Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 18 paź 2018, o 14:48

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 9 gru 2013, o 13:46 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
Eliminacje - rewanże (10-12.XII)

wtorek 10.XII, godz. 21:00 PIŁA II - RAWICZ (45-45)
wtorek 10.XII, godz. 21:10 BYDGOSZCZ II - RZESZÓW II (40-47)
wtorek 10.XII, godz. 21:20 GNIEZNO - LUBLIN II (62-28)
wtorek 10.XII, godz. 21:30 LWÓW II - RZESZÓW (30-57)
wtorek 10.XII, godz. 21:40 GORZÓW - LWÓW (30-60)
wtorek 10.XII, godz. 21:50 LESZNO - OPOLE II (42-48)
wtorek 10.XII, godz. 22:00 ŁÓDŹ - GDAŃSK II (60-30)
wtorek 10.XII, godz. 22:10 ŚWIĘTOCHŁOWICE II - OPOLE (22-68)


OSOBY, KTÓRE CHCĄ BYĆ OBECNE NA SWOIM MECZU PROSZONE SĄ O POINFORMOWANIE MNIE O TYM NA GG NIE WCZEŚNIEJ NIŻ GODZINĘ PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU.

WSZELKIE ZMIANY W SKŁADZIE MOŻNA PRZEPROWADZIĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE POPRZEZ INFORMACJĘ W TYM TEMACIE I NIE PÓŹNIEJ NIŻ 15 MINUT PRZED ROZPOCZĘCIEM PIERWSZEGO MECZU. UWAGA - W PRZYPADKU JAKICHKOLWIEK ZMIAN NALEŻY PODAĆ OD NOWA CAŁY SKŁAD MECZOWY (TJ. NUMERY 1-7). PROSZĘ PAMIĘTAĆ O LIMICIE SUMY UM I O TYM, ŻE ZAWODNIK, KTÓRY REPREZENTOWAŁ ZESPÓŁ W MIN. JEDNYM BIEGU NIE MOŻE JUŻ POJAWIĆ SIĘ W SKŁADZIE INNEGO ZESPOŁU NAWET Z TEGO SAMEGO KLUBU!


1/ Mecze objeżdżane są o wyznaczonej wcześniej porze. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu meczu z poinformowaniem na forum o tym fakcie nie później niż pół godziny przed jego planowym rozpoczęciem.
2/ Obecność menadżera na meczu nie jest obowiązkowa.
3/ Zespoły występują w składach zgłoszonych wcześniej przez menadżerów w odpowiednim temacie na forum. Suma UM zawodników składu meczowego nie może przekroczyć 52.00.
4/ Sędzia podczas ma prawo dokonywać wyłącznie zmian zwykłych w przypadku kontuzji zawodnika, chyba, że menadżer zespołu jest obecny na meczu lub zostawił na forum wskazówki dotyczące prowadzenia jego drużyny.
5/ Wynik każdego rozegranego meczu powinien zostać opublikowany na forum w wersji takiej, jak w przypadku rozgrywek ligowych, tj. wynik meczu, zdobycze punktowe zawodników, wyniki poszczególnych biegów (czyli cała zawartość z ekranu meczowego programu Speedway Meeting umieszczona metodą "kopiuj-wklej"), a także informacja o osobach obecnych na meczu. Do sprawozdania obowiązkowo należy dołączyć w formie załącznika do posta plik SUSPEND wygenerowany przez Speedway Meeting.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 9 gru 2013, o 17:05 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2013, o 21:17
Posty: 27
Bydgoszcz II:
1. Adrian Wojewoda 3,4
2. Maksymilian Ristok 3,0
3. Damian Dróżdż 2,8
4. Emil Krog 3,0 ZMANA Maksymilian Krzywiecki 2,5
5. Marcin Jędrzejewski 6,7
6. Michał Kordas 2,7


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 14:16 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
SKŁADY AWIZOWANE:

Kod:
PIŁA II                        (45-45) RAWICZ

1. Ilja BONDARENKO         5,20        1. Adam CZECHOWICZ         6,40
2. Kamil MATUSZAK          2,60        2. Mariusz FRANKÓW         4,40
3. Ricky KLING             4,90        3. Cory GATHERCOLE         4,80
4. Pontus ASPGREN          4,90        4. Max DILGER              4,80
5. Dawid STACHYRA          8,80        5. Tobias KRONER           7,20
6. Grzegorz BASSARA        2,70        6. Patrik HAGY             4,40
7. Michaił ŁYSIK           3,60        7. Andre HERTZBERG         3,60
                          -----                                  -----
                          32,70                                  35,60


BYDGOSZCZ II                   (40-47) RZESZÓW II

1. Adrian WOJEWODA         3,40        1. -                       -
2. Maksymilian RISTOK      3,00        2. Rafał DĄBROWSKI         3,10
3. Damian DRÓŻDŻ           2,80        3. Stanislav MIELNICZUK    3,40
4. Maksymilian KRZYWIECKI  2,50*       4. Jewgienij KOSTYGOW      3,30
5. Marcin JĘDRZEJEWSKI     6,70        5. Oleg BIESCZASTNOW       4,20
6. Michał KORDAS           2,70        6. Daniel KACZMAREK        2,70
7. -                       -           7. Maksim SOSNOW           2,60
                          -----                                  -----
                          21,10                                  19,30


GNIEZNO                        (62-28) LUBLIN II

1. Simon STEAD             6,60        1. Ernest KOZA             4,90
2. Marcin SEKULA           4,50        2. Marcel KAJZER           3,90
3. Igor KONONOW            4,80        3. Zbigniew CZERWIŃSKI     4,90
4. Nicki BARRETT           4,80        4. Arkadiusz PAWLAK        3,40
5. Mariusz STASZEWSKI      7,10        5. Maciej FAJFER           5,80
6. Adrian OSMÓLSKI         3,90        6. Damian DĄBROWSKI        2,60
7. Artiom WODJAKOW         3,80        7. Karol MACHOWSKI         2,50
                          -----                                  -----
                          35,50                                  28,00


LWÓW II                        (30-57) RZESZÓW

1. Benjamin BARKER         5,20        1. Michał MITKO            7,20
2. -                       -           2. Daniel PYTEL            7,00
3. Karol JÓŹWIK            4,00        3. Paweł STASZEK           7,40
4. Kamil PROKOP            2,60        4. Lewis BRIDGER           5,60
5. Oliver BERNTZON         5,00        5. Jonas KYLMAEKORPI       7,80
6. Wadim TIMERMAN          2,70        6. Marc RANDRUP            5,10
7. Szymon GROBELSKI        2,40        7. Łukasz CYRAN            6,80
                          -----                                  -----
                          21,90                                  46,90


GORZÓW                         (30-60) LWÓW

1. Christian HEFENBROCK    6,20        1. Oliver ALLEN            7,30
2. Jacek GOLLOB            4,20        2. Paweł MIESIĄC           8,40
3. Jan JAROS               4,90        3. Roman POWAŻNYJ          8,40
4. David HOWE              4,60        4. Timo LAHTI              6,90
5. Krzysztof PECYNA        7,00        5. Denis GIZATULIN         7,90
6. Sam MASTERS             4,10        6. Bartosz BIETRACKI       4,80
7. Rafał KONOPKA           3,90        7. Wiktor KUŁAKOW          6,10
                          -----                                  -----
                          34,90                                  49,80


LESZNO                         (42-48) OPOLE II

1. Joe SCREEN              5,40        1. Edward KENNETT          7,40
2. Mateusz LAMPKOWSKI      4,40        2. Gugliermo FRANCHETTI    4,20
3. Karol ZĄBIK             5,40        3. Joseph HAINES           6,10
4. Stuart ROBSON           4,80        4. Radosław MAŁUCH         3,20
5. Tomasz REMPAŁA          7,30        5. Nicolas COVATTI         6,10
6. Alexander EDBERG        3,40        6. Adrian CYFER            5,80
7. Maksym ŁOBZENKO         3,00        7. Sebastian NIEDŹWIEDŹ    2,90
                          -----                                  -----
                          33,70                                  35,70


ŁÓDŹ                           (60-30) GDAŃSK II

1. Sławomir MUSIELAK       6,30        1. Josh AUTY               4,60
2. Henk KOONSTRA           4,30        2. Patryk BEŚKO            3,40
3. Krzysztof STOJANOWSKI   5,10        3. Cyprian SZYMKO          3,70
4. Tomasz PISZCZ           4,70        4. Iwan PLESZAKOW          3,20
5. Norbert MAGOSI          6,70        5. Christian AGO           4,20
6. Mateusz DOMAŃSKI        4,00        6. Łukasz LESIAK           3,20
7. Aleksander SCHAAF       2,60        7. Zdenek HOLUB            3,10
                          -----                                  -----
                          33,70                                  25,40


ŚWIĘTOCHŁOWICE II              (22-68) OPOLE

1. Nick MORRIS             6,70        1. Paweł URBAŃSKI          2,60*
2. Edward MAZUR            4,40        2. Dawid LAMPART           6,60
3. Rafał FLEGER            5,30        3. Ryan FISHER             7,70
4. Anders MELLGREN         3,60        4. Łukasz JANKOWSKI        6,70
5. Rene BACH               4,60        5. Bartosz PIETRYKOWSKI    3,60*
6. Marcin BUBEL            5,30        6. Wadim TARASIENKO        6,00
7. Patryk KARCZMARZ        3,70        7. Łukasz KRET             5,10
                          -----                                  -----
                          33,60                                  38,30

* zawodnik z listy rezerwowej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 20:35 
Offline
Sędzia sezonu / Fair play sezonu

Dołączył(a): 26 wrz 2011, o 17:54
Posty: 934
1. Oleg BIESCZASTNOW 4,20
2. Rafał DĄBROWSKI 3,10
3. Stanislav MIELNICZUK 3,40
4. Jewgienij KOSTYGOW 3,30
5. KAI
6. Daniel KACZMAREK 2,70
7. Krzystof Wittstock 2,90

A i w 1 drużynie za Cyrana Drożdzowski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:04 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Piła
Puchar Ligi - eliminacje

PIŁA II 46 (91)
1. Ilja BONDARENKO........... 3 3 2 W2 3 - - 11
2. Kamil MATUSZAK............ 0 1 0 1 - - - 2
3. Ricky KLING............... 1 2 2 W 3 - - 8
4. Pontus ASPGREN............ 3 0 1* 3 1 - - 8+1
5. Dawid STACHYRA............ U 3 3 3 2* - - 11+1
6. Grzegorz BASSARA.......... 0 0 1 - - - - 1
7. Michaił ŁYSIK............. 3 1 1 - - - - 5
8.

RAWICZ 44 (89)
1. Adam CZECHOWICZ........... 2 3 2 3 1 - - 11
2. Mariusz FRANKÓW........... 1* 1 0 U - - - 2+1
3. Cory GATHERCOLE........... 0 2 1 2 2 - - 7
4. Max DILGER................ 2 1* 3 1* 0 - - 7+2
5. Tobias KRONER............. 2* 2 3 2 0 - - 9+1
6. Patrik NAGY............... 2 W 2* - - - - 4+1
7. Andre HERTZBERG........... 1* 3 0 - - - - 4+1
8.

No. Results PI RA PI RA
1: Michaił ŁYSIK, Patrik NAGY, Andre HERTZBERG, Grzegorz BASSARA......... 3 3 3 3
2: Ilja BONDARENKO, Adam CZECHOWICZ, Mariusz FRANKÓW, Kamil MATUSZAK..... 3 3 6 6
3: Pontus ASPGREN, Max DILGER, Ricky KLING, Cory GATHERCOLE.............. 4 2 10 8
4: Andre HERTZBERG, Tobias KRONER, Michaił ŁYSIK, Dawid STACHYRA (U)..... 1 5 11 13
5: Adam CZECHOWICZ, Ricky KLING, Mariusz FRANKÓW, Pontus ASPGREN......... 2 4 13 17
6: Dawid STACHYRA, Cory GATHERCOLE, Max DILGER, Grzegorz BASSARA......... 3 3 16 20
7: Ilja BONDARENKO, Tobias KRONER, Kamil MATUSZAK, Patrik NAGY (W)....... 4 2 20 22
8: Dawid STACHYRA, Adam CZECHOWICZ, Michaił ŁYSIK, Mariusz FRANKÓW....... 4 2 24 24
9: Max DILGER, Ilja BONDARENKO, Cory GATHERCOLE, Kamil MATUSZAK.......... 2 4 26 28
10: Tobias KRONER, Ricky KLING, Pontus ASPGREN, Andre HERTZBERG........... 3 3 29 31
11: Dawid STACHYRA, Cory GATHERCOLE, Kamil MATUSZAK, Mariusz FRANKÓW (U).. 4 2 33 33
12: Adam CZECHOWICZ, Patrik NAGY, Grzegorz BASSARA, Ricky KLING (W)....... 1 5 34 38
13: Pontus ASPGREN, Tobias KRONER, Max DILGER, Ilja BONDARENKO (W2)....... 3 3 37 41
14: Ricky KLING, Cory GATHERCOLE, Pontus ASPGREN, Max DILGER.............. 4 2 41 43
15: Ilja BONDARENKO, Dawid STACHYRA, Adam CZECHOWICZ, Tobias KRONER....... 5 1 46 44

BRAK MENADŻERÓW
AWANS PIŁA II


Załączniki:
pl_el_2m_pil2_raw.mtg [7.57 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:19 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Bydgoszcz
Puchar Ligi - eliminacje

BYDGOSZCZ II 36 (76)
1. Adrian WOJEWODA........... 1 0 U 2 3 - - 6
2. Maksymilian RISTOK........ 0 1 1 0 - - - 2
3. Damian DRÓŻDŹ............. 0 1* 3 2 2 - - 8+1
4. Maksymilian KRZYWIECKI.... 2 2 1 0 1 - - 6
5. Marcin JĘDRZEJEWSKI....... 3 2 3 3 1* - - 12+1
6. Michał KORDAS............. 2 0 0 - - - - 2
7.
8.

RZESZÓW II 53 (100)
1. Oleg BIESCZASTNOW......... 3 0 Wu 3 - - - 6
2. Rafał DĄBROWSKI........... 2* 3 2 - - - - 7+1
3. Stanislav MIELNICZUK...... 1 1 3 2 2 - - 9
4. Jewgienij KOSTYGOW........ 3 3 2* 1 0 - - 9+1
5. Kai HUCKENBECK............ 2 3 2 3 3 - - 13
6. Daniel KACZMAREK.......... 1 2* 1* 1 0 - - 5+2
7. Krzysztof WITSTOCK........ 3 1* U - - - - 4+1 (I)
8.

No. Results BY RZ BY RZ
1: Krzysztof WITSTOCK, Michał KORDAS, Daniel KACZMAREK................................ 2 4 2 4
2: Oleg BIESCZASTNOW, Rafał DĄBROWSKI, Adrian WOJEWODA, Maksymilian RISTOK............ 1 5 3 9
3: Jewgienij KOSTYGOW, Maksymilian KRZYWIECKI, Stanislav MIELNICZUK, Damian DRÓŻDŹ.... 2 4 5 13
4: Marcin JĘDRZEJEWSKI, Kai HUCKENBECK, Krzysztof WITSTOCK............................ 3 3 8 16
5: Rafał DĄBROWSKI, Maksymilian KRZYWIECKI, Damian DRÓŻDŹ, Oleg BIESCZASTNOW.......... 3 3 11 19
6: Jewgienij KOSTYGOW, Marcin JĘDRZEJEWSKI, Stanislav MIELNICZUK, Michał KORDAS....... 2 4 13 23
7: Kai HUCKENBECK, Daniel KACZMAREK, Maksymilian RISTOK, Adrian WOJEWODA.............. 1 5 14 28
8: Marcin JĘDRZEJEWSKI, Rafał DĄBROWSKI, Oleg BIESCZASTNOW (Wu)....................... 3 2 17 30
9: Stanislav MIELNICZUK, Jewgienij KOSTYGOW, Maksymilian RISTOK, Adrian WOJEWODA (U).. 1 5 18 35
10: Damian DRÓŻDŹ, Kai HUCKENBECK, Maksymilian KRZYWIECKI, Krzysztof WITSTOCK (U)...... 4 2 22 37
11: Marcin JĘDRZEJEWSKI, Stanislav MIELNICZUK, Daniel KACZMAREK, Maksymilian RISTOK.... 3 3 25 40
12: Oleg BIESCZASTNOW, Damian DRÓŻDŹ, Daniel KACZMAREK, Michał KORDAS.................. 2 4 27 44
13: Kai HUCKENBECK, Adrian WOJEWODA, Jewgienij KOSTYGOW, Maksymilian KRZYWIECKI........ 2 4 29 48
14: Adrian WOJEWODA, Stanislav MIELNICZUK, Maksymilian KRZYWIECKI, Daniel KACZMAREK.... 4 2 33 50
15: Kai HUCKENBECK, Damian DRÓŻDŹ, Marcin JĘDRZEJEWSKI, Jewgienij KOSTYGOW............. 3 3 36 53

OBECNY SZULCU
AWANS RZESZÓW II


Załączniki:
pl_el_2m_byd2_rze2.mtg [7.61 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:25 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Gniezno
Puchar Ligi - eliminacje

GNIEZNO 54 (116)
1. Simon STEAD............... 2 3 3 3 3 - - 14
2. Marcin SEKULA............. U - - - - - - 0 (I)
3. Igor KONONOW.............. 3 1* 3 0 3 - - 10+1
4. Nicki BARRETT............. 2* 2 U 1 - - - 5+1
5. Mariusz STASZEWSKI........ 2 2 3 3 2* - - 12+1
6. Adrian OSMÓLSKI........... 2* 1* 1 0 2 - - 6+2
7. Artiom WODJAKOW........... 3 1* 1 1 1 - - 7+1
8.

LUBLIN II 33 (61)
1. Ernest KOZA............... 3 3 2 3 0 - - 11
2. Marcel KAJZER............. 1 0 0 1* 0 - - 2+1
3. Zbigniew CZERWIŃSKI....... 1 3 2 2 1 - - 9
4. Arkadiusz PAWLAK.......... 0 0 0 2 - - - 2
5. Maciej FAJFER............. 3 2 Wu 0 2 - - 7
6. Damian DĄBROWSKI.......... 1 0 1 - - - - 2
7. Karol MACHNOWSKI.......... 0 0 D - - - - 0
8.

No. Results GN LU GN LU
1: Artiom WODJAKOW, Adrian OSMÓLSKI, Damian DĄBROWSKI, Karol MACHNOWSKI........ 5 1 5 1
2: Ernest KOZA, Simon STEAD, Marcel KAJZER, Marcin SEKULA (U).................. 2 4 7 5
3: Igor KONONOW, Nicki BARRETT, Zbigniew CZERWIŃSKI, Arkadiusz PAWLAK.......... 5 1 12 6
4: Maciej FAJFER, Mariusz STASZEWSKI, Artiom WODJAKOW, Karol MACHNOWSKI........ 3 3 15 9
5: Ernest KOZA, Nicki BARRETT, Igor KONONOW, Marcel KAJZER..................... 3 3 18 12
6: Zbigniew CZERWIŃSKI, Mariusz STASZEWSKI, Adrian OSMÓLSKI, Arkadiusz PAWLAK.. 3 3 21 15
7: Simon STEAD, Maciej FAJFER, Adrian OSMÓLSKI, Damian DĄBROWSKI............... 4 2 25 17
8: Mariusz STASZEWSKI, Ernest KOZA, Artiom WODJAKOW, Marcel KAJZER............. 4 2 29 19
9: Simon STEAD, Zbigniew CZERWIŃSKI, Artiom WODJAKOW, Arkadiusz PAWLAK......... 4 2 33 21
10: Igor KONONOW, Karol MACHNOWSKI (D), Maciej FAJFER (Wu), Nicki BARRETT (U)... 3 0 36 21
11: Mariusz STASZEWSKI, Zbigniew CZERWIŃSKI, Marcel KAJZER, Adrian OSMÓLSKI..... 3 3 39 24
12: Ernest KOZA, Adrian OSMÓLSKI, Damian DĄBROWSKI, Igor KONONOW................ 2 4 41 28
13: Simon STEAD, Arkadiusz PAWLAK, Nicki BARRETT, Maciej FAJFER................. 4 2 45 30
14: Igor KONONOW, Maciej FAJFER, Artiom WODJAKOW, Marcel KAJZER................. 4 2 49 32
15: Simon STEAD, Mariusz STASZEWSKI, Zbigniew CZERWIŃSKI, Ernest KOZA........... 5 1 54 33

BRAK MENADŻERÓW
AWANS GNIEZNO


Załączniki:
pl_el_2m_gni_lub2.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:34 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Lwów
Puchar Ligi - eliminacje

LWÓW II 28 (58)
1. Benjamin BARKER........... 2 2 2 1 2 - - 9
2.
3. Karol JÓŹWIK.............. 1 1 3 2 1 - - 8
4. Kamil PROKOP.............. 0 0 1 0 - - - 1
5. Oliver BERNTZON........... 0 2 3 2 0 - - 7
6. Wadim TIMERMAN............ 0 0 1* - - - - 1+1
7. Szymon GROBELSKI.......... 1 1 0 0 - - - 2
8.

RZESZÓW 61 (118)
1. Michał MITKO.............. 1 3 2 3 3 - - 12
2. Daniel PYTEL.............. 3 2* 1* 3 3 - - 12+2
3. Paweł STASZEK............. 3 3 3 1 1 - - 11
4. Lewis BRIDGER............. 2* 1 1 2* 2* - - 8+3
5. Jonas KYLMAEKORPI......... 3 3 2 3 - - - 11
6. Marc RANDRUP.............. 3 Ns Ns - - - - 3
7. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 2* 2* Ns - - - - 4+2
8.

No. Results LW RZ LW RZ
1: Marc RANDRUP, Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Szymon GROBELSKI, Wadim TIMERMAN........ 1 5 1 5
2: Daniel PYTEL, Benjamin BARKER, Michał MITKO................................ 2 4 3 9
3: Paweł STASZEK, Lewis BRIDGER, Karol JÓŹWIK, Kamil PROKOP................... 1 5 4 14
4: Jonas KYLMAEKORPI, Mikołaj DROŻDŻOWSKI, Szymon GROBELSKI, Oliver BERNTZON.. 1 5 5 19
5: Michał MITKO, Daniel PYTEL, Karol JÓŹWIK, Kamil PROKOP..................... 1 5 6 24
6: Paweł STASZEK, Oliver BERNTZON, Lewis BRIDGER, Wadim TIMERMAN.............. 2 4 8 28
7: Jonas KYLMAEKORPI, Benjamin BARKER, Marc RANDRUP (Ns)...................... 2 3 10 31
8: Oliver BERNTZON, Michał MITKO, Daniel PYTEL, Szymon GROBELSKI.............. 3 3 13 34
9: Paweł STASZEK, Benjamin BARKER, Lewis BRIDGER.............................. 2 4 15 38
10: Karol JÓŹWIK, Jonas KYLMAEKORPI, Kamil PROKOP, Mikołaj DROŻDŻOWSKI (Ns).... 4 2 19 40
11: Daniel PYTEL, Oliver BERNTZON, Paweł STASZEK............................... 2 4 21 44
12: Michał MITKO, Karol JÓŹWIK, Wadim TIMERMAN, Marc RANDRUP (Ns).............. 3 3 24 47
13: Jonas KYLMAEKORPI, Lewis BRIDGER, Benjamin BARKER, Kamil PROKOP............ 1 5 25 52
14: Michał MITKO, Lewis BRIDGER, Karol JÓŹWIK, Szymon GROBELSKI................ 1 5 26 57
15: Daniel PYTEL, Benjamin BARKER, Paweł STASZEK, Oliver BERNTZON.............. 2 4 28 61

OBECNY SZULCU
AWANS RZESZÓW


Załączniki:
pl_el_2m_lwo2_rze.mtg [7.57 KiB]
Pobrane 40 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:41 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Gorzów
Puchar Ligi - eliminacje

GORZÓW 32 (62)
1. Christian HEFENBROCK...... 2 2 3 0 0 - - 7
2. Jacek GOLLOB.............. 0 0 2* 1 - - - 3+1
3. Jan JAROS................. 2 1* D 1 0 - - 4+1
4. David HOWE................ 0 2 2 2 1 - - 7
5. Krzysztof PECYNA.......... 1 2 2 U 2 - - 7
6. Sam MASTERS............... 2 1* 0 - - - - 3+1
7. Rafał KONOPKA............. 1* 0 0 - - - - 1+1
8.

LWÓW 57 (117)
1. Oliver ALLEN.............. 3 3 1 3 2* - - 12+1
2. Paweł MIESIĄC............. 1 0 3 3 3 - - 10
3. Roman POWAŻNYJ............ 3 D U 2* 1 - - 6+1
4. Timo LAHTI................ 1 3 1 1 - - - 6
5. Denis GIZATULIN........... 3 3 3 3 3 - - 15
6. Bartosz BIETRACKI......... Wu 1 2* - - - - 3+1
7. Wiktor KUŁAKOW............ 3 2* D - - - - 5+1
8.

No. Results GO LW GO LW
1: Wiktor KUŁAKOW, Sam MASTERS, Rafał KONOPKA, Bartosz BIETRACKI (Wu)...... 3 3 3 3
2: Oliver ALLEN, Christian HEFENBROCK, Paweł MIESIĄC, Jacek GOLLOB......... 2 4 5 7
3: Roman POWAŻNYJ, Jan JAROS, Timo LAHTI, David HOWE....................... 2 4 7 11
4: Denis GIZATULIN, Wiktor KUŁAKOW, Krzysztof PECYNA, Rafał KONOPKA........ 1 5 8 16
5: Oliver ALLEN, David HOWE, Jan JAROS, Paweł MIESIĄC...................... 3 3 11 19
6: Timo LAHTI, Krzysztof PECYNA, Sam MASTERS, Roman POWAŻNYJ (D)........... 3 3 14 22
7: Denis GIZATULIN, Christian HEFENBROCK, Bartosz BIETRACKI, Jacek GOLLOB.. 2 4 16 26
8: Paweł MIESIĄC, Krzysztof PECYNA, Oliver ALLEN, Rafał KONOPKA............ 2 4 18 30
9: Christian HEFENBROCK, Jacek GOLLOB, Timo LAHTI, Roman POWAŻNYJ (U)...... 5 1 23 31
10: Denis GIZATULIN, David HOWE, Wiktor KUŁAKOW (D), Jan JAROS (D).......... 2 3 25 34
11: Paweł MIESIĄC, Roman POWAŻNYJ, Jacek GOLLOB, Krzysztof PECYNA (U)....... 1 5 26 39
12: Oliver ALLEN, Bartosz BIETRACKI, Jan JAROS, Sam MASTERS................. 1 5 27 44
13: Denis GIZATULIN, David HOWE, Timo LAHTI, Christian HEFENBROCK........... 2 4 29 48
14: Paweł MIESIĄC, Krzysztof PECYNA, Roman POWAŻNYJ, Jan JAROS.............. 2 4 31 52
15: Denis GIZATULIN, Oliver ALLEN, David HOWE, Christian HEFENBROCK......... 1 5 32 57

BRAK MENADŻERÓW
AWANS LWÓW


Załączniki:
pl_el_2m_gor_lwo.mtg [7.57 KiB]
Pobrane 42 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 21:54 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Leszno
Puchar Ligi - eliminacje

LESZNO 42 (84)
1. Joe SCREEN................ 2 1 3 3 2 - - 11
2. Mateusz LAMPKOWSKI........ 1* 0 0 0 - - - 1+1
3. Karol ZĄBIK............... 2* 2 3 2 0 - - 9+1
4. Stuart ROBSON............. 3 0 2* 2* 0 - - 7+2
5. Tomasz REMPAŁA............ 3 1 2 2 2 - - 10
6. Alexander EDBERG.......... 1* 0 1* - - - - 2+2
7. Maksym ŁOBZENKO........... 2 0 0 - - - - 2
8.

OPOLE II 48 (96)
1. Edward KENNETT............ 3 3 3 3 3 - - 15
2. Gugliermo FRANCHETTI...... 0 1 1 1 - - - 3
3. Joseph HAINES............. 0 3 2 3 1 - - 9
4. Radosław MAŁUCH........... 1 1* 1 - - - - 3+1
5. Nicolas COVATTI........... 2 3 1 1 3 - - 10
6. Adrian CYFER.............. 3 2* 2* 0 0 - - 7+2
7. Sebastian NIEDŹWIEDŹ...... 0 1* 0 - - - - 1+1
8.

No. Results LE OP LE OP
1: Adrian CYFER, Maksym ŁOBZENKO, Alexander EDBERG, Sebastian NIEDŹWIEDŹ.... 3 3 3 3
2: Edward KENNETT, Joe SCREEN, Mateusz LAMPKOWSKI, Gugliermo FRANCHETTI..... 3 3 6 6
3: Stuart ROBSON, Karol ZĄBIK, Radosław MAŁUCH, Joseph HAINES............... 5 1 11 7
4: Tomasz REMPAŁA, Nicolas COVATTI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ, Maksym ŁOBZENKO... 3 3 14 10
5: Edward KENNETT, Karol ZĄBIK, Gugliermo FRANCHETTI, Stuart ROBSON......... 2 4 16 14
6: Joseph HAINES, Adrian CYFER, Tomasz REMPAŁA, Alexander EDBERG............ 1 5 17 19
7: Nicolas COVATTI, Adrian CYFER, Joe SCREEN, Mateusz LAMPKOWSKI............ 1 5 18 24
8: Edward KENNETT, Tomasz REMPAŁA, Gugliermo FRANCHETTI, Maksym ŁOBZENKO.... 2 4 20 28
9: Joe SCREEN, Joseph HAINES, Radosław MAŁUCH, Mateusz LAMPKOWSKI........... 3 3 23 31
10: Karol ZĄBIK, Stuart ROBSON, Nicolas COVATTI, Sebastian NIEDŹWIEDŹ........ 5 1 28 32
11: Joseph HAINES, Tomasz REMPAŁA, Gugliermo FRANCHETTI, Mateusz LAMPKOWSKI.. 2 4 30 36
12: Edward KENNETT, Karol ZĄBIK, Alexander EDBERG, Adrian CYFER.............. 3 3 33 39
13: Joe SCREEN, Stuart ROBSON, Nicolas COVATTI, Adrian CYFER................. 5 1 38 40
14: Nicolas COVATTI, Tomasz REMPAŁA, Joseph HAINES, Stuart ROBSON............ 2 4 40 44
15: Edward KENNETT, Joe SCREEN, Radosław MAŁUCH, Karol ZĄBIK................. 2 4 42 48

OBECNY JA :P
AWANS OPOLE II


Załączniki:
pl_el_2m_les_opo2.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 22:01 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Łódź
Puchar Ligi - eliminacje

ŁÓDŹ 61 (121)
1. Sławomir MUSIELAK......... 3 3 3 3 3 - - 15
2. Henk KOONSTRA............. 0 2* 2* 3 3 - - 10+2
3. Krzysztof STOJANOWSKI..... 3 1 2* 3 2* - - 11+2
4. Tomasz PISZCZ............. 0 3 3 1 W - - 7
5. Norbert MAGOSI............ 3 3 U - - - - 6 (I)
6. Mateusz DOMAŃSKI.......... 2* 1 1 2* - - - 6+2
7. Aleksander SCHAAF......... 3 2* 1 - - - - 6+1
8.

GDAŃSK II 29 (59)
1. Josh AUTY................. 2 2 3 1 0 - - 8
2. Patryk BEŚKO.............. 1* W - - - - - 1+1 (I)
3. Cyprian SZYMKO............ 2 0 0 0 - - - 2
4. Iwan PLESZAKOW............ 1* 2 1 2 1 - - 7+1
5. Christian AGO............. 1 1 0 D - - - 2
6. Łukasz LESIAK............. 1 U 2* 0 2 - - 5+1
7. Zdenek HOLUB.............. 0 0 1 2 1* - - 4+1
8.

No. Results ŁÓ GD ŁÓ GD
1: Aleksander SCHAAF, Mateusz DOMAŃSKI, Łukasz LESIAK, Zdenek HOLUB...... 5 1 5 1
2: Sławomir MUSIELAK, Josh AUTY, Patryk BEŚKO, Henk KOONSTRA............. 3 3 8 4
3: Krzysztof STOJANOWSKI, Cyprian SZYMKO, Iwan PLESZAKOW, Tomasz PISZCZ.. 3 3 11 7
4: Norbert MAGOSI, Aleksander SCHAAF, Christian AGO, Zdenek HOLUB........ 5 1 16 8
5: Tomasz PISZCZ, Josh AUTY, Krzysztof STOJANOWSKI, Patryk BEŚKO (W)..... 4 2 20 10
6: Norbert MAGOSI, Iwan PLESZAKOW, Mateusz DOMAŃSKI, Cyprian SZYMKO...... 4 2 24 12
7: Sławomir MUSIELAK, Henk KOONSTRA, Christian AGO, Łukasz LESIAK (U).... 5 1 29 13
8: Josh AUTY, Łukasz LESIAK, Aleksander SCHAAF, Norbert MAGOSI (U)....... 1 5 30 18
9: Sławomir MUSIELAK, Henk KOONSTRA, Iwan PLESZAKOW, Cyprian SZYMKO...... 5 1 35 19
10: Tomasz PISZCZ, Krzysztof STOJANOWSKI, Zdenek HOLUB, Christian AGO..... 5 1 40 20
11: Henk KOONSTRA, Zdenek HOLUB, Mateusz DOMAŃSKI, Cyprian SZYMKO......... 4 2 44 22
12: Krzysztof STOJANOWSKI, Mateusz DOMAŃSKI, Josh AUTY, Łukasz LESIAK..... 5 1 49 23
13: Sławomir MUSIELAK, Iwan PLESZAKOW, Tomasz PISZCZ, Christian AGO (D)... 4 2 53 25
14: Henk KOONSTRA, Łukasz LESIAK, Zdenek HOLUB, Tomasz PISZCZ (W)......... 3 3 56 28
15: Sławomir MUSIELAK, Krzysztof STOJANOWSKI, Iwan PLESZAKOW, Josh AUTY... 5 1 61 29

BRAK MENADŻERÓW
AWANS ŁÓDŹ


Załączniki:
pl_el_2m_lod_gda2.mtg [7.58 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Eliminacje - rewanże (10-12.XII)
PostNapisane: 10 gru 2013, o 22:18 
Offline
Działacz sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 wrz 2009, o 21:52
Posty: 2464
Lokalizacja: Kołobrzeg
2013-12-10 at Świętochłowice
Puchar Ligi - eliminacje

ŚWIĘTOCHŁOWICE II 43 (65)
1. Nick MORRIS............... 2 3 2 1 3 3 - 14
2. Edward MAZUR.............. 1* 1* 0 1 1 - - 4+2
3. Rafał FLEGER.............. 1 1 3 1* 1 - - 7+1
4. Anders MELLGREN........... 0 0 - - - - - 0
5. Rene BACH................. 2 0 1 0 - - - 3
6. Marcin BUBEL.............. 2 2 3 2* 3 2 - 14+1
7. Patryk KARCZMARZ.......... 1* 0 - - - - - 1+1
8.

OPOLE 47 (115)
1. Paweł URBAŃSKI............ 0 0 0 - - - - 0
2. Dawid LAMPART............. 3 2 2 0 - - - 7
3. Ryan FISHER............... 2* 1 3 2 3 - - 11+1
4. Łukasz JANKOWSKI.......... 3 3 2* 1* 2 - - 11+2
5. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 3 0 U - - - - 3
6. Wadim TARASIENKO.......... 3 3 3 2 2* - - 13+1
7. Łukasz KRET............... 0 1 1 0 0 - - 2
8.

No. Results ŚW OP ŚW OP
1: Wadim TARASIENKO, Marcin BUBEL, Patryk KARCZMARZ, Łukasz KRET...... 3 3 3 3
2: Dawid LAMPART, Nick MORRIS, Edward MAZUR, Paweł URBAŃSKI........... 3 3 6 6
3: Łukasz JANKOWSKI, Ryan FISHER, Rafał FLEGER, Anders MELLGREN....... 1 5 7 11
4: Bartosz PIETRYKOWSKI, Rene BACH, Łukasz KRET, Patryk KARCZMARZ..... 2 4 9 15
5: Nick MORRIS, Dawid LAMPART, Rafał FLEGER, Paweł URBAŃSKI........... 4 2 13 17
6: Łukasz JANKOWSKI, Marcin BUBEL, Ryan FISHER, Rene BACH............. 2 4 15 21
7: Wadim TARASIENKO, Nick MORRIS, Edward MAZUR, Bartosz PIETRYKOWSKI.. 3 3 18 24
8: Marcin BUBEL, Dawid LAMPART, Rene BACH, Paweł URBAŃSKI............. 4 2 22 26
9: Ryan FISHER, Łukasz JANKOWSKI, Nick MORRIS, Edward MAZUR........... 1 5 23 31
10: Rafał FLEGER, Marcin BUBEL, Łukasz KRET, Bartosz PIETRYKOWSKI (U).. 5 1 28 32
11: Marcin BUBEL, Ryan FISHER, Edward MAZUR, Dawid LAMPART............. 4 2 32 34
12: Wadim TARASIENKO, Marcin BUBEL, Rafał FLEGER, Łukasz KRET.......... 3 3 35 37
13: Nick MORRIS, Wadim TARASIENKO, Łukasz JANKOWSKI, Anders MELLGREN... 3 3 38 40
14: Ryan FISHER, Wadim TARASIENKO, Edward MAZUR, Rene BACH............. 1 5 39 45
15: Nick MORRIS, Łukasz JANKOWSKI, Rafał FLEGER, Łukasz KRET........... 4 2 43 47

OBECNI COKUS I JA :)
AWANS OPOLE


Załączniki:
pl_el_2m_swi2_opo.mtg [7.59 KiB]
Pobrane 41 razy
Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL