Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 23 wrz 2017, o 01:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zastępstwa zawodnika
PostNapisane: 20 mar 2012, o 02:06 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Ekstraliga:
Kod:
WYBRŻEŻE GDAŃSK:        Andreas Jonsson        Kenneth Bjerre         Martin Vaculik     
WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA:  Maciej Janowski        Darcy Ward             Chris Holder
ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE:   Rune Holta             Jarosław Hampel        Adrian Miedziński
APATOR TORUŃ:           Jason Crump            Grzegorz Walasek       Tai Woffinden         
GKM GRUDZIĄDZ:          Janusz Kołodziej       Grigorij Łaguta        Chris Harris       
UNIA TARNÓW:            Nicki Pedersen         Piotr Świderski        Antonio Lindbaeck         
PSŻ POZNAŃ:             Ryan Sullivan          Greg Hancock           Dennis Andersson         
WANDA KRAKÓW:           Piotr Protasiewicz     Daniel Nermark         Tomasz Jędrzejak


I Liga:
Kod:
ZKŻ ZIELONA GÓRA:       Robert Kościecha       Damian Baliński        Tomasz Gapiński
START GNIEZNO:          Krzysztof Jabłoński    Peter Karlsson         Niels K. Iversen
KSŻ KROSNO:             Przemysław Pawlicki    Tomasz Gollob          Nicolai Klindt
POLONIA PIŁA:           Magnus Zetterstroem    Hans N. Andersen       Robert Miśkowiak
KOLEJARZ OPOLE:         Krzysztof Buczkowski   Martin Smoliński       Anton Rosen
POLONIA BYDGOSZCZCZ:    Davey Watt             Peter Ljung            Patrick Hougaard
RKM RYBNIK:             Troy Batchelor         Leon Madsen            Sebastian Alden
UNIA LESZNO:            Mateusz Szczepaniak    Denis Gizatulin        Jesper B. Monberg


II Liga:
Kod:
WTS WROCŁAW:            Grzegorz Zentota       Scott Nicholls         Daniel Jeleniewski
SKA LWÓW:               Paweł Miesiąc          Mikael Max             Roman Poważnyj
STAL RZESZÓW:           Dawid Stachyra         Joonas Kylmaekorpi     Andriej Karpow
STAL GORZÓW:            David Rudd             Norbert Kościuch       Edward Kennett
TŻ LUBLIN:              Danił Iwanow           Kenneth Hansen         Paweł Staszek
KM OSTRÓW:              Siemen Własow          Szymon Kiełbasa        Piotr Dym
ORZEŁ ŁÓDŹ:             Kenni Larsen           Tomasy Rempała         Tyron Proctor
KOLEJARZ RAWICZ:        Lewis Bridger          Charlie Gjedde         Marcin Rempała


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL