Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 26 wrz 2018, o 13:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:00 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
GRUPA A

TŻ LUBLIN 39
1. Oskar FAJFER.............. 2 3 3 3 11
2. Paweł PRZEDPEŁSKI......... 3 3 2 3 11
3. Ernest KOZA............... 3 3 2 3 11
4. Arkadiusz PAWLAK.......... Wu 2 2 2 6
5. Krystian REMPAŁA.......... Did not ride

GKM GRUDZIĄDZ 35
1. Mike TRZENSIOK............ 2 2 3 1 8
2. Krystian PIESZCZEK........ 3 3 3 2 11
3. Szymon WOŹNIAK............ 3 2 3 2 10
4. Michał PIOSICKI........... 2 1 2 1 6
5.

POLONIA BYDGOSZCZ 13
1. Michał KORDAS............. D 2 1 0 3
2. Maksymilian RISTOK........ 0 1 1 0 2
3. Adrian WOJEWODA........... 1 0 1 1 3
4. Patryk MALITOWSKI......... 1 D 1 3 5
5.

WTS WROCŁAW 8
1. Marcin NOWAK.............. 1 1 0 2 4
2. Artur CYŁO................ 2 1 0 1 4
3.
4.
5.

No. Results WT TŻ PO GK
1: Krystian PIESZCZEK, Oskar FAJFER, Patryk MALITOWSKI.................... 0 2 1 3
2: Paweł PRZEDPEŁSKI, Mike TRZENSIOK, Adrian WOJEWODA..................... 0 5 2 5
3: Szymon WOŹNIAK, Artur CYŁO, Michał KORDAS (D), Arkadiusz PAWLAK (Wu)... 2 5 2 8
4: Ernest KOZA, Michał PIOSICKI, Marcin NOWAK, Maksymilian RISTOK......... 3 8 2 10
5: Paweł PRZEDPEŁSKI, Michał KORDAS, Michał PIOSICKI...................... 3 11 4 11
6: Oskar FAJFER, Szymon WOŹNIAK, Maksymilian RISTOK....................... 3 14 5 13
7: Ernest KOZA, Mike TRZENSIOK, Artur CYŁO, Patryk MALITOWSKI (D)......... 4 17 5 15
8: Krystian PIESZCZEK, Arkadiusz PAWLAK, Marcin NOWAK, Adrian WOJEWODA.... 5 19 5 18
9: Mike TRZENSIOK, Arkadiusz PAWLAK, Maksymilian RISTOK................... 5 21 6 21
10: Krystian PIESZCZEK, Ernest KOZA, Michał KORDAS......................... 5 23 7 24
11: Oskar FAJFER, Michał PIOSICKI, Adrian WOJEWODA, Artur CYŁO............. 5 26 8 26
12: Szymon WOŹNIAK, Paweł PRZEDPEŁSKI, Patryk MALITOWSKI, Marcin NOWAK..... 5 28 9 29
13: Patryk MALITOWSKI, Arkadiusz PAWLAK, Michał PIOSICKI................... 5 30 12 30
14: Ernest KOZA, Szymon WOŹNIAK, Adrian WOJEWODA........................... 5 33 13 32
15: Paweł PRZEDPEŁSKI, Krystian PIESZCZEK, Artur CYŁO, Maksymilian RISTOK.. 6 36 13 34
16: Oskar FAJFER, Marcin NOWAK, Mike TRZENSIOK, Michał KORDAS.............. 8 39 13 35


GRUPA B
PSŻ POZNAŃ 33
1. Emil PULCZYŃSKI........... 3 2 3 3 11
2. Kamil ADAMCZEWSKI......... 2 3 3 3 11
3. Adrian GAŁA............... 3 3 1 2 9
4. Mateusz PIERNIKOWSKI...... 1 1 0 0 2
5.

WANDA KRAKÓW 27
1. Szymon BŁOCIAN............ 1 2 0 0 3
2. Dawid WAWRZYNIAK.......... 3 1 2 2 8
3. Mateusz WIECZOREK......... 1 1 1 3 6
4. Wojciech LISIECKI......... 3 3 2 2 10
5.

APATOR TORUŃ 23
1. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 2 2 3 2 9
2. Adrian KOZŁOWSKI.......... 0 1 3 1 5
3. Łukasz WIELIŃSKI.......... 2 W2 2 1 5
4. Oskar BOBER............... W 3 1 0 4
5. Patryk RUMIŃSKI........... 0 - - - 0

KM OSTRÓW 13
1. Denis NIEDZIELSKI......... 1 2 2 1 6
2. Kamil MATYJAS............. 0 U 0 0 0
3. Filip MARACH.............. Wu 0 1 1 2
4. Arkadiusz MADEJ........... 2 0 0 3 5
5. Dawid BĄK................. Did not ride

No. Results AP KM WA PS
1: Wojciech LISIECKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Denis NIEDZIELSKI, Oskar BOBER (W)........ 0 1 3 2
2: Emil PULCZYŃSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Mateusz WIECZOREK, Kamil MATYJAS............. 2 1 4 5
3: Adrian GAŁA, Arkadiusz MADEJ, Szymon BŁOCIAN, Adrian KOZŁOWSKI.................. 2 3 5 8
4: Dawid WAWRZYNIAK, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Mateusz PIERNIKOWSKI, Filip MARACH (Wu).. 4 3 8 9
5: Oskar BOBER, Szymon BŁOCIAN, Mateusz PIERNIKOWSKI, Kamil MATYJAS (U)............ 7 3 10 10
6: Adrian GAŁA, Denis NIEDZIELSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Patryk RUMIŃSKI............... 7 5 11 13
7: Wojciech LISIECKI, Emil PULCZYŃSKI, Adrian KOZŁOWSKI, Filip MARACH.............. 8 5 14 15
8: Kamil ADAMCZEWSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Mateusz WIECZOREK, Arkadiusz MADEJ...... 10 5 15 18
9: Emil PULCZYŃSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Oskar BOBER, Arkadiusz MADEJ................. 11 5 17 21
10: Kamil ADAMCZEWSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Filip MARACH, Szymon BŁOCIAN............... 13 6 17 24
11: Adrian KOZŁOWSKI, Denis NIEDZIELSKI, Mateusz WIECZOREK, Mateusz PIERNIKOWSKI.... 16 8 18 24
12: Mateusz ŁUKASZEWSKI, Wojciech LISIECKI, Adrian GAŁA, Kamil MATYJAS.............. 19 8 20 25
13: Arkadiusz MADEJ, Wojciech LISIECKI, Łukasz WIELIŃSKI, Mateusz PIERNIKOWSKI...... 20 11 22 25
14: Mateusz WIECZOREK, Adrian GAŁA, Filip MARACH, Oskar BOBER....................... 20 12 25 27
15: Kamil ADAMCZEWSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Adrian KOZŁOWSKI, Kamil MATYJAS............ 21 12 27 30
16: Emil PULCZYŃSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Denis NIEDZIELSKI, Szymon BŁOCIAN......... 23 13 27 33


GRUPA C
WYBRZEŻE GDAŃSK 36
1. Kacper GOMÓLSKI........... 3 3 3 3 12
2. Marcel SZYMKO............. 3 1 3 2 9
3. Adam STRZELEC............. 3 3 1 3 10
4. Dominik KOSSAKOWSKI....... 2 1 Wu 2 5
5.

KOLEJARZ OPOLE 27
1. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 2 2 Wu - 4 (I)
2. Adrian CYFER.............. 0 1 2 1 4
3. Radosław MAŁUCH........... 1 2 3 1 7
4. Łukasz KRET............... 2 2 3 3 10
5. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... 2 - - - 2

SKA LWÓW 24
1. Kamil PROKOP.............. 1 2 T 0 3
2. Bartosz BIETRACKI......... 2 3 2 3 10
3. Karol JÓŹWIK.............. 3 1 2 2 8
4. Szymon GROBLEWSKI......... 1 0 1 1 3
5.

UNIA TARNÓW 5
1. Damian MICHALSKI.......... 1 3 0 1 5
2.
3.
4.
5.

No. Results UN SK KO WY
1: Marcel SZYMKO, Łukasz KRET, Kamil PROKOP............................... 0 1 2 3
2: Kacper GOMÓLSKI, Bartosz BIETRACKI, Radosław MAŁUCH.................... 0 3 3 6
3: Adam STRZELEC, Bartosz PIETRYKOWSKI, Szymon GROBLEWSKI................. 0 4 5 9
4: Karol JÓŹWIK, Dominik KOSSAKOWSKI, Damian MICHALSKI, Adrian CYFER...... 1 7 5 11
5: Bartosz BIETRACKI, Bartosz PIETRYKOWSKI, Dominik KOSSAKOWSKI........... 1 10 7 12
6: Adam STRZELEC, Kamil PROKOP, Adrian CYFER.............................. 1 12 8 15
7: Kacper GOMÓLSKI, Łukasz KRET, Karol JÓŹWIK............................. 1 13 10 18
8: Damian MICHALSKI, Radosław MAŁUCH, Marcel SZYMKO, Szymon GROBLEWSKI.... 4 13 12 19
9: Kacper GOMÓLSKI, Adrian CYFER, Szymon GROBLEWSKI....................... 4 14 14 22
10: Marcel SZYMKO, Karol JÓŹWIK, Bartosz PIETRYKOWSKI (Wu)................. 4 16 14 25
11: Radosław MAŁUCH, Dominik KOSSAKOWSKI (Wu), Kamil PROKOP (T)............ 4 16 17 25
12: Łukasz KRET, Bartosz BIETRACKI, Adam STRZELEC, Damian MICHALSKI........ 4 18 20 26
13: Łukasz KRET, Dominik KOSSAKOWSKI, Szymon GROBLEWSKI.................... 4 19 23 28
14: Adam STRZELEC, Karol JÓŹWIK, Radosław MAŁUCH........................... 4 21 24 31
15: Bartosz BIETRACKI, Marcel SZYMKO, Adrian CYFER......................... 4 24 25 33
16: Kacper GOMÓLSKI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ, Damian MICHALSKI, Kamil PROKOP.. 5 24 27 36

GRUPA D

KSŻ KROSNO 37
1. Mateusz BOROWICZ.......... 3 3 3 2 11
2. Łukasz BOJARSKI........... Wu 3 2 3 8
3. Mateusz RUJNER............ 3 2 3 Wu 8 (I)
4. Marcin WAWRZYNIAK......... 3 3 2 2 10
5.

STAL RZESZÓW 28
1. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 2 3 1 1 7
2. Rafał DĄBROWSKI........... 1 1 2 2 6
3. Daniel KACZMAREK.......... 2 2 Wu 1 5
4. Łukasz CYRAN.............. 3 1 3 3 10
5.

POLONIA PIŁA 22
1. Grzegorz BASSARA.......... 2 2 2 3 9
2. Kamil MATUSZAK............ 1 1 U 1 3
3. Marco GASCHKA............. 2 2 3 3 10
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results KS ST PO T4
1: Marcin WAWRZYNIAK, Mikołaj DROŻDŻOWSKI................... 3 2 0 0
2: Mateusz RUJNER, Marco GASCHKA, Rafał DĄBROWSKI........... 6 3 2 0
3: Łukasz CYRAN, Grzegorz BASSARA, Łukasz BOJARSKI (Wu)..... 6 6 4 0
4: Mateusz BOROWICZ, Daniel KACZMAREK, Kamil MATUSZAK....... 9 8 5 0
5: Marcin WAWRZYNIAK, Grzegorz BASSARA, Rafał DĄBROWSKI..... 12 9 7 0
6: Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Mateusz RUJNER, Kamil MATUSZAK...... 14 12 8 0
7: Łukasz BOJARSKI, Daniel KACZMAREK........................ 17 14 8 0
8: Mateusz BOROWICZ, Marco GASCHKA, Łukasz CYRAN............ 20 15 10 0
9: Łukasz CYRAN, Marcin WAWRZYNIAK, Kamil MATUSZAK (U)...... 22 18 10 0
10: Mateusz RUJNER, Grzegorz BASSARA, Daniel KACZMAREK (Wu).. 25 18 12 0
11: Marco GASCHKA, Łukasz BOJARSKI, Mikołaj DROŻDŻOWSKI...... 27 19 15 0
12: Mateusz BOROWICZ, Rafał DĄBROWSKI........................ 30 21 15 0
13: Łukasz CYRAN, Mateusz RUJNER (Wu)........................ 30 24 15 0
14: Marco GASCHKA, Marcin WAWRZYNIAK, Daniel KACZMAREK....... 32 25 18 0
15: Łukasz BOJARSKI, Rafał DĄBROWSKI, Kamil MATUSZAK......... 35 27 19 0
16: Grzegorz BASSARA, Mateusz BOROWICZ, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.. 37 28 22 0

GRUPA E

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 38
1. Patryk DUDEK.............. 3 3 3 3 12
2. Tobiasz MUSIELAK.......... 3 3 3 2 11
3. Patryk DOLNY.............. D 3 2 2 7
4. Oskar POLIS............... 1 3 2 2 8
5. Kamil WIECZOREK........... Did not ride

WŁÓKNIARZ CZĘSTCHOWA 30
1. Oskar LIS................. 2 U 1 1 4
2. Tomasz WALASEK............ 2 U - - 2 (I)
3. Kacper WORYNA............. 3 2 2 3 10
4. Piotr PAWLICKI............ 3 2 U 3 8
5. Bartosz ZMARZLIK.......... 3 3 - - 6

RKM RYBNIK 12
1. Rafał MALCZEWSKI.......... 2 1 W2 2 5
2. Hubert ŁĘGOWIK............ 2 1 3 1 7
3.
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results WŁ RK FA T4
1: Piotr PAWLICKI, Rafał MALCZEWSKI, Oskar POLIS.......... 3 2 1 0
2: Kacper WORYNA, Hubert ŁĘGOWIK, Patryk DOLNY (D)........ 6 4 1 0
3: Patryk DUDEK, Tomasz WALASEK........................... 8 4 4 0
4: Tobiasz MUSIELAK, Oskar LIS............................ 10 4 7 0
5: Patryk DUDEK, Piotr PAWLICKI, Hubert ŁĘGOWIK........... 12 5 10 0
6: Tobiasz MUSIELAK, Kacper WORYNA, Rafał MALCZEWSKI...... 14 6 13 0
7: Oskar POLIS, Tomasz WALASEK (U)........................ 14 6 16 0
8: Patryk DOLNY, Oskar LIS (U)............................ 14 6 19 0
9: Tobiasz MUSIELAK, Piotr PAWLICKI (U)................... 14 6 22 0
10: Patryk DUDEK, Kacper WORYNA............................ 16 6 25 0
11: Bartosz ZMARZLIK, Patryk DOLNY, Rafał MALCZEWSKI (W2).. 19 6 27 0
12: Hubert ŁĘGOWIK, Oskar POLIS, Oskar LIS................. 20 9 29 0
13: Kacper WORYNA, Oskar POLIS............................. 23 9 31 0
14: Piotr PAWLICKI, Patryk DOLNY........................... 26 9 33 0
15: Bartosz ZMARZLIK, Tobiasz MUSIELAK, Hubert ŁĘGOWIK..... 29 10 35 0
16: Patryk DUDEK, Rafał MALCZEWSKI, Oskar LIS.............. 30 12 38 0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 12 gru 2013, o 12:48 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Kod:
GRUPA A

1 Lublin......5......72
2 Grudziądz...5......69
3 Bydgoszcz...2......32
4 Wrocław.....0......17


GRUPA B

1 Poznań.....6......69
2 Toruń......3......50
3 Kraków.....3......45
4 Ostrów.....0......28

GRUPA C

1 Gdańsk.....6......69
2 Opole......4......58
3 Lwów.......2......46
4 Tarnów.....0......13

GRUPA D

1 Krosno.....6......76
2 Rzeszów....4......60
3 Piła.......2......41

GRUPA E

1 Zielona Góra...6.....74
2 Częstochowa....4.....57
3 Rybnik.........2.....37


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 29 gru 2013, o 13:22 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
3 runda MDM odbędzie się 1.01(środa) po eliminacjach do GP przed każdą kolejką istnieje możliwość dokonania zmian w składzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 30 gru 2013, o 18:21 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Kacper GOMÓLSKI
2. Marcel SZYMKO
3. Lukasz Lesiak
4. Adam Strzelec
5. Dominik Kossakowski

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 1 sty 2014, o 14:00 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
GRUPA A
POLONIA BYDGOSZCZ 28
1. Michał KORDAS............. 1 3 1 2 7
2. Maksymilian RISTOK........ 2 0 1 1 4
3. Adrian WOJEWODA........... 3 1 1 3 8
4. Patryk MALITOWSKI......... 3 2 1 3 9
5.

GKM GRUDZIĄDZ 28
1. Mike TRZENSIOK............ 2 2 2 0 6
2. Krystian PIESZCZEK........ 2 3 3 3 11
3. Szymon WOŹNIAK............ 2 2 2 2 8
4. Michał PIOSICKI........... Wu 1 0 2 3
5.

TŻ LUBLIN 27
1. Oskar FAJFER.............. 3 1 3 3 10
2. Paweł PRZEDPEŁSKI......... 3 3 2 D 8
3. Ernest KOZA............... 1 Wu 3 1 5
4. Arkadiusz PAWLAK.......... 0 1 2 1 4
5. Krystian REMPAŁA.......... Did not ride

WTS WROCŁAW 12
1. Marcin NOWAK.............. 0 3 3 1 7
2. Artur CYŁO................ 1 2 Wu 2 5
3.
4.
5.

No. Results PO GK TŻ WT
1: Patryk MALITOWSKI, Mike TRZENSIOK, Artur CYŁO, Arkadiusz PAWLAK............ 3 2 0 1
2: Adrian WOJEWODA, Krystian PIESZCZEK, Ernest KOZA, Marcin NOWAK............. 6 4 1 1
3: Oskar FAJFER, Maksymilian RISTOK, Michał PIOSICKI (Wu)..................... 8 4 4 1
4: Paweł PRZEDPEŁSKI, Szymon WOŹNIAK, Michał KORDAS........................... 9 6 7 1
5: Krystian PIESZCZEK, Patryk MALITOWSKI, Oskar FAJFER........................ 11 9 8 1
6: Paweł PRZEDPEŁSKI, Mike TRZENSIOK, Adrian WOJEWODA......................... 12 11 11 1
7: Marcin NOWAK, Szymon WOŹNIAK, Arkadiusz PAWLAK, Maksymilian RISTOK......... 12 13 12 4
8: Michał KORDAS, Artur CYŁO, Michał PIOSICKI, Ernest KOZA (Wu)............... 15 14 12 6
9: Marcin NOWAK, Paweł PRZEDPEŁSKI, Patryk MALITOWSKI, Michał PIOSICKI........ 16 14 14 9
10: Oskar FAJFER, Szymon WOŹNIAK, Adrian WOJEWODA, Artur CYŁO (Wu)............. 17 16 17 9
11: Ernest KOZA, Mike TRZENSIOK, Maksymilian RISTOK............................ 18 18 20 9
12: Krystian PIESZCZEK, Arkadiusz PAWLAK, Michał KORDAS........................ 19 21 22 9
13: Adrian WOJEWODA, Michał PIOSICKI, Arkadiusz PAWLAK......................... 22 23 23 9
14: Patryk MALITOWSKI, Szymon WOŹNIAK, Ernest KOZA............................. 25 25 24 9
15: Krystian PIESZCZEK, Artur CYŁO, Maksymilian RISTOK, Paweł PRZEDPEŁSKI (D).. 26 28 24 11
16: Oskar FAJFER, Michał KORDAS, Marcin NOWAK, Mike TRZENSIOK.................. 28 28 27 12

GRUPA B

WANDA KRAKÓW 32
1. Szymon BŁOCIAN............ 2 2 1 0 5
2. Dawid WAWRZYNIAK.......... 0 1 2 2 5
3. Mateusz WIECZOREK......... 2 3 3 3 11
4. Wojciech LISIECKI......... 3 3 3 2 11
5.

PSŻ POZNAŃ 30
1. Emil PULCZYŃSKI........... 2 2 3 3 10
2. Kamil ADAMCZEWSKI......... 1 2 3 3 9
3. Adrian GAŁA............... 3 2 0 3 8
4. Mateusz PIERNIKOWSKI...... 2 Wu 0 1 3
5.

APATOR TORUŃ 17
1. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 3 3 2 2 10
2. Adrian KOZŁOWSKI.......... 1 W W2 W 1
3. Łukasz WIELIŃSKI.......... 3 1 0 D 4
4. Oskar BOBER............... U - - - 0 (I)
5. Patryk RUMIŃSKI........... 0 2 0 0 2

KM OSTRÓW 16
1. Kamil MATYJAS............. 1 1 1 1 4
2. Denis NIEDZIELSKI......... 1 0 1 1 3
3. Filip MARACH.............. U 3 1 1 5
4. Arkadiusz MADEJ........... 0 0 2 2 4
5. Dawid BĄK................. Did not ride

No. Results WA PS KM AP
1: Wojciech LISIECKI, Emil PULCZYŃSKI, Adrian KOZŁOWSKI, Arkadiusz MADEJ............ 3 2 0 1
2: Mateusz ŁUKASZEWSKI, Mateusz WIECZOREK, Kamil ADAMCZEWSKI, Filip MARACH (U)...... 5 3 0 4
3: Łukasz WIELIŃSKI, Mateusz PIERNIKOWSKI, Kamil MATYJAS, Dawid WAWRZYNIAK.......... 5 5 1 7
4: Adrian GAŁA, Szymon BŁOCIAN, Denis NIEDZIELSKI, Oskar BOBER (U).................. 7 8 2 7
5: Wojciech LISIECKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Kamil MATYJAS, Patryk RUMIŃSKI............. 10 10 3 7
6: Mateusz WIECZOREK, Emil PULCZYŃSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Denis NIEDZIELSKI.......... 13 12 3 8
7: Mateusz ŁUKASZEWSKI, Adrian GAŁA, Dawid WAWRZYNIAK, Arkadiusz MADEJ.............. 14 14 3 11
8: Filip MARACH, Szymon BŁOCIAN, Adrian KOZŁOWSKI (W), Mateusz PIERNIKOWSKI (Wu).... 16 14 6 11
9: Wojciech LISIECKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Denis NIEDZIELSKI, Mateusz PIERNIKOWSKI.. 19 14 7 13
10: Mateusz WIECZOREK, Patryk RUMIŃSKI, Kamil MATYJAS, Adrian GAŁA................... 22 14 8 15
11: Emil PULCZYŃSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Filip MARACH, Patryk RUMIŃSKI................. 24 17 9 15
12: Kamil ADAMCZEWSKI, Arkadiusz MADEJ, Szymon BŁOCIAN, Łukasz WIELIŃSKI............. 25 20 11 15
13: Mateusz WIECZOREK, Arkadiusz MADEJ, Mateusz PIERNIKOWSKI, Patryk RUMIŃSKI........ 28 21 13 15
14: Adrian GAŁA, Wojciech LISIECKI, Filip MARACH, Łukasz WIELIŃSKI (D)............... 30 24 14 15
15: Kamil ADAMCZEWSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Denis NIEDZIELSKI, Adrian KOZŁOWSKI (W)..... 32 27 15 15
16: Emil PULCZYŃSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Kamil MATYJAS, Szymon BŁOCIAN.............. 32 30 16 17

GRUPA C
KOLEJARZ OPOLE 35
1. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 1 2 1 2 6
2. Adrian CYFER.............. 2 3 3 2 10
3. Radosław MAŁUCH........... 0 3 3 2 8
4. Łukasz KRET............... 3 3 2 3 11
5. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... Did not ride

WYBRZEŻE GDAŃSK 28
1. Kacper GOMÓLSKI........... 2 U Ns - 2 (I)
2. Marcel SZYMKO............. 1 2 3 3 9
3. Łukasz LESIAK............. 2 1 1 1 5
4. Adam STRZELEC............. 3 3 3 3 12
5. Dominik KOSSAKOWSKI....... Wu - - - 0 (I)

SKA LWÓW 18
1. Kamil PROKOP.............. 1 1 2 1 5
2. Bartosz BIETRACKI......... 3 U Ns Ns 3 (I)
3. Karol JÓŹWIK.............. 2 W 2 2 6
4. Szymon GROBLEWSKI......... 1 0 2 1 4
5.

UNIA TARNÓW 9
1. Damian MICHALSKI.......... 3 2 1 3 9
2.
3.
4.
5.

No. Results KO WY SK UN
1: Łukasz KRET, Kacper GOMÓLSKI, Szymon GROBLEWSKI............................. 3 2 1 0
2: Damian MICHALSKI, Karol JÓŹWIK, Marcel SZYMKO, Radosław MAŁUCH.............. 3 3 3 3
3: Adam STRZELEC, Adrian CYFER, Kamil PROKOP................................... 5 6 4 3
4: Bartosz BIETRACKI, Łukasz LESIAK, Bartosz PIETRYKOWSKI...................... 6 8 7 3
5: Łukasz KRET, Marcel SZYMKO, Kamil PROKOP.................................... 9 10 8 3
6: Radosław MAŁUCH, Bartosz BIETRACKI (U), Kacper GOMÓLSKI (U)................. 12 10 8 3
7: Adrian CYFER, Damian MICHALSKI, Łukasz LESIAK, Szymon GROBLEWSKI............ 15 11 8 5
8: Adam STRZELEC, Bartosz PIETRYKOWSKI, Karol JÓŹWIK (W)....................... 17 14 8 5
9: Adam STRZELEC, Łukasz KRET, Damian MICHALSKI, Bartosz BIETRACKI (Ns)........ 19 17 8 6
10: Radosław MAŁUCH, Kamil PROKOP, Łukasz LESIAK................................ 22 18 10 6
11: Adrian CYFER, Karol JÓŹWIK, Dominik KOSSAKOWSKI (Wu)........................ 25 18 12 6
12: Marcel SZYMKO, Szymon GROBLEWSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI...................... 26 21 14 6
13: Adam STRZELEC, Radosław MAŁUCH, Szymon GROBLEWSKI........................... 28 24 15 6
14: Łukasz KRET, Karol JÓŹWIK, Łukasz LESIAK.................................... 31 25 17 6
15: Marcel SZYMKO, Adrian CYFER, Bartosz BIETRACKI (Ns)......................... 33 28 17 6
16: Damian MICHALSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI, Kamil PROKOP, Kacper GOMÓLSKI (Ns).. 35 28 18 9

GRUPA D
STAL RZESZÓW 37
1. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 3 3 1 - 7
2. Rafał DĄBROWSKI........... 3 3 3 - 9
3. Daniel KACZMAREK.......... D 1 2 - 3
4. Krzysztof Wittstock....... 2 3 2 - 7
5. Łukasz CYRAN.............. 3 3 3 2 11

KSŻ KROSNO 33
1. Mateusz BOROWICZ.......... 3 1 2 3 9
2. Łukasz BOJARSKI........... 3 2 3 2 10
3. Mateusz RUJNER............ U 1 2 3 6
4. Marcin WAWRZYNIAK......... 2 3 2 1 8
5.

POLONIA PIŁA 17
1. Grzegorz BASSARA.......... 2 2 1 D 5
2. Kamil MATUSZAK............ U 2 1 U 3
3. Marco GASCHKA............. 2 2 3 2 9
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results PO KS ST T4
1: Mateusz BOROWICZ, Krzysztof Wittstock....................... 0 3 2 0
2: Łukasz BOJARSKI, Marco GASCHKA, Daniel KACZMAREK (D)........ 2 6 2 0
3: Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Marcin WAWRZYNIAK, Kamil MATUSZAK (U).. 2 8 5 0
4: Rafał DĄBROWSKI, Grzegorz BASSARA, Mateusz RUJNER (U)....... 4 8 8 0
5: Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Łukasz BOJARSKI........................ 4 10 11 0
6: Łukasz CYRAN, Marco GASCHKA, Mateusz BOROWICZ............... 6 11 14 0
7: Krzysztof Wittstock, Kamil MATUSZAK, Mateusz RUJNER......... 8 12 17 0
8: Marcin WAWRZYNIAK, Grzegorz BASSARA, Daniel KACZMAREK....... 10 15 18 0
9: Rafał DĄBROWSKI, Marcin WAWRZYNIAK.......................... 10 17 21 0
10: Marco GASCHKA, Mateusz RUJNER, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.......... 13 19 22 0
11: Łukasz CYRAN, Mateusz BOROWICZ, Kamil MATUSZAK.............. 14 21 25 0
12: Łukasz BOJARSKI, Krzysztof Wittstock, Grzegorz BASSARA...... 15 24 27 0
13: Łukasz CYRAN, Marco GASCHKA, Marcin WAWRZYNIAK.............. 17 25 30 0
14: Mateusz RUJNER, Daniel KACZMAREK............................ 17 28 32 0
15: Rafał DĄBROWSKI, Łukasz BOJARSKI, Kamil MATUSZAK (U)........ 17 30 35 0
16: Mateusz BOROWICZ, Łukasz CYRAN, Grzegorz BASSARA (D)........ 17 33 37 0

GRUPA E
1. Patryk DUDEK.............. 3 2 3 3 11
2. Tobiasz MUSIELAK.......... 3 3 3 3 12
3. Patryk DOLNY.............. W2 3 1 2 6
4. Oskar POLIS............... 3 3 3 3 12
5. Kamil WIECZOREK........... 2 - - - 2

WŁÓKNIARZ CZĘSTCHOWA 26
1. Oskar LIS................. 2 1 1 1 5
2. Tomasz WALASEK............ W 1 2 1 4
3. Kacper WORYNA............. 2 2 2 2 8
4. Piotr PAWLICKI............ 2 3 1 3 9
5. Bartosz ZMARZLIK.......... Did not ride

RKM RYBNIK 22
1. Rafał MALCZEWSKI.......... 1 2 3 2 8
2. Hubert ŁĘGOWIK............ 1 2 2 2 7
3. Łukasz PRZEDPEŁSKI........ 3 1 2 1 7
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results FA WŁ RK T4
1: Oskar POLIS, Oskar LIS................................... 3 2 0 0
2: Łukasz PRZEDPEŁSKI, Kamil WIECZOREK, Tomasz WALASEK (W).. 5 2 3 0
3: Tobiasz MUSIELAK, Piotr PAWLICKI, Rafał MALCZEWSKI....... 8 4 4 0
4: Patryk DUDEK, Kacper WORYNA, Hubert ŁĘGOWIK.............. 11 6 5 0
5: Oskar POLIS, Rafał MALCZEWSKI, Tomasz WALASEK............ 14 7 7 0
6: Patryk DOLNY, Hubert ŁĘGOWIK, Oskar LIS.................. 17 8 9 0
7: Tobiasz MUSIELAK, Kacper WORYNA.......................... 20 10 9 0
8: Piotr PAWLICKI, Patryk DUDEK, Łukasz PRZEDPEŁSKI......... 22 13 10 0
9: Oskar POLIS, Hubert ŁĘGOWIK, Piotr PAWLICKI.............. 25 14 12 0
10: Rafał MALCZEWSKI, Kacper WORYNA, Patryk DOLNY............ 26 16 15 0
11: Tobiasz MUSIELAK, Łukasz PRZEDPEŁSKI, Oskar LIS.......... 29 17 17 0
12: Patryk DUDEK, Tomasz WALASEK............................. 32 19 17 0
13: Piotr PAWLICKI, Patryk DOLNY............................. 34 22 17 0
14: Oskar POLIS, Kacper WORYNA, Łukasz PRZEDPEŁSKI........... 37 24 18 0
15: Tobiasz MUSIELAK, Hubert ŁĘGOWIK, Tomasz WALASEK......... 40 25 20 0
16: Patryk DUDEK, Rafał MALCZEWSKI, Oskar LIS................ 43 26 22 0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 1 sty 2014, o 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
Ale w grupie C pokosiło :D

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 2 sty 2014, o 12:27 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Kod:
GRUPA A

1 Grudziądz...6,5....97
2 Lublin......6......99
3 Bydgoszcz...3,5....60
4 Wrocław.....0......29


GRUPA B

1 Poznań.....8......99
2 Kraków.....6......77
3 Toruń......4......67
4 Ostrów.....0......44

GRUPA C

1 Gdańsk.....8......97
2 Opole......7......93
3 Lwów.......3......64
4 Tarnów.....0......22

GRUPA D

1 Krosno.....8......109
2 Rzeszów....7.......97
3 Piła.......3.......58

GRUPA E

1 Zielona Góra...9.....113
2 Częstochowa....6......83
3 Rybnik.........3......59


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 13 sty 2014, o 10:22 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
4 runda MDM odbędzie się 15.01(środa) o21 przed każdą kolejką istnieje możliwość dokonania zmian w składzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 15 sty 2014, o 21:17 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
GRUPA A

GKM GRUDZIĄDZ 35
1. Mike TRZENSIOK............ 1 2 3 1 7
2. Krystian PIESZCZEK........ 2 3 3 2 10
3. Szymon WOŹNIAK............ 3 2 3 3 11
4. Michał PIOSICKI........... 3 2 0 2 7
5.

TŻ LUBLIN 33
1. Oskar FAJFER.............. 3 3 3 3 12
2. Paweł PRZEDPEŁSKI......... 3 3 1 3 10
3. Ernest KOZA............... 2 2 2 D 6
4. Arkadiusz PAWLAK.......... 1 0 2 2 5
5. Krystian REMPAŁA.......... Did not ride

POLONIA BYDGOSZCZ 16
1. Michał KORDAS............. 0 W2 1 0 1
2. Maksymilian RISTOK........ 0 1 1 0 2
3. Adrian WOJEWODA........... 2 T 1 1 4
4. Patryk MALITOWSKI......... 1 3 2 3 9
5.

WTS WROCŁAW 10
1. Artur CYŁO................ 2 1 0 2 5
2. Marcin NOWAK.............. 1 1 2 1 5
3.
4.
5.

No. Results TŻ WT GK PO
1: Michał PIOSICKI, Artur CYŁO, Arkadiusz PAWLAK, Maksymilian RISTOK........ 1 2 3 0
2: Szymon WOŹNIAK, Ernest KOZA, Marcin NOWAK, Michał KORDAS................. 3 3 6 0
3: Paweł PRZEDPEŁSKI, Adrian WOJEWODA, Mike TRZENSIOK....................... 6 3 7 2
4: Oskar FAJFER, Krystian PIESZCZEK, Patryk MALITOWSKI...................... 9 3 9 3
5: Patryk MALITOWSKI, Mike TRZENSIOK, Marcin NOWAK, Arkadiusz PAWLAK........ 9 4 11 6
6: Krystian PIESZCZEK, Ernest KOZA, Artur CYŁO, Adrian WOJEWODA (T)......... 11 5 14 6
7: Paweł PRZEDPEŁSKI, Michał PIOSICKI, Michał KORDAS (W2)................... 14 5 16 6
8: Oskar FAJFER, Szymon WOŹNIAK, Maksymilian RISTOK......................... 17 5 18 7
9: Krystian PIESZCZEK, Arkadiusz PAWLAK, Michał KORDAS...................... 19 5 21 8
10: Mike TRZENSIOK, Ernest KOZA, Maksymilian RISTOK.......................... 21 5 24 9
11: Szymon WOŹNIAK, Patryk MALITOWSKI, Paweł PRZEDPEŁSKI, Artur CYŁO......... 22 5 27 11
12: Oskar FAJFER, Marcin NOWAK, Adrian WOJEWODA, Michał PIOSICKI............. 25 7 27 12
13: Patryk MALITOWSKI, Michał PIOSICKI, Ernest KOZA (D)...................... 25 7 29 15
14: Szymon WOŹNIAK, Arkadiusz PAWLAK, Adrian WOJEWODA........................ 27 7 32 16
15: Paweł PRZEDPEŁSKI, Krystian PIESZCZEK, Marcin NOWAK, Maksymilian RISTOK.. 30 8 34 16
16: Oskar FAJFER, Artur CYŁO, Mike TRZENSIOK, Michał KORDAS.................. 33 10 35 16

GRUPA B

PSŻ POZNAŃ 31
1. Emil PULCZYŃSKI........... 3 3 0 3 9
2. Kamil ADAMCZEWSKI......... 2 3 3 3 11
3. Adrian GAŁA............... 3 3 0 Wu 6
4. Mateusz PIERNIKOWSKI...... 2 1 2 W2 5
5.

WANDA KRAKÓW 26
1. Szymon BŁOCIAN............ 0 2 1 Wu 3
2. Dawid WAWRZYNIAK.......... D 1 2 1 4
3. Mateusz WIECZOREK......... 1 2 3 2 8
4. Wojciech LISIECKI......... 3 2 3 3 11
5.

KM OSTRÓW 19
1. Kamil MATYJAS............. 0 2 0 1 3
2. Denis NIEDZIELSKI......... 2 0 1 0 3
3. Filip MARACH.............. 2 1 W2 1 4
4. Arkadiusz MADEJ........... 3 0 2 3 8 (I)
5. Dawid BĄK................. 1 - - - 1

APATOR TORUŃ 19
1. Patryk RUMIŃSKI........... 1 0 2 2 5
2. Adrian KOZŁOWSKI.......... 1 1 1 2 5
3. Łukasz WIELIŃSKI.......... 1 3 3 Wu 7 (I)
4. Oskar BOBER............... 0 0 0 2 2
5.

No. Results KM AP PS WA
1: Arkadiusz MADEJ, Mateusz PIERNIKOWSKI, Patryk RUMIŃSKI, Dawid WAWRZYNIAK (D).. 3 1 2 0
2: Adrian GAŁA, Filip MARACH, Adrian KOZŁOWSKI, Szymon BŁOCIAN................... 5 2 5 0
3: Emil PULCZYŃSKI, Denis NIEDZIELSKI, Mateusz WIECZOREK, Oskar BOBER............ 7 2 8 1
4: Wojciech LISIECKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Kamil MATYJAS......... 7 3 10 4
5: Emil PULCZYŃSKI, Wojciech LISIECKI, Adrian KOZŁOWSKI, Arkadiusz MADEJ......... 7 4 13 6
6: Kamil ADAMCZEWSKI, Mateusz WIECZOREK, Filip MARACH, Patryk RUMIŃSKI........... 8 4 16 8
7: Łukasz WIELIŃSKI, Szymon BŁOCIAN, Mateusz PIERNIKOWSKI, Denis NIEDZIELSKI..... 8 7 17 10
8: Adrian GAŁA, Kamil MATYJAS, Dawid WAWRZYNIAK, Oskar BOBER..................... 10 7 20 11
9: Kamil ADAMCZEWSKI, Arkadiusz MADEJ, Szymon BŁOCIAN, Oskar BOBER............... 12 7 23 12
10: Łukasz WIELIŃSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Dawid BĄK, Emil PULCZYŃSKI................ 13 10 23 14
11: Wojciech LISIECKI, Patryk RUMIŃSKI, Denis NIEDZIELSKI, Adrian GAŁA............ 14 12 23 17
12: Mateusz WIECZOREK, Mateusz PIERNIKOWSKI, Adrian KOZŁOWSKI, Kamil MATYJAS...... 14 13 25 20
13: Wojciech LISIECKI, Oskar BOBER, Filip MARACH, Mateusz PIERNIKOWSKI (W2)....... 15 15 25 23
14: Arkadiusz MADEJ, Mateusz WIECZOREK, Adrian GAŁA (Wu), Łukasz WIELIŃSKI (Wu)... 18 15 25 25
15: Kamil ADAMCZEWSKI, Adrian KOZŁOWSKI, Dawid WAWRZYNIAK, Denis NIEDZIELSKI...... 18 17 28 26
16: Emil PULCZYŃSKI, Patryk RUMIŃSKI, Kamil MATYJAS, Szymon BŁOCIAN (Wu).......... 19 19 31 26


GRUPA C
WYBRZEŻE GDAŃSK 33
1. Kacper GOMÓLSKI........... 3 2 2 3 10
2. Patryk BEŚKO.............. 2 0 2 1 5
3. Łukasz LESIAK............. 2 2 1 1 6
4. Marcel SZYMKO............. 3 3 3 3 12
5. Dominik KOSSAKOWSKI....... Did not ride

KOLEJARZ OPOLE 27
1. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... 1 1 3 1 6
2. Adrian CYFER.............. 1 3 3 3 10
3. Radosław MAŁUCH........... 2 1 1 2 6
4. Łukasz KRET............... 1 3 0 1 5
5.

SKA LWÓW 26
1. Kamil PROKOP.............. 3 1 2 0 6
2. Bartosz BIETRACKI......... W 2 3 2 7
3. Karol JÓŹWIK.............. 3 2 1 2 8
4. Szymon GROBLEWSKI......... 0 1 1 3 5
5.

UNIA TARNÓW 9
1. Damian MICHALSKI.......... 2 3 2 2 9
2.
3.
4.
5.

No. Results SK UN WY KO
1: Marcel SZYMKO, Damian MICHALSKI, Adrian CYFER, Szymon GROBLEWSKI....... 0 2 3 1
2: Karol JÓŹWIK, Łukasz LESIAK, Sebastian NIEDŹWIEDŹ...................... 3 2 5 2
3: Kacper GOMÓLSKI, Radosław MAŁUCH, Bartosz BIETRACKI (W)................ 3 2 8 4
4: Kamil PROKOP, Patryk BEŚKO, Łukasz KRET................................ 6 2 10 5
5: Łukasz KRET, Kacper GOMÓLSKI, Szymon GROBLEWSKI........................ 7 2 12 8
6: Damian MICHALSKI, Karol JÓŹWIK, Radosław MAŁUCH, Patryk BEŚKO.......... 9 5 12 9
7: Marcel SZYMKO, Bartosz BIETRACKI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ................. 11 5 15 10
8: Adrian CYFER, Łukasz LESIAK, Kamil PROKOP.............................. 12 5 17 13
9: Sebastian NIEDŹWIEDŹ, Patryk BEŚKO, Szymon GROBLEWSKI.................. 13 5 19 16
10: Adrian CYFER, Kacper GOMÓLSKI, Karol JÓŹWIK............................ 14 5 21 19
11: Bartosz BIETRACKI, Damian MICHALSKI, Łukasz LESIAK, Łukasz KRET........ 17 7 22 19
12: Marcel SZYMKO, Kamil PROKOP, Radosław MAŁUCH........................... 19 7 25 20
13: Marcel SZYMKO, Karol JÓŹWIK, Łukasz KRET............................... 21 7 28 21
14: Szymon GROBLEWSKI, Radosław MAŁUCH, Łukasz LESIAK...................... 24 7 29 23
15: Adrian CYFER, Bartosz BIETRACKI, Patryk BEŚKO.......................... 26 7 30 26
16: Kacper GOMÓLSKI, Damian MICHALSKI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ, Kamil PROKOP.. 26 9 33 27

GRUPA D

KSŻ KROSNO 33
1. Mateusz BOROWICZ.......... 3 2 2 2 9
2. Łukasz BOJARSKI........... 3 2 3 3 11
3. Mateusz RUJNER............ 1 3 W 2 6
4. Marcin WAWRZYNIAK......... D 3 1 3 7
5.

STAL RZESZÓW 32
1. Krzysztof Wittstock....... 2 D - - 2
2. Rafał DĄBROWSKI........... 2 U 2 1 5
3. Daniel KACZMAREK.......... 2 2 - - 4
4. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 3 1 2 3 9
5. Łukasz CYRAN.............. 3 3 3 3 12

POLONIA PIŁA 17
1. Grzegorz BASSARA.......... 2 1 3 1 7
2. Marco GASCHKA............. 3 3 2 2 10
3.
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results ST PO KS T4
1: Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Grzegorz BASSARA, Marcin WAWRZYNIAK (D).. 3 2 0 0
2: Marco GASCHKA, Daniel KACZMAREK, Mateusz RUJNER............... 5 5 1 0
3: Mateusz BOROWICZ, Rafał DĄBROWSKI............................. 7 5 4 0
4: Łukasz BOJARSKI, Krzysztof Wittstock.......................... 9 5 7 0
5: Marco GASCHKA, Mateusz BOROWICZ, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.......... 10 8 9 0
6: Łukasz CYRAN, Łukasz BOJARSKI, Grzegorz BASSARA............... 13 9 11 0
7: Marcin WAWRZYNIAK, Rafał DĄBROWSKI (U)........................ 13 9 14 0
8: Mateusz RUJNER, Krzysztof Wittstock (D)....................... 13 9 17 0
9: Łukasz BOJARSKI, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.......................... 15 9 20 0
10: Łukasz CYRAN, Mateusz BOROWICZ................................ 18 9 22 0
11: Grzegorz BASSARA, Rafał DĄBROWSKI, Mateusz RUJNER (W)......... 20 12 22 0
12: Łukasz CYRAN, Marco GASCHKA, Marcin WAWRZYNIAK................ 23 14 23 0
13: Marcin WAWRZYNIAK, Daniel KACZMAREK........................... 25 14 26 0
14: Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Mateusz RUJNER........................... 28 14 28 0
15: Łukasz BOJARSKI, Marco GASCHKA, Rafał DĄBROWSKI............... 29 16 31 0
16: Łukasz CYRAN, Mateusz BOROWICZ, Grzegorz BASSARA.............. 32 17 33 0

GRUPA E
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 31
1. Patryk DUDEK.............. 3 3 3 3 12
2. Kamil WIECZOREK........... 1 2 U Wu 3
3. Patryk DOLNY.............. 3 1 3 2 9
4. Oskar POLIS............... 1 1 3 2 7
5.

WŁÓKNIARZ CZĘSTCHOWA 30
1. Oskar LIS................. 2 3 T 1 6
2. Tomasz WALASEK............ 1 2 U 2 5
3. Kacper WORYNA............. 2 2 1 3 8
4. Bartosz ZMARZLIK.......... 2 3 3 3 11
5.

RKM RYBNIK 23
1. Rafał MALCZEWSKI.......... 2 3 2 2 9
2. Hubert ŁĘGOWIK............ 3 2 2 3 10
3. Łukasz PRZEDPEŁSKI........ 3 1 D D 4
4.
5.

1.
2.
3.
4.
5.

No. Results RK FA WŁ T4
1: Patryk DUDEK, Bartosz ZMARZLIK........................... 0 3 2 0
2: Łukasz PRZEDPEŁSKI, Kacper WORYNA, Kamil WIECZOREK....... 3 4 4 0
3: Hubert ŁĘGOWIK, Oskar LIS, Oskar POLIS................... 6 5 6 0
4: Patryk DOLNY, Rafał MALCZEWSKI, Tomasz WALASEK........... 8 8 7 0
5: Oskar LIS, Kamil WIECZOREK............................... 8 10 10 0
6: Patryk DUDEK, Tomasz WALASEK, Łukasz PRZEDPEŁSKI......... 9 13 12 0
7: Bartosz ZMARZLIK, Hubert ŁĘGOWIK, Patryk DOLNY........... 11 14 15 0
8: Rafał MALCZEWSKI, Kacper WORYNA, Oskar POLIS............. 14 15 17 0
9: Oskar POLIS, Tomasz WALASEK (U).......................... 14 18 17 0
10: Patryk DOLNY, Łukasz PRZEDPEŁSKI (D), Oskar LIS (T)...... 14 21 17 0
11: Patryk DUDEK, Hubert ŁĘGOWIK, Kacper WORYNA.............. 16 24 18 0
12: Bartosz ZMARZLIK, Rafał MALCZEWSKI, Kamil WIECZOREK (U).. 18 24 21 0
13: Bartosz ZMARZLIK, Oskar POLIS, Łukasz PRZEDPEŁSKI (D).... 18 26 24 0
14: Kacper WORYNA, Patryk DOLNY.............................. 18 28 27 0
15: Hubert ŁĘGOWIK, Tomasz WALASEK, Kamil WIECZOREK (Wu)..... 21 28 29 0
16: Patryk DUDEK, Rafał MALCZEWSKI, Oskar LIS................ 23 31 30 0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 15 sty 2014, o 21:53 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Kod:
GRUPA A

1 Grudziądz...9,5....132
2 Lublin......8......132
3 Bydgoszcz...4,5.....76
4 Wrocław.....0.......39


GRUPA B

1 Poznań.....11.....130
2 Kraków......8.....103
3 Toruń.......4......86
4 Ostrów......0,5....63

GRUPA C

1 Gdańsk.....11.....130
2 Opole......9......120
3 Lwów.......4.......90
4 Tarnów.....0.......31

GRUPA D

1 Krosno.....11.......109
2 Rzeszów.....9.......129
3 Piła........4........75

GRUPA E

1 Zielona Góra...12.....144
2 Częstochowa.....8.....113
3 Rybnik..........4......82



AWANS DO PÓŁFINAŁU:
Zielona Góra, Krosno, Rzeszów, Gdańsk, Opole, Poznań, Grudziądz, Świętochłowice.


Do pierwszego meczu półfinałowego można dokonać zmian w składzie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 sty 2014, o 12:06 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Nie, żebym się czepiał bo nie awansowałem, ale trochę źle to rozegrane grupy trzy zespołowe powinny jechać tylko 3 turnieje i tym co mają cztery powinno się odjąć wyniki bez 4 drużyn, tak jak się robi w piłce nożnej gdy są el. do ME czy MŚ i grupy są gdzie jest mniej drużyn bo wyraźnie tutaj te grupy mają handicap i z II miejsc akurat Czewa nie, chociaż też dzięki temu miała by szansę, po prostu liczy to się wtedy tak, że liczy się tak jak by tej drużyny co jest ostatnia w tabeli każdej z grup nie było i wtedy się liczy punkty bo tak nie jest fair.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 sty 2014, o 12:18 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Albo po między 2 drużynami zrobić jakąś dogrywkę szybką, jak nie wiadomo jak to policzyć w każdym razie, żeby to było jakoś uczciwie, bo w sumie do końca sam nie wiem czy to co napisałem wyżej da dobre wyniki w policzeniu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 sty 2014, o 20:22 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
To co napisałeś to jedno zdanie na 3 linijki, którego kompletnie nie da się zrozumieć, można się tylko domyślać :D

Domyślam się o co chodzi, bo wiadomo, że łatwiej zdobyć punkty w grupie 3-zespołowej (pewne 4 punkty za 3 miejsca w każdej rundzie) niż w grupie 4-zespołwej (brak pewnych punktów).
Przed kolejnym sezonem warto się zastanowić jak to rozegrać i jakie poprawki wprowadzić.

W tym sezonie niczego by to nie zmieniło, gdyż tylko jedna drużyna z 4 miejsca urwała duży punkt (a właściwie to pół) i to nie na zespole z drugiego miejsca.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 sty 2014, o 23:31 
Offline
Najsympatyczniejszy menadżer

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 17:24
Posty: 274
Nie wiedziałem jak to opisać dobrze, po drugie mają też pewny 1 punkt zawsze mały no jakiś defekt czy coś ale to też niewielka szansa na aż tak dużą stratę, a więc nie chodzi tylko o duże punkty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 sty 2014, o 00:16 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Wiem, ale jak widzisz w tym sezonie nie miały żadnego znaczenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 21 sty 2014, o 23:16 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Skład Śląska na półfinały:

1. Marcin Bubel
2. Łukasz Sówka
3. Alex Zgardziński
4. Edward Mazur
5. Artur Czaja

W przypadku zagrożenia zwycięstwa zmiany Czaja za Mazura (3,4 start) i ewentualnie za Zgardzińskiego i Bubla w ostatniej serii.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 30 sty 2014, o 23:04 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Grupa A
1 Zielona Góra
2 Krosno
3 Poznań
4 Opole

Grupa B
1 Świętochłowice
2. Gdańsk
3 Grudziądz
4 Rzeszów


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 1 lut 2014, o 11:17 
Offline
Taktyk sezonu / Najsympatyczniejszy menadżer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 10:13
Posty: 1117
Lokalizacja: Gdańsk/Gdynia
Składy Wybrzeża na półfinaly:

WYBRZEŻE GDAŃSK
1. Kacper GOMÓLSKI
2. Patryk BEŚKO
3. Marcel SZYMKO
4. Adam Strzelec
5.rez. Łukasz Lesiak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 3 lut 2014, o 12:57 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Zawody odbędą się w środek ok godziny 20


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 5 lut 2014, o 19:46 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
FALUBAZ ZIELONA GÓRA 34
1. Patryk DUDEK.............. 3 3 3 3 12
2. Tobiasz MUSIELAK.......... 3 3 0 3 9
3. Patryk DOLNY.............. 2 1 3 3 9
4. Oskar POLIS............... 2 0 Wu 2 4
5. Kamil WIECZOREK........... Did not ride

PSŻ POZNAŃ 21
1. Emil PULCZYŃSKI........... 3 3 3 2 11
2. Kamil ADAMCZEWSKI......... 1 2 1 1 5
3. Adrian GAŁA............... 0 1 0 1 2
4. Mateusz PIERNIKOWSKI...... 0 0 1 2 3
5.

KOLEJARZ OPOLE 21
1. Bartosz PIETRYKOWSKI...... U 2 3 1 6
2. Adrian CYFER.............. 1 2 2 2 7
3. Radosław MAŁUCH........... 1 0 0 0 1
4. Łukasz KRET............... 2 3 2 U 7 (I)
5. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... Did not ride

KSŻ KROSNO 20
1. Mateusz BOROWICZ.......... 2 1 1 U 4 (I)
2. Łukasz BOJARSKI........... 1 2 2 0 5
3. Mateusz RUJNER............ 3 1 1 3 8
4. Marcin WAWRZYNIAK......... 0 0 2 1 3
5. Tymoteusz KASPRZYK........ Did not ride

No. Results FA PS KS KO
1: Emil PULCZYŃSKI, Oskar POLIS, Adrian CYFER, Marcin WAWRZYNIAK.................. 2 3 0 1
2: Mateusz RUJNER, Patryk DOLNY, Kamil ADAMCZEWSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI (U)...... 4 4 3 1
3: Tobiasz MUSIELAK, Mateusz BOROWICZ, Radosław MAŁUCH, Mateusz PIERNIKOWSKI...... 7 4 5 2
4: Patryk DUDEK, Łukasz KRET, Łukasz BOJARSKI, Adrian GAŁA........................ 10 4 6 4
5: Łukasz KRET, Kamil ADAMCZEWSKI, Mateusz BOROWICZ, Oskar POLIS.................. 10 6 7 7
6: Emil PULCZYŃSKI, Łukasz BOJARSKI, Patryk DOLNY, Radosław MAŁUCH................ 11 9 9 7
7: Tobiasz MUSIELAK, Bartosz PIETRYKOWSKI, Adrian GAŁA, Marcin WAWRZYNIAK......... 14 10 9 9
8: Patryk DUDEK, Adrian CYFER, Mateusz RUJNER, Mateusz PIERNIKOWSKI............... 17 10 10 11
9: Bartosz PIETRYKOWSKI, Łukasz BOJARSKI, Mateusz PIERNIKOWSKI, Oskar POLIS (Wu).. 17 11 12 14
10: Patryk DOLNY, Adrian CYFER, Mateusz BOROWICZ, Adrian GAŁA...................... 20 11 13 16
11: Emil PULCZYŃSKI, Łukasz KRET, Mateusz RUJNER, Tobiasz MUSIELAK................. 20 14 14 18
12: Patryk DUDEK, Marcin WAWRZYNIAK, Kamil ADAMCZEWSKI, Radosław MAŁUCH............ 23 15 16 18
13: Patryk DOLNY, Mateusz PIERNIKOWSKI, Marcin WAWRZYNIAK, Łukasz KRET (U)......... 26 17 17 18
14: Mateusz RUJNER, Oskar POLIS, Adrian GAŁA, Radosław MAŁUCH...................... 28 18 20 18
15: Tobiasz MUSIELAK, Adrian CYFER, Kamil ADAMCZEWSKI, Łukasz BOJARSKI............. 31 19 20 20
16: Patryk DUDEK, Emil PULCZYŃSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI, Mateusz BOROWICZ (U)...... 34 21 20 21



GRUPA B

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 32
1. Marcin BUBEL.............. 2 2 W - 4
2. Łukasz SÓWKA.............. 3 3 3 2 11
3. Alex ZGARDZIŃSKI.......... 2 1 2 1 6
4. Edward MAZUR.............. 1 1 - - 2
5. Artur CZAJA............... 3 3 3 - 9

WYBRZEŻE GDAŃSK 29
1. Kacper GOMÓLSKI........... 2 2 1 2 7
2. Patryk BEŚKO.............. 1 0 2 1 4
3. Marcel SZYMKO............. 1 3 2 2 8
4. Adam STRZELEC............. 3 2 3 2 10
5. Łukasz LESIAK............. Did not ride

GKM GRUDZIĄDZ 26
1. Mike TRZENSIOK............ 2 2 1 1 6
2. Krystian PIESZCZEK........ 3 3 2 3 11
3. Szymon WOŹNIAK............ 3 1 3 1 8
4. Michał PIOSICKI........... 0 0 1 0 1
5.

STAL RZESZÓW 9
1. Krzysztof Wittstock....... 0 0 0 - 0
2. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 0 1 0 - 1
3. Rafał DĄBROWSKI........... 1 1 U - 2
4. Daniel KACZMAREK.......... 0 0 Wu - 0
5. Łukasz CYRAN.............. 3 0 3 0 6

No. Results ŚL GK WY ST
1: Adam STRZELEC, Mike TRZENSIOK, Edward MAZUR, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.......... 1 2 3 0
2: Krystian PIESZCZEK, Alex ZGARDZIŃSKI, Marcel SZYMKO, Krzysztof Wittstock.. 3 5 4 0
3: Łukasz SÓWKA, Kacper GOMÓLSKI, Rafał DĄBROWSKI, Michał PIOSICKI........... 6 5 6 1
4: Szymon WOŹNIAK, Marcin BUBEL, Patryk BEŚKO, Daniel KACZMAREK.............. 8 8 7 1
5: Krystian PIESZCZEK, Kacper GOMÓLSKI, Edward MAZUR, Daniel KACZMAREK....... 9 11 9 1
6: Łukasz CYRAN, Mike TRZENSIOK, Alex ZGARDZIŃSKI, Patryk BEŚKO.............. 10 13 9 4
7: Łukasz SÓWKA, Adam STRZELEC, Szymon WOŹNIAK, Krzysztof Wittstock.......... 13 14 11 4
8: Marcel SZYMKO, Marcin BUBEL, Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Michał PIOSICKI......... 15 14 14 5
9: Artur CZAJA, Patryk BEŚKO, Michał PIOSICKI, Łukasz CYRAN.................. 18 15 16 5
10: Szymon WOŹNIAK, Alex ZGARDZIŃSKI, Kacper GOMÓLSKI, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.... 20 18 17 5
11: Łukasz SÓWKA, Marcel SZYMKO, Mike TRZENSIOK, Daniel KACZMAREK (Wu)........ 23 19 19 5
12: Adam STRZELEC, Krystian PIESZCZEK, Rafał DĄBROWSKI, Marcin BUBEL (W)...... 23 21 22 6
13: Łukasz CYRAN, Adam STRZELEC, Alex ZGARDZIŃSKI, Michał PIOSICKI............ 24 21 24 9
14: Artur CZAJA, Marcel SZYMKO, Szymon WOŹNIAK, Rafał DĄBROWSKI (U)........... 27 22 26 9
15: Krystian PIESZCZEK, Łukasz SÓWKA, Patryk BEŚKO, Łukasz CYRAN.............. 29 25 27 9
16: Artur CZAJA, Kacper GOMÓLSKI, Mike TRZENSIOK, Krzysztof Wittstock......... 32 26 29 9


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL