Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 19 lip 2018, o 08:32

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 28 sty 2014, o 10:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:43
Posty: 261
Lokalizacja: Bydgoszcz
RKM RYBNIK:

1.Suchecki
2.Jamróg
3.Chromik


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 30 sty 2014, o 20:08 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Zawody odjadę albo dzisiaj późną nocą albo jutro z rana sory, że tak ale właśnie zadzwonili do mnie w sprawie gierki na sali na 21 potrwa do 22:30 zanim wrócę i wszystko ;) noc albo jutro z rana jak coś na 100%!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 30 sty 2014, o 21:37 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Trzeba było zawody na wtorek planować, większe pole manewru przy przekładaniu :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 30 sty 2014, o 22:39 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Nie musisz być taki chamski we wtorek i środę tez miałem salę :D

P.S możesz być pewien, że nie awansujesz dalej :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 30 sty 2014, o 22:53 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
1/2 "A"

-Polonia Bydgoszcz
-GKM Grudziądz
-TŻ Lublin
-Wybrzeże Gdańsk
-Falubaz Zielona Góra
-RKM Rybnik

1/2 "B"

-Śląsk Świętochłowice
-Polonia Piła
-Kolejarz Opole
-SKA LWÓW
- Stal Rzeszów
-Unia Tarnów


GR A

2014-01-30

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 19
1. Tomasz GOLLOB............. 3 2 2* 2* 0 9+2
2. Patryk DUDEK.............. 0 1* 3 3 3 10+1
3. Sebastian UŁAMEK.......... Did not ride

GKM GRUDZIĄDZ 19
1. Janusz KOŁODZIEJ.......... 3 3 1 3 3 13
2. Maciej KUCIAPA............ 2* 2* 0 0 2* 6+3
3. Krystian PIESZCZEK........ Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 17
1. Tomasz JĘDRZEJAK.......... 3 1 3 2 2 11
2. Michał SZCZEPANIAK........ 0 3 1 1* 1* 6+2
3. Krzysztof JABŁOŃSKI....... Did not ride

TŻ LUBLIN 15
1. Paweł HLIB................ 2 3 0 3 1 9
2. Oskar FAJFER.............. 1* 0 3 2* 0 6+2
3. Paweł PRZEDPEŁSKI......... Did not ride

RKM RYBNIK 11
1. Zbigniew SUCHECKI......... 2 0 U 1 3 6
2. Jakub JAMRÓG.............. 1* 1 2 0 1 5+1
3. Roman CHROMIK............. Did not ride

POLONIA BYDGOSZCZ 9
1. Piotr ŚWIST............... 1 2 2 1 2 8
2. Patryk MALITOWSKI......... 0 0 1* 0 0 1+1
3. Marcin JĘDRZEJEWSKI....... Did not ride

No. Results
1: Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA, Piotr ŚWIST, Patryk MALITOWSKI
2: Tomasz JĘDRZEJAK, Paweł HLIB, Oskar FAJFER, Michał SZCZEPANIAK
3: Tomasz GOLLOB, Zbigniew SUCHECKI, Jakub JAMRÓG, Patryk DUDEK
4: Michał SZCZEPANIAK, Piotr ŚWIST, Tomasz JĘDRZEJAK, Patryk MALITOWSKI
5: Paweł HLIB, Tomasz GOLLOB, Patryk DUDEK, Oskar FAJFER
6: Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA, Jakub JAMRÓG, Zbigniew SUCHECKI
7: Oskar FAJFER, Piotr ŚWIST, Patryk MALITOWSKI, Paweł HLIB
8: Tomasz JĘDRZEJAK, Jakub JAMRÓG, Michał SZCZEPANIAK, Zbigniew SUCHECKI (U)
9: Patryk DUDEK, Tomasz GOLLOB, Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA
10: Paweł HLIB, Oskar FAJFER, Zbigniew SUCHECKI, Jakub JAMRÓG
11: Patryk DUDEK, Tomasz GOLLOB, Piotr ŚWIST, Patryk MALITOWSKI
12: Janusz KOŁODZIEJ, Tomasz JĘDRZEJAK, Michał SZCZEPANIAK, Maciej KUCIAPA
13: Zbigniew SUCHECKI, Piotr ŚWIST, Jakub JAMRÓG, Patryk MALITOWSKI
14: Patryk DUDEK, Tomasz JĘDRZEJAK, Michał SZCZEPANIAK, Tomasz GOLLOB
15: Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA, Paweł HLIB, Oskar FAJFER
16: Patryk DUDEK, Janusz KOŁODZIEJ


GR B

2014-01-30

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 18
1. Adrian MIEDZIŃSKI......... 0 3 1* 3 3 10+1
2. Rune HOLTA................ 1 1 2* - - 4+1
3. Jarosław HAMPEL........... 2 2* - - - 4+1

UNIA TARNÓW 17
1. Piotr PROTASIEWICZ........ 3 3 3 2 0 11
2. Piotr ŚWIDERSKI........... 2* 2* 1 0 1 6+2
3.

SKA LWÓW 16
1. Roam POWAŻNYJ............. 3 2 0 2* 3 10+1
2. Paweł MIESIĄC............. 1 0 2 3 0 6
3. Bartosz BIETRACKI......... Did not ride

STAL RZESZÓW 14
1. Paweł STASZEK............. 1 2* 1 1 1* 6+2
2. Michał MITKO.............. 0 3 3 0 2 8
3. Daniel PYTEL.............. Did not ride

POLONIA PIŁA 13
1. Robert MIŚKOWIAK.......... 2* 1 D 0 3 6+1
2. Rafał OKONIEWSKI.......... 3 0 2 1 1 7
3. Dawid STACHYRA............ Did not ride

KOLEJARZ OPOLE 12
1. Karol BARAN............... 0 1 3 1 0 5
2. Łukasz JANKOWSKI.......... 2 0 0 3 2 7
3. Dawid LAMPART............. Did not ride

No. Results
1: Rafał OKONIEWSKI, Robert MIŚKOWIAK, Rune HOLTA, Adrian MIEDZIŃSKI
2: Roam POWAŻNYJ, Łukasz JANKOWSKI, Paweł MIESIĄC, Karol BARAN
3: Piotr PROTASIEWICZ, Piotr ŚWIDERSKI, Paweł STASZEK, Michał MITKO
4: Adrian MIEDZIŃSKI, Roam POWAŻNYJ, Rune HOLTA, Paweł MIESIĄC
5: Michał MITKO, Paweł STASZEK, Karol BARAN, Łukasz JANKOWSKI
6: Piotr PROTASIEWICZ, Piotr ŚWIDERSKI, Robert MIŚKOWIAK, Rafał OKONIEWSKI
7: Karol BARAN, Jarosław HAMPEL, Adrian MIEDZIŃSKI, Łukasz JANKOWSKI
8: Piotr PROTASIEWICZ, Paweł MIESIĄC, Piotr ŚWIDERSKI, Roam POWAŻNYJ
9: Michał MITKO, Rafał OKONIEWSKI, Paweł STASZEK, Robert MIŚKOWIAK (D)
10: Łukasz JANKOWSKI, Piotr PROTASIEWICZ, Karol BARAN, Piotr ŚWIDERSKI
11: Adrian MIEDZIŃSKI, Jarosław HAMPEL, Paweł STASZEK, Michał MITKO
12: Paweł MIESIĄC, Roam POWAŻNYJ, Rafał OKONIEWSKI, Robert MIŚKOWIAK
13: Adrian MIEDZIŃSKI, Rune HOLTA, Piotr ŚWIDERSKI, Piotr PROTASIEWICZ
14: Roam POWAŻNYJ, Michał MITKO, Paweł STASZEK, Paweł MIESIĄC
15: Robert MIŚKOWIAK, Łukasz JANKOWSKI, Rafał OKONIEWSKI, Karol BARAN


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 21:19 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Finał jutro koło 23:00

jadą:
Zielona Góra
GKM Grudziądz
Wybrzeże Gdańsk
Śląsk Świętochłowice
Unia Tarnów
Ska Lwów

Skłdy będą z półfinałów jak ktoś chce zmiany to podać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 9 kwi 2014, o 21:50 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Świętochłowice:

1. Rune Holta
2. Jarosław Hampel
3. Adrian Miedziński

Miedziak za Holtę w przypadku, gdyby Rune nie miał po 3 wyścigach minimum 3 punktów na rywalach. Po jednym 0 lub 1 Miedziaka ponownie Holta. Jarzysz? :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 10 kwi 2014, o 21:58 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
ZAWODY ANULOWANE

2014-04-10 at Finał MPPK

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 22
1. Tomasz GOLLOB............. 3 3 2* 2 3 13+1
2. Patryk DUDEK.............. 2* 1 3 1* 2* 9+3
3. Sebastian UŁAMEK.......... Did not ride

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 17
1. Jarosław HAMPEL........... 3 3 0 3 3 12
2. Rune HOLTA................ R 1 2 2* - 5+1
3. Adrian MIEDZIŃSKI......... 0 - - - - 0

WYBRZEŻE GDAŃSK 14
1. Tomasz JĘDRZEJAK.......... 0 3 3 3 1 10
2. Michał SZCZEPANIAK........ 1 2* 1 0 0 4+1
3. Krzysztof JABŁOŃSKI....... Did not ride

GKM GRUDZIĄDZ 14
1. Janusz KOŁODZIEJ.......... 1 2 3 2 1 9
2. Maciej KUCIAPA............ 3 0 1 1* 0 5+1
3. Krystian PIESZCZEK........ Did not ride

UNIA TARNÓW 14
1. Piotr PROTASIEWICZ........ 0 2 1 1 3 7
2. Piotr ŚWIDERSKI........... 2 0 0 3 2* 7+1
3.

SKA LWÓW 9
1. Roam POWAŻNYJ............. 2 0 0 2 1 5
2. Paweł MIESIĄC............. 1* 1 2 R 0 4+1
3. Bartosz BIETRACKI......... Did not ride

No. Results
1: Tomasz GOLLOB, Patryk DUDEK, Michał SZCZEPANIAK, Tomasz JĘDRZEJAK
2: Maciej KUCIAPA, Piotr ŚWIDERSKI, Janusz KOŁODZIEJ, Piotr PROTASIEWICZ
3: Jarosław HAMPEL, Roam POWAŻNYJ, Paweł MIESIĄC, Rune HOLTA (R)
4: Tomasz GOLLOB, Janusz KOŁODZIEJ, Patryk DUDEK, Maciej KUCIAPA
5: Jarosław HAMPEL, Piotr PROTASIEWICZ, Rune HOLTA, Piotr ŚWIDERSKI
6: Tomasz JĘDRZEJAK, Michał SZCZEPANIAK, Paweł MIESIĄC, Roam POWAŻNYJ
7: Patryk DUDEK, Tomasz GOLLOB, Piotr PROTASIEWICZ, Piotr ŚWIDERSKI
8: Janusz KOŁODZIEJ, Paweł MIESIĄC, Maciej KUCIAPA, Roam POWAŻNYJ
9: Tomasz JĘDRZEJAK, Rune HOLTA, Michał SZCZEPANIAK, Jarosław HAMPEL
10: Piotr ŚWIDERSKI, Roam POWAŻNYJ, Piotr PROTASIEWICZ, Paweł MIESIĄC (R)
11: Jarosław HAMPEL, Tomasz GOLLOB, Patryk DUDEK, Adrian MIEDZIŃSKI
12: Tomasz JĘDRZEJAK, Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA, Michał SZCZEPANIAK
13: Tomasz GOLLOB, Patryk DUDEK, Roam POWAŻNYJ, Paweł MIESIĄC
14: Jarosław HAMPEL, Rune HOLTA, Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA
15: Piotr PROTASIEWICZ, Piotr ŚWIDERSKI, Tomasz JĘDRZEJAK, Michał SZCZEPANIAK
16: Tomasz JĘDRZEJAK, Janusz KOŁODZIEJ, Piotr ŚWIDERSKI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Mistrzostwa Par Klubowych LPM
PostNapisane: 11 kwi 2014, o 11:28 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 19
1. Jarosław HAMPEL........... 3 2 0 1* 3 9+1
2. Rune HOLTA................ 2* 1* 3 2 2* 10+3
3. Adrian MIEDZIŃSKI......... Did not ride

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17
1. Tomasz GOLLOB............. 3 3 3 3 1 13
2. Sebastian UŁAMEK.......... 0 0 1 0 3 4
3.

GKM GRUDZIĄDZ 17
1. Janusz KOŁODZIEJ.......... 3 1* 3 1 D 8+1
2. Maciej KUCIAPA............ 2* 2 1 3 1 9+1
3. Krystian PIESZCZEK........ Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 15
1. Tomasz JĘDRZEJAK.......... 2 0 1* 2 3 8+1
2. Michał SZCZEPANIAK........ 1* 3 2 0 1 7+1
3. Krzysztof JABŁOŃSKI....... Did not ride

SKA LWÓW 12
1. Roman POWAŻNYJ............ 1 2 2 1 2 8
2. Paweł MIESIĄC............. 0 1* D 3 0 4+1
3. Bartosz BIETRACKI......... Did not ride

UNIA TARNÓW 10
1. Piotr PROTASIEWICZ........ 1 0 0 2 2 5
2. Piotr ŚWIDERSKI........... 0 3 2 0 0 5
3.

No. Results
1: Tomasz GOLLOB, Tomasz JĘDRZEJAK, Michał SZCZEPANIAK, Sebastian UŁAMEK
2: Janusz KOŁODZIEJ, Maciej KUCIAPA, Piotr PROTASIEWICZ, Piotr ŚWIDERSKI
3: Jarosław HAMPEL, Rune HOLTA, Roman POWAŻNYJ, Paweł MIESIĄC
4: Tomasz GOLLOB, Maciej KUCIAPA, Janusz KOŁODZIEJ, Sebastian UŁAMEK
5: Piotr ŚWIDERSKI, Jarosław HAMPEL, Rune HOLTA, Piotr PROTASIEWICZ
6: Michał SZCZEPANIAK, Roman POWAŻNYJ, Paweł MIESIĄC, Tomasz JĘDRZEJAK
7: Tomasz GOLLOB, Piotr ŚWIDERSKI, Sebastian UŁAMEK, Piotr PROTASIEWICZ
8: Janusz KOŁODZIEJ, Roman POWAŻNYJ, Maciej KUCIAPA, Paweł MIESIĄC (D)
9: Rune HOLTA, Michał SZCZEPANIAK, Tomasz JĘDRZEJAK, Jarosław HAMPEL
10: Paweł MIESIĄC, Piotr PROTASIEWICZ, Roman POWAŻNYJ, Piotr ŚWIDERSKI
11: Tomasz GOLLOB, Rune HOLTA, Jarosław HAMPEL, Sebastian UŁAMEK
12: Maciej KUCIAPA, Tomasz JĘDRZEJAK, Janusz KOŁODZIEJ, Michał SZCZEPANIAK
13: Sebastian UŁAMEK, Roman POWAŻNYJ, Tomasz GOLLOB, Paweł MIESIĄC
14: Jarosław HAMPEL, Rune HOLTA, Maciej KUCIAPA, Janusz KOŁODZIEJ (D)
15: Tomasz JĘDRZEJAK, Piotr PROTASIEWICZ, Michał SZCZEPANIAK, Piotr ŚWIDERSKI

Bieg dodatkowy o 2 miejsce
Tomasz GOLLOB, Maciej KUCIAPA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL