluchy............ 0 3 2 3 1 9
5. Robert Umiński............ Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 30
1. Maciej Pawłowski.......... 1 2 1 0 3 7
2. Mariusz Pacholak.......... 2 1 2 2 1 8
3. Tomasz Olechwierowicz..... 2 Fx 2 2 1 7
4. Mirosław Jabłoński........ 0 0 3 2 3 8
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 25
1. Krystian Klecha........... 3 R 3 1 2 9
2. Michał Ciura.............. 1 1 0 0 0 2
3. Michał Szczepaniak........ 3 1 2 0 0 6
4. Łukasz Stanisławski....... 3 1 1 1 2 8
5.

KM OSTRÓW 21
1. Sebastian Brucheiser...... 0 2 1 2 2 7
2. Marcin Liberski........... 2 3 1 1 0 7
3. Bartosz Kwiatkowski....... 2 0 0 1 F 3
4. Jacek Pokorski............ 0 2 0 0 2 4
5.

No. Results UN WY WŁ KM
1: Łukasz Stanisławski, Marcin Liberski, Maciej Pawłowski, Andrzej Gluchy................... 0 1 3 2
2: Michał Szczepaniak, Mariusz Pacholak, Daniel Jeleniewski, Sebastian Brucheiser........... 1 3 6 2
3: Krystian Klecha, Bartosz Kwiatkowski, Michał Rajkowski, Mirosław Jabłoński............... 2 3 9 4
4: Janusz Kołodziej, Tomasz Olechwierowicz, Michał Ciura, Jacek Pokorski.................... 5 5 10 4
5: Andrzej Gluchy, Jacek Pokorski, Mariusz Pacholak, Krystian Klecha (R).................... 8 6 10 6
6: Daniel Jeleniewski, Maciej Pawłowski, Michał Ciura, Bartosz Kwiatkowski.................. 11 8 11 6
7: Michał Rajkowski, Sebastian Brucheiser, Łukasz Stanisławski, Tomasz Olechwierowicz (Fx).. 14 8 12 8
8: Marcin Liberski, Janusz Kołodziej, Michał Szczepaniak, Mirosław Jabłoński................ 16 8 13 11
9: Mirosław Jabłoński, Andrzej Gluchy, Sebastian Brucheiser, Michał Ciura................... 18 11 13 12
10: Krystian Klecha, Tomasz Olechwierowicz, Marcin Liberski, Daniel Jeleniewski.............. 18 13 16 13
11: Michał Rajkowski, Michał Szczepaniak, Maciej Pawłowski, Jacek Pokorski................... 21 14 18 13
12: Janusz Kołodziej, Mariusz Pacholak, Łukasz Stanisławski, Bartosz Kwiatkowski............. 24 16 19 13
13: Daniel Jeleniewski, Mirosław Jabłoński, Łukasz Stanisławski, Jacek Pokorski.............. 27 18 20 13
14: Andrzej Gluchy, Tomasz Olechwierowicz, Bartosz Kwiatkowski, Michał Szczepaniak........... 30 20 20 14
15: Michał Rajkowski, Mariusz Pacholak, Marcin Liberski, Michał Ciura........................ 33 22 20 15
16: Janusz Kołodziej, Sebastian Brucheiser, Krystian Klecha, Maciej Pawłowski................ 36 22 21 17
17: Maciej Pawłowski, Jacek Pokorski, Daniel Jeleniewski, Michał Ciura....................... 37 25 21 19
18: Mirosław Jabłoński, Łukasz Stanisławski, Andrzej Gluchy, Bartosz Kwiatkowski (F)......... 38 28 23 19
19: Michał Rajkowski, Sebastian Brucheiser, Tomasz Olechwierowicz, Michał Szczepaniak........ 41 29 23 21
20: Janusz Kołodziej, Krystian Klecha, Mariusz Pacholak, Marcin Liberski..................... 44 30 25 21


UNIA TARNÓW 39
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 1 3 13
2. Michał Rajkowski.......... 3 1 N2 3 2 9
3. Daniel Jeleniewski........ 3 0 3 1 3 10
4. Andrzej Głuchy............ 0 1 1 2 0 4
5. Robert Umiński............ 3 - - - - 3

WYBRZEŻE GDAŃSK 38
1. Maciej Pawłowski.......... 1 3 2 3 1 10
2. Mariusz Pacholak.......... 0 1 2 2 3 8
3. Tomasz Olechwierowicz..... Fx 2 2 3 2 9
4. Mirosław Jabłoński........ 1 2 2 3 3 11
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 26
1. Krystian Klecha........... 2 1 3 0 0 6
2. Michał Ciura.............. 2 0 1 1 1 5
3. Michał Szczepaniak........ 2 2 1 2 2 9
4. Łukasz Stanisławski....... 2 2 1 0 1 6
5.

KM OSTRÓW 16
1. Sebastian Brucheiser...... 1 3 0 2 1 7
2. Marcin Liberski........... 3 3 F 0 0 6
3. Bartosz Kwiatkowski....... X 0 0 0 2 2
4. Jacek Pokorski............ 0 0 0 1 F 1 (I)
5.

No. Results WY WŁ KM UN
1: Michał Rajkowski, Krystian Klecha, Mirosław Jabłoński, Jacek Pokorski................ 1 2 0 3
2: Janusz Kołodziej, Michał Ciura, Tomasz Olechwierowicz (Fx), Bartosz Kwiatkowski (X).. 1 4 0 6
3: Daniel Jeleniewski, Łukasz Stanisławski, Sebastian Brucheiser, Mariusz Pacholak...... 1 6 1 9
4: Marcin Liberski, Michał Szczepaniak, Maciej Pawłowski, Andrzej Głuchy................ 2 8 4 9
5: Sebastian Brucheiser, Mirosław Jabłoński, Andrzej Głuchy, Michał Ciura............... 4 8 7 10
6: Marcin Liberski, Tomasz Olechwierowicz, Krystian Klecha, Daniel Jeleniewski.......... 6 9 10 10
7: Janusz Kołodziej, Michał Szczepaniak, Mariusz Pacholak, Jacek Pokorski............... 7 11 10 13
8: Maciej Pawłowski, Łukasz Stanisławski, Michał Rajkowski, Bartosz Kwiatkowski......... 10 13 10 14
9: Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Łukasz Stanisławski, Marcin Liberski (F)....... 12 14 10 17
10: Robert Umiński, Tomasz Olechwierowicz, Michał Szczepaniak, Sebastian Brucheiser...... 14 15 10 20
11: Krystian Klecha, Mariusz Pacholak, Andrzej Głuchy, Bartosz Kwiatkowski............... 16 18 10 21
12: Daniel Jeleniewski, Maciej Pawłowski, Michał Ciura, Jacek Pokorski................... 18 19 10 24
13: Tomasz Olechwierowicz, Andrzej Głuchy, Jacek Pokorski, Łukasz Stanisławski........... 21 19 11 26
14: Mirosław Jabłoński, Michał Szczepaniak, Daniel Jeleniewski, Bartosz Kwiatkowski...... 24 21 11 27
15: Michał Rajkowski, Mariusz Pacholak, Michał Ciura, Marcin Liberski.................... 26 22 11 30
16: Maciej Pawłowski, Sebastian Brucheiser, Janusz Kołodziej, Krystian Klecha............ 29 22 13 31
17: Mariusz Pacholak, Bartosz Kwiatkowski, Michał Ciura, Andrzej Głuchy.................. 32 23 15 31
18: Daniel Jeleniewski, Tomasz Olechwierowicz, Łukasz Stanisławski, Jacek Pokorski (F)... 34 24 15 34
19: Mirosław Jabłoński, Michał Rajkowski, Sebastian Brucheiser, Krystian Klecha.......... 37 24 16 36
20: Janusz Kołodziej, Michał Szczepaniak, Maciej Pawłowski, Marcin Liberski.............. 38 26 16 39


WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 41
1. Krystian Klecha........... 3 2 3 1 2 11
2. Michał Ciura.............. 2 1 3 1 2 9
3. Michał Szczepaniak........ 3 3 3 2 2 13
4. Łukasz Stanisławski....... 1 1 3 1 2 8
5.

UNIA TARNÓW 37
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 1 3 1 11
2. Michał Rajkowski.......... 2 1 2 3 3 11
3. Daniel Jeleniewski........ 1 1 0 3 3 8
4. Andrzej Głuchy............ 3 2 1 1 Fx 7
5. Robert Umiński............ Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 25
1. Maciej Pawłowski.......... 0 3 1 R 1 5
2. Mariusz Pacholak.......... 2 3 2 0 1 8
3. Tomasz Olechwierowicz..... 1 0 0 0 0 1
4. Mirosław Jabłoński........ 1 2 2 3 3 11
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

KM OSTRÓW 17
1. Sebastian Brucheiser...... 0 2 1 2 0 5
2. Marcin Liberski........... 2 0 2 2 0 6
3. Bartosz Kwiatkowski....... 0 0 0 2 3 5
4. Jacek Pokorski............ 0 0 0 0 1 1
5.

No. Results WŁ KM UN WY
1: Andrzej Głuchy, Mariusz Pacholak, Łukasz Stanisławski, Sebastian Brucheiser.......... 1 0 3 2
2: Michał Szczepaniak, Marcin Liberski, Daniel Jeleniewski, Maciej Pawłowski............ 4 2 4 2
3: Janusz Kołodziej, Michał Ciura, Tomasz Olechwierowicz, Jacek Pokorski................ 6 2 7 3
4: Krystian Klecha, Michał Rajkowski, Mirosław Jabłoński, Bartosz Kwiatkowski........... 9 2 9 4
5: Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Łukasz Stanisławski, Marcin Liberski........... 10 2 12 6
6: Michał Szczepaniak, Sebastian Brucheiser, Michał Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz.... 13 4 13 6
7: Maciej Pawłowski, Andrzej Głuchy, Michał Ciura, Bartosz Kwiatkowski.................. 14 4 15 9
8: Mariusz Pacholak, Krystian Klecha, Daniel Jeleniewski, Jacek Pokorski................ 16 4 16 12
9: Łukasz Stanisławski, Michał Rajkowski, Maciej Pawłowski, Jacek Pokorski.............. 19 4 18 13
10: Michał Szczepaniak, Mariusz Pacholak, Janusz Kołodziej, Bartosz Kwiatkowski.......... 22 4 19 15
11: Michał Ciura, Mirosław Jabłoński, Sebastian Brucheiser, Daniel Jeleniewski........... 25 5 19 17
12: Krystian Klecha, Marcin Liberski, Andrzej Głuchy, Tomasz Olechwierowicz.............. 28 7 20 17
13: Mirosław Jabłoński, Michał Szczepaniak, Andrzej Głuchy, Jacek Pokorski............... 30 7 21 20
14: Daniel Jeleniewski, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Stanisławski, Tomasz Olechwierowicz.. 31 9 24 20
15: Michał Rajkowski, Marcin Liberski, Michał Ciura, Mariusz Pacholak.................... 32 11 27 20
16: Janusz Kołodziej, Sebastian Brucheiser, Krystian Klecha, Maciej Pawłowski (R)........ 33 13 30 20
17: Daniel Jeleniewski, Łukasz Stanisławski, Jacek Pokorski, Tomasz Olechwierowicz....... 35 14 33 20
18: Bartosz Kwiatkowski, Michał Ciura, Maciej Pawłowski, Andrzej Głuchy (Fx)............. 37 17 33 21
19: Michał Rajkowski, Krystian Klecha, Mariusz Pacholak, Sebastian Brucheiser............ 39 17 36 22
20: Mirosław Jabłoński, Michał Szczepaniak, Janusz Kołodziej, Marcin Liberski............ 41 17 37 25


UNIA TARNÓW 46
1. Janusz Kołodziej.......... 3 3 3 3 2 14
2. Michał Rajkowski.......... 1 3 2 2 3 11
3. Daniel Jeleniewski........ 3 0 2 3 3 11
4. Andrzej Głuchy............ 3 2 1 2 2 10
5. Robert Umiński............ Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 34
1. Maciej Pawłowski.......... 2 1 0 0 1 4
2. Mariusz Pacholak.......... 1 2 3 3 1 10
3. Tomasz Olechwierowicz..... 2 0 1 2 2 7
4. Mirosław Jabłoński........ 2 2 3 3 3 13
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 25
1. Krystian Klecha........... 3 1 2 1 1 8
2. Michal Ciura.............. 1 3 1 1 0 6
3. Michał Szczepaniak........ 1 1 0 1 3 6
4. Łukasz Stanisławski....... 0 2 2 1 0 5
5.

KM OSTRÓW 15
1. Sebastian Brucheiser...... 2 1 1 2 0 6
2. Marcin Liberski........... 0 3 0 0 2 5
3. Bartosz Kwiatkowski....... 0 0 3 0 1 4
4. Jacek Pokorski............ E 0 0 0 0 0
5.

No. Results KM UN WY WŁ
1: Janusz Kołodziej, Mirosław Jabłoński, Michal Ciura, Jacek Pokorski (E)............... 0 3 2 1
2: Krystian Klecha, Tomasz Olechwierowicz, Michał Rajkowski, Bartosz Kwiatkowski........ 0 4 4 4
3: Andrzej Głuchy, Maciej Pawłowski, Michał Szczepaniak, Marcin Liberski................ 0 7 6 5
4: Daniel Jeleniewski, Sebastian Brucheiser, Mariusz Pacholak, Łukasz Stanisławski...... 2 10 7 5
5: Michał Rajkowski, Łukasz Stanisławski, Maciej Pawłowski, Jacek Pokorski.............. 2 13 8 7
6: Janusz Kołodziej, Mariusz Pacholak, Michał Szczepaniak, Bartosz Kwiatkowski.......... 2 16 10 8
7: Marcin Liberski, Mirosław Jabłoński, Krystian Klecha, Daniel Jeleniewski............. 5 16 12 9
8: Michal Ciura, Andrzej Głuchy, Sebastian Brucheiser, Tomasz Olechwierowicz............ 6 18 12 12
9: Mariusz Pacholak, Krystian Klecha, Andrzej Głuchy, Jacek Pokorski.................... 6 19 15 14
10: Bartosz Kwiatkowski, Daniel Jeleniewski, Michal Ciura, Maciej Pawłowski.............. 9 21 15 15
11: Janusz Kołodziej, Łukasz Stanisławski, Tomasz Olechwierowicz, Marcin Liberski........ 9 24 16 17
12: Mirosław Jabłoński, Michał Rajkowski, Sebastian Brucheiser, Michał Szczepaniak....... 10 26 19 17
13: Mirosław Jabłoński, Andrzej Głuchy, Łukasz Stanisławski, Bartosz Kwiatkowski......... 10 28 22 18
14: Daniel Jeleniewski, Tomasz Olechwierowicz, Michał Szczepaniak, Jacek Pokorski........ 10 31 24 19
15: Mariusz Pacholak, Michał Rajkowski, Michal Ciura, Marcin Liberski.................... 10 33 27 20
16: Janusz Kołodziej, Sebastian Brucheiser, Krystian Klecha, Maciej Pawłowski............ 12 36 27 21
17: Michał Szczepaniak, Andrzej Głuchy, Maciej Pawłowski, Jacek Pokorski................. 12 38 28 24
18: Daniel Jeleniewski, Tomasz Olechwierowicz, Bartosz Kwiatkowski, Łukasz Stanisławski.. 13 41 30 24
19: Michał Rajkowski, Marcin Liberski, Mariusz Pacholak, Michal Ciura.................... 15 44 31 24
20: Mirosław Jabłoński, Janusz Kołodziej, Krystian Klecha, Sebastian Brucheiser.......... 15 46 34 25


Kod:
1. Unia Tarnów             11  +166
2. Wybrzeże Gdańsk          7  +127
3. Włókniarz Częstochowa    6  +117
4. KM Ostrów                0  + 69


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:16 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
FINAŁ

WTS Wroclaw 44
1. Robert Miskowiak.......... 2 3 3 2 1 11
2. Piotr Swiderski........... 3 3 0 3 3 12
3. Paweł Hlib................ 3 2 3 2 3 13
4. Adrian Płuska............. 1 3 3 0 1 8
5. Marcin Kozdraś............ Did not ride

Unia Tarnow 33
1. Janusz Kołodziej.......... 2 1 2 0 1 6
2. Marcin Rajkowski.......... 0 1 1 2 3 7
3. Danile Jeleniewski........ 1 2 2 3 1 9
4. Andrzej Głuchy............ 3 2 1 3 2 11
5. Robert Uminski............ Did not ride

Wybrzeze Gdansk 28
1. Maciej Pawłowski.......... 2 0 2 1 2 7
2. Mariusz Pacholak.......... 0 0 1 1 2 4
3. Tomasz Olechwierowicz..... 1 0 1 0 2 4
4. Mirosław Jabłoński........ 3 3 2 2 3 13
5. Artur Maciończyk.......... Did not ride

Apator Torun 15
1. Adrian Miedziński......... 2 2 3 3 0 10
2. Robert Gut................ 0 0 0 0 0 0
3. Karol Ząbik............... 1 1 R 1 0 3
4. Arkadiusz Kalwasiński..... 0 1 0 1 0 2
5. Marcin Głowacki........... Did not ride

No. Results Un Wy WT Ap
1: Andrzej Głuchy, Maciej Pawłowski, Adrian Płuska, Robert Gut...................... 3 2 1 0
2: Paweł Hlib, Adrian Miedziński, Danile Jeleniewski, Mariusz Pacholak.............. 4 2 4 2
3: Mirosław Jabłoński, Robert Miskowiak, Karol Ząbik, Marcin Rajkowski.............. 4 5 6 3
4: Piotr Swiderski, Janusz Kołodziej, Tomasz Olechwierowicz, Arkadiusz Kalwasiński.. 6 6 9 3
5: Robert Miskowiak, Andrzej Głuchy, Arkadiusz Kalwasiński, Mariusz Pacholak........ 8 6 12 4
6: Piotr Swiderski, Danile Jeleniewski, Karol Ząbik, Maciej Pawłowski............... 10 6 15 5
7: Adrian Płuska, Adrian Miedziński, Marcin Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz........ 11 6 18 7
8: Mirosław Jabłoński, Paweł Hlib, Janusz Kołodziej, Robert Gut..................... 12 9 20 7
9: Adrian Miedziński, Mirosław Jabłoński, Andrzej Głuchy, Piotr Swiderski........... 13 11 20 10
10: Robert Miskowiak, Danile Jeleniewski, Tomasz Olechwierowicz, Robert Gut.......... 15 12 23 10
11: Paweł Hlib, Maciej Pawłowski, Marcin Rajkowski, Arkadiusz Kalwasiński............ 16 14 26 10
12: Adrian Płuska, Janusz Kołodziej, Mariusz Pacholak, Karol Ząbik (R)............... 18 15 29 10
13: Danile Jeleniewski, Mirosław Jabłoński, Arkadiusz Kalwasiński, Adrian Płuska..... 21 17 29 11
14: Andrzej Głuchy, Paweł Hlib, Karol Ząbik, Tomasz Olechwierowicz................... 24 17 31 12
15: Piotr Swiderski, Marcin Rajkowski, Mariusz Pacholak, Robert Gut.................. 26 18 34 12
16: Adrian Miedziński, Robert Miskowiak, Maciej Pawłowski, Janusz Kołodziej.......... 26 19 36 15
17: Marcin Rajkowski, Tomasz Olechwierowicz, Adrian Płuska, Robert Gut............... 29 21 37 15
18: Piotr Swiderski, Mariusz Pacholak, Janusz Kołodziej, Arkadiusz Kalwasiński....... 30 23 40 15
19: Paweł Hlib, Maciej Pawłowski, Danile Jeleniewski, Karol Ząbik.................... 31 25 43 15
20: Mirosław Jabłoński, Andrzej Głuchy, Robert Miskowiak, Adrian Miedziński.......... 33 28 44 15


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL