Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 18 paź 2018, o 15:29

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 6 sty 2014, o 14:08 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
I runda - pierwsze mecze (07-09.I)

wtorek 07.I, godz. 22:00 BYDGOSZCZ - PIŁA II
wtorek 07.I, godz. 22:10 OSTRÓW - RZESZÓW II
wtorek 07.I, godz. 22:20 WROCŁAW - GNIEZNO
wtorek 07.I, godz. 22:30 KRAKÓW - RZESZÓW
wtorek 07.I, godz. 22:40 TORUŃ - LWÓW
wtorek 07.I, godz. 22:50 RYBNIK - OPOLE II
wtorek 07.I, godz. 23:00 TARNÓW - ŁÓDŹ
wtorek 07.I, godz. 23:10 LUBLIN - OPOLE


OSOBY, KTÓRE CHCĄ BYĆ OBECNE NA SWOIM MECZU PROSZONE SĄ O POINFORMOWANIE MNIE O TYM NA GG NIE WCZEŚNIEJ NIŻ GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU.

WSZELKIE ZMIANY W SKŁADZIE MOŻNA PRZEPROWADZIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRZEZ INFORMACJĘ W TYM TEMACIE I NIE PÓŹNIEJ NIŻ 15 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU. UWAGA - W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK ZMIAN NALEŻY PODAĆ OD NOWA CAŁY SKŁAD MECZOWY (TJ. NUMERY 1-7). PROSZĘ PAMIĘTAĆ O LIMICIE SUMY UM I O TYM, ŻE ZAWODNIK, KTÓRY REPREZENTOWAŁ ZESPÓŁ W MIN. JEDNYM BIEGU NIE MOŻE JUŻ POJAWIĆ SIĘ W SKŁADZIE INNEGO ZESPOŁU NAWET Z TEGO SAMEGO KLUBU!


1/ Mecze objeżdżane są o wyznaczonej wcześniej porze. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu meczu z poinformowaniem na forum o tym fakcie nie później niż pół godziny przed jego planowym rozpoczęciem.
2/ Obecność menadżera na meczu nie jest obowiązkowa.
3/ Zespoły występują w składach zgłoszonych wcześniej przez menadżerów w odpowiednim temacie na forum. Suma UM zawodników składu meczowego nie może przekroczyć 52.00.
4/ Sędzia podczas ma prawo dokonywać wyłącznie zmian zwykłych w przypadku kontuzji zawodnika, chyba, że menadżer zespołu jest obecny na meczu lub zostawił na forum wskazówki dotyczące prowadzenia jego drużyny.
5/ Wynik każdego rozegranego meczu powinien zostać opublikowany na forum w wersji takiej, jak w przypadku rozgrywek ligowych, tj. wynik meczu, zdobycze punktowe zawodników, wyniki poszczególnych biegów (czyli cała zawartość z ekranu meczowego programu Speedway Meeting umieszczona metodą "kopiuj-wklej"), a także informacja o osobach obecnych na meczu. Do sprawozdania obowiązkowo należy dołączyć w formie załącznika do posta plik SUSPEND wygenerowany przez Speedway Meeting.


SKŁADY AWIZOWANE:

Kod:
BYDGOSZCZ                              PIŁA II

1. Piotr ŚWIST             8,00        1. Ilja BONDARENKO         5,20
2. Magnus ZETTERSTROEM     7,90        2. Kamil MATUSZAK          2,60
3. Davey WATT              8,80        3. Ricky KLING             4,90
4. Renat GAFUROW           8,40        4. Pontus ASPGREN          4,90
5. Peter LJUNG             9,40        5. Dawid STACHYRA          8,80
6. Patryk MALITOWSKI       6,40        6. Grzegorz BASSARA        2,70
7. -                       -           7. Michaił ŁYSIK           3,60
                          -----                                  -----
                          48,90                                  32,70


OSTRÓW                                 RZESZÓW II

1. -                       -           1. -                       -
2. -                       -           2. Rafał DĄBROWSKI         3,10
3. -                       -           3. Stanislav MIELNICZUK    3,40
4. -                       -           4. Jewgienij KOSTYGOW      3,30
5. -                       -           5. Oleg BIESCZASTNOW       4,20
6. -                       -           6. Daniel KACZMAREK        2,70
7. -                       -           7. Maksim SOSNOW           2,60
                          -----                                  -----
                           0,00                                  19,30


WROCŁAW                                GNIEZNO

1. Mads KORNELIUSSEN       7,90        1. Simon STEAD             6,60
2. Daniel JELENIEWSKI      8,10        2. Marcin SEKULA           4,50
3. Mirosław JABŁOŃSKI      7,60        3. Igor KONONOW            4,80
4. Norbert KOŚCIUCH        8,30        4. Nicki BARRETT           4,80
5. Tomasz CHRZANOWSKI      7,30        5. Mariusz STASZEWSKI      7,10
6. Eduard KRCMAR           3,80        6. Adrian OSMÓLSKI         3,90
7. Marcin NOWAK            3,90        7. Artiom WODJAKOW         3,80
                          -----                                  -----
                          46,90                                  35,50


KRAKÓW                                 RZESZÓW

1. Damian BALIŃSKI         9,10        1. Michał MITKO            7,20
2. Simon GUSTAFSSON        7,10        2. Daniel PYTEL            7,00
3. Maksim BOGDANOW         8,10        3. Paweł STASZEK           7,40
4. Mateusz SZCZEPANIAK     7,50        4. Lewis BRIDGER           5,60
5. Cameron WOODWARD        8,50        5. Jonas KYLMAEKORPI       7,80
6. Tom PERRY               4,00        6. Marc RANDRUP            5,10
7. Wojciech LISIECKI       5,50        7. Mikołaj DROŻDŻOWSKI     3,70
                          -----                                  -----
                          49,80                                  43,80


TORUŃ                                  LWÓW

1. Jurica PAVLIC           8,80        1. Oliver ALLEN            7,30
2. Charlie GJEDDE          6,80        2. Paweł MIESIĄC           8,40
3. Artiom ŁAGUTA           9,60        3. Roman POWAŻNYJ          8,40
4. Jozsef TABAKA           5,80        4. Timo LAHTI              6,90
5. Grzegorz WALASEK       10,30        5. Denis GIZATULIN         7,90 (I)
6. Mateusz ŁUKASZEWSKI     5,70        6. Bartosz BIETRACKI       4,80
7. Łukasz WIELIŃSKI        4,10        7. Wiktor KUŁAKOW          6,10
                          -----                                  -----
                          51,10                                  49,80


RYBNIK                                 OPOLE II

1. Kostia PODŻUKS          8,70        1. Edward KENNETT          7,40
2. Zbigniew SUCHECKI       8,20        2. Gugliermo FRANCHETTI    4,20
3. Leon MADSEN             9,30        3. Joseph HAINES           6,10
4. Jakub JAMRÓG            6,70        4. Radosław MAŁUCH         3,20
5. Martin VACULIK          9,20        5. Nicolas COVATTI         6,10
6. Rafał MALCZEWSKI        5,80        6. Adrian CYFER            5,80
7. Kasper Lykke NIELSEN    3,90        7. Sebastian NIEDŹWIEDŹ    2,90
                          -----                                  -----
                          51,80                                  35,70


TARNÓW                                 ŁÓDŹ

1. David RUUD              8,30        1. Sławomir MUSIELAK       6,30
2. Adrian GOMÓLSKI         5,10        2. Henk KOONSTRA           4,30
3. Kamil BRZOZOWSKI        6,70        3. Krzysztof STOJANOWSKI   5,10
4. Matej KUS               4,80        4. Tomasz PISZCZ           4,70
5. Piotr ŚWIDERSKI         8,10        5. Norbert MAGOSI          6,70
6. Damian MICHALSKI        5,30        6. Mateusz DOMAŃSKI        4,00
7. Andriej LIEBIEDIEW      7,70        7. Aleksander SCHAAF       2,60 (I)
                          -----                                  -----
                          46,00                                  33,70


LUBLIN                                 OPOLE

1. Paweł HLIB              7,50        1. Chris HARRIS            9,80
2. Stanisław BURZA         6,70        2. Dawid LAMPART           6,60
3. Kenneth HANSEN          7,20        3. Ryan FISHER             7,70
4. Oskar FAJFER            7,50        4. Łukasz JANKOWSKI        6,70
5. Patrick HOUGAARD        7,60        5. Karol BARAN             8,40
6. Nikolaj Busk JAKOBSEN   6,00        6. Wadim TARASIENKO        6,00
7. Paweł PRZEDPEŁSKI       7,00        7. Łukasz KRET             5,10
                          -----                                  -----
                          49,50                                  50,30

*   zawodnik z listy rezerwowej
(I) zawodnik kontuzjowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 6 sty 2014, o 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:27
Posty: 252
Podejrzewam, że tutaj nie ma zet zetek więc mój skład na najbliższy mecz wygląda następująco:

1. Timo Lahti 6,80
2.
3. Roman Povazhny 8,40
4. Oliver Allen 7,30
5. Paweł Miesiąc 8,40
6. Bartosz Bietracki 4,80
7. Wiktor Kułakow 6,10

_________________
Obrazek

Obrazek <-- KLIK :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 01:19 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
1.Stanislav MIELNICZUK 3,40
2. Krzysztof Wittstock 2,9
3.Jewgienij KOSTYGOW 3,30
4.Rafał DĄBROWSKI 3,10
5.Oleg BIESCZASTNOW 4,20
6.Daniel KACZMAREK 2,70
7.Maksim SOSNOW 2,60

1. Michał MITKO 7,20
2. Daniel PYTEL 7,00
3. Paweł STASZEK 7,40
4. Lewis BRIDGER 5,60
5. Jonas KYLMAEKORPI 7,80
6. Marc RANDRUP 5,10
7. Łukasz Cyran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:05 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Bydgoszcz
Puchar Ligi - I runda

BYDGOSZCZ 60
1. Piotr ŚWIST............... 1 1 2* 1* - - - 5+2
2. Magnus ZETTERSTROEM....... 3 3 3 3 1 - - 13
3. Davey WATT................ 2* 3 2* 3 3 - - 13+2
4. Renat GAFUROW............. 3 2* 3 2 2* - - 12+2
5. Peter LJUNG............... 3 3 3 W2 3 - - 12
6. Patryk MALITOWSKI......... 3 0 2* - - - - 5+1
7.
8.

PIŁA II 30
1. Ilja BONDARENKO........... 2 1 2 1 2 - - 8
2. Kamil MATUSZAK............ 0 0 1* 1* 0 - - 2+2
3. Ricky KLING............... 0 1* 1 2 1 - - 5+1
4. Pontus ASPGREN............ 1 2 0 0 - - - 3
5. Dawid STACHYRA............ 2 2 1 3 0 - - 8
6. Grzegorz BASSARA.......... 1* 0 0 - - - - 1+1
7. Michaił ŁYSIK............. 2 1* 0 - - - - 3+1
8.

No. Results BY PI BY PI
1: Patryk MALITOWSKI, Michaił ŁYSIK, Grzegorz BASSARA.................. 3 3 3 3
2: Magnus ZETTERSTROEM, Ilja BONDARENKO, Piotr ŚWIST, Kamil MATUSZAK... 4 2 7 5
3: Renat GAFUROW, Davey WATT, Pontus ASPGREN, Ricky KLING.............. 5 1 12 6
4: Peter LJUNG, Dawid STACHYRA, Michaił ŁYSIK.......................... 3 3 15 9
5: Davey WATT, Renat GAFUROW, Ilja BONDARENKO, Kamil MATUSZAK.......... 5 1 20 10
6: Peter LJUNG, Pontus ASPGREN, Ricky KLING, Patryk MALITOWSKI......... 3 3 23 13
7: Magnus ZETTERSTROEM, Dawid STACHYRA, Piotr ŚWIST, Grzegorz BASSARA.. 4 2 27 15
8: Peter LJUNG, Ilja BONDARENKO, Kamil MATUSZAK........................ 3 3 30 18
9: Magnus ZETTERSTROEM, Piotr ŚWIST, Ricky KLING, Pontus ASPGREN....... 5 1 35 19
10: Renat GAFUROW, Davey WATT, Dawid STACHYRA, Michaił ŁYSIK............ 5 1 40 20
11: Magnus ZETTERSTROEM, Ricky KLING, Kamil MATUSZAK, Peter LJUNG (W2).. 3 3 43 23
12: Davey WATT, Patryk MALITOWSKI, Ilja BONDARENKO, Grzegorz BASSARA.... 5 1 48 24
13: Dawid STACHYRA, Renat GAFUROW, Piotr ŚWIST, Pontus ASPGREN.......... 3 3 51 27
14: Peter LJUNG, Renat GAFUROW, Ricky KLING, Kamil MATUSZAK............. 5 1 56 28
15: Davey WATT, Ilja BONDARENKO, Magnus ZETTERSTROEM, Dawid STACHYRA.... 4 2 60 30


Załączniki:
pl_1r_1m_byd_pil2.mtg [7.57 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:12 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Ostrów
Puchar Ligi - I runda

OSTRÓW 48
1. Arkadiusz MADEJ........... 2* 2 3 3 2 - - 12+1
2. Nicolas VICENTIN.......... 3 0 2* 1* 1 - - 7+2
3. Filip MARACH.............. 0 3 1* 3 0 - - 7+1
4. Matic IVACIC.............. 3 U 2 1 - - - 6
5. Dawid BĄK................. 2* 0 1* 2 3 - - 8+2
6. Denis NIEDZIELSKI......... U 2 0 - - - - 2
7. Kamil MATYJAS............. 1 3 2 - - - - 6
8.

RZESZÓW II 42
1. Stanislav MIELNICZUK...... 1 1* 3 2 1 - - 8+1
2. Krzysztof WITTSTOCK....... 0 2 0 Wu - - - 2
3. Jewgienij KOSTYGOW........ 1* 1 D 3 U - - 5+1
4. Rafał DĄBROWSKI........... 2 3 1 0 2 - - 8
5. Oleg BIESCZASTNOW......... 1 3 3 2 3 - - 12
6. Daniel KACZMAREK.......... 3 1 1* - - - - 5+1
7. Maksim SOSNOW............. 2* 0 0 - - - - 2+1
8.

No. Results OS RZ OS RZ
1: Daniel KACZMAREK, Maksim SOSNOW, Kamil MATYJAS, Denis NIEDZIELSKI (U)......... 1 5 1 5
2: Nicolas VICENTIN, Arkadiusz MADEJ, Stanislav MIELNICZUK, Krzysztof WITTSTOCK.. 5 1 6 6
3: Matic IVACIC, Rafał DĄBROWSKI, Jewgienij KOSTYGOW, Filip MARACH............... 3 3 9 9
4: Kamil MATYJAS, Dawid BĄK, Oleg BIESCZASTNOW, Maksim SOSNOW.................... 5 1 14 10
5: Filip MARACH, Krzysztof WITTSTOCK, Stanislav MIELNICZUK, Matic IVACIC (U)..... 3 3 17 13
6: Rafał DĄBROWSKI, Denis NIEDZIELSKI, Jewgienij KOSTYGOW, Dawid BĄK............. 2 4 19 17
7: Oleg BIESCZASTNOW, Arkadiusz MADEJ, Daniel KACZMAREK, Nicolas VICENTIN........ 2 4 21 21
8: Stanislav MIELNICZUK, Kamil MATYJAS, Dawid BĄK, Krzysztof WITTSTOCK........... 3 3 24 24
9: Arkadiusz MADEJ, Nicolas VICENTIN, Rafał DĄBROWSKI, Jewgienij KOSTYGOW (D).... 5 1 29 25
10: Oleg BIESCZASTNOW, Matic IVACIC, Filip MARACH, Maksim SOSNOW.................. 3 3 32 28
11: Jewgienij KOSTYGOW, Dawid BĄK, Nicolas VICENTIN, Krzysztof WITTSTOCK (Wu)..... 3 3 35 31
12: Filip MARACH, Stanislav MIELNICZUK, Daniel KACZMAREK, Denis NIEDZIELSKI....... 3 3 38 34
13: Arkadiusz MADEJ, Oleg BIESCZASTNOW, Matic IVACIC, Rafał DĄBROWSKI............. 4 2 42 36
14: Dawid BĄK, Rafał DĄBROWSKI, Nicolas VICENTIN, Jewgienij KOSTYGOW (U).......... 4 2 46 38
15: Oleg BIESCZASTNOW, Arkadiusz MADEJ, Stanislav MIELNICZUK, Filip MARACH........ 2 4 48 42

Skład Ostrowa wybrałem sam spośród najsłabszych dostępnych zawodników zespołu. Menadżer Ostrowa - Duman zostaje ukarany karą porządkową za niezgłoszenie składu w terminie.


Załączniki:
pl_1r_1m_ost_rze2.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:22 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Wrocław
Puchar Ligi - I runda

WROCŁAW 56
1. Mads KORNELIUSSEN......... 3 0 3 2* 3 - - 11+1
2. Daniel JELENIEWSKI........ 1 3 2* 2* 2* - - 10+3
3. Mirosław JABŁOŃSKI........ 2* 3 3 1 2* - - 11+2
4. Norbert KOŚCIUCH.......... 3 1 2* 3 3 - - 12+1
5. Tomasz CHRZANOWSKI........ 3 D 0 3 - - - 6
6. Eduard KRCMAR............. 1 1 3 - - - - 5
7. Marcin NOWAK.............. 0 0 1 - - - - 1
8.

GNIEZNO 34
1. Simon STEAD............... 2 2 3 2 1 - - 10
2. Marcin SEKULA............. 0 0 2* 0 - - - 2+1
3. Igor KONONOW.............. D 2* 1 1 1 - - 5+1
4. Nicki BARRETT............. 1 3 0 1 0 - - 5
5. Mariusz STASZEWSKI........ 1* 2 1 0 0 - - 4+1
6. Adrian OSMÓLSKI........... 2* 1* 0 - - - - 3+2
7. Artiom WODJAKOW........... 3 2 0 - - - - 5
8.

No. Results WR GN WR GN
1: Artiom WODJAKOW, Adrian OSMÓLSKI, Eduard KRCMAR, Marcin NOWAK............... 1 5 1 5
2: Mads KORNELIUSSEN, Simon STEAD, Daniel JELENIEWSKI, Marcin SEKULA........... 4 2 5 7
3: Norbert KOŚCIUCH, Mirosław JABŁOŃSKI, Nicki BARRETT, Igor KONONOW (D)....... 5 1 10 8
4: Tomasz CHRZANOWSKI, Artiom WODJAKOW, Mariusz STASZEWSKI, Marcin NOWAK....... 3 3 13 11
5: Mirosław JABŁOŃSKI, Simon STEAD, Norbert KOŚCIUCH, Marcin SEKULA............ 4 2 17 13
6: Nicki BARRETT, Igor KONONOW, Eduard KRCMAR, Tomasz CHRZANOWSKI (D).......... 1 5 18 18
7: Daniel JELENIEWSKI, Mariusz STASZEWSKI, Adrian OSMÓLSKI, Mads KORNELIUSSEN.. 3 3 21 21
8: Simon STEAD, Marcin SEKULA, Marcin NOWAK, Tomasz CHRZANOWSKI................ 1 5 22 26
9: Mads KORNELIUSSEN, Daniel JELENIEWSKI, Igor KONONOW, Nicki BARRETT.......... 5 1 27 27
10: Mirosław JABŁOŃSKI, Norbert KOŚCIUCH, Mariusz STASZEWSKI, Artiom WODJAKOW... 5 1 32 28
11: Tomasz CHRZANOWSKI, Daniel JELENIEWSKI, Igor KONONOW, Marcin SEKULA......... 5 1 37 29
12: Eduard KRCMAR, Simon STEAD, Mirosław JABŁOŃSKI, Adrian OSMÓLSKI............. 4 2 41 31
13: Norbert KOŚCIUCH, Mads KORNELIUSSEN, Nicki BARRETT, Mariusz STASZEWSKI...... 5 1 46 32
14: Mads KORNELIUSSEN, Mirosław JABŁOŃSKI, Igor KONONOW, Nicki BARRETT.......... 5 1 51 33
15: Norbert KOŚCIUCH, Daniel JELENIEWSKI, Simon STEAD, Mariusz STASZEWSKI....... 5 1 56 34


Załączniki:
pl_1r_1m_wro_gni.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 42 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:34 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Kraków
Puchar Ligi - I runda

KRAKÓW 49
1. Damian BALIŃSKI........... 0 D 3 W - - - 3 (I)
2. Simon GUSTAFSSON.......... 3 3 Wu 1 3 - - 10
3. Maksim BOGDANOW........... 3 3 2* 3 0 - - 11+1
4. Mateusz SZCZEPANIAK....... 2* 2* 3 3 1 - - 11+2
5. Cameron WOODWARD.......... 3 2 2 3 1 - - 11
6. Tom PERRY................. 0 0 1 - - - - 1
7. Wojciech LISIECKI......... 1 T 1* - - - - 2+1
8.

RZESZÓW 40
1. Michał MITKO.............. 1* 0 0 2 - - - 3+1
2. Daniel PYTEL.............. 2 1 3 0 2 - - 8
3. Paweł STASZEK............. 0 3 1* 2 2* - - 8+2
4. Lewis BRIDGER............. 1 1 2 2 U - - 6
5. Jonas KYLMAEKORPI......... 2 2 W 1* 3 - - 8+1
6. Marc RANDRUP.............. 2* 1* 0 - - - - 3+2
7. Łukasz CYRAN.............. 3 Wu 1 - - - - 4
8.

No. Results KR RZ KR RZ
1: Łukasz CYRAN, Marc RANDRUP, Wojciech LISIECKI, Tom PERRY....................... 1 5 1 5
2: Simon GUSTAFSSON, Daniel PYTEL, Michał MITKO, Damian BALIŃSKI.................. 3 3 4 8
3: Maksim BOGDANOW, Mateusz SZCZEPANIAK, Lewis BRIDGER, Paweł STASZEK............. 5 1 9 9
4: Cameron WOODWARD, Jonas KYLMAEKORPI, Łukasz CYRAN (Wu), Wojciech LISIECKI (T).. 3 2 12 11
5: Maksim BOGDANOW, Mateusz SZCZEPANIAK, Daniel PYTEL, Michał MITKO............... 5 1 17 12
6: Paweł STASZEK, Cameron WOODWARD, Lewis BRIDGER, Tom PERRY...................... 2 4 19 16
7: Simon GUSTAFSSON, Jonas KYLMAEKORPI, Marc RANDRUP, Damian BALIŃSKI (D)......... 3 3 22 19
8: Daniel PYTEL, Cameron WOODWARD, Wojciech LISIECKI, Michał MITKO................ 3 3 25 22
9: Damian BALIŃSKI, Lewis BRIDGER, Paweł STASZEK, Simon GUSTAFSSON (Wu)........... 3 3 28 25
10: Mateusz SZCZEPANIAK, Maksim BOGDANOW, Łukasz CYRAN, Jonas KYLMAEKORPI (W)...... 5 1 33 26
11: Cameron WOODWARD, Paweł STASZEK, Simon GUSTAFSSON, Daniel PYTEL................ 4 2 37 28
12: Maksim BOGDANOW, Michał MITKO, Tom PERRY, Marc RANDRUP......................... 4 2 41 30
13: Mateusz SZCZEPANIAK, Lewis BRIDGER, Jonas KYLMAEKORPI, Damian BALIŃSKI (W)..... 3 3 44 33
14: Simon GUSTAFSSON, Daniel PYTEL, Cameron WOODWARD, Lewis BRIDGER (U)............ 4 2 48 35
15: Jonas KYLMAEKORPI, Paweł STASZEK, Mateusz SZCZEPANIAK, Maksim BOGDANOW......... 1 5 49 40


Załączniki:
pl_1r_1m_kra_rze.mtg [7.58 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:44 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Toruń
Puchar Ligi - I runda

TORUŃ 51
1. Jurica PAVLIC............. 1* 2 D 3 3 - - 9+1
2. Charlie GJEDDE............ 2 0 3 2* 1 - - 8+1
3. Artiom ŁAGUTA............. 3 3 3 3 0 - - 12
4. Jozsef TABAKA............. D 2* 0 1 - - - 3+1
5. Grzegorz WALASEK.......... 3 2 3 3 3 - - 14
6. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 2 1* 2* - - - - 5+2
7. Łukasz WIELIŃSKI.......... 0 0 U - - - - 0
8.

LWÓW 38
1. Timo LAHTI................ 3 1 2 1 2 - - 9
2.
3. Roman POWAŻNYJ............ 2 3 1* 1 1* - - 8+2
4. Oliver ALLEN.............. 1* 0 2 2 0 - - 5+1
5. Paweł MIESIĄC............. 1* 3 2 0 2 - - 8+1
6. Bartosz BIETRACKI......... 1 1 0 - - - - 2
7. Wiktor KUŁAKOW............ 3 2 1* - - - - 6+1
8.

No. Results TO LW TO LW
1: Wiktor KUŁAKOW, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Bartosz BIETRACKI, Łukasz WIELIŃSKI.. 2 4 2 4
2: Timo LAHTI, Charlie GJEDDE, Jurica PAVLIC................................. 3 3 5 7
3: Artiom ŁAGUTA, Roman POWAŻNYJ, Oliver ALLEN, Jozsef TABAKA (D)............ 3 3 8 10
4: Grzegorz WALASEK, Wiktor KUŁAKOW, Paweł MIESIĄC, Łukasz WIELIŃSKI......... 3 3 11 13
5: Artiom ŁAGUTA, Jozsef TABAKA, Timo LAHTI.................................. 5 1 16 14
6: Roman POWAŻNYJ, Grzegorz WALASEK, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Oliver ALLEN....... 3 3 19 17
7: Paweł MIESIĄC, Jurica PAVLIC, Bartosz BIETRACKI, Charlie GJEDDE........... 2 4 21 21
8: Grzegorz WALASEK, Timo LAHTI, Łukasz WIELIŃSKI (U)........................ 3 2 24 23
9: Charlie GJEDDE, Oliver ALLEN, Roman POWAŻNYJ, Jurica PAVLIC (D)........... 3 3 27 26
10: Artiom ŁAGUTA, Paweł MIESIĄC, Wiktor KUŁAKOW, Jozsef TABAKA............... 3 3 30 29
11: Grzegorz WALASEK, Charlie GJEDDE, Roman POWAŻNYJ.......................... 5 1 35 30
12: Artiom ŁAGUTA, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Timo LAHTI, Bartosz BIETRACKI......... 5 1 40 31
13: Jurica PAVLIC, Oliver ALLEN, Jozsef TABAKA, Paweł MIESIĄC................. 4 2 44 33
14: Jurica PAVLIC, Timo LAHTI, Charlie GJEDDE, Oliver ALLEN................... 4 2 48 35
15: Grzegorz WALASEK, Paweł MIESIĄC, Roman POWAŻNYJ, Artiom ŁAGUTA............ 3 3 51 38


Załączniki:
pl_1r_1m_tor_lwo.mtg [7.56 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 22:55 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Rybnik
Puchar Ligi - I runda

RYBNIK 54
1. Kostia PODŻUKS............ 1 1* 3 3 1 - - 9+1
2. Zbigniew SUCHECKI......... 3 2 2* 0 2* - - 9+2
3. Leon MADSEN............... 3 3 3 3 3 - - 15
4. Jakub JAMRÓG.............. 2* T 2* 0 - - - 4+2
5. Martin VACULIK............ 3 W 1 3 3 - - 10
6. Rafał MALCZEWSKI.......... 2 2 0 - - - - 4
7. Kasper Lykke NIELSEN...... 1* 2* 0 - - - - 3+2
8.

OPOLE II 36
1. Edward KENNETT............ 2 2 3 3 2 2 - 14
2. Gugliermo FRANCHETTI...... 0 2 - - - - - 2
3. Joseph HAINES............. 1 1 0 1* 1* D - 4+2
4. Radosław MAŁUCH........... 0 - - - - - - 0
5. Nicolas COVATTI........... 1 1* 0 1 2 0 - 5+1
6. Adrian CYFER.............. 3 3 2* 1 1* 1 - 11+2
7. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... 0 0 0 - - - - 0
8.

No. Results RY OP RY OP
1: Adrian CYFER, Rafał MALCZEWSKI, Kasper Lykke NIELSEN, Sebastian NIEDŹWIEDŹ... 3 3 3 3
2: Zbigniew SUCHECKI, Edward KENNETT, Kostia PODŻUKS, Gugliermo FRANCHETTI...... 4 2 7 5
3: Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Joseph HAINES, Radosław MAŁUCH.................... 5 1 12 6
4: Martin VACULIK, Kasper Lykke NIELSEN, Nicolas COVATTI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ.. 5 1 17 7
5: Leon MADSEN, Edward KENNETT, Nicolas COVATTI, Jakub JAMRÓG (T)............... 3 3 20 10
6: Edward KENNETT, Rafał MALCZEWSKI, Joseph HAINES, Martin VACULIK (W).......... 2 4 22 14
7: Adrian CYFER, Zbigniew SUCHECKI, Kostia PODŻUKS, Nicolas COVATTI............. 3 3 25 17
8: Edward KENNETT, Adrian CYFER, Martin VACULIK, Kasper Lykke NIELSEN........... 1 5 26 22
9: Kostia PODŻUKS, Zbigniew SUCHECKI, Adrian CYFER, Joseph HAINES............... 5 1 31 23
10: Leon MADSEN, Jakub JAMRÓG, Nicolas COVATTI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ............. 5 1 36 24
11: Martin VACULIK, Gugliermo FRANCHETTI, Joseph HAINES, Zbigniew SUCHECKI....... 3 3 39 27
12: Leon MADSEN, Edward KENNETT, Adrian CYFER, Rafał MALCZEWSKI.................. 3 3 42 30
13: Kostia PODŻUKS, Nicolas COVATTI, Joseph HAINES, Jakub JAMRÓG................. 3 3 45 33
14: Martin VACULIK, Zbigniew SUCHECKI, Adrian CYFER, Nicolas COVATTI............. 5 1 50 34
15: Leon MADSEN, Edward KENNETT, Kostia PODŻUKS, Joseph HAINES (D)............... 4 2 54 36


Załączniki:
pl_1r_1m_ryb_opo2.mtg [7.6 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 23:02 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Tarnów
Puchar Ligi - I runda

TARNÓW 56
1. David RUUD................ 3 3 3 3 1 - - 13
2. Adrian GOMÓLSKI........... 2* 2* 0 0 - - - 4+2
3. Kamil BRZOZOWSKI.......... 3 3 2 2 3 - - 13
4. Matej KUS................. 2* 0 1* 2* 0 - - 5+3
5. Piotr ŚWIDERSKI........... 3 3 1* 2 3 - - 12+1
6. Damian MICHALSKI.......... 3 Wu 0 - - - - 3
7. Andriej LIEBIEDIEW........ 2* 2* 2 - - - - 6+2
8.

ŁÓDŹ 34
1. Sławomir MUSIELAK......... 0 2 3 3 0 - - 8
2. Henk KOONSTRA............. 1 1* 0 1 2 - - 5+1
3. Krzysztof STOJANOWSKI..... 0 1* 1* 3 2 - - 7+2
4. Tomasz PISZCZ............. 1 2 2 1 1* - - 7+1
5. Norbert MAGOSI............ 1 Wu 3 W - - - 4 (I)
6. Mateusz DOMAŃSKI.......... 1 1 1 - - - - 3
7.
8.

No. Results TA ŁÓ TA ŁÓ
1: Damian MICHALSKI, Andriej LIEBIEDIEW, Mateusz DOMAŃSKI........................ 5 1 5 1
2: David RUUD, Adrian GOMÓLSKI, Henk KOONSTRA, Sławomir MUSIELAK................. 5 1 10 2
3: Kamil BRZOZOWSKI, Matej KUS, Tomasz PISZCZ, Krzysztof STOJANOWSKI............. 5 1 15 3
4: Piotr ŚWIDERSKI, Andriej LIEBIEDIEW, Norbert MAGOSI........................... 5 1 20 4
5: Kamil BRZOZOWSKI, Sławomir MUSIELAK, Henk KOONSTRA, Matej KUS................. 3 3 23 7
6: Piotr ŚWIDERSKI, Tomasz PISZCZ, Krzysztof STOJANOWSKI, Damian MICHALSKI (Wu).. 3 3 26 10
7: David RUUD, Adrian GOMÓLSKI, Mateusz DOMAŃSKI, Norbert MAGOSI (Wu)............ 5 1 31 11
8: Sławomir MUSIELAK, Andriej LIEBIEDIEW, Piotr ŚWIDERSKI, Henk KOONSTRA......... 3 3 34 14
9: David RUUD, Tomasz PISZCZ, Krzysztof STOJANOWSKI, Adrian GOMÓLSKI............. 3 3 37 17
10: Norbert MAGOSI, Kamil BRZOZOWSKI, Matej KUS................................... 3 3 40 20
11: Krzysztof STOJANOWSKI, Piotr ŚWIDERSKI, Henk KOONSTRA, Adrian GOMÓLSKI........ 2 4 42 24
12: Sławomir MUSIELAK, Kamil BRZOZOWSKI, Mateusz DOMAŃSKI, Damian MICHALSKI....... 2 4 44 28
13: David RUUD, Matej KUS, Tomasz PISZCZ, Norbert MAGOSI (W)...................... 5 1 49 29
14: Kamil BRZOZOWSKI, Henk KOONSTRA, Tomasz PISZCZ, Matej KUS..................... 3 3 52 32
15: Piotr ŚWIDERSKI, Krzysztof STOJANOWSKI, David RUUD, Sławomir MUSIELAK......... 4 2 56 34


Załączniki:
pl_1r_1m_tar_lod.mtg [7.58 KiB]
Pobrane 42 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: I runda - pierwsze mecze (07-09.I)
PostNapisane: 7 sty 2014, o 23:16 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2014-01-07 at Lublin
Puchar Ligi - I runda

LUBLIN 44
1. Paweł HLIB................ 2 1 1 3 0 - - 7
2. Stanisław BURZA........... 0 3 0 - - - - 3
3. Kenneth HANSEN............ 3 D 1* 3 1 - - 8+1
4. Oskar FAJFER.............. 1 1 2 2* 1 - - 7+1
5. Patrick HOUGAARD.......... 2 0 2* 0 - - - 4+1
6. Nikolaj Busk JAKOBSEN..... 3 2 2* - - - - 7+1
7. Paweł PRZEDPEŁSKI......... 2* 1* 3 2 0 - - 8+2
8.

OPOLE 46
1. Chris HARRIS.............. 3 3 1 1 3 - - 11
2. Dawid LAMPART............. 1 2* 0 1 - - - 4+1
3. Ryan FISHER............... 0 1 3 3 3 - - 10
4. Łukasz JANKOWSKI.......... 2 3 2* 1 2* - - 10+2
5. Karol BARAN............... 3 2 3 0 2* - - 10+1
6. Wadim TARASIENKO.......... 1 0 0 - - - - 1
7. Łukasz KRET............... 0 Wu 0 - - - - 0
8.

No. Results LU OP LU OP
1: Nikolaj Busk JAKOBSEN, Paweł PRZEDPEŁSKI, Wadim TARASIENKO, Łukasz KRET.. 5 1 5 1
2: Chris HARRIS, Paweł HLIB, Dawid LAMPART, Stanisław BURZA................. 2 4 7 5
3: Kenneth HANSEN, Łukasz JANKOWSKI, Oskar FAJFER, Ryan FISHER.............. 4 2 11 7
4: Karol BARAN, Patrick HOUGAARD, Paweł PRZEDPEŁSKI, Łukasz KRET (Wu)....... 3 3 14 10
5: Chris HARRIS, Dawid LAMPART, Oskar FAJFER, Kenneth HANSEN (D)............ 1 5 15 15
6: Łukasz JANKOWSKI, Nikolaj Busk JAKOBSEN, Ryan FISHER, Patrick HOUGAARD... 2 4 17 19
7: Stanisław BURZA, Karol BARAN, Paweł HLIB, Wadim TARASIENKO............... 4 2 21 21
8: Paweł PRZEDPEŁSKI, Patrick HOUGAARD, Chris HARRIS, Dawid LAMPART......... 5 1 26 22
9: Ryan FISHER, Łukasz JANKOWSKI, Paweł HLIB, Stanisław BURZA............... 1 5 27 27
10: Karol BARAN, Oskar FAJFER, Kenneth HANSEN, Łukasz KRET................... 3 3 30 30
11: Ryan FISHER, Paweł PRZEDPEŁSKI, Dawid LAMPART, Patrick HOUGAARD.......... 2 4 32 34
12: Kenneth HANSEN, Nikolaj Busk JAKOBSEN, Chris HARRIS, Wadim TARASIENKO.... 5 1 37 35
13: Paweł HLIB, Oskar FAJFER, Łukasz JANKOWSKI, Karol BARAN.................. 5 1 42 36
14: Ryan FISHER, Karol BARAN, Oskar FAJFER, Paweł PRZEDPEŁSKI................ 1 5 43 41
15: Chris HARRIS, Łukasz JANKOWSKI, Kenneth HANSEN, Paweł HLIB............... 1 5 44 46


Załączniki:
pl_1r_1m_lub_opo.mtg [7.58 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL