Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 17 sie 2018, o 22:10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 4 lut 2014, o 11:38 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
II runda - rewanże (04-06.II)

środa 05.II, godz. 22:00 ŚWIĘTOCHŁOWICE - BYDGOSZCZ (48-42)
środa 05.II, godz. 22:10 PIŁA - RZESZÓW II (66-24)
środa 05.II, godz. 22:20 POZNAŃ - WROCŁAW (41-48)
środa 05.II, godz. 22:30 GRUDZIĄDZ - KRAKÓW (38-52)
środa 05.II, godz. 22:40 CZĘSTOCHOWA - TORUŃ (43-47)
środa 05.II, godz. 22:50 ZIELONA GÓRA - RYBNIK (49-41)
środa 05.II, godz. 23:00 KROSNO - TARNÓW (44-46)
środa 05.II, godz. 23:10 GDAŃSK - OPOLE (45-45)


OSOBY, KTÓRE CHCĄ BYĆ OBECNE NA SWOIM MECZU PROSZONE SĄ O POINFORMOWANIE MNIE O TYM NA GG NIE WCZEŚNIEJ NIŻ GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU.

WSZELKIE ZMIANY W SKŁADZIE MOŻNA PRZEPROWADZIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRZEZ INFORMACJĘ W TYM TEMACIE I NIE PÓŹNIEJ NIŻ 15 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU. UWAGA - W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK ZMIAN NALEŻY PODAĆ OD NOWA CAŁY SKŁAD MECZOWY (TJ. NUMERY 1-7). PROSZĘ PAMIĘTAĆ O LIMICIE SUMY UM I O TYM, ŻE ZAWODNIK, KTÓRY REPREZENTOWAŁ ZESPÓŁ W MIN. JEDNYM BIEGU NIE MOŻE JUŻ POJAWIĆ SIĘ W SKŁADZIE INNEGO ZESPOŁU NAWET Z TEGO SAMEGO KLUBU!


1/ Mecze objeżdżane są o wyznaczonej wcześniej porze. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu meczu z poinformowaniem na forum o tym fakcie nie później niż pół godziny przed jego planowym rozpoczęciem.
2/ Obecność menadżera na meczu nie jest obowiązkowa.
3/ Zespoły występują w składach zgłoszonych wcześniej przez menadżerów w odpowiednim temacie na forum. Suma UM zawodników składu meczowego nie może przekroczyć 52.00.
4/ Sędzia podczas ma prawo dokonywać wyłącznie zmian zwykłych w przypadku kontuzji zawodnika, chyba, że menadżer zespołu jest obecny na meczu lub zostawił na forum wskazówki dotyczące prowadzenia jego drużyny.
5/ Wynik każdego rozegranego meczu powinien zostać opublikowany na forum w wersji takiej, jak w przypadku rozgrywek ligowych, tj. wynik meczu, zdobycze punktowe zawodników, wyniki poszczególnych biegów (czyli cała zawartość z ekranu meczowego programu Speedway Meeting umieszczona metodą "kopiuj-wklej"), a także informacja o osobach obecnych na meczu. Do sprawozdania obowiązkowo należy dołączyć w formie załącznika do posta plik SUSPEND wygenerowany przez Speedway Meeting.


SKŁADY AWIZOWANE:

Kod:
ŚWIĘTOCHŁOWICE                 (48-42) BYDGOSZCZ

1. Rune HOLTA             10,00        1. Piotr ŚWIST             8,00
2. Patryk WOLNIEWIŃSKI     2,40 *      2. Magnus ZETTERSTROEM     7,90
3. Adrian MIEDZIŃSKI       9,70        3. Davey WATT              8,80
4. Jonas DAVIDSSON         7,70        4. Renat GAFUROW           8,40
5. Peter KILDEMAND         8,80        5. Peter LJUNG             9,40
6. Alex ZGARDZIŃSKI        4,30        6. Patryk MALITOWSKI       6,40
7. Łukasz SÓWKA            7,90        7. -                       -
                          -----                                  -----
                          50,80                                  48,90


PIŁA                           (66-24) RZESZÓW II

1. Rafał OKONIEWSKI        9,10        1. -                       -
2. Ales DRYML              8,60        2. Rafał DĄBROWSKI         3,10
3. Thomas H. JONASSON      9,00        3. Stanislav MIELNICZUK    3,40
4. Linus EKLOEF            6,10        4. Jewgienij KOSTYGOW      3,30
5. Robert MIŚKOWIAK        9,20        5. Oleg BIESCZASTNOW       4,20
6. Marco GASCHKA           5,20        6. Daniel KACZMAREK        2,70
7. Roman CEJKA             3,90        7. Maksim SOSNOW           2,60
                          -----                                  -----
                          51,10                                  19,30


POZNAŃ                         (41-48) WROCŁAW

1. Greg HANCOCK           11,40        1. Mads KORNELIUSSEN       7,90
2. Emil PULCZYŃSKI         7,60        2. Adam SHIELDS            7,20 *
3. Kamil ADAMCZEWSKI       7,10        3. Mirosław JABŁOŃSKI      7,60
4. Scott NICHOLLS          9,10        4. Norbert KOŚCIUCH        8,30
5. Ryan SULLIVAN           9,70        5. Tomasz CHRZANOWSKI      7,30
6. Adrian GAŁA             3,80        6. Eduard KRCMAR           3,80
7. Michał ROWIŃSKI         2,80        7. Marcin NOWAK            3,90
                          -----                                  -----
                          51,50                                  46,00


GRUDZIĄDZ                      (38-52) KRAKÓW

1. Janusz KOŁODZIEJ       10,40        1. Damian BALIŃSKI         9,10
2. Dakota NORTH            5,00        2. Simon GUSTAFSSON        7,10
3. Krzysztof BUCZKOWSKI    9,50        3. Maksim BOGDANOW         8,10
4. Linus SUNDSTROEM        5,90        4. Mateusz SZCZEPANIAK     7,50
5. Hans N. ANDERSEN        9,10        5. Cameron WOODWARD        8,50
6. Mike TRZENSIOK          4,20        6. Tom PERRY               4,00
7. Lasse BJERRE            6,50        7. Wojciech LISIECKI       5,50
                          -----                                  -----
                          50,60                                  49,80


CZĘSTOCHOWA                    (43-47) TORUŃ

1. Maciej JANOWSKI         9,90        1. Jurica PAVLIC           8,80
2. Borys MITURSKI          4,00        2. Charlie GJEDDE          6,80
3. Chris HOLDER           11,00        3. Artiom ŁAGUTA           9,60
4. Ludvig LINDGREN         4,30        4. Jozsef TABAKA           5,80
5. Emil SAJFUTDINOW       11,20        5. Tai WOFFINDEN          10,70 *
6. Mikkel MICHELSEN        6,50        6. Mateusz ŁUKASZEWSKI     5,70
7. Kacper WORYNA           5,00        7. Łukasz WIELIŃSKI        4,10
                          -----                                  -----
                          51,90                                  51,50


ZIELONA GÓRA                   (49-41) RYBNIK

1. Adam SKÓRNICKI          7,60        1. Kostia PODŻUKS          8,70
2. Philip TIRSDAL          3,00        2. Zbigniew SUCHECKI       8,20
3. Sebastian UŁAMEK        9,00        3. Leon MADSEN             9,30
4. Kamil FLEGER            4,40        4. Jakub JAMRÓG            6,70
5. Jesper B. MONBERG       7,60        5. Martin VACULIK          9,20
6. Tobiasz MUSIELAK        8,70        6. Rafał MALCZEWSKI        5,80
7. Patryk DUDEK           11,40        7. Kasper Lykke NIELSEN    3,90
                          -----                                  -----
                          51,70                                  51,80


KROSNO                         (44-46) TARNÓW

1. Niels K. IVERSEN       11,10        1. David RUUD              8,30
2. Przemysław PAWLICKI    10,60        2. Adrian GOMÓLSKI         5,10
3. Damian SYNOWIEC         2,60        3. Kamil BRZOZOWSKI        6,70
4. Kenni LARSEN            8,70        4. Matej KUS               4,80
5. Damian ADAMCZAK         7,20        5. Piotr ŚWIDERSKI         8,10
6. Aleksandr ŁOKTAJEW      8,80        6. Damian MICHALSKI        5,30
7. Damian ALBRECHT         2,60        7. Andriej LIEBIEDIEW      7,70
                          -----                                  -----
                          51,60                                  46,00


GDAŃSK                         (45-45) OPOLE

1. Kenneth BJERRE          9,50        1. Chris HARRIS            9,80
2. Jason DOYLE             5,80 *      2. Dawid LAMPART           6,60
3. Krzysztof JABŁOŃSKI     8,10        3. Ryan FISHER             7,70
4. Kacper GOMÓLSKI         7,40        4. Łukasz JANKOWSKI        6,70
5. Michał SZCZEPANIAK      8,70 *      5. Karol BARAN             8,40
6. Witalij BIEŁOUSOW       6,80        6. Wadim TARASIENKO        6,00
7. Marcel SZYMKO           4,90        7. Łukasz KRET             5,10
                          -----                                  -----
                          51,20                                  50,30

*   zawodnik z listy rezerwowej
(I) zawodnik kontuzjowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 4 lut 2014, o 23:04 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Tomik, u mnie ten sam zestawik co w I meczu - łącznie ze zmianami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 21:41 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Rzeszów 2

1. Stanislav MIELNICZUK
2. Krzysztof WITTSTOCK
3. Jewgienij KOSTYGOW
4. Rafał DĄBROWSKI
5. Oleg BIESCZASTNOW
6. Daniel KACZMAREK
7. Kai HUCKENBECK


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:07 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Świętochłowice
Puchar Ligi - II runda

ŚWIĘTOCHŁOWICE 43 (91)
1. Rune HOLTA................ 3 3 1 2 Wu - - 9 (I)
2. Patryk WOLNIEWIŃSKI....... 0 - - - - - - 0
3. Adrian MIEDZIŃSKI......... 1* 3 3 3 3 - - 13+1
4. Jonas DAVIDSSON........... 2 2* 1 1* 2 - - 8+2
5. Peter KILDEMAND........... U 3 3 Kn - - - 6 (I)
6. Alex ZGARDZIŃSKI.......... 1* 1 0 0 0 - - 2+1
7. Łukasz SÓWKA.............. 2 D 1 0 2 - - 5
8.

BYDGOSZCZ 43 (85)
1. Piotr ŚWIST............... 0 0 2 2 - - - 4
2. Magnus ZETTERSTROEM....... 2 1 0 Wu - - - 3
3. Davey WATT................ 3 2 3 3 1* - - 12+1
4. Renat GAFUROW............. 0 1* 2* 0 3 - - 6+2
5. Peter LJUNG............... 3 1* 2 3 2 - - 11+1
6. Patryk MALITOWSKI......... 3 2 1* 1 - - - 7+1
7.
8.

No. Results ŚW BY ŚW BY
1: Patryk MALITOWSKI, Łukasz SÓWKA, Alex ZGARDZIŃSKI......................... 3 3 3 3
2: Rune HOLTA, Magnus ZETTERSTROEM, Alex ZGARDZIŃSKI, Piotr ŚWIST............ 4 2 7 5
3: Davey WATT, Jonas DAVIDSSON, Adrian MIEDZIŃSKI, Renat GAFUROW............. 3 3 10 8
4: Peter LJUNG, Łukasz SÓWKA (D), Peter KILDEMAND (U)........................ 0 3 10 11
5: Adrian MIEDZIŃSKI, Jonas DAVIDSSON, Magnus ZETTERSTROEM, Piotr ŚWIST...... 5 1 15 12
6: Peter KILDEMAND, Davey WATT, Renat GAFUROW, Alex ZGARDZIŃSKI.............. 3 3 18 15
7: Rune HOLTA, Patryk MALITOWSKI, Peter LJUNG, Alex ZGARDZIŃSKI.............. 3 3 21 18
8: Peter KILDEMAND, Piotr ŚWIST, Łukasz SÓWKA, Magnus ZETTERSTROEM........... 4 2 25 20
9: Davey WATT, Renat GAFUROW, Rune HOLTA, Łukasz SÓWKA....................... 1 5 26 25
10: Adrian MIEDZIŃSKI, Peter LJUNG, Jonas DAVIDSSON........................... 4 2 30 27
11: Davey WATT, Łukasz SÓWKA, Peter KILDEMAND (Kn), Magnus ZETTERSTROEM (Wu).. 2 3 32 30
12: Adrian MIEDZIŃSKI, Piotr ŚWIST, Patryk MALITOWSKI, Alex ZGARDZIŃSKI....... 3 3 35 33
13: Peter LJUNG, Rune HOLTA, Jonas DAVIDSSON, Renat GAFUROW................... 3 3 38 36
14: Renat GAFUROW, Jonas DAVIDSSON, Patryk MALITOWSKI, Patryk WOLNIEWIŃSKI.... 2 4 40 40
15: Adrian MIEDZIŃSKI, Peter LJUNG, Davey WATT, Rune HOLTA (Wu)............... 3 3 43 43

Cokus szczęśliwy nie będzie :P


Załączniki:
pl_2r_2m_swi_byd.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:21 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Piła
Puchar Ligi - II runda

PIŁA 63 (129)
1. Rafał OKONIEWSKI.......... 3 3 3 1* 3 - - 13+1
2. Ales DRYML................ 2* 2* 2* 3 2* - - 11+4
3. Thomas H. JONASSON........ 3 3 3 3 3 - - 15
4. Linus EKLOEF.............. 2* 2* 1 2 2* - - 9+3
5. Alexander MAKSAKOV........ 1 1 U 0 - - - 2
6. Marco GASCHKA............. 2* 3 2* - - - - 7+2
7. Roman CEJKA............... 3 Wu 3 - - - - 6
8.

RZESZÓW II 27 (51)
1. Stanislav MIELNICZUK...... 1 1* - - - - - 2+1
2. Krzysztof WITTSTOCK....... 0 0 2 1* 0 0 - 3+1
3. Jewgienij KOSTYGOW........ 1 2 - - - - - 3
4. Rafał DĄBROWSKI........... 0 0 0 - - - - 0
5. Oleg BIESCZASTNOW......... 2* 1 0 2 0 1 - 6+1
6. Daniel KACZMAREK.......... 0 1 0 1 U - - 2
7. Kai HUCKENBECK............ 1 3 1 2 3 1 - 11
8.

No. Results PI RZ PI RZ
1: Roman CEJKA, Marco GASCHKA, Kai HUCKENBECK, Daniel KACZMAREK.................... 5 1 5 1
2: Rafał OKONIEWSKI, Ales DRYML, Stanislav MIELNICZUK, Krzysztof WITTSTOCK......... 5 1 10 2
3: Thomas H. JONASSON, Linus EKLOEF, Jewgienij KOSTYGOW, Rafał DĄBROWSKI........... 5 1 15 3
4: Kai HUCKENBECK, Oleg BIESCZASTNOW, Alexander MAKSAKOV, Roman CEJKA (Wu)......... 1 5 16 8
5: Thomas H. JONASSON, Linus EKLOEF, Daniel KACZMAREK, Krzysztof WITTSTOCK......... 5 1 21 9
6: Marco GASCHKA, Jewgienij KOSTYGOW, Alexander MAKSAKOV, Rafał DĄBROWSKI.......... 4 2 25 11
7: Rafał OKONIEWSKI, Ales DRYML, Oleg BIESCZASTNOW, Daniel KACZMAREK............... 5 1 30 12
8: Roman CEJKA, Krzysztof WITTSTOCK, Stanislav MIELNICZUK, Alexander MAKSAKOV (U).. 3 3 33 15
9: Rafał OKONIEWSKI, Ales DRYML, Kai HUCKENBECK, Rafał DĄBROWSKI................... 5 1 38 16
10: Thomas H. JONASSON, Kai HUCKENBECK, Linus EKLOEF, Oleg BIESCZASTNOW............. 4 2 42 18
11: Ales DRYML, Oleg BIESCZASTNOW, Krzysztof WITTSTOCK, Alexander MAKSAKOV.......... 3 3 45 21
12: Thomas H. JONASSON, Marco GASCHKA, Daniel KACZMAREK, Krzysztof WITTSTOCK........ 5 1 50 22
13: Kai HUCKENBECK, Linus EKLOEF, Rafał OKONIEWSKI, Oleg BIESCZASTNOW............... 3 3 53 25
14: Rafał OKONIEWSKI, Linus EKLOEF, Kai HUCKENBECK, Krzysztof WITTSTOCK............. 5 1 58 26
15: Thomas H. JONASSON, Ales DRYML, Oleg BIESCZASTNOW, Daniel KACZMAREK (U)......... 5 1 63 27

Szulcu obecny


Załączniki:
pl_2r_2m_pil_rze2.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:26 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Poznań
Puchar Ligi - II runda

POZNAŃ 57 (98)
1. Greg HANCOCK.............. 3 2 3 3 3 - - 14
2. Emil PULCZYŃSKI........... 2* 1* 2* 2* 1 - - 8+4
3. Kamil ADAMCZEWSKI......... 2* 3 3 3 1 - - 12+1
4. Scott NICHOLLS............ 3 2* 1 2* - - - 8+2
5. Ryan SULLIVAN............. 3 1 3 3 0 - - 10
6. Adrian GAŁA............... 3 0 1 - - - - 4
7. Michał ROWIŃSKI........... 1 0 0 - - - - 1
8.

WROCŁAW 33 (81)
1. Mads KORNELIUSSEN......... 1 Wu 2 2 3 - - 8
2. Adam SHIELDS.............. 0 1 1* 1 2* - - 5+2
3. Mirosław JABŁOŃSKI........ 0 3 0 0 - - - 3
4. Norbert KOŚCIUCH.......... 1 2* 1 0 0 - - 4+1
5. Tomasz CHRZANOWSKI........ 2 3 2 1 2 - - 10
6. Eduard KRCMAR............. 2 0 0 - - - - 2
7. Marcin NOWAK.............. 0 1* 0 - - - - 1+1
8.

No. Results PO WR PO WR
1: Adrian GAŁA, Eduard KRCMAR, Michał ROWIŃSKI, Marcin NOWAK................ 4 2 4 2
2: Greg HANCOCK, Emil PULCZYŃSKI, Mads KORNELIUSSEN, Adam SHIELDS........... 5 1 9 3
3: Scott NICHOLLS, Kamil ADAMCZEWSKI, Norbert KOŚCIUCH, Mirosław JABŁOŃSKI.. 5 1 14 4
4: Ryan SULLIVAN, Tomasz CHRZANOWSKI, Marcin NOWAK, Michał ROWIŃSKI......... 3 3 17 7
5: Kamil ADAMCZEWSKI, Scott NICHOLLS, Adam SHIELDS, Mads KORNELIUSSEN (Wu).. 5 1 22 8
6: Mirosław JABŁOŃSKI, Norbert KOŚCIUCH, Ryan SULLIVAN, Adrian GAŁA......... 1 5 23 13
7: Tomasz CHRZANOWSKI, Greg HANCOCK, Emil PULCZYŃSKI, Eduard KRCMAR......... 3 3 26 16
8: Ryan SULLIVAN, Mads KORNELIUSSEN, Adam SHIELDS, Michał ROWIŃSKI.......... 3 3 29 19
9: Greg HANCOCK, Emil PULCZYŃSKI, Norbert KOŚCIUCH, Mirosław JABŁOŃSKI...... 5 1 34 20
10: Kamil ADAMCZEWSKI, Tomasz CHRZANOWSKI, Scott NICHOLLS, Marcin NOWAK...... 4 2 38 22
11: Ryan SULLIVAN, Emil PULCZYŃSKI, Adam SHIELDS, Mirosław JABŁOŃSKI......... 5 1 43 23
12: Kamil ADAMCZEWSKI, Mads KORNELIUSSEN, Adrian GAŁA, Eduard KRCMAR......... 4 2 47 25
13: Greg HANCOCK, Scott NICHOLLS, Tomasz CHRZANOWSKI, Norbert KOŚCIUCH....... 5 1 52 26
14: Mads KORNELIUSSEN, Adam SHIELDS, Emil PULCZYŃSKI, Ryan SULLIVAN.......... 1 5 53 31
15: Greg HANCOCK, Tomasz CHRZANOWSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Norbert KOŚCIUCH.... 4 2 57 33


Załączniki:
pl_2r_2m_poz_wro.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:36 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Grudziądz
Puchar Ligi - II runda

GRUDZIĄDZ 43 (81)
1. Janusz KOŁODZIEJ.......... 3 3 2 3 3 - - 14
2. Dakota NORTH.............. 1 1 0 0 - - - 2
3. Krzysztof BUCZKOWSKI...... 3 2 2 2 2* - - 11+1
4. Linus SUNDSTROEM.......... 1 0 1* 0 0 - - 2+1
5. Hans N. ANDERSEN.......... 2 2 2 3 1 - - 10
6. Mike TRZENSIOK............ 2 0 Wu - - - - 2
7. Lasse BJERRE.............. 1* 0 1* - - - - 2+2
8.

KRAKÓW 47 (99)
1. Damian BALIŃSKI........... 2 3 3 3 1 - - 12
2. Simon GUSTAFSSON.......... 0 1 0 1* - - - 2+1
3. Maksim BOGDANOW........... 0 3 3 2 0 - - 8
4. Mateusz SZCZEPANIAK....... 2 1 1 1* 2* - - 7+2
5. Cameron WOODWARD.......... 3 2 3 2 3 - - 13
6. Tom PERRY................. 0 0 1 - - - - 1
7. Wojciech LISIECKI......... 3 1 0 - - - - 4
8.

No. Results GR KR GR KR
1: Wojciech LISIECKI, Mike TRZENSIOK, Lasse BJERRE, Tom PERRY.................... 3 3 3 3
2: Janusz KOŁODZIEJ, Damian BALIŃSKI, Dakota NORTH, Simon GUSTAFSSON............. 4 2 7 5
3: Krzysztof BUCZKOWSKI, Mateusz SZCZEPANIAK, Linus SUNDSTROEM, Maksim BOGDANOW.. 4 2 11 7
4: Cameron WOODWARD, Hans N. ANDERSEN, Wojciech LISIECKI, Lasse BJERRE........... 2 4 13 11
5: Damian BALIŃSKI, Krzysztof BUCZKOWSKI, Simon GUSTAFSSON, Linus SUNDSTROEM..... 2 4 15 15
6: Maksim BOGDANOW, Hans N. ANDERSEN, Mateusz SZCZEPANIAK, Mike TRZENSIOK........ 2 4 17 19
7: Janusz KOŁODZIEJ, Cameron WOODWARD, Dakota NORTH, Tom PERRY................... 4 2 21 21
8: Damian BALIŃSKI, Hans N. ANDERSEN, Lasse BJERRE, Simon GUSTAFSSON............. 3 3 24 24
9: Maksim BOGDANOW, Janusz KOŁODZIEJ, Mateusz SZCZEPANIAK, Dakota NORTH.......... 2 4 26 28
10: Cameron WOODWARD, Krzysztof BUCZKOWSKI, Linus SUNDSTROEM, Wojciech LISIECKI... 3 3 29 31
11: Hans N. ANDERSEN, Maksim BOGDANOW, Simon GUSTAFSSON, Dakota NORTH............. 3 3 32 34
12: Damian BALIŃSKI, Krzysztof BUCZKOWSKI, Tom PERRY, Mike TRZENSIOK (Wu)......... 2 4 34 38
13: Janusz KOŁODZIEJ, Cameron WOODWARD, Mateusz SZCZEPANIAK, Linus SUNDSTROEM..... 3 3 37 41
14: Cameron WOODWARD, Mateusz SZCZEPANIAK, Hans N. ANDERSEN, Linus SUNDSTROEM..... 1 5 38 46
15: Janusz KOŁODZIEJ, Krzysztof BUCZKOWSKI, Damian BALIŃSKI, Maksim BOGDANOW...... 5 1 43 47

obecny ja jako menago Krakowa


Załączniki:
pl_2r_2m_gru_kra.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:46 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Częstochowa
Puchar Ligi - II runda

CZĘSTOCHOWA 47 (90)
1. Maciej JANOWSKI........... 2 2 3 3 3 - - 13
2. Borys MITURSKI............ 0 0 U 0 - - - 0
3. Chris HOLDER.............. 2 3 3 3 2* - - 13+1
4. Ludvig LINDGREN........... 0 1 U 1 - - - 2
5. Emil SAJFUTDINOW.......... 3 2 0 3 3 - - 11
6. Mikkel MICHELSEN.......... 3 1* Wu 1 - - - 5+1
7. Kacper WORYNA............. 0 1 2 - - - - 3
8.

TORUŃ 43 (90)
1. Jurica PAVLIC............. 3 0 3 2 0 - - 8
2. Charlie GJEDDE............ 1 2 1 1* 2 - - 7+1
3. Artiom ŁAGUTA............. 3 3 2 2 1 - - 11
4. Jozsef TABAKA............. 1 0 1* U - - - 2+1
5. Tai WOFFINDEN............. 2 3 2 2 0 - - 9
6. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 2 1 1* - - - - 4+1
7. Łukasz WIELIŃSKI.......... 1* 0 1* - - - - 2+2
8.

No. Results CZ TO CZ TO
1: Mikkel MICHELSEN, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Kacper WORYNA... 3 3 3 3
2: Jurica PAVLIC, Maciej JANOWSKI, Charlie GJEDDE, Borys MITURSKI........... 2 4 5 7
3: Artiom ŁAGUTA, Chris HOLDER, Jozsef TABAKA, Ludvig LINDGREN.............. 2 4 7 11
4: Emil SAJFUTDINOW, Tai WOFFINDEN, Kacper WORYNA, Łukasz WIELIŃSKI......... 4 2 11 13
5: Chris HOLDER, Charlie GJEDDE, Ludvig LINDGREN, Jurica PAVLIC............. 4 2 15 15
6: Artiom ŁAGUTA, Emil SAJFUTDINOW, Mikkel MICHELSEN, Jozsef TABAKA......... 3 3 18 18
7: Tai WOFFINDEN, Maciej JANOWSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Borys MITURSKI...... 2 4 20 22
8: Jurica PAVLIC, Kacper WORYNA, Charlie GJEDDE, Emil SAJFUTDINOW........... 2 4 22 26
9: Maciej JANOWSKI, Artiom ŁAGUTA, Jozsef TABAKA, Borys MITURSKI (U)........ 3 3 25 29
10: Chris HOLDER, Tai WOFFINDEN, Łukasz WIELIŃSKI, Ludvig LINDGREN (U)....... 3 3 28 32
11: Emil SAJFUTDINOW, Artiom ŁAGUTA, Charlie GJEDDE, Borys MITURSKI.......... 3 3 31 35
12: Chris HOLDER, Jurica PAVLIC, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Mikkel MICHELSEN (Wu).. 3 3 34 38
13: Maciej JANOWSKI, Tai WOFFINDEN, Ludvig LINDGREN, Jozsef TABAKA (U)....... 4 2 38 40
14: Emil SAJFUTDINOW, Charlie GJEDDE, Mikkel MICHELSEN, Jurica PAVLIC........ 4 2 42 42
15: Maciej JANOWSKI, Chris HOLDER, Artiom ŁAGUTA, Tai WOFFINDEN.............. 5 1 47 43

16: Artiom ŁAGUTA, Chris HOLDER

W biegu dodatkowym pojechali zawodnicy z największą ilością zdobytych punktów w meczu.


Załączniki:
pl_2r_2m_cze_tor.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 22:52 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Zielona Góra
Puchar Ligi - II runda

ZIELONA GÓRA 38 (87)
1. Adam SKÓRNICKI............ 1 2 1 1 1* - - 6+1
2. Philip TIRSDAL............ 0 U 0 0 - - - 0
3. Sebastian UŁAMEK.......... 1 3 3 1* 3 - - 11+1
4. Kamil FLEGER.............. 0 1 0 0 - - - 1
5. Jesper B. MONBERG......... 1 0 0 1 - - - 2
6. Tobiasz MUSIELAK.......... 1 3 2 2 - - - 8
7. Patryk DUDEK.............. 3 3 3 1 - - - 10
8.

RYBNIK 52 (93)
1. Kostia PODŻUKS............ 2* 2 2 3 0 - - 9+1
2. Zbigniew SUCHECKI......... 3 D 1* 3 - - - 7+1
3. Leon MADSEN............... 3 2 3 2* 2 - - 12+1
4. Jakub JAMRÓG.............. 2* 1* 2* 3 0 - - 8+3
5. Martin VACULIK............ 2 3 2 2* 3 - - 12+1
6. Rafał MALCZEWSKI.......... 2 1 0 - - - - 3
7. Kasper Lykke NIELSEN...... W 0 1* - - - - 1+1
8.

No. Results ZI RY ZI RY
1: Patryk DUDEK, Rafał MALCZEWSKI, Tobiasz MUSIELAK, Kasper Lykke NIELSEN (W).. 4 2 4 2
2: Zbigniew SUCHECKI, Kostia PODŻUKS, Adam SKÓRNICKI, Philip TIRSDAL........... 1 5 5 7
3: Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Sebastian UŁAMEK, Kamil FLEGER................... 1 5 6 12
4: Patryk DUDEK, Martin VACULIK, Jesper B. MONBERG, Kasper Lykke NIELSEN....... 4 2 10 14
5: Sebastian UŁAMEK, Kostia PODŻUKS, Kamil FLEGER, Zbigniew SUCHECKI (D)....... 4 2 14 16
6: Tobiasz MUSIELAK, Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Jesper B. MONBERG.............. 3 3 17 19
7: Martin VACULIK, Adam SKÓRNICKI, Rafał MALCZEWSKI, Philip TIRSDAL (U)........ 2 4 19 23
8: Patryk DUDEK, Kostia PODŻUKS, Zbigniew SUCHECKI, Jesper B. MONBERG.......... 3 3 22 26
9: Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Adam SKÓRNICKI, Philip TIRSDAL................... 1 5 23 31
10: Sebastian UŁAMEK, Martin VACULIK, Kasper Lykke NIELSEN, Kamil FLEGER........ 3 3 26 34
11: Zbigniew SUCHECKI, Leon MADSEN, Jesper B. MONBERG, Philip TIRSDAL........... 1 5 27 39
12: Kostia PODŻUKS, Tobiasz MUSIELAK, Sebastian UŁAMEK, Rafał MALCZEWSKI........ 3 3 30 42
13: Jakub JAMRÓG, Martin VACULIK, Adam SKÓRNICKI, Kamil FLEGER.................. 1 5 31 47
14: Martin VACULIK, Tobiasz MUSIELAK, Adam SKÓRNICKI, Kostia PODŻUKS............ 3 3 34 50
15: Sebastian UŁAMEK, Leon MADSEN, Patryk DUDEK, Jakub JAMRÓG................... 4 2 38 52


Załączniki:
pl_2r_2m_zie_ryb.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 23:09 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Krosno
Puchar Ligi - II runda

KROSNO 45 (89)
1. Niels K. IVERSEN.......... U 3 2* 3 3 - - 11+1
2. Przemysław PAWLICKI....... 3 2* 3 2 1 - - 11+1
3. Damian SYNOWIEC........... 1* 0 U - - - - 1+1 (I)
4. Kenni LARSEN.............. 2 2 3 2* 3 - - 12+1
5. Damian ADAMCZAK........... 1 2 U 0 - - - 3
6. Aleksandr ŁOKTAJEW........ 1 1* 2 1 - - - 5+1
7. Damian ALBRECHT........... 0 0 2 0 - - - 2
8.

TARNÓW 44 (90)
1. David RUUD................ 2 3 3 3 0 - - 11
2. Adrian GOMÓLSKI........... 1* 1 D 3 - - - 5+1
3. Kamil BRZOZOWSKI.......... 3 3 0 1 0 - - 7
4. Matej KUS................. Wu 0 1 0 - - - 1
5. Piotr ŚWIDERSKI........... 2* 1 2 1 2 - - 8+1
6. Damian MICHALSKI.......... 2* 0 1 - - - - 3+1
7. Andriej LIEBIEDIEW........ 3 3 1* 2 - - - 9+1
8.

No. Results KR TA KR TA
1: Andriej LIEBIEDIEW, Damian MICHALSKI, Aleksandr ŁOKTAJEW, Damian ALBRECHT... 1 5 1 5
2: Przemysław PAWLICKI, David RUUD, Adrian GOMÓLSKI, Niels K. IVERSEN (U)...... 3 3 4 8
3: Kamil BRZOZOWSKI, Kenni LARSEN, Damian SYNOWIEC, Matej KUS (Wu)............. 3 3 7 11
4: Andriej LIEBIEDIEW, Piotr ŚWIDERSKI, Damian ADAMCZAK, Damian ALBRECHT....... 1 5 8 16
5: David RUUD, Kenni LARSEN, Adrian GOMÓLSKI, Damian SYNOWIEC.................. 2 4 10 20
6: Kamil BRZOZOWSKI, Damian ADAMCZAK, Aleksandr ŁOKTAJEW, Matej KUS............ 3 3 13 23
7: Niels K. IVERSEN, Przemysław PAWLICKI, Piotr ŚWIDERSKI, Damian MICHALSKI.... 5 1 18 24
8: David RUUD, Damian ALBRECHT, Damian ADAMCZAK (U), Adrian GOMÓLSKI (D)....... 2 3 20 27
9: Przemysław PAWLICKI, Niels K. IVERSEN, Matej KUS, Kamil BRZOZOWSKI.......... 5 1 25 28
10: Kenni LARSEN, Piotr ŚWIDERSKI, Andriej LIEBIEDIEW, Damian SYNOWIEC (U)...... 3 3 28 31
11: Adrian GOMÓLSKI, Przemysław PAWLICKI, Kamil BRZOZOWSKI, Damian ADAMCZAK..... 2 4 30 35
12: David RUUD, Aleksandr ŁOKTAJEW, Damian MICHALSKI, Damian ALBRECHT........... 2 4 32 39
13: Niels K. IVERSEN, Kenni LARSEN, Piotr ŚWIDERSKI, Matej KUS.................. 5 1 37 40
14: Niels K. IVERSEN, Andriej LIEBIEDIEW, Aleksandr ŁOKTAJEW, Kamil BRZOZOWSKI.. 4 2 41 42
15: Kenni LARSEN, Piotr ŚWIDERSKI, Przemysław PAWLICKI, David RUUD.............. 4 2 45 44


Załączniki:
pl_2r_2m_kro_tar.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 5 lut 2014, o 23:16 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-02-05 at Gdańsk
Puchar Ligi - II runda

GDAŃSK 49 (94)
1. Kenneth BJERRE............ 1 3 3 2 3 - - 12
2. Jason DOYLE............... 0 1 1 2* - - - 4+1
3. Krzysztof JABŁOŃSKI....... 0 2 D 3 3 - - 8
4. Kacper GOMÓLSKI........... 1 1* 3 1* 1 - - 7+2
5. Michał SZCZEPANIAK........ 3 0 3 3 Wu - - 9
6. Witalij BIEŁOUSOW......... 3 2 D - - - - 5
7. Marcel SZYMKO............. 2* 2* 0 - - - - 4+2
8.

OPOLE 40 (85)
1. Chris HARRIS.............. 2* 3 2 1* 3 - - 11+2
2. Dawid LAMPART............. 3 0 1* 0 2 - - 6+1
3. Ryan FISHER............... 2* 1 2 1 2 - - 8+1
4. Łukasz JANKOWSKI.......... 3 3 0 0 - - - 6
5. Karol BARAN............... 1 2 U 0 - - - 3
6. Wadim TARASIENKO.......... 1 D 2 - - - - 3
7. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 0 D 2 1* - - - 3+1
8.

No. Results GD OP GD OP
1: Witalij BIEŁOUSOW, Marcel SZYMKO, Wadim TARASIENKO, Bartosz PIETRYKOWSKI......... 5 1 5 1
2: Dawid LAMPART, Chris HARRIS, Kenneth BJERRE, Jason DOYLE......................... 1 5 6 6
3: Łukasz JANKOWSKI, Ryan FISHER, Kacper GOMÓLSKI, Krzysztof JABŁOŃSKI.............. 1 5 7 11
4: Michał SZCZEPANIAK, Marcel SZYMKO, Karol BARAN, Bartosz PIETRYKOWSKI (D)......... 5 1 12 12
5: Chris HARRIS, Krzysztof JABŁOŃSKI, Kacper GOMÓLSKI, Dawid LAMPART................ 3 3 15 15
6: Łukasz JANKOWSKI, Witalij BIEŁOUSOW, Ryan FISHER, Michał SZCZEPANIAK............. 2 4 17 19
7: Kenneth BJERRE, Karol BARAN, Jason DOYLE, Wadim TARASIENKO (D)................... 4 2 21 21
8: Michał SZCZEPANIAK, Chris HARRIS, Dawid LAMPART, Marcel SZYMKO................... 3 3 24 24
9: Kenneth BJERRE, Ryan FISHER, Jason DOYLE, Łukasz JANKOWSKI....................... 4 2 28 26
10: Kacper GOMÓLSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI, Krzysztof JABŁOŃSKI (D), Karol BARAN (U).. 3 2 31 28
11: Michał SZCZEPANIAK, Jason DOYLE, Ryan FISHER, Dawid LAMPART...................... 5 1 36 29
12: Krzysztof JABŁOŃSKI, Wadim TARASIENKO, Chris HARRIS, Witalij BIEŁOUSOW (D)....... 3 3 39 32
13: Chris HARRIS, Kenneth BJERRE, Kacper GOMÓLSKI, Karol BARAN....................... 3 3 42 35
14: Krzysztof JABŁOŃSKI, Ryan FISHER, Kacper GOMÓLSKI, Łukasz JANKOWSKI.............. 4 2 46 37
15: Kenneth BJERRE, Dawid LAMPART, Bartosz PIETRYKOWSKI, Michał SZCZEPANIAK (Wu)..... 3 3 49 40

obecny ja jako menago Opola


Załączniki:
pl_2r_2m_gda_opo.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - rewanże (04-06.II)
PostNapisane: 6 lut 2014, o 02:10 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Wiedziałem, że będzie jakaś kontuzja ale, że aż 2? Rozbiłeś mi zespół! Dobrze, że chociaż za Petera jest Z/Z :)
Zastanawiałem się nad odsunięciem Holty od składu na jedno spotkanie za kompromitację w Grudziądzu, ale zrobiłeś to za mnie :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL