Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 24 wrz 2017, o 07:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Grand Prix LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:40 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
No. Results
1: Niklas Klingberg, Peter Karlsson, Andreas Jonsson, Tomasz Chrzanowski
2: Stefan Andersson, Lee Richardson, Peter Ljung, Matej Ferjan
3: Antonio Lindbaeck, Brian Karger, Bjarne Pedersen, Mikael Max
4: Magnus Zetterstroem, Ronnie Pedersen, Jaroslaw Hampel, Hans N. Anderssen
5: Andreas Jonsson, Matej Ferjan, Hans N. Anderssen, Bjarne Pedersen
6: Tomasz Chrzanowski, Jaroslaw Hampel, Mikael Max, Peter Ljung
7: Ronnie Pedersen, Lee Richardson, Antonio Lindbaeck, Niklas Klingberg
8: Peter Karlsson, Brian Karger, Stefan Andersson, Magnus Zetterstroem
9: Billy Hamill, Greg Hancock, Jason Crump, Liegh Adams
10: Nicki Pedersen, Mark Loram, Tomasz Gollob, Ryan Sullivan
11: Antonio Lindbaeck, Magnus Zetterstroem, Jaroslaw Hampel, Andreas Jonsson
12: Tomasz Chrzanowski, Matej Ferjan, Niklas Klingberg, Stefan Andersson
13: Billy Hamill, Ryan Sullivan, Matej Ferjan, Ronnie Pedersen
14: Jason Crump, Mark Loram, Magnus Zetterstroem, Peter Karlsson
15: Tomasz Chrzanowski, Lee Richardson, Tomasz Gollob, Greg Hancock
16: Liegh Adams, Nicki Pedersen, Antonio Lindbaeck, Brian Karger
17: Tomasz Gollob, Brian Karger, Peter Karlsson, Matej Ferjan
18: Antonio Lindbaeck, Greg Hancock, Magnus Zetterstroem, Ronnie Pedersen
19: Mark Loram, Billy Hamill, Tomasz Chrzanowski, Nicki Pedersen
20: Jason Crump, Ryan Sullivan, Liegh Adams, Lee Richardson
21: Lee Richardson, Tomasz Gollob, Greg Hancock, Tomasz Chrzanowski
22: Brian Karger, Liegh Adams, Nicki Pedersen, Antonio Lindbaeck (F)
23: Mark Loram, Ryan Sullivan, Liegh Adams, Lee Richardson
24: Jason Crump, Brian Karger, Billy Hamill, Tomasz Gollob
25: Ryan Sullivan, Jason Crump, Mark Loram, Brian Karger


No. Results
1: Ronnie Pedersen, Greg Hancock, Peter Ljung, Jaroslaw Hampel
2: Bjarne Pedersen, Niklas Klingberg, Nicki Pedersen, Matej Ferjan
3: Andreas Jonsson, Magnus Zetterstroem, Tomasz Chrzanowski, Mikael Max
4: Antonio Lindbaeck, Stefan Andersson, Hans N. Anderssen, Peter Karlsson
5: Peter Karlsson, Peter Ljung, Tomasz Chrzanowski, Matej Ferjan (F)
6: Hans N. Anderssen, Mikael Max, Nicki Pedersen, Jaroslaw Hampel
7: Ronnie Pedersen, Andreas Jonsson, Niklas Klingberg, Stefan Andersson (F)
8: Greg Hancock, Antonio Lindbaeck, Magnus Zetterstroem, Bjarne Pedersen
9: Tomasz Gollob, Brian Karger, Liegh Adams, Ryan Sullivan
10: Jason Crump, Lee Richardson, Billy Hamill, Mark Loram
11: Niklas Klingberg, Bjarne Pedersen, Peter Karlsson, Mikael Max
12: Magnus Zetterstroem, Peter Ljung, Stefan Andersson, Hans N. Anderssen
13: Tomasz Gollob, Peter Ljung, Mark Loram, Ronnie Pedersen
14: Liegh Adams, Greg Hancock, Bjarne Pedersen, Lee Richardson
15: Billy Hamill, Magnus Zetterstroem, Brian Karger, Andreas Jonsson
16: Jason Crump, Antonio Lindbaeck, Niklas Klingberg, Ryan Sullivan
17: Ryan Sullivan, Brian Karger, Mark Loram, Lee Richardson
18: Bjarne Pedersen, Ronnie Pedersen, Andreas Jonsson, Niklas Klingberg (R)
19: Billy Hamill, Antonio Lindbaeck, Tomasz Gollob, Greg Hancock
20: Jason Crump, Magnus Zetterstroem, Liegh Adams, Peter Ljung
21: Ryan Sullivan, Ronnie Pedersen, Peter Ljung, Tomasz Gollob
22: Liegh Adams, Brian Karger, Bjarne Pedersen, Greg Hancock
23: Ryan Sullivan, Brian Karger, Magnus Zetterstroem, Billy Hamill
24: Jason Crump, Antonio Lindbaeck, Liegh Adams, Ronnie Pedersen
25: Jason Crump, Ryan Sullivan, Antonio Lindbaeck, Brian Karger


No. Results
1: Lee Richardson, Bjarne Pedersen, Stefan Andersson, Matej Ferjan (N)
2: Niklas Klingberg, Peter Ljung, Peter Karlsson, Jarosław Hampel
3: Greg Hancock, Mark Loram, Tomasz Chrzanowski, Hans N. Anderssen
4: Andreas Jonsson, Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Mikael Max
5: Jarosław Hampel, Stefan Andersson, Mikael Max, Tomasz Chrzanowski
6: Hans N. Anderssen, Tomasz Gollob, Peter Karlsson (R), Matej Ferjan (N)
7: Lee Richardson, Peter Ljung, Nicki Pedersen, Greg Hancock (R)
8: Bjarne Pedersen, Niklas Klingberg, Mark Loram, Andreas Jonsson
9: Billy Hamill, Liegh Adams, Jason Crump, Brian Karger
10: Magnus Zetterstroem, Antonio Lindbaeck, Ronnie Pedersen, Ryan Sullivan
11: Tomasz Gollob, Nicki Pedersen, Andreas Jonsson, Jarosław Hampel
12: Mark Loram, Greg Hancock, Stefan Andersson, Hans N. Anderssen
13: Greg Hancock, Billy Hamill, Lee Richardson, Ryan Sullivan
14: Jason Crump, Bjarne Pedersen, Nicki Pedersen, Antonio Lindbaeck (X)
15: Peter Ljung, Mark Loram, Ronnie Pedersen, Liegh Adams (Fx)
16: Brian Karger, Tomasz Gollob, Magnus Zetterstroem, Niklas Klingberg
17: Niklas Klingberg, Lee Richardson, Ronnie Pedersen, Antonio Lindbaeck (N)
18: Nicki Pedersen, Ryan Sullivan, Magnus Zetterstroem, Liegh Adams (N)
19: Bjarne Pedersen, Greg Hancock, Peter Ljung, Tomasz Gollob
20: Jason Crump, Brian Karger, Billy Hamill, Mark Loram (R)
21: Mark Loram, Ryan Sullivan, Peter Ljung, Niklas Klingberg
22: Nicki Pedersen, Billy Hamill, Tomasz Gollob, Lee Richardson
23: Brian Karger, Billy Hamill, Mark Loram, Bjarne Pedersen
24: Ryan Sullivan, Jason Crump, Nicki Pedersen, Greg Hancock
25: Jason Crump, Billy Hamill, Brian Karger, Ryan Sullivan


No. Results
1: Andreas Jonsson, Antonio Lindbaeck, Tomasz Gollob, Matej Ferjan
2: Tomasz Chrzanowski, Stefan Andersson, Liegh Adams, Peter Ljung
3: Hans N. Anderssen, Mikael Max, Lee Richardson, Ronnie Pedersen
4: Peter Karlsson, Niklas Klingberg, Magnus Zetterstroem, Jarosław Hampel
5: Jarosław Hampel, Tomasz Gollob, Peter Ljung, Lee Richardson
6: Magnus Zetterstroem, Matej Ferjan, Ronnie Pedersen, Liegh Adams
7: Niklas Klingberg, Andreas Jonsson, Stefan Andersson, Hans N. Anderssen
8: Peter Karlsson, Mikael Max, Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski
9: Greg Hancock, Ryan Sullivan, Mark Loram, Jason Crump (R)
10: Brian Karger, Bjarne Pedersen, Billy Hamill, Nicki Pedersen (F)
11: Jarosław Hampel, Stefan Andersson, Tomasz Chrzanowski, Matej Ferjan
12: Tomasz Gollob, Hans N. Anderssen, Antonio Lindbaeck, Magnus Zetterstroem (N2)
13: Nicki Pedersen, Greg Hancock, Hans N. Anderssen, Niklas Klingberg
14: Stefan Andersson, Peter Karlsson, Bjarne Pedersen, Mark Loram
15: Tomasz Gollob, Andreas Jonsson, Ryan Sullivan, Billy Hamill
16: Jason Crump, Mikael Max, Jarosław Hampel, Brian Karger (Fx)
17: Ryan Sullivan, Hans N. Anderssen, Mark Loram, Brian Karger (N)
18: Billy Hamill, Bjarne Pedersen, Niklas Klingberg, Jarosław Hampel
19: Mikael Max, Tomasz Gollob, Peter Karlsson, Nicki Pedersen
20: Jason Crump, Andreas Jonsson, Greg Hancock, Stefan Andersson
21: Peter Karlsson, Stefan Andersson, Ryan Sullivan, Bjarne Pedersen (Fx)
22: Nicki Pedersen, Greg Hancock, Hans N. Anderssen, Billy Hamill (F)
23: Peter Karlsson, Greg Hancock, Mikael Max, Andreas Jonsson (F)
24: Jason Crump, Nicki Pedersen, Tomasz Gollob, Stefan Andersson
25: Greg Hancock, Nicki Pedersen, Jason Crump, Peter Karlsson


No. Results
1: Lee Richardson, Hans Andersen, Brian Karger, Antonio Lindbaeck
2: Jarosław Hampel, Ryan Sullivan, Tomasz Chrzanowski, Leigh Adams
3: Mark Loram, Billy Hamill, Magnus Zetterstroem, Peter Ljung
4: Ronnie Pedersen, Niklas Klingberg, Bjarne Pedersen, Matej Ferjan
5: Magnus Zetterstroem, Matej Ferjan, Leigh Adams, Brian Karger
6: Peter Ljung, Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski, Bjarne Pedersen
7: Ryan Sullivan, Niklas Klingberg, Mark Loram, Lee Richardson
8: Jarosław Hampel, Hans Andersen, Ronnie Pedersen, Billy Hamill
9: Andreas Jonsson, Greg Hancock, Peter Karlsson, Tomasz Gollob
10: Jason Crump, Mikael Max, Stefan Andersson, Nicki Pedersen (Fx)
11: Billy Hamill, Mark Loram, Antonio Lindbaeck, Magnus Zetterstroem
12: Lee Richardson, Matej Ferjan, Peter Ljung (Fx), Ronnie Pedersen (Fn)
13: Andreas Jonsson, Nicki Pedersen, Matej Ferjan, Ryan Sullivan
14: Mark Loram, Jarosław Hampel, Mikael Max, Peter Karlsson
15: Greg Hancock, Lee Richardson, Stefan Andersson, Niklas Klingberg
16: Billy Hamill, Hans Andersen, Tomasz Gollob, Jason Crump
17: Peter Karlsson, Stefan Andersson, Matej Ferjan, Jason Crump
18: Ryan Sullivan, Niklas Klingberg, Tomasz Gollob, Mikael Max
19: Andreas Jonsson, Hans Andersen, Jarosław Hampel, Greg Hancock (R)
20: Billy Hamill, Nicki Pedersen, Mark Loram, Lee Richardson
21: Jarosław Hampel, Niklas Klingberg, Lee Richardson, Peter Karlsson
22: Mark Loram, Greg Hancock, Ryan Sullivan, Stefan Andersson
23: Andreas Jonsson, Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Greg Hancock (E)
24: Billy Hamill, Mark Loram, Hans Andersen, Niklas Klingberg
25: Andreas Jonsson, Mark Loram, Nicki Pedersen, Billy Hamill


No. Results
1: Antonio Lindbaeck, Bjarne Pedersen, Lee Richardson, Mikael Max
2: Ryan Sullivan, Jason Crump, Brian Karger, Peter Ljung
3: Magnus Zetterstroem, Tomasz Chrzanowski, Tomasz Gollob, Peter Karlsson (R)
4: Ronnie Pedersen, Liegh Adams, Stefan Andersson, Matej Ferjan (F)
5: Matej Ferjan, Peter Ljung, Lee Richardson, Tomasz Gollob
6: Brian Karger, Peter Karlsson, Mikael Max, Stefan Andersson
7: Magnus Zetterstroem, Jason Crump, Antonio Lindbaeck, Liegh Adams
8: Tomasz Chrzanowski, Bjarne Pedersen, Ronnie Pedersen, Ryan Sullivan
9: Jarosław Hampel, Andreas Jonsson, Niklas Klingberg, Billy Hamill
10: Mark Loram, Hans N. Anderssen, Greg Hancock, Nicki Pedersen
11: Peter Karlsson, Antonio Lindbaeck, Matej Ferjan, Ryan Sullivan
12: Ronnie Pedersen, Liegh Adams, Brian Karger, Peter Ljung
13: Magnus Zetterstroem, Liegh Adams, Jarosław Hampel, Nicki Pedersen (X)
14: Tomasz Chrzanowski, Niklas Klingberg, Hans N. Anderssen, Antonio Lindbaeck
15: Greg Hancock, Andreas Jonsson, Ronnie Pedersen, Jason Crump
16: Bjarne Pedersen, Peter Karlsson, Billy Hamill, Mark Loram
17: Antonio Lindbaeck, Ronnie Pedersen, Mark Loram, Jarosław Hampel
18: Nicki Pedersen, Jason Crump, Billy Hamill, Hans N. Anderssen
19: Magnus Zetterstroem, Niklas Klingberg, Greg Hancock, Peter Karlsson
20: Andreas Jonsson, Liegh Adams, Tomasz Chrzanowski, Bjarne Pedersen
21: Antonio Lindbaeck, Jason Crump, Greg Hancock, Bjarne Pedersen
22: Tomasz Chrzanowski, Peter Karlsson, Nicki Pedersen, Ronnie Pedersen
23: Peter Karlsson, Antonio Lindbaeck, Magnus Zetterstroem, Liegh Adams (N2)
24: Tomasz Chrzanowski, Niklas Klingberg, Jason Crump, Andreas Jonsson
25: Peter Karlsson, Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski, Niklas Klingberg


No. Results
1: Jarosław Hampel, Brian Karger, Nicki Pedersen, Tomasz Gollob
2: Stefan Andersson, Greg Hancock, Matej Ferjan, Hans N. Anderssen
3: Lee Richardson, Mark Loram, Peter Ljung, Ronnie Pedersen
4: Bjarne Pedersen, Billy Hamill, Mikael Max, Ryan Sullivan
5: Nicki Pedersen, Hans N. Anderssen, Ryan Sullivan, Peter Ljung
6: Matej Ferjan, Tomasz Gollob, Ronnie Pedersen, Mikael Max
7: Jarosław Hampel, Lee Richardson, Billy Hamill, Greg Hancock
8: Brian Karger, Mark Loram, Stefan Andersson, Bjarne Pedersen (X)
9: Peter Karlsson, Niklas Klingberg, Liegh Adams, Jason Crump
10: Magnus Zetterstroem, Andreas Jonsson, Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski
11: Billy Hamill, Bjarne Pedersen, Nicki Pedersen, Tomasz Gollob
12: Greg Hancock, Matej Ferjan, Hans N. Anderssen, Stefan Andersson
13: Matej Ferjan, Tomasz Chrzanowski, Jarosław Hampel (Fx), Peter Karlsson (E)
14: Andreas Jonsson, Brian Karger, Liegh Adams, Bjarne Pedersen
15: Greg Hancock, Antonio Lindbaeck, Niklas Klingberg, Lee Richardson
16: Jason Crump, Mark Loram, Magnus Zetterstroem, Billy Hamill
17: Jarosław Hampel, Bjarne Pedersen, Billy Hamill, Niklas Klingberg
18: Liegh Adams, Peter Karlsson, Magnus Zetterstroem, Lee Richardson
19: Mark Loram, Matej Ferjan, Brian Karger, Greg Hancock
20: Jason Crump, Andreas Jonsson, Antonio Lindbaeck, Tomasz Chrzanowski
21: Brian Karger, Peter Karlsson, Tomasz Chrzanowski, Jarosław Hampel
22: Antonio Lindbaeck, Liegh Adams, Greg Hancock, Bjarne Pedersen (F)
23: Mark Loram, Brian Karger, Andreas Jonsson, Liegh Adams
24: Antonio Lindbaeck, Matej Ferjan, Peter Karlsson, Jason Crump
25: Matej Ferjan, Antonio Lindbaeck, Brian Karger, Mark Loram


No. Results
1: Greg Hancock, Hans N. Anderssen, Niklas Klingberg, Peter Ljung
2: Lee Richardson, Nicki Pedersen, Mikael Max, Tomasz Chrzanowski
3: Stefan Andersson, Billy Hamill, Ryan Sullivan, Bjarne Pedersen
4: Tomasz Gollob, Magnus Zetterstroem, Ronnie Pedersen, Jarosław Hampel
5: Jarosław Hampel, Ryan Sullivan, Tomasz Chrzanowski, Niklas Klingberg
6: Bjarne Pedersen, Mikael Max, Ronnie Pedersen, Peter Ljung
7: Nicki Pedersen, Stefan Andersson (R), Magnus Zetterstroem (R), Greg Hancock (E)
8: Tomasz Gollob, Lee Richardson, Hans N. Anderssen, Billy Hamill
9: Matej Ferjan, Andreas Jonsson, Liegh Adams, Mark Loram (Fx)
10: Jason Crump, Peter Karlsson, Brian Karger, Antonio Lindbaeck
11: Billy Hamill, Magnus Zetterstroem, Mikael Max, Jarosław Hampel (R)
12: Ryan Sullivan, Greg Hancock, Hans N. Anderssen, Bjarne Pedersen
13: Greg Hancock, Nicki Pedersen, Matej Ferjan, Antonio Lindbaeck
14: Peter Karlsson, Magnus Zetterstroem, Tomasz Gollob, Liegh Adams
15: Ryan Sullivan, Stefan Andersson, Andreas Jonsson, Brian Karger
16: Jason Crump, Lee Richardson, Mark Loram, Billy Hamill
17: Liegh Adams, Andreas Jonsson, Matej Ferjan, Billy Hamill
18: Tomasz Gollob, Mark Loram, Antonio Lindbaeck, Brian Karger
19: Lee Richardson, Magnus Zetterstroem, Ryan Sullivan, Greg Hancock
20: Jason Crump, Stefan Andersson, Peter Karlsson, Nicki Pedersen (F)
21: Mark Loram, Liegh Adams, Ryan Sullivan, Nicki Pedersen (N)
22: Andreas Jonsson, Greg Hancock, Peter Karlsson, Tomasz Gollob (R)
23: Stefan Andersson, Greg Hancock, Lee Richardson, Mark Loram
24: Magnus Zetterstroem, Jason Crump, Andreas Jonsson, Liegh Adams
25: Magnus Zetterstroem, Stefan Andersson, Greg Hancock, Jason Crump


No. Results
1: Billy Hamill, Niklas Klingberg, Peter Karlsson, Hans N. Anderssen
2: Peter Ljung, Brian Karger, Ryan Sullivan, Mikael Max
3: Tomasz Chrzanowski, Matej Ferjan, Tomasz Gollob, Bjarne Pedersen
4: Nicki Pedersen, Ronnie Pedersen, Jarosław Hampel, Antonio Lindbaeck
5: Tomasz Gollob, Peter Karlsson, Mikael Max, Antonio Lindbaeck
6: Ryan Sullivan, Bjarne Pedersen, Jarosław Hampel, Hans N. Anderssen
7: Ronnie Pedersen, Brian Karger, Billy Hamill, Tomasz Chrzanowski
8: Niklas Klingberg, Nicki Pedersen, Peter Ljung, Matej Ferjan
9: Andreas Jonsson, Mark Loram, Magnus Zetterstroem, Jason Crump
10: Liegh Adams, Greg Hancock, Lee Richardson, Stefan Andersson
11: Tomasz Gollob, Bjarne Pedersen, Matej Ferjan, Billy Hamill
12: Tomasz Chrzanowski, Ryan Sullivan, Peter Ljung, Peter Karlsson
13: Andreas Jonsson, Stefan Andersson, Ryan Sullivan, Ronnie Pedersen (R)
14: Magnus Zetterstroem, Bjarne Pedersen, Greg Hancock, Niklas Klingberg
15: Tomasz Chrzanowski, Mark Loram, Lee Richardson, Brian Karger
16: Nicki Pedersen, Jason Crump, Tomasz Gollob, Liegh Adams
17: Liegh Adams, Niklas Klingberg, Lee Richardson, Ryan Sullivan
18: Tomasz Gollob, Greg Hancock, Brian Karger, Ronnie Pedersen
19: Bjarne Pedersen, Jason Crump, Tomasz Chrzanowski, Andreas Jonsson (R)
20: Magnus Zetterstroem, Mark Loram, Nicki Pedersen, Stefan Andersson
21: Tomasz Chrzanowski, Stefan Andersson, Greg Hancock, Liegh Adams
22: Andreas Jonsson, Nicki Pedersen, Niklas Klingberg, Tomasz Gollob (Fx)
23: Bjarne Pedersen, Tomasz Chrzanowski, Nicki Pedersen, Mark Loram
24: Stefan Andersson, Magnus Zetterstroem, Andreas Jonsson, Jason Crump
25: Bjarne Pedersen, Tomasz Chrzanowski, Stefan Andersson, Magnus Zetterstroem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Grand Prix LPM
PostNapisane: 17 gru 2009, o 19:41 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kod:
Lp.Zawodnik...............1R...2R...3R...4R...5R...6R...7R...8R...9R...Suma
-----------------------------------------------------------------------------
1..Jason Crump............20...25...25...18....5...13...11...16...11...144
2..Mark Loram.............18....6...13....6...20....6...16...11...11...107
3..Greg Hancock............8....7...11...25...11....8....8...18....8...104
4..Andreas Jonsson.........3....6....4...11...25...11...13...13...13...99
5..Ryan Sullivan..........25...20...16....8....8....3....2....8....5...95
6..Nicki Pedersen..........8....2...13...20...18....8....4....7...13...93
7..Magnus Zetterstroem.....6...13....6....3....3...13....6...25...16...91
8..Brian Karger...........16...16...18....5....1....4...18....5....6...89
9..Billy Hamill...........13...11...20....7...16....6....6....5....3...87
10.Antonio Lindbaeck.......7...18....5....4....4...20...20....6....1...85
11.Peter Karlsson..........6....4....2...16....7...25...13....8....3...84
12.Leigh Adams............13...13....5....1....2...11...11...11....7...74   
13.Stefan Andersson........3....4....4...11....7....1....3...20...18...71
14.Bjarne Pedersen.........1....8...11....7....1....7....7....3...25...70
15.Tomasz Chrzanowski......7....2....1....4....2...18....8....2...20...64
16.Niklas Klingberg........4....5....7....6...11...16....5....1....8...63
...Tomasz Gollob..........11....7....8...13....6....1....3....7....7...63
18.Lee Richerdsson........11....5....7....1....8....2....5...13....6...58   
19.Matej Ferjan............5....1....1....3....6....4...25....6....4...55
20.Hans N. Andersen........2....3....3....8...13....5....4....4....1...43
...Jarosław Hampel.........4....1....3....5...13....5....7....3....2...43
...Ronni Pedersen..........5...11....6....2....3....7....2....2....5...43
23.Mikael Max..............2....3....2...13....5....2....1....4....2...34
24.Peter Ljung.............1....8....8....2....4....3....1....1....4...32


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL