Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 18 cze 2018, o 10:16

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 10:36 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
II runda - pierwsze mecze (28-30.I)

środa 29.I, godz. 21:30 BYDGOSZCZ - ŚWIĘTOCHŁOWICE
środa 29.I, godz. 21:40 RZESZÓW II - PIŁA
środa 29.I, godz. 21:50 WROCŁAW - POZNAŃ
środa 29.I, godz. 22:00 KRAKÓW - GRUDZIĄDZ
środa 29.I, godz. 22:10 TORUŃ - CZĘSTOCHOWA
środa 29.I, godz. 22:20 RYBNIK - ZIELONA GÓRA
środa 29.I, godz. 22:30 TARNÓW - KROSNO
środa 29.I, godz. 22:40 OPOLE - GDAŃSK


OSOBY, KTÓRE CHCĄ BYĆ OBECNE NA SWOIM MECZU PROSZONE SĄ O POINFORMOWANIE MNIE O TYM NA GG NIE WCZEŚNIEJ NIŻ GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU.

WSZELKIE ZMIANY W SKŁADZIE MOŻNA PRZEPROWADZIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRZEZ INFORMACJĘ W TYM TEMACIE I NIE PÓŹNIEJ NIŻ 15 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU. UWAGA - W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK ZMIAN NALEŻY PODAĆ OD NOWA CAŁY SKŁAD MECZOWY (TJ. NUMERY 1-7). PROSZĘ PAMIĘTAĆ O LIMICIE SUMY UM I O TYM, ŻE ZAWODNIK, KTÓRY REPREZENTOWAŁ ZESPÓŁ W MIN. JEDNYM BIEGU NIE MOŻE JUŻ POJAWIĆ SIĘ W SKŁADZIE INNEGO ZESPOŁU NAWET Z TEGO SAMEGO KLUBU!


1/ Mecze objeżdżane są o wyznaczonej wcześniej porze. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu meczu z poinformowaniem na forum o tym fakcie nie później niż pół godziny przed jego planowym rozpoczęciem.
2/ Obecność menadżera na meczu nie jest obowiązkowa.
3/ Zespoły występują w składach zgłoszonych wcześniej przez menadżerów w odpowiednim temacie na forum. Suma UM zawodników składu meczowego nie może przekroczyć 52.00.
4/ Sędzia podczas ma prawo dokonywać wyłącznie zmian zwykłych w przypadku kontuzji zawodnika, chyba, że menadżer zespołu jest obecny na meczu lub zostawił na forum wskazówki dotyczące prowadzenia jego drużyny.
5/ Wynik każdego rozegranego meczu powinien zostać opublikowany na forum w wersji takiej, jak w przypadku rozgrywek ligowych, tj. wynik meczu, zdobycze punktowe zawodników, wyniki poszczególnych biegów (czyli cała zawartość z ekranu meczowego programu Speedway Meeting umieszczona metodą "kopiuj-wklej"), a także informacja o osobach obecnych na meczu. Do sprawozdania obowiązkowo należy dołączyć w formie załącznika do posta plik SUSPEND wygenerowany przez Speedway Meeting.


SKŁADY AWIZOWANE:

Kod:
BYDGOSZCZ                              ŚWIĘTOCHŁOWICE

1. Piotr ŚWIST             8,00        1. Rune HOLTA             10,00
2. Magnus ZETTERSTROEM     7,90        2. Łukasz KACZMAREK        3,30
3. Davey WATT              8,80        3. Adrian MIEDZIŃSKI       9,70
4. Renat GAFUROW           8,40        4. Jonas DAVIDSSON         7,70
5. Peter LJUNG             9,40 (I)    5. Peter KILDEMAND         8,80
6. Patryk MALITOWSKI       6,40        6. Patryk WOLNIEWIŃSKI     2,40 *
7. -                       -           7. Łukasz SÓWKA            7,90
                          -----                                  -----
                          48,90                                  51,70


RZESZÓW II                             PIŁA

1. -                       -           1. Rafał OKONIEWSKI        9,10
2. Rafał DĄBROWSKI         3,10        2. Ales DRYML              8,60
3. Stanislav MIELNICZUK    3,40        3. Thomas H. JONASSON      9,00
4. Jewgienij KOSTYGOW      3,30        4. Linus EKLOEF            6,10
5. Oleg BIESCZASTNOW       4,20        5. Robert MIŚKOWIAK        9,20
6. Daniel KACZMAREK        2,70        6. Marco GASCHKA           5,20
7. Maksim SOSNOW           2,60        7. Roman CEJKA             3,90
                          -----                                  -----
                          19,30                                  51,10


WROCŁAW                                POZNAŃ

1. Mads KORNELIUSSEN       7,90        1. Greg HANCOCK           11,40
2. Adam SHIELDS            7,20 *      2. Emil PULCZYŃSKI         7,60
3. Mirosław JABŁOŃSKI      7,60        3. Kamil ADAMCZEWSKI       7,10
4. Norbert KOŚCIUCH        8,30        4. Scott NICHOLLS          9,10
5. Tomasz CHRZANOWSKI      7,30        5. Ryan SULLIVAN           9,70
6. Eduard KRCMAR           3,80        6. Adrian GAŁA             3,80
7. Marcin NOWAK            3,90        7. Michał ROWIŃSKI         2,80
                          -----                                  -----
                          46,90                                  51,50


KRAKÓW                                 GRUDZIĄDZ

1. Damian BALIŃSKI         9,10        1. Janusz KOŁODZIEJ       10,40
2. Simon GUSTAFSSON        7,10        2. Dakota NORTH            5,00
3. Maksim BOGDANOW         8,10        3. Krzysztof BUCZKOWSKI    9,50
4. Mateusz SZCZEPANIAK     7,50        4. Linus SUNDSTROEM        5,90
5. Cameron WOODWARD        8,50        5. Hans N. ANDERSEN        9,10
6. Tom PERRY               4,00        6. Mike TRZENSIOK          4,20
7. Wojciech LISIECKI       5,50        7. Lasse BJERRE            6,50
                          -----                                  -----
                          49,80                                  50,60


TORUŃ                                  CZĘSTOCHOWA

1. Jurica PAVLIC           8,80        1. Maciej JANOWSKI         9,90
2. Charlie GJEDDE          6,80        2. Borys MITURSKI          4,00
3. Artiom ŁAGUTA           9,60        3. Chris HOLDER           11,00
4. Jozsef TABAKA           5,80        4. Ludvig LINDGREN         4,30
5. Grzegorz WALASEK       10,30        5. Emil SAJFUTDINOW       11,20
6. Mateusz ŁUKASZEWSKI     5,70        6. Mikkel MICHELSEN        6,50
7. Łukasz WIELIŃSKI        4,10        7. Kacper WORYNA           5,00
                          -----                                  -----
                          51,10                                  51,90


RYBNIK                                 ZIELONA GÓRA

1. Kostia PODŻUKS          8,70        1. Adam SKÓRNICKI          7,60
2. Zbigniew SUCHECKI       8,20        2. Philip TIRSDAL          3,00
3. Leon MADSEN             9,30        3. Sebastian UŁAMEK        9,00
4. Jakub JAMRÓG            6,70        4. Kamil FLEGER            4,40
5. Martin VACULIK          9,20        5. Jesper B. MONBERG       7,60
6. Rafał MALCZEWSKI        5,80        6. Tobiasz MUSIELAK        8,70
7. Kasper Lykke NIELSEN    3,90        7. Patryk DUDEK           11,40
                          -----                                  -----
                          51,80                                  51,70


TARNÓW                                 KROSNO

1. David RUUD              8,30        1. Niels K. IVERSEN       11,10
2. Adrian GOMÓLSKI         5,10        2. Przemysław PAWLICKI    10,60
3. Kamil BRZOZOWSKI        6,70        3. Damian SYNOWIEC         2,60
4. Matej KUS               4,80        4. Kenni LARSEN            8,70
5. Piotr ŚWIDERSKI         8,10        5. Damian ADAMCZAK         7,20
6. Damian MICHALSKI        5,30        6. Aleksandr ŁOKTAJEW      8,80
7. Andriej LIEBIEDIEW      7,70        7. Damian ALBRECHT         2,60
                          -----                                  -----
                          46,00                                  51,60


OPOLE                                  GDAŃSK

1. Chris HARRIS            9,80        1. Kenneth BJERRE          9,50
2. Dawid LAMPART           6,60        2. Michał SZCZEPANIAK      8,70
3. Ryan FISHER             7,70        3. Krzysztof JABŁOŃSKI     8,10
4. Łukasz JANKOWSKI        6,70        4. Kacper GOMÓLSKI         7,40
5. Karol BARAN             8,40        5. Jason DOYLE             5,80
6. Wadim TARASIENKO        6,00        6. Witalij BIEŁOUSOW       6,80
7. Łukasz KRET             5,10        7. Marcel SZYMKO           4,90
                          -----                                  -----
                          50,30                                  51,20

*   zawodnik z listy rezerwowej
(I) zawodnik kontuzjowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 14:45 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
1. Jarosław Hampel - 11,80
2. Patryk Wolniewiński - 2,40
3. Adrian Miedziński - 9,70
4. Jonas Davidsson - 7,70
5. Peter Kildemand - 8,80
6. Łukasz Kaczmarek - 3,30
7. Łukasz Sówka - 7,90

UM: 51,6

W miejscu Wolniewińskiego, Kaczmarek (2 pierwsze starty) i Sówka (2 ostatnie starty, gdy prowadzę różnicą mniejszą niż 6 punktów).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 15:40 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
Rzeszów 2

1. Stanislav MIELNICZUK
2. Krzysztof WITTSTOCK
3. Jewgienij KOSTYGOW
4. Rafał DĄBROWSKI
5. Oleg BIESCZASTNOW
6. Daniel KACZMAREK
7. Kai HUCKENBECK


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 21:33 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Bydgoszcz
Puchar Ligi - II runda

BYDGOSZCZ 42
1. Piotr ŚWIST............... 3 1* 1* 1 1* - - 7+3
2. Magnus ZETTERSTROEM....... 2* 2 2 2 1 - - 9+1
3. Davey WATT................ 2 3 3 2 3 - - 13
4.
5. Renat GAFUROW............. 3 Wu 1 0 - - - 4
6. Patryk MALITOWSKI......... 3 3 1* 2 - - - 9+1
7.
8.

ŚWIĘTOCHŁOWICE 48
1. Rune HOLTA................ 1 2 3 3 3 - - 12
2. Patryk WOLNIEWIŃSKI....... Did not ride
3. Adrian MIEDZIŃSKI......... 3 2 3 3 0 - - 11
4. Jonas DAVIDSSON........... 1 1* 0 3 0 - - 5+1
5. Peter KILDEMAND........... 2 3 1* 2* 2 - - 10+2
6. Łukasz KACZMAREK.......... 1* 0 1* 0 0 - - 2+2
7. Łukasz SÓWKA.............. 2 1* 2* 2 1 - - 8+2
8.

No. Results BY ŚW BY ŚW
1: Patryk MALITOWSKI, Łukasz SÓWKA, Łukasz KACZMAREK.......................... 3 3 3 3
2: Piotr ŚWIST, Magnus ZETTERSTROEM, Rune HOLTA, Łukasz KACZMAREK............. 5 1 8 4
3: Adrian MIEDZIŃSKI, Davey WATT, Jonas DAVIDSSON............................. 2 4 10 8
4: Renat GAFUROW, Peter KILDEMAND, Łukasz SÓWKA............................... 3 3 13 11
5: Davey WATT, Rune HOLTA, Łukasz KACZMAREK................................... 3 3 16 14
6: Patryk MALITOWSKI, Adrian MIEDZIŃSKI, Jonas DAVIDSSON, Renat GAFUROW (Wu).. 3 3 19 17
7: Peter KILDEMAND, Magnus ZETTERSTROEM, Piotr ŚWIST, Łukasz KACZMAREK........ 3 3 22 20
8: Rune HOLTA, Łukasz SÓWKA, Renat GAFUROW.................................... 1 5 23 25
9: Adrian MIEDZIŃSKI, Magnus ZETTERSTROEM, Piotr ŚWIST, Jonas DAVIDSSON....... 3 3 26 28
10: Davey WATT, Łukasz SÓWKA, Peter KILDEMAND.................................. 3 3 29 31
11: Adrian MIEDZIŃSKI, Magnus ZETTERSTROEM, Łukasz SÓWKA, Renat GAFUROW........ 2 4 31 35
12: Rune HOLTA, Davey WATT, Patryk MALITOWSKI, Łukasz KACZMAREK................ 3 3 34 38
13: Jonas DAVIDSSON, Peter KILDEMAND, Piotr ŚWIST.............................. 1 5 35 43
14: Rune HOLTA, Patryk MALITOWSKI, Piotr ŚWIST, Jonas DAVIDSSON................ 3 3 38 46
15: Davey WATT, Peter KILDEMAND, Magnus ZETTERSTROEM, Adrian MIEDZIŃSKI........ 4 2 42 48


Załączniki:
pl_2r_1m_byd_swi.mtg [7.58 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 21:52 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Rzeszów
Puchar Ligi - II runda

RZESZÓW II 24
1. Stanislav MIELNICZUK...... 1 1 0 0 2 - - 4
2. Krzysztof WITTSTOCK....... 0 0 - - - - - 0
3. Jewgienij KOSTYGOW........ 0 1* 1 D 0 - - 2+1
4. Rafał DĄBROWSKI........... 1 2 Wu 1 - - - 4
5. Oleg BIESCZASTNOW......... 1* 1 1 1 1 - - 5+1
6. Daniel KACZMAREK.......... 1 0 2 1 0 0 - 4
7. Kai HUCKENBECK............ 3 2 Wu - - - - 5
8.

PIŁA 66
1. Rafał OKONIEWSKI.......... 3 3 3 3 2* - - 14+1
2. Ales DRYML................ 2* D 2* 2* - - - 6+3
3. Thomas H. JONASSON........ 2* 3 3 3 3 - - 14+1
4. Linus EKLOEF.............. 3 2* 1 2* 1 - - 9+2
5. Robert MIŚKOWIAK.......... 3 3 3 3 3 - - 15
6. Marco GASCHKA............. 2 2* 2* - - - - 6+2
7. Roman CEJKA............... 0 0 2* - - - - 2+1
8.

No. Results RZ PI RZ PI
1: Kai HUCKENBECK, Marco GASCHKA, Daniel KACZMAREK, Roman CEJKA................ 4 2 4 2
2: Rafał OKONIEWSKI, Ales DRYML, Stanislav MIELNICZUK, Krzysztof WITTSTOCK..... 1 5 5 7
3: Linus EKLOEF, Thomas H. JONASSON, Rafał DĄBROWSKI, Jewgienij KOSTYGOW....... 1 5 6 12
4: Robert MIŚKOWIAK, Kai HUCKENBECK, Oleg BIESCZASTNOW, Roman CEJKA............ 3 3 9 15
5: Rafał OKONIEWSKI, Rafał DĄBROWSKI, Jewgienij KOSTYGOW, Ales DRYML (D)....... 3 3 12 18
6: Thomas H. JONASSON, Linus EKLOEF, Oleg BIESCZASTNOW, Kai HUCKENBECK (Wu).... 1 5 13 23
7: Robert MIŚKOWIAK, Marco GASCHKA, Stanislav MIELNICZUK, Krzysztof WITTSTOCK.. 1 5 14 28
8: Rafał OKONIEWSKI, Ales DRYML, Oleg BIESCZASTNOW, Daniel KACZMAREK........... 1 5 15 33
9: Thomas H. JONASSON, Daniel KACZMAREK, Linus EKLOEF, Stanislav MIELNICZUK.... 2 4 17 37
10: Robert MIŚKOWIAK, Roman CEJKA, Jewgienij KOSTYGOW, Rafał DĄBROWSKI (Wu)..... 1 5 18 42
11: Thomas H. JONASSON, Ales DRYML, Oleg BIESCZASTNOW, Jewgienij KOSTYGOW (D)... 1 5 19 47
12: Rafał OKONIEWSKI, Marco GASCHKA, Daniel KACZMAREK, Jewgienij KOSTYGOW....... 1 5 20 52
13: Robert MIŚKOWIAK, Linus EKLOEF, Rafał DĄBROWSKI, Stanislav MIELNICZUK....... 1 5 21 57
14: Thomas H. JONASSON, Stanislav MIELNICZUK, Linus EKLOEF, Daniel KACZMAREK.... 2 4 23 61
15: Robert MIŚKOWIAK, Rafał OKONIEWSKI, Oleg BIESCZASTNOW, Daniel KACZMAREK..... 1 5 24 66

obecny Szulcu


Załączniki:
pl_2r_1m_rze2_pil.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 21:57 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Wrocław
Puchar Ligi - II runda

WROCŁAW 48
1. Mads KORNELIUSSEN......... 2 3 3 3 2 - - 13
2. Adam SHIELDS.............. 1* 2* 1 W2 - - - 4+2
3. Mirosław JABŁOŃSKI........ 2 2 3 2 1* - - 10+1
4. Norbert KOŚCIUCH.......... D 1* 2* 2* 3 - - 8+3
5. Tomasz CHRZANOWSKI........ 2 2 1 3 1 - - 9
6. Eduard KRCMAR............. 2 1* 0 - - - - 3+1
7. Marcin NOWAK.............. 0 1* Wu - - - - 1+1
8.

POZNAŃ 41
1. Greg HANCOCK.............. 3 D 3 3 3 - - 12
2. Emil PULCZYŃSKI........... 0 3 2* 2 2 - - 9+1
3. Kamil ADAMCZEWSKI......... 1 Wu 0 1* 0 - - 2+1
4. Scott NICHOLLS............ 3 3 2 W2 0 - - 8
5. Ryan SULLIVAN............. 3 1 1 U - - - 5 (I)
6. Adrian GAŁA............... 3 0 1 - - - - 4
7. Michał ROWIŃSKI........... 1 0 Wu - - - - 1
8.

No. Results WR PO WR PO
1: Adrian GAŁA, Eduard KRCMAR, Michał ROWIŃSKI, Marcin NOWAK.................... 2 4 2 4
2: Greg HANCOCK, Mads KORNELIUSSEN, Adam SHIELDS, Emil PULCZYŃSKI............... 3 3 5 7
3: Scott NICHOLLS, Mirosław JABŁOŃSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Norbert KOŚCIUCH (D).. 2 4 7 11
4: Ryan SULLIVAN, Tomasz CHRZANOWSKI, Marcin NOWAK, Michał ROWIŃSKI............. 3 3 10 14
5: Emil PULCZYŃSKI, Mirosław JABŁOŃSKI, Norbert KOŚCIUCH, Greg HANCOCK (D)...... 3 3 13 17
6: Scott NICHOLLS, Tomasz CHRZANOWSKI, Eduard KRCMAR, Kamil ADAMCZEWSKI (Wu).... 3 3 16 20
7: Mads KORNELIUSSEN, Adam SHIELDS, Ryan SULLIVAN, Adrian GAŁA.................. 5 1 21 21
8: Greg HANCOCK, Emil PULCZYŃSKI, Tomasz CHRZANOWSKI, Marcin NOWAK (Wu)......... 1 5 22 26
9: Mads KORNELIUSSEN, Scott NICHOLLS, Adam SHIELDS, Kamil ADAMCZEWSKI........... 4 2 26 28
10: Mirosław JABŁOŃSKI, Norbert KOŚCIUCH, Ryan SULLIVAN, Michał ROWIŃSKI (Wu).... 5 1 31 29
11: Tomasz CHRZANOWSKI, Emil PULCZYŃSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Adam SHIELDS (W2).... 3 3 34 32
12: Greg HANCOCK, Mirosław JABŁOŃSKI, Adrian GAŁA, Eduard KRCMAR................. 2 4 36 36
13: Mads KORNELIUSSEN, Norbert KOŚCIUCH, Ryan SULLIVAN (U), Scott NICHOLLS (W2).. 5 0 41 36
14: Norbert KOŚCIUCH, Emil PULCZYŃSKI, Tomasz CHRZANOWSKI, Kamil ADAMCZEWSKI..... 4 2 45 38
15: Greg HANCOCK, Mads KORNELIUSSEN, Mirosław JABŁOŃSKI, Scott NICHOLLS.......... 3 3 48 41


Załączniki:
pl_2r_1m_wro_poz.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 22:02 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Kraków
Puchar Ligi - II runda

KRAKÓW 52
1. Damian BALIŃSKI........... 2 3 3 2 2 - - 12
2. Simon GUSTAFSSON.......... 1* 2* 0 3 1* - - 7+3
3. Maksim BOGDANOW........... 2 1* 3 3 2* - - 11+2
4. Mateusz SZCZEPANIAK....... 1* 2 1 1* - - - 5+2
5. Cameron WOODWARD.......... 2 3 3 Wu 3 - - 11
6. Tom PERRY................. 0 Wu 0 - - - - 0
7. Wojciech LISIECKI......... 3 1* 2* - - - - 6+2
8.

GRUDZIĄDZ 38
1. Janusz KOŁODZIEJ.......... 3 3 1 2 3 - - 12
2. Dakota NORTH.............. W 0 0 2 - - - 2
3. Krzysztof BUCZKOWSKI...... 3 2 2 1* 0 - - 8+1
4. Linus SUNDSTROEM.......... 0 1* 1* 0 0 - - 2+2
5. Hans N. ANDERSEN.......... 3 1 2 3 1 - - 10
6. Mike TRZENSIOK............ 2 0 1* - - - - 3+1
7. Lasse BJERRE.............. 1* 0 0 - - - - 1+1
8.

No. Results KR GR KR GR
1: Wojciech LISIECKI, Mike TRZENSIOK, Lasse BJERRE, Tom PERRY.................... 3 3 3 3
2: Janusz KOŁODZIEJ, Damian BALIŃSKI, Simon GUSTAFSSON, Dakota NORTH (W)......... 3 3 6 6
3: Krzysztof BUCZKOWSKI, Maksim BOGDANOW, Mateusz SZCZEPANIAK, Linus SUNDSTROEM.. 3 3 9 9
4: Hans N. ANDERSEN, Cameron WOODWARD, Wojciech LISIECKI, Lasse BJERRE........... 3 3 12 12
5: Janusz KOŁODZIEJ, Mateusz SZCZEPANIAK, Maksim BOGDANOW, Dakota NORTH.......... 3 3 15 15
6: Cameron WOODWARD, Krzysztof BUCZKOWSKI, Linus SUNDSTROEM, Tom PERRY (Wu)...... 3 3 18 18
7: Damian BALIŃSKI, Simon GUSTAFSSON, Hans N. ANDERSEN, Mike TRZENSIOK........... 5 1 23 19
8: Cameron WOODWARD, Wojciech LISIECKI, Janusz KOŁODZIEJ, Dakota NORTH........... 5 1 28 20
9: Damian BALIŃSKI, Krzysztof BUCZKOWSKI, Linus SUNDSTROEM, Simon GUSTAFSSON..... 3 3 31 23
10: Maksim BOGDANOW, Hans N. ANDERSEN, Mateusz SZCZEPANIAK, Lasse BJERRE.......... 4 2 35 25
11: Simon GUSTAFSSON, Dakota NORTH, Krzysztof BUCZKOWSKI, Cameron WOODWARD (Wu)... 3 3 38 28
12: Maksim BOGDANOW, Janusz KOŁODZIEJ, Mike TRZENSIOK, Tom PERRY.................. 3 3 41 31
13: Hans N. ANDERSEN, Damian BALIŃSKI, Mateusz SZCZEPANIAK, Linus SUNDSTROEM...... 3 3 44 34
14: Cameron WOODWARD, Maksim BOGDANOW, Hans N. ANDERSEN, Linus SUNDSTROEM......... 5 1 49 35
15: Janusz KOŁODZIEJ, Damian BALIŃSKI, Simon GUSTAFSSON, Krzysztof BUCZKOWSKI..... 3 3 52 38

obecny ja (jako menago Krakowa)


Załączniki:
pl_2r_1m_kra_gru.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 22:12 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Toruń
Puchar Ligi - II runda

TORUŃ 47
1. Jurica PAVLIC............. 2 3 1* 1* 0 - - 7+2
2. Charlie GJEDDE............ 1* 1 2 1* 3 - - 8+2
3. Artiom ŁAGUTA............. 2 2 1* 2* 1* - - 8+3
4. Jozsef TABAKA............. 0 1* 2 2 - - - 5+1
5. Grzegorz WALASEK.......... 2 3 2 2 2 - - 11
6. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 0 1 3 - - - - 4
7. Łukasz WIELIŃSKI.......... 3 1* 0 - - - - 4+1
8.

CZĘSTOCHOWA 43
1. Maciej JANOWSKI........... 3 3 3 U 2 - - 11
2. Borys MITURSKI............ 0 0 1 0 - - - 1
3. Chris HOLDER.............. 3 2 3 3 3 - - 14
4. Ludvig LINDGREN........... 1 0 W2 0 - - - 1
5. Emil SAJFUTDINOW.......... 3 2 3 3 0 - - 11
6. Mikkel MICHELSEN.......... 2 0 1 1* - - - 4+1
7. Kacper WORYNA............. 1* 0 0 - - - - 1+1
8.

No. Results TO CZ TO CZ
1: Łukasz WIELIŃSKI, Mikkel MICHELSEN, Kacper WORYNA, Mateusz ŁUKASZEWSKI..... 3 3 3 3
2: Maciej JANOWSKI, Jurica PAVLIC, Charlie GJEDDE, Borys MITURSKI............. 3 3 6 6
3: Chris HOLDER, Artiom ŁAGUTA, Ludvig LINDGREN, Jozsef TABAKA................ 2 4 8 10
4: Emil SAJFUTDINOW, Grzegorz WALASEK, Łukasz WIELIŃSKI, Kacper WORYNA........ 3 3 11 13
5: Maciej JANOWSKI, Artiom ŁAGUTA, Jozsef TABAKA, Borys MITURSKI.............. 3 3 14 16
6: Grzegorz WALASEK, Chris HOLDER, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Ludvig LINDGREN....... 4 2 18 18
7: Jurica PAVLIC, Emil SAJFUTDINOW, Charlie GJEDDE, Mikkel MICHELSEN.......... 4 2 22 20
8: Maciej JANOWSKI, Grzegorz WALASEK, Borys MITURSKI, Łukasz WIELIŃSKI........ 2 4 24 24
9: Chris HOLDER, Charlie GJEDDE, Jurica PAVLIC, Ludvig LINDGREN (W2).......... 3 3 27 27
10: Emil SAJFUTDINOW, Jozsef TABAKA, Artiom ŁAGUTA, Kacper WORYNA.............. 3 3 30 30
11: Chris HOLDER, Grzegorz WALASEK, Charlie GJEDDE, Borys MITURSKI............. 3 3 33 33
12: Mateusz ŁUKASZEWSKI, Artiom ŁAGUTA, Mikkel MICHELSEN, Maciej JANOWSKI (U).. 5 1 38 34
13: Emil SAJFUTDINOW, Jozsef TABAKA, Jurica PAVLIC, Ludvig LINDGREN............ 3 3 41 37
14: Charlie GJEDDE, Maciej JANOWSKI, Mikkel MICHELSEN, Jurica PAVLIC........... 3 3 44 40
15: Chris HOLDER, Grzegorz WALASEK, Artiom ŁAGUTA, Emil SAJFUTDINOW............ 3 3 47 43


Załączniki:
pl_2r_1m_tor_cze.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 22:29 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Rybnik
Puchar Ligi - II runda

RYBNIK 41
1. Kostia PODŻUKS............ Wu 1 1* 2 - - - 4+1
2. Zbigniew SUCHECKI......... 2 3 2 0 2* - - 9+1
3. Leon MADSEN............... 2* 3 2 2 1 - - 10+1
4. Jakub JAMRÓG.............. 3 1 1* 1* 0 - - 6+2
5. Martin VACULIK............ 2 1 3 1 3 - - 10
6. Rafał MALCZEWSKI.......... D 0 0 - - - - 0
7. Kasper Lykke NIELSEN...... 1 0 1 - - - - 2
8.

ZIELONA GÓRA 49
1. Adam SKÓRNICKI............ 3 0 2 3 2* - - 10+1
2. Philip TIRSDAL............ 1 0 - - - - - 1
3. Sebastian UŁAMEK.......... 1 2* 3 2* 1 - - 9+2
4. Kamil FLEGER.............. 0 0 0 - - - - 0
5. Jesper B. MONBERG......... 1 2 3 3 3 - - 12
6. Tobiasz MUSIELAK.......... 2* 3 D W 1 - - 6+1
7. Patryk DUDEK.............. 3 3 2 0 3 - - 11
8.

No. Results RY ZI RY ZI
1: Patryk DUDEK, Tobiasz MUSIELAK, Kasper Lykke NIELSEN, Rafał MALCZEWSKI (D).. 1 5 1 5
2: Adam SKÓRNICKI, Zbigniew SUCHECKI, Philip TIRSDAL, Kostia PODŻUKS (Wu)...... 2 4 3 9
3: Jakub JAMRÓG, Leon MADSEN, Sebastian UŁAMEK, Kamil FLEGER................... 5 1 8 10
4: Patryk DUDEK, Martin VACULIK, Jesper B. MONBERG, Kasper Lykke NIELSEN....... 2 4 10 14
5: Leon MADSEN, Patryk DUDEK, Jakub JAMRÓG, Adam SKÓRNICKI..................... 4 2 14 16
6: Tobiasz MUSIELAK, Sebastian UŁAMEK, Martin VACULIK, Rafał MALCZEWSKI........ 1 5 15 21
7: Zbigniew SUCHECKI, Jesper B. MONBERG, Kostia PODŻUKS, Tobiasz MUSIELAK (D).. 4 2 19 23
8: Martin VACULIK, Adam SKÓRNICKI, Kasper Lykke NIELSEN, Tobiasz MUSIELAK (W).. 4 2 23 25
9: Sebastian UŁAMEK, Zbigniew SUCHECKI, Kostia PODŻUKS, Kamil FLEGER........... 3 3 26 28
10: Jesper B. MONBERG, Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Patryk DUDEK.................. 3 3 29 31
11: Patryk DUDEK, Sebastian UŁAMEK, Martin VACULIK, Zbigniew SUCHECKI........... 1 5 30 36
12: Adam SKÓRNICKI, Leon MADSEN, Tobiasz MUSIELAK, Rafał MALCZEWSKI............. 2 4 32 40
13: Jesper B. MONBERG, Kostia PODŻUKS, Jakub JAMRÓG, Kamil FLEGER............... 3 3 35 43
14: Martin VACULIK, Zbigniew SUCHECKI, Sebastian UŁAMEK, Philip TIRSDAL......... 5 1 40 44
15: Jesper B. MONBERG, Adam SKÓRNICKI, Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG................ 1 5 41 49

obecny Visto


Załączniki:
pl_2r_1m_ryb_zie.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 22:35 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Tarnów
Puchar Ligi - II runda

TARNÓW 46
1. David RUUD................ 2 0 3 2 3 - - 10
2. Adrian GOMÓLSKI........... 1* 1 1 0 - - - 3+1
3. Kamil BRZOZOWSKI.......... 2 2 3 2 0 - - 9
4. Matej KUS................. 1* 0 1 1* - - - 3+2
5. Piotr ŚWIDERSKI........... 3 3 0 2 2 - - 10
6. Damian MICHALSKI.......... 1 2* 0 - - - - 3+1
7. Andriej LIEBIEDIEW........ 3 1 2 2* - - - 8+1
8.

KROSNO 44
1. Niels K. IVERSEN.......... D 1 3 3 0 - - 7
2. Przemysław PAWLICKI....... 3 3 1 3 1 - - 11
3. Damian SYNOWIEC........... 0 0 0 1 - - - 1
4. Kenni LARSEN.............. 3 1 2 3 3 - - 12
5. Damian ADAMCZAK........... 2 2* 2 0 1 - - 7+1
6. Aleksandr ŁOKTAJEW........ 2 3 1 - - - - 6
7. Damian ALBRECHT........... 0 0 0 - - - - 0
8.

No. Results TA KR TA KR
1: Andriej LIEBIEDIEW, Aleksandr ŁOKTAJEW, Damian MICHALSKI, Damian ALBRECHT... 4 2 4 2
2: Przemysław PAWLICKI, David RUUD, Adrian GOMÓLSKI, Niels K. IVERSEN (D)...... 3 3 7 5
3: Kenni LARSEN, Kamil BRZOZOWSKI, Matej KUS, Damian SYNOWIEC.................. 3 3 10 8
4: Piotr ŚWIDERSKI, Damian ADAMCZAK, Andriej LIEBIEDIEW, Damian ALBRECHT....... 4 2 14 10
5: Przemysław PAWLICKI, Kamil BRZOZOWSKI, Niels K. IVERSEN, Matej KUS.......... 2 4 16 14
6: Piotr ŚWIDERSKI, Damian MICHALSKI, Kenni LARSEN, Damian SYNOWIEC............ 5 1 21 15
7: Aleksandr ŁOKTAJEW, Damian ADAMCZAK, Adrian GOMÓLSKI, David RUUD............ 1 5 22 20
8: Niels K. IVERSEN, Andriej LIEBIEDIEW, Przemysław PAWLICKI, Piotr ŚWIDERSKI.. 2 4 24 24
9: David RUUD, Kenni LARSEN, Adrian GOMÓLSKI, Damian SYNOWIEC.................. 4 2 28 26
10: Kamil BRZOZOWSKI, Damian ADAMCZAK, Matej KUS, Damian ALBRECHT............... 4 2 32 28
11: Przemysław PAWLICKI, Piotr ŚWIDERSKI, Damian SYNOWIEC, Adrian GOMÓLSKI...... 2 4 34 32
12: Niels K. IVERSEN, Kamil BRZOZOWSKI, Aleksandr ŁOKTAJEW, Damian MICHALSKI.... 2 4 36 36
13: Kenni LARSEN, David RUUD, Matej KUS, Damian ADAMCZAK........................ 3 3 39 39
14: David RUUD, Andriej LIEBIEDIEW, Damian ADAMCZAK, Niels K. IVERSEN........... 5 1 44 40
15: Kenni LARSEN, Piotr ŚWIDERSKI, Przemysław PAWLICKI, Kamil BRZOZOWSKI........ 2 4 46 44


Załączniki:
pl_2r_1m_tar_kro.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: II runda - pierwsze mecze (28-30.I)
PostNapisane: 29 sty 2014, o 22:45 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-29 at Opole
Puchar Ligi - II runda

OPOLE 45
1. Chris HARRIS.............. 1* 3 3 3 0 - - 10+1
2. Dawid LAMPART............. 2 1 2* 0 0 - - 5+1
3. Ryan FISHER............... 3 2 1 2 3 - - 11
4. Łukasz JANKOWSKI.......... 0 0 3 1 - - - 4
5. Karol BARAN............... 3 2 2 3 2 - - 12
6. Wadim TARASIENKO.......... 2 0 0 - - - - 2
7. Łukasz KRET............... 0 1 0 - - - - 1
8.

GDAŃSK 45
1. Kenneth BJERRE............ 0 3 3 3 1* - - 10+1
2. Michał SZCZEPANIAK........ 3 1 1 1* 2 - - 8+1
3. Krzysztof JABŁOŃSKI....... 1* 3 0 2 1 - - 7+1
4. Kacper GOMÓLSKI........... 2 1 1 2 3 - - 9
5. Jason DOYLE............... 2 2 0 0 - - - 4
6. Witalij BIEŁOUSOW......... 3 0 1 - - - - 4
7. Marcel SZYMKO............. 1 0 2 - - - - 3
8.

No. Results OP GD OP GD
1: Witalij BIEŁOUSOW, Wadim TARASIENKO, Marcel SZYMKO, Łukasz KRET...... 2 4 2 4
2: Michał SZCZEPANIAK, Dawid LAMPART, Chris HARRIS, Kenneth BJERRE...... 3 3 5 7
3: Ryan FISHER, Kacper GOMÓLSKI, Krzysztof JABŁOŃSKI, Łukasz JANKOWSKI.. 3 3 8 10
4: Karol BARAN, Jason DOYLE, Łukasz KRET, Marcel SZYMKO................. 4 2 12 12
5: Kenneth BJERRE, Ryan FISHER, Michał SZCZEPANIAK, Łukasz JANKOWSKI.... 2 4 14 16
6: Krzysztof JABŁOŃSKI, Karol BARAN, Kacper GOMÓLSKI, Wadim TARASIENKO.. 2 4 16 20
7: Chris HARRIS, Jason DOYLE, Dawid LAMPART, Witalij BIEŁOUSOW.......... 4 2 20 22
8: Kenneth BJERRE, Karol BARAN, Michał SZCZEPANIAK, Łukasz KRET......... 2 4 22 26
9: Chris HARRIS, Dawid LAMPART, Kacper GOMÓLSKI, Krzysztof JABŁOŃSKI.... 5 1 27 27
10: Łukasz JANKOWSKI, Marcel SZYMKO, Ryan FISHER, Jason DOYLE............ 4 2 31 29
11: Karol BARAN, Krzysztof JABŁOŃSKI, Michał SZCZEPANIAK, Dawid LAMPART.. 3 3 34 32
12: Kenneth BJERRE, Ryan FISHER, Witalij BIEŁOUSOW, Wadim TARASIENKO..... 2 4 36 36
13: Chris HARRIS, Kacper GOMÓLSKI, Łukasz JANKOWSKI, Jason DOYLE......... 4 2 40 38
14: Kacper GOMÓLSKI, Karol BARAN, Krzysztof JABŁOŃSKI, Dawid LAMPART..... 2 4 42 42
15: Ryan FISHER, Michał SZCZEPANIAK, Kenneth BJERRE, Chris HARRIS........ 3 3 45 45

obecny ja (jako menago Opola)


Załączniki:
pl_2r_1m_opo_gda.mtg [7.57 KiB]
Pobrane 39 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL