Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 21 lut 2018, o 16:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA A

2012-05-16 at Bydgoszcz

PSŻ POZNAŃ 39
1. Dennis Andersson.......... 3 3 3 2 11
2. Emil Pulczyński........... 3 3 3 3 12
3. Kamil Adamczewski......... 3 2 3 W 8
4. Roland Benko.............. 2 3 1 2 8
5. Adrian Cyfer.............. Did not ride

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 31
1. Artur Czaja............... U 3 3 3 9
2. Nick Morris............... 2 2 2 1 7
3. Marcin Bubel.............. 3 1 1 3 8
4. Dawid Bąk................. 1 1 2 3 7
5. Michael J. Jensen......... Did not ride

POLONIA BYDGOSZCZ 19
1. Krystian Krzywiecki....... 0 2 1 1 4
2. Adrian Osmólski........... 0 2 2 2 6
3. Adrian Wojewoda........... 1 1 2 1 5
4. Maksymilian Ristok........ 2 W2 0 2 4
5.

KOLEJARZ RAWICZ 4
1. Pavol Pucko............... 2 D 0 0 2
2. Łukasz Wieliński.......... 1 0 1 0 2
3.
4.
5.

No. Results PO ŚL KO PS
1: Emil Pulczyński, Maksymilian Ristok, Artur Czaja (U)................. 2 0 0 3
2: Dennis Andersson, Nick Morris, Adrian Wojewoda....................... 3 2 0 6
3: Kamil Adamczewski, Pavol Pucko, Dawid Bąk, Adrian Osmólski........... 3 3 2 9
4: Marcin Bubel, Roland Benko, Łukasz Wieliński, Krystian Krzywiecki.... 3 6 3 11
5: Roland Benko, Nick Morris, Pavol Pucko (D), Maksymilian Ristok (W2).. 3 8 3 14
6: Artur Czaja, Kamil Adamczewski, Adrian Wojewoda, Łukasz Wieliński.... 4 11 3 16
7: Dennis Andersson, Adrian Osmólski, Marcin Bubel...................... 6 12 3 19
8: Emil Pulczyński, Krystian Krzywiecki, Dawid Bąk...................... 8 13 3 22
9: Dennis Andersson, Dawid Bąk, Łukasz Wieliński, Maksymilian Ristok.... 8 15 4 25
10: Emil Pulczyński, Adrian Wojewoda, Marcin Bubel, Pavol Pucko.......... 10 16 4 28
11: Artur Czaja, Adrian Osmólski, Roland Benko........................... 12 19 4 29
12: Kamil Adamczewski, Nick Morris, Krystian Krzywiecki.................. 13 21 4 32
13: Dawid Bąk, Roland Benko, Adrian Wojewoda............................. 14 24 4 34
14: Marcin Bubel, Maksymilian Ristok, Kamil Adamczewski (W).............. 16 27 4 34
15: Emil Pulczyński, Adrian Osmólski, Nick Morris, Łukasz Wieliński...... 18 28 4 37
16: Artur Czaja, Dennis Andersson, Krystian Krzywiecki, Pavol Pucko...... 19 31 4 39


Załączniki:
202-16.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 31 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:18 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Eeeee. Czemu nie było zapowiedzi? Zapewne wstawiałbym Jensena i być może wygrał :/
Od raz zgłaszam, że Jensen w następnej rundzie 4 wyścigi za Bąka!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA B

2012-05-16 at Leszno

WYBRZEŻE GDAŃSK 36
1. Kacper Gomólski........... 3 3 1 2 9
2. Marcel Szymko............. 1 1 3 2 7
3. Witalij Biełousow......... 2 3 1 2 8
4. Patryk Dudek.............. 3 3 3 3 12
5. Łukasz Lesiak............. Did not ride

UNIA LESZNO 27

1. Sam Masters............... 3 2 2 1 8
2. Mateusz Domański.......... 2 2 3 1 8
3. Artiom Wodjakow........... 2 2 3 0 7
4. Mateusz Łukaszewski....... 1 2 1 Wu 4
5.

ORZEŁ ŁÓDŹ 18
1. Edward Mazur.............. 1 D 2 0 3
2. Kai Huckenbeck............ 1 0 2 3 6
3. Łukasz Kret............... 3 0 0 3 6
4. Łukasz Bojarski........... 0 0 1 2 3
5. Mateusz Gradka............ Did not ride

POLONIA PIŁA 15
1. Andriej Kudriaszow........ W2 1 0 3 4
2. Roman Cejka............... 2 1 W2 0 3
3. Artur Pakiet.............. W 1 0 1 2
4. Marco Gaschka............. Wu 3 2 1 6
5.

No. Results UN WY OR PO
1: Kacper Gomólski, Roman Cejka, Mateusz Łukaszewski, Łukasz Bojarski........ 1 3 0 2
2: Łukasz Kret, Artiom Wodjakow, Marcel Szymko, Andriej Kudriaszow (W2)...... 3 4 3 2
3: Patryk Dudek, Mateusz Domański, Edward Mazur, Artur Pakiet (W)............ 5 7 4 2
4: Sam Masters, Witalij Biełousow, Kai Huckenbeck, Marco Gaschka (Wu)........ 8 9 5 2
5: Marco Gaschka, Mateusz Łukaszewski, Marcel Szymko, Edward Mazur (D)....... 10 10 5 5
6: Kacper Gomólski, Artiom Wodjakow, Artur Pakiet, Kai Huckenbeck............ 12 13 5 6
7: Witalij Biełousow, Mateusz Domański, Andriej Kudriaszow, Łukasz Bojarski.. 14 16 5 7
8: Patryk Dudek, Sam Masters, Roman Cejka, Łukasz Kret....................... 16 19 5 8
9: Patryk Dudek, Kai Huckenbeck, Mateusz Łukaszewski, Andriej Kudriaszow..... 17 22 7 8
10: Artiom Wodjakow, Edward Mazur, Witalij Biełousow, Roman Cejka (W2)........ 20 23 9 8
11: Mateusz Domański, Marco Gaschka, Kacper Gomólski, Łukasz Kret............. 23 24 9 10
12: Marcel Szymko, Sam Masters, Łukasz Bojarski, Artur Pakiet................. 25 27 10 10
13: Patryk Dudek, Łukasz Bojarski, Marco Gaschka, Artiom Wodjakow............. 25 30 12 11
14: Łukasz Kret, Witalij Biełousow, Artur Pakiet, Mateusz Łukaszewski (Wu).... 25 32 15 12
15: Kai Huckenbeck, Marcel Szymko, Mateusz Domański, Roman Cejka.............. 26 34 18 12
16: Andriej Kudriaszow, Kacper Gomólski, Sam Masters, Edward Mazur............ 27 36 18 15


Załączniki:
202-16.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 30 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA C

2012-05-16 at Opole

KOLEJARZ OPOLE 27
1. Patryk Głowania........... 1 2 2 2 7
2. Bartosz Pietrykowski...... U 3 1 1 5
3. Anton Rosen............... 3 1 3 2 9
4. Patryk Braun.............. 2 2 1 1 6
5. Piotr Czerwiński.......... Did not ride

STAL GORZÓW 25
1. Oliver Berntzon........... 2 1 Wu 3 6
2. Damian Adamczak........... 2 2 3 3 10
3. Aleksander Schaaf......... 1 3 0 2 6
4. Mateusz Wieczorek......... 0 2 1 0 3
5. Kamil Lisoń............... Did not ride

KSŻ KROSNO 24

1. Mateusz Rujner............ 2 1 2 1 6
2. Marcin Wawrzyniak......... 1 0 2 Wu 3
3. Iwan Łysik................ 3 Wu 0 3 6
4. Przemysław Pawlicki....... 3 D 3 3 9
5.

APATOR TORUŃ 18
1. Wadim Tarasienko.......... 3 3 2 D 8
2. Justin Sedgmen............ 0 3 3 2 8
3. Dawid Wiwatowski.......... Wu Ns Ns Ns 0 (I)
4. Sajmon Paczewski.......... Wu 1 0 1 2
5.

No. Results KO AP ST KS
1: Wadim Tarasienko, Patryk Braun, Marcin Wawrzyniak, Mateusz Wieczorek............ 2 3 0 1
2: Anton Rosen, Mateusz Rujner, Aleksander Schaaf, Justin Sedgmen.................. 5 3 1 3
3: Iwan Łysik, Oliver Berntzon, Bartosz Pietrykowski (U), Sajmon Paczewski (Wu).... 5 3 3 6
4: Przemysław Pawlicki, Damian Adamczak, Patryk Głowania, Dawid Wiwatowski (Wu).... 6 3 5 9
5: Justin Sedgmen, Patryk Braun, Oliver Berntzon, Przemysław Pawlicki (D).......... 8 6 6 9
6: Wadim Tarasienko, Damian Adamczak, Anton Rosen, Iwan Łysik (Wu)................. 9 9 8 9
7: Bartosz Pietrykowski, Mateusz Wieczorek, Mateusz Rujner, Dawid Wiwatowski (Ns).. 12 9 10 10
8: Aleksander Schaaf, Patryk Głowania, Sajmon Paczewski, Marcin Wawrzyniak......... 14 10 13 10
9: Damian Adamczak, Mateusz Rujner, Patryk Braun, Sajmon Paczewski................. 15 10 16 12
10: Anton Rosen, Marcin Wawrzyniak, Oliver Berntzon (Wu), Dawid Wiwatowski (Ns)..... 18 10 16 14
11: Przemysław Pawlicki, Wadim Tarasienko, Bartosz Pietrykowski, Aleksander Schaaf.. 19 12 16 17
12: Justin Sedgmen, Patryk Głowania, Mateusz Wieczorek, Iwan Łysik.................. 21 15 17 17
13: Przemysław Pawlicki, Anton Rosen, Sajmon Paczewski, Mateusz Wieczorek........... 23 16 17 20
14: Iwan Łysik, Aleksander Schaaf, Patryk Braun, Dawid Wiwatowski (Ns).............. 24 16 19 23
15: Damian Adamczak, Justin Sedgmen, Bartosz Pietrykowski, Marcin Wawrzyniak (Wu)... 25 18 22 23
16: Oliver Berntzon, Patryk Głowania, Mateusz Rujner, Wadim Tarasienko (D).......... 27 18 25 24


Załączniki:
202-16.mtg [7.36 KiB]
Pobrane 34 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA D

2012-05-16 at Wrocław

GKM GRUDZIĄDZ 33
1. Lasse Bjerre.............. 3 3 1 W 7 (I)
2. Joseph Haines............. 2 3 3 1 9
3. Patryk Kociemba........... 2 2 1 3 8
4. Szymon Woźniak............ 3 1 2 3 9
5.

START GNIEZNO 21
1. Łukasz Sówka.............. 3 3 3 3 12
2. Kirył Cukanow............. 2 2 3 2 9
3.
4.
5.

WTS WROCŁAW 19
1. Kamil Pulczyński.......... 3 3 2 2 10
2. Andrij Kobrin............. 1 1 3 3 8
3. Arkadiusz Madej........... D U 0 1 1
4.
5.

STAL RZESZÓW 18
1. Marc Randrup.............. 2 Wu 2 1 5
2. Mikołaj Drożdżowski....... 1 2 1 0 4
3. Jan Holub................. 1 0 2 - 3
4. Adrian Kozłowski.......... 1 0 - - 1
5. Bartosz Przybylski........ 2 1 2 - 5

No. Results WT GK ST ST
1: Lasse Bjerre, Kirył Cukanow, Adrian Kozłowski..................... 0 3 1 2
2: Łukasz Sówka, Joseph Haines, Jan Holub, Arkadiusz Madej (D)....... 0 5 2 5
3: Szymon Woźniak, Marc Randrup, Andrij Kobrin....................... 1 8 4 5
4: Kamil Pulczyński, Patryk Kociemba, Mikołaj Drożdżowski............ 4 10 5 5
5: Joseph Haines, Marc Randrup (Wu).................................. 4 13 5 5
6: Lasse Bjerre, Mikołaj Drożdżowski, Arkadiusz Madej (U)............ 4 16 7 5
7: Łukasz Sówka, Patryk Kociemba, Andrij Kobrin, Adrian Kozłowski.... 5 18 7 8
8: Kamil Pulczyński, Kirył Cukanow, Szymon Woźniak, Jan Holub........ 8 19 7 10
9: Łukasz Sówka, Szymon Woźniak, Mikołaj Drożdżowski................. 8 21 8 13
10: Kirył Cukanow, Marc Randrup, Patryk Kociemba, Arkadiusz Madej..... 8 22 10 16
11: Andrij Kobrin, Bartosz Przybylski, Lasse Bjerre................... 11 23 12 16
12: Joseph Haines, Kamil Pulczyński, Bartosz Przybylski............... 13 26 13 16
13: Szymon Woźniak, Bartosz Przybylski, Arkadiusz Madej............... 14 29 15 16
14: Patryk Kociemba, Jan Holub........................................ 14 32 17 16
15: Andrij Kobrin, Kirył Cukanow, Joseph Haines, Mikołaj Drożdżowski.. 17 33 17 18
16: Łukasz Sówka, Kamil Pulczyński, Marc Randrup, Lasse Bjerre (W).... 19 33 18 21


Załączniki:
202-16.mtg [7.36 KiB]
Pobrane 31 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA E

2012-05-16 at Rybnik

KM OSTRÓW 35
1. Kacper Rogowski........... 3 1 2 1 7
2. Adam Strzelec............. 2 3 3 2 10
3. Vaclav Milik.............. 2 3 2 1 8
4. Oskar Gollob.............. 3 3 1 3 10
5. Denis Nosow............... Did not ride

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 29
1. Maciej Janowski........... D 2 3 3 8
2. Darcy Ward................ 3 3 3 3 12
3. Bartosz Zmarzlik.......... 3 Wu 3 3 9
4.
5.

RKM RYBNIK 23
1. Matthias Thoernblom....... 1 2 0 2 5
2. Jakub Jamróg.............. 2 2 1 1 6
3. Kasper Lykke Nielsen...... 1 0 1 2 4
4. Łukasz Przedpełski........ 2 2 2 2 8
5. Adrian Ojczenasz.......... Did not ride

WANDA KRAKÓW 4
1.
2.
3. Wojciech Lisiecki......... 1 1 2 0 4
4.
5.

No. Results RK WŁ KM WA
1: Oskar Gollob, Łukasz Przedpełski, Maciej Janowski (D).................... 2 0 3 0
2: Darcy Ward, Vaclav Milik, Kasper Lykke Nielsen........................... 3 3 5 0
3: Kacper Rogowski, Jakub Jamróg, Wojciech Lisiecki......................... 5 3 8 1
4: Bartosz Zmarzlik, Adam Strzelec, Matthias Thoernblom..................... 6 6 10 1
5: Darcy Ward, Łukasz Przedpełski, Kacper Rogowski.......................... 8 9 11 1
6: Adam Strzelec, Maciej Janowski, Wojciech Lisiecki, Kasper Lykke Nielsen.. 8 11 14 2
7: Oskar Gollob, Jakub Jamróg, Bartosz Zmarzlik (Wu)........................ 10 11 17 2
8: Vaclav Milik, Matthias Thoernblom........................................ 12 11 20 2
9: Adam Strzelec, Łukasz Przedpełski........................................ 14 11 23 2
10: Bartosz Zmarzlik, Kacper Rogowski, Kasper Lykke Nielsen.................. 15 14 25 2
11: Maciej Janowski, Vaclav Milik, Jakub Jamróg.............................. 16 17 27 2
12: Darcy Ward, Wojciech Lisiecki, Oskar Gollob, Matthias Thoernblom......... 16 20 28 4
13: Oskar Gollob, Kasper Lykke Nielsen....................................... 18 20 31 4
14: Bartosz Zmarzlik, Łukasz Przedpełski, Vaclav Milik, Wojciech Lisiecki.... 20 23 32 4
15: Darcy Ward, Adam Strzelec, Jakub Jamróg.................................. 21 26 34 4
16: Maciej Janowski, Matthias Thoernblom, Kacper Rogowski.................... 23 29 35 4


Załączniki:
202-16.mtg [7.36 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 16 maja 2012, o 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
III RUNDA, GRUPA F

2012-05-16 at Lwów

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 30
1. Tobiasz Musielak.......... 3 2 1 3 9
2. Mikołaj Curyło............ 1 3 2 3 9
3. Kamil Fleger.............. 2 W2 2 3 7
4. Lars D. Gunnestadt........ 2 0 2 0 4
5. Łukasz Piecha............. 1 - - - 1

TŻ LUBLIN 28
1. Oskar Fajfer.............. 1 3 3 2 9
2. Dino Kovacic.............. 3 3 2 2 10
3. Patryk Dolny.............. 0 U 3 1 4
4. Maciej Fajfer............. 2 0 1 2 5
5. Nikolaj Busk Jakobsen..... Did not ride

SKA LWÓW 21
1. Timo Lahti................ 1 2 3 1 7
2. Kamil Prokop.............. 0 3 0 0 3
3. Wiktor Kułakow............ 2 2 0 1 5
4. Janusz Baniak............. 3 1 0 2 6
5. Wadim Timerman............ Did not ride

UNIA TARNÓW 17
1. Paweł Parys............... 0 D 1 0 1
2. Tadeusz Kostro............ 1 2 0 1 4
3. Marek Łozowicki........... 0 1 1 Wu 2
4. Andrzej Liebiediew........ 3 1 3 3 10
5.

No. Results SK UN TŻ FA
1: Janusz Baniak, Maciej Fajfer, Mikołaj Curyło, Paweł Parys.............. 3 0 2 1
2: Tobiasz Musielak, Wiktor Kułakow, Tadeusz Kostro, Patryk Dolny......... 5 1 2 4
3: Andrzej Liebiediew, Kamil Fleger, Oskar Fajfer, Kamil Prokop........... 5 4 3 6
4: Dino Kovacic, Lars D. Gunnestadt, Timo Lahti, Marek Łozowicki.......... 6 4 6 8
5: Oskar Fajfer, Tadeusz Kostro, Janusz Baniak, Lars D. Gunnestadt........ 7 6 9 8
6: Dino Kovacic, Wiktor Kułakow, Łukasz Piecha, Paweł Parys (D)........... 9 6 12 9
7: Kamil Prokop, Tobiasz Musielak, Marek Łozowicki, Maciej Fajfer......... 12 7 12 11
8: Mikołaj Curyło, Timo Lahti, Andrzej Liebiediew, Patryk Dolny (U)....... 14 8 12 14
9: Andrzej Liebiediew, Dino Kovacic, Tobiasz Musielak, Janusz Baniak...... 14 11 14 15
10: Oskar Fajfer, Mikołaj Curyło, Marek Łozowicki, Wiktor Kułakow.......... 14 12 17 17
11: Patryk Dolny, Lars D. Gunnestadt, Paweł Parys, Kamil Prokop............ 14 13 20 19
12: Timo Lahti, Kamil Fleger, Maciej Fajfer, Tadeusz Kostro................ 17 13 21 21
13: Andrzej Liebiediew, Maciej Fajfer, Wiktor Kułakow, Lars D. Gunnestadt.. 18 16 23 21
14: Kamil Fleger, Janusz Baniak, Patryk Dolny, Marek Łozowicki (Wu)........ 20 16 24 24
15: Mikołaj Curyło, Dino Kovacic, Tadeusz Kostro, Kamil Prokop............. 20 17 26 27
16: Tobiasz Musielak, Oskar Fajfer, Timo Lahti, Paweł Parys................ 21 17 28 30


Załączniki:
202-16.mtg [7.36 KiB]
Pobrane 33 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 maja 2012, o 09:04 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
Kolejna kontuzja :/ Nie oszczędza mnie ten sezon.


P.S VieriSanie jako że są to zawody drużynowe konieczna jest wcześniejsza zapowiedź


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 17 maja 2012, o 14:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
Wiem, wiem wczoraj tak wyszło, że napisałem na konferencji GG, ale niestety ktoś mnie nie ma na liście, przyszła odmowa, której nie zobaczyłem i nie doszło do was...

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 29 maja 2012, o 18:16 
Offline
Dętka sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 gru 2009, o 16:39
Posty: 902
Lokalizacja: Rzeszów
Patryk Kociemba za Lasse Bjerre, natomiast pod nr 5 proszę wstawić Dakotę North'a.

P.S I poproszę zapowiedź tej rundy ;)

_________________
DMP - Srebro
LJ - Złoto, 2x Srebro
Puchar Ligi - Brąz
OMDM - Srebro
MPPK - Złoto
MMPPK - Złoto, Brąz
MDMP - 2x Brąz
GP - Złoto
GPJ - Złoto, Brąz
MO LPM - Srebro, Brąz
IMP - Złoto, Srebro
MIMP - Złoto, Srebro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 29 maja 2012, o 19:35 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Jensen za Bąka x4 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 30 maja 2012, o 11:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
IV runda MDM LPM już jutro, godzina 21:30 na czacie LPM!

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA A IV Runda

2012-05-31 at Rawicz

POZNAŃ 34
1. Adrian CYFER.............. 3 1 3 0 7
2. Emil PULCZYŃSKI........... 3 3 2 1 9
3. Kamil ADAMCZEWSKI......... 3 2 3 2 10
4. Roland BENKO.............. 3 1 1 3 8
5.

BYDGOSZCZ 28
1. Patryk MALITOWSKI......... 2 3 3 3 11
2. Adrian OSMÓLSKI........... 1 3 2 2 8
3. Adrian WOJEWODA........... 2 2 1 1 6
4. Maksymilian RISTOK........ 0 0 1 2 3
5. Krystian KRZYWIECKI....... Did not ride

ŚWIĘTOCHŁOWICE 28
1. Artur CZAJA............... 1 2 3 1 7
2. Nick MORRIS............... 1 1 2 - 4
3. Marcin BUBEL.............. 2 2 2 - 6
4. Dawid BĄK................. 0 1 - - 1
5. Michael JEPSEN JENSEN..... 1 3 3 3 10

RAWICZ 6
1. Pavol PUCKO............... U 1 1 2 4
2. Łukasz WIELIŃSKI.......... 2 0 0 0 2
3.
4.
5.

No. Results RA BY ŚW PO
1: Emil PULCZYŃSKI, Patryk MALITOWSKI, Michael JEPSEN JENSEN.................. 0 2 1 3
2: Adrian CYFER, Marcin BUBEL, Adrian OSMÓLSKI................................ 0 3 3 6
3: Kamil ADAMCZEWSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Artur CZAJA, Maksymilian RISTOK....... 2 3 4 9
4: Roland BENKO, Adrian WOJEWODA, Nick MORRIS, Pavol PUCKO (U)................ 2 5 5 12
5: Adrian OSMÓLSKI, Artur CZAJA, Roland BENKO................................. 2 8 7 13
6: Patryk MALITOWSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Nick MORRIS.......................... 2 11 8 15
7: Michael JEPSEN JENSEN, Adrian WOJEWODA, Adrian CYFER, Łukasz WIELIŃSKI..... 2 13 11 16
8: Emil PULCZYŃSKI, Marcin BUBEL, Pavol PUCKO, Maksymilian RISTOK............. 3 13 13 19
9: Adrian CYFER, Nick MORRIS, Maksymilian RISTOK.............................. 3 14 15 22
10: Artur CZAJA, Emil PULCZYŃSKI, Adrian WOJEWODA.............................. 3 15 18 24
11: Patryk MALITOWSKI, Marcin BUBEL, Roland BENKO, Łukasz WIELIŃSKI............ 3 18 20 25
12: Kamil ADAMCZEWSKI, Adrian OSMÓLSKI, Pavol PUCKO, Dawid BĄK................. 4 20 20 28
13: Roland BENKO, Maksymilian RISTOK, Dawid BĄK................................ 4 22 21 31
14: Michael JEPSEN JENSEN, Kamil ADAMCZEWSKI, Adrian WOJEWODA.................. 4 23 24 33
15: Michael JEPSEN JENSEN, Adrian OSMÓLSKI, Emil PULCZYŃSKI, Łukasz WIELIŃSKI.. 4 25 27 34
16: Patryk MALITOWSKI, Pavol PUCKO, Artur CZAJA, Adrian CYFER.................. 6 28 28 34

200 Fk kary dla Cokusia za obrazę najlepszej drużyny w Polsce cytuję "polska nie ma mistrza polski !! w kopaną"


Załączniki:
202-31.mtg [7.31 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA D IV runda
2012-05-31 at Rzeszów

GRUDZIĄDZ 35
1. Patryk KOCIEMBA........... 3 2 3 2 10
2. Joseph HAINES............. 3 3 2 1 9
3. Krystian PIESZCZEK........ D 3 2 3 8
4. Szymon WOŹNIAK............ 3 2 - - 5
5. Dakota NORTH.............. 0 3 - - 3

RZESZÓW 25
1. Marc RANDRUP.............. 2 2 2 3 9
2. Mikołaj DROŻDŻOWSKI....... 1 2 1 0 4
3. Jan HOLUB................. 2 0 2 3 7
4. Rafał DĄBROWSKI........... 1 W 3 1 5
5. Adrian KOZŁOWSKI.......... Did not ride

GNIEZNO 18
1. Łukasz SÓWKA.............. 2 2 3 1 8
2. Kirył CUKANOW............. 3 3 1 3 10
3.
4.
5.

WROCŁAW 12
1.
2. Andrij KOBRIN............. 3 1 1 2 7
3. Arkadiusz MADEJ........... 2 1 0 2 5
4.
5.

No. Results RZ GN GR WR
1: Andrij KOBRIN, Łukasz SÓWKA, Rafał DĄBROWSKI, Dakota NORTH........ 1 2 0 3
2: Kirył CUKANOW, Jan HOLUB, Krystian PIESZCZEK (D).................. 3 5 0 3
3: Patryk KOCIEMBA, Arkadiusz MADEJ, Mikołaj DROŻDŻOWSKI............. 4 5 3 5
4: Joseph HAINES, Marc RANDRUP....................................... 6 5 6 5
5: Kirył CUKANOW, Patryk KOCIEMBA, Rafał DĄBROWSKI (W)............... 6 8 8 5
6: Joseph HAINES, Łukasz SÓWKA, Arkadiusz MADEJ, Jan HOLUB........... 6 10 11 6
7: Dakota NORTH, Mikołaj DROŻDŻOWSKI................................. 8 10 14 6
8: Krystian PIESZCZEK, Marc RANDRUP, Andrij KOBRIN................... 10 10 17 7
9: Rafał DĄBROWSKI, Joseph HAINES.................................... 13 10 19 7
10: Patryk KOCIEMBA, Jan HOLUB, Andrij KOBRIN......................... 15 10 22 8
11: Łukasz SÓWKA, Krystian PIESZCZEK, Mikołaj DROŻDŻOWSKI............. 16 13 24 8
12: Szymon WOŹNIAK, Marc RANDRUP, Kirył CUKANOW, Arkadiusz MADEJ...... 18 14 27 8
13: Jan HOLUB, Szymon WOŹNIAK......................................... 21 14 29 8
14: Krystian PIESZCZEK, Arkadiusz MADEJ, Rafał DĄBROWSKI.............. 22 14 32 10
15: Kirył CUKANOW, Andrij KOBRIN, Joseph HAINES, Mikołaj DROŻDŻOWSKI.. 22 17 33 12
16: Marc RANDRUP, Patryk KOCIEMBA, Łukasz SÓWKA....................... 25 18 35 12


Załączniki:
202-31.mtg [7.31 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA E - IV runda

2012-05-31 at Ostrów

CZĘSTOCHOWA 34
1. Maciej JANOWSKI........... 3 3 3 2 11
2. Darcy WARD................ 2 3 3 3 11
3. Bartosz ZMARZLIK.......... 3 3 3 3 12
4.
5.

OSTRÓW 30
1. Kacper ROGOWSKI........... 3 2 3 3 11
2. Adam STRZELEC............. 2 3 1 2 8
3. Vaclav MILIK.............. 2 2 Wu 3 7
4. Oskar GOLLOB.............. 2 D 2 U 4
5. Denis NOSOW............... Did not ride

RYBNIK 24
1. Matthias THOERNBLOM....... 3 1 2 1 7
2. Jakub JAMRÓG.............. 1 2 2 1 6
3. Kasper LYKKE NIELSEN...... 1 2 2 2 7
4. Łukasz PRZEDPEŁSKI........ 1 1 U 2 4
5. Adrian OJCZENASZ.......... Did not ride

KRAKÓW 0
1.
2.
3.
4.
5.

No. Results OS RY CZ KR
1: Matthias THOERNBLOM, Oskar GOLLOB......................... 2 3 0 0
2: Bartosz ZMARZLIK, Vaclav MILIK, Jakub JAMRÓG.............. 4 4 3 0
3: Maciej JANOWSKI, Adam STRZELEC, Łukasz PRZEDPEŁSKI........ 6 5 6 0
4: Kacper ROGOWSKI, Darcy WARD, Kasper LYKKE NIELSEN......... 9 6 8 0
5: Maciej JANOWSKI, Jakub JAMRÓG, Oskar GOLLOB (D)........... 9 8 11 0
6: Darcy WARD, Vaclav MILIK, Matthias THOERNBLOM............. 11 9 14 0
7: Adam STRZELEC, Kasper LYKKE NIELSEN....................... 14 11 14 0
8: Bartosz ZMARZLIK, Kacper ROGOWSKI, Łukasz PRZEDPEŁSKI..... 16 12 17 0
9: Darcy WARD, Oskar GOLLOB, Łukasz PRZEDPEŁSKI (U).......... 18 12 20 0
10: Maciej JANOWSKI, Kasper LYKKE NIELSEN, Vaclav MILIK (Wu).. 18 14 23 0
11: Bartosz ZMARZLIK, Matthias THOERNBLOM, Adam STRZELEC...... 19 16 26 0
12: Kacper ROGOWSKI, Jakub JAMRÓG............................. 22 18 26 0
13: Vaclav MILIK, Łukasz PRZEDPEŁSKI.......................... 25 20 26 0
14: Bartosz ZMARZLIK, Kasper LYKKE NIELSEN, Oskar GOLLOB (U).. 25 22 29 0
15: Darcy WARD, Adam STRZELEC, Jakub JAMRÓG................... 27 23 32 0
16: Kacper ROGOWSKI, Maciej JANOWSKI, Matthias THOERNBLOM..... 30 24 34 0


Załączniki:
202-31.mtg [7.31 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA B - IV runda

2012-05-31 at Łódź

GDAŃSK 31
1. Kacper GOMÓLSKI........... 3 3 3 3 12
2. Marcel SZYMKO............. 1 0 0 2 3
3. Witalij Biełousow......... 1 1 0 3 5
4. Patryk DUDEK.............. 2 3 3 3 11
5. Łukasz LESIAK............. Did not ride

LESZNO 26
1. Sam MASTERS............... 3 3 3 2 11
2. Mateusz DOMAŃSKI.......... 2 1 2 3 8
3. Artiom WODJAKOW........... 0 1 2 2 5
4. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 0 0 2 0 2
5. Karol SZYCHOWSKI.......... Did not ride

PIŁA 21
1. Andriej KUDRIASZOW........ 3 0 3 1 7
2. Roman CEJKA............... 0 2 1 0 3
3. Łukasz CYRAN.............. 2 2 1 1 6
4. Marco GASCHKA............. 2 0 1 2 5
5. Artur PAKIET.............. Did not ride

ŁÓDŹ 18
1. Edward MAZUR.............. 3 3 0 0 6
2. Kai HUCKEBECK............. 1 2 2 1 6
3. Łukasz KRET............... 0 1 0 1 2
4. Łukasz BOJARSKI........... 1 2 1 0 4
5. Mateusz GRADKA............ Did not ride

No. Results ŁÓ LE GD PI
1: Sam MASTERS, Patryk DUDEK, Łukasz BOJARSKI, Roman CEJKA.................. 1 3 2 0
2: Andriej KUDRIASZOW, Mateusz DOMAŃSKI, Witalij Biełousow, Łukasz KRET..... 1 5 3 3
3: Kacper GOMÓLSKI, Łukasz CYRAN, Kai HUCKEBECK, Mateusz ŁUKASZEWSKI........ 2 5 6 5
4: Edward MAZUR, Marco GASCHKA, Marcel SZYMKO, Artiom WODJAKOW.............. 5 5 7 7
5: Kacper GOMÓLSKI, Łukasz BOJARSKI, Mateusz DOMAŃSKI, Marco GASCHKA........ 7 6 10 7
6: Sam MASTERS, Łukasz CYRAN, Łukasz KRET, Marcel SZYMKO.................... 8 9 10 9
7: Patryk DUDEK, Kai HUCKEBECK, Artiom WODJAKOW, Andriej KUDRIASZOW......... 10 10 13 9
8: Edward MAZUR, Roman CEJKA, Witalij Biełousow, Mateusz ŁUKASZEWSKI........ 13 10 14 11
9: Andriej KUDRIASZOW, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Łukasz BOJARSKI, Marcel SZYMKO.. 14 12 14 14
10: Kacper GOMÓLSKI, Artiom WODJAKOW, Roman CEJKA, Łukasz KRET............... 14 14 17 15
11: Sam MASTERS, Kai HUCKEBECK, Marco GASCHKA, Witalij Biełousow............. 16 17 17 16
12: Patryk DUDEK, Mateusz DOMAŃSKI, Łukasz CYRAN, Edward MAZUR............... 16 19 20 17
13: Patryk DUDEK, Marco GASCHKA, Łukasz KRET, Mateusz ŁUKASZEWSKI............ 17 19 23 19
14: Witalij Biełousow, Artiom WODJAKOW, Łukasz CYRAN, Łukasz BOJARSKI........ 17 21 26 20
15: Mateusz DOMAŃSKI, Marcel SZYMKO, Kai HUCKEBECK, Roman CEJKA.............. 18 24 28 20
16: Kacper GOMÓLSKI, Sam MASTERS, Andriej KUDRIASZOW, Edward MAZUR........... 18 26 31 21


Załączniki:
202-31.mtg [7.33 KiB]
Pobrane 31 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA C - IV runda

2012-05-31 at Gorzów

KROSNO 28
1. Aleksandr ŁOKTAJEW........ 2 3 2 2 9
2. Marcin WAWRZYNIAK......... 3 2 2 0 7
3. Iwan ŁYSIK................ 3 3 0 0 6
4. Przemysław PAWLICKI....... U 3 Wu 3 6
5. Mateusz RUJNER............ Did not ride

TORUŃ 27
1. Wadim TARASIENKO.......... 3 3 2 3 11
2. Justin SEDGEMAN........... 2 0 3 3 8
3. Dawid WIWATOWSKI.......... U 2 1 2 5
4. Sajmon PACZEWSKI.......... 3 U Ns Ns 3 (I)
5.

OPOLE 20
1. Patryk GŁOWANIA........... Wu 2 1 1 4
2. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 0 1 3 1 5
3. Anton ROSEN............... 1 2 3 3 9
4. Patryk BRAUN.............. 0 0 0 2 2
5. Piotr CZERWIŃSKI.......... Did not ride

GORZÓW 19
1. Kamil LISOŃ............... 1 0 1 0 2
2. Damian ADAMCZAK........... 2 Wu 3 2 7
3. Aleksander SCHAAF......... 2 1 1 1 5
4. Mateusz WIECZOREK......... 1 1 2 1 5
5.

No. Results GO KR TO OP
1: Sajmon PACZEWSKI, Aleksandr ŁOKTAJEW, Mateusz WIECZOREK, Bartosz PIETRYKOWSKI..... 1 2 3 0
2: Marcin WAWRZYNIAK, Aleksander SCHAAF, Patryk GŁOWANIA (Wu), Dawid WIWATOWSKI (U).. 3 5 3 0
3: Wadim TARASIENKO, Damian ADAMCZAK, Anton ROSEN, Przemysław PAWLICKI (U)........... 5 5 6 1
4: Iwan ŁYSIK, Justin SEDGEMAN, Kamil LISOŃ, Patryk BRAUN............................ 6 8 8 1
5: Wadim TARASIENKO, Marcin WAWRZYNIAK, Mateusz WIECZOREK, Patryk BRAUN.............. 7 10 11 1
6: Aleksandr ŁOKTAJEW, Anton ROSEN, Aleksander SCHAAF, Justin SEDGEMAN............... 8 13 11 3
7: Iwan ŁYSIK, Patryk GŁOWANIA, Sajmon PACZEWSKI (U), Damian ADAMCZAK (Wu)........... 8 16 11 5
8: Przemysław PAWLICKI, Dawid WIWATOWSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI, Kamil LISOŃ.......... 8 19 13 6
9: Justin SEDGEMAN, Mateusz WIECZOREK, Patryk GŁOWANIA, Przemysław PAWLICKI (Wu)..... 10 19 16 7
10: Bartosz PIETRYKOWSKI, Wadim TARASIENKO, Aleksander SCHAAF, Iwan ŁYSIK............. 11 19 18 10
11: Damian ADAMCZAK, Aleksandr ŁOKTAJEW, Dawid WIWATOWSKI, Patryk BRAUN............... 14 21 19 10
12: Anton ROSEN, Marcin WAWRZYNIAK, Kamil LISOŃ, Sajmon PACZEWSKI (Ns)................ 15 23 19 13
13: Przemysław PAWLICKI, Patryk BRAUN, Aleksander SCHAAF, Sajmon PACZEWSKI (Ns)....... 16 26 19 15
14: Anton ROSEN, Dawid WIWATOWSKI, Mateusz WIECZOREK, Iwan ŁYSIK...................... 17 26 21 18
15: Justin SEDGEMAN, Damian ADAMCZAK, Bartosz PIETRYKOWSKI, Marcin WAWRZYNIAK......... 19 26 24 19
16: Wadim TARASIENKO, Aleksandr ŁOKTAJEW, Patryk GŁOWANIA, Kamil LISOŃ................ 19 28 27 20


Załączniki:
202-31.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 21:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA F - IV runda

2012-05-31 at Lublin

TARNÓW 29
1. Damian MICHALSKI.......... 3 2 3 2 10
2. Tadeusz KOSTRO............ 1 1 3 2 7
3. Marek ŁOZOWICKI........... 1 2 0 2 5
4. Andrzej Liebiediew........ U 3 3 1 7
5.

ZIELONA GÓRA 28
1. Tobiasz MUSIELAK.......... 1 3 1 3 8
2. Mikołaj CURYŁO............ 0 3 2 3 8
3. Kamil FLEGER.............. 3 1 2 3 9
4. Lars D. GUNNESTADT........ 0 1 2 0 3
5. Łukasz PIECHA............. Did not ride

LUBLIN 24
1. Oskar FAJFER.............. 2 3 1 0 6
2. Dino KOVACIC.............. 2 2 2 1 7
3. Patryk DOLNY.............. 2 0 1 2 5
4. Maciej Fajfer............. 3 1 1 1 6
5. Nikolaj BUSK JAKOBSEN..... Did not ride

LWÓW 15
1. Timo LAHTI................ 3 0 Wu 1 4
2. Kamil PROKOP.............. 2 0 0 0 2
3. Wiktor KUŁAKOW............ 1 2 0 0 3
4. Janusz BANIAK............. 0 0 3 3 6
5. Wadim TIMERMAN............ Did not ride

No. Results LU ZI TA LW
1: Maciej Fajfer, Kamil PROKOP, Tobiasz MUSIELAK, Andrzej Liebiediew (U).. 3 1 0 2
2: Timo LAHTI, Patryk DOLNY, Marek ŁOZOWICKI, Mikołaj CURYŁO.............. 5 1 1 5
3: Damian MICHALSKI, Dino KOVACIC, Wiktor KUŁAKOW, Lars D. GUNNESTADT..... 7 1 4 6
4: Kamil FLEGER, Oskar FAJFER, Tadeusz KOSTRO, Janusz BANIAK.............. 9 4 5 6
5: Mikołaj CURYŁO, Damian MICHALSKI, Maciej Fajfer, Janusz BANIAK......... 10 7 7 6
6: Tobiasz MUSIELAK, Wiktor KUŁAKOW, Tadeusz KOSTRO, Patryk DOLNY......... 10 10 8 8
7: Andrzej Liebiediew, Dino KOVACIC, Kamil FLEGER, Timo LAHTI............. 12 11 11 8
8: Oskar FAJFER, Marek ŁOZOWICKI, Lars D. GUNNESTADT, Kamil PROKOP........ 15 12 13 8
9: Tadeusz KOSTRO, Lars D. GUNNESTADT, Maciej Fajfer, Timo LAHTI (Wu)..... 16 14 16 8
10: Damian MICHALSKI, Kamil FLEGER, Patryk DOLNY, Kamil PROKOP............. 17 16 19 8
11: Janusz BANIAK, Dino KOVACIC, Tobiasz MUSIELAK, Marek ŁOZOWICKI......... 19 17 19 11
12: Andrzej Liebiediew, Mikołaj CURYŁO, Oskar FAJFER, Wiktor KUŁAKOW....... 20 19 22 11
13: Janusz BANIAK, Patryk DOLNY, Andrzej Liebiediew, Lars D. GUNNESTADT.... 22 19 23 14
14: Kamil FLEGER, Marek ŁOZOWICKI, Maciej Fajfer, Wiktor KUŁAKOW........... 23 22 25 14
15: Mikołaj CURYŁO, Tadeusz KOSTRO, Dino KOVACIC, Kamil PROKOP............. 24 25 27 14
16: Tobiasz MUSIELAK, Damian MICHALSKI, Timo LAHTI, Oskar FAJFER........... 24 28 29 15


Załączniki:
202-31.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
Awans do 1/2 finału uzyskały następujące drużyny:
POZNAŃ, GDAŃSK, KROSNO, GRUDZIĄDZ, CZĘSTOCHOWA, OSTRÓW, ZIELONA GÓRA, LUBLIN

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 31 maja 2012, o 22:06 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Fajnie, że nie awansowałem przez jakiś dziwny program, który miał VieriSan :/
O wcześniejszym aspekcie nie wspomnę.
Chyba MDMP nie było mi pisane choć jako obrońca tytułu i lider LJ spokojnie dałbym radę awansować do finału ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL