Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

LIGA POLSKICH MENADŻERÓW

SEZON 16
Teraz jest 19 sie 2018, o 19:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 21:49 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Max 2 obco Spik ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 3 kwi 2012, o 22:55 
Offline

Dołączył(a): 2 lis 2010, o 19:16
Posty: 125
Damian Michalski 4,60
Tadeusz Kostro 4,00
Marek Łozowicki 3,40
Andrzej Liebiediew 5,50
Paweł Parys 3,20


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 05:12 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2009, o 12:36
Posty: 226
1.Aleksander Łoktajew 7,40
2.Michał Wawrzyniak 3,50
3.Iwan Łysik 3,60
4.Przemysław Pawlicki 10,40
5.Mateusz Rujner 3,30


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 11:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:27
Posty: 252
Ojej no Kułakov czeka na polski paszport... ;>

No to w trzech pojadę. Bez Kułakova i bez Timermanna na rezerwie.

_________________
Obrazek

Obrazek <-- KLIK :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 11:44 
Offline
Pechowiec sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 22:28
Posty: 1336
Lokalizacja: Częstochowa
Przecież w 4 możesz :D Lahti + jeden z w/w dwójki :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 20:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA A

2012-04-04 at Świętochłowice

ŚWIĘTOCHŁOWICE 34
1. Artur CZAJA............... Wu 3 3 3 9
2. Nick MORRIS............... 2 3 1 3 9
3. Marcin BUBEL.............. 1 3 2 2 8
4. Dawid BĄK................. 2 2 3 1 8
5. Michael JEPSEN JENSEN..... Did not ride

BYDGOSZCZ 29
1. Patryk MALITOWSKI......... 3 2 3 0 8
2. Adrian OSMÓLSKI........... 3 1 2 1 7
3. Adrian WOJEWODA........... 3 2 3 3 11
4. Maksymilian RISTOK........ 0 1 1 1 3
5. Krystian KRZYWIECKI....... Did not ride

POZNAŃ 27
1. Dennis ANDERSSON.......... 3 3 D 2 8
2. Adrian CYFER.............. 2 1 2 2 7
3. Kamil ADAMCZEWSKI......... 2 2 2 2 8
4. Roland BENKO.............. 1 Wu 0 3 4
5.

RAWICZ 4
1. Pavol PUCKO............... 0 1 0 1 2
2.
3. Łukasz WIELIŃSKI.......... 1 0 1 0 2
4.
5.

No. Results ŚW BY PO RA
1: Patryk MALITOWSKI, Dawid BĄK, Roland BENKO........................... 2 3 1 0
2: Adrian OSMÓLSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Marcin BUBEL, Pavol PUCKO........ 3 6 3 0
3: Dennis ANDERSSON, Nick MORRIS, Łukasz WIELIŃSKI, Maksymilian RISTOK.. 5 6 6 1
4: Adrian WOJEWODA, Adrian CYFER, Artur CZAJA (Wu)...................... 5 9 8 1
5: Dennis ANDERSSON, Dawid BĄK, Adrian OSMÓLSKI......................... 7 10 11 1
6: Marcin BUBEL, Patryk MALITOWSKI, Adrian CYFER, Łukasz WIELIŃSKI...... 10 12 12 1
7: Nick MORRIS, Adrian WOJEWODA, Pavol PUCKO, Roland BENKO (Wu)......... 13 14 12 2
8: Artur CZAJA, Kamil ADAMCZEWSKI, Maksymilian RISTOK................... 16 15 14 2
9: Dawid BĄK, Adrian CYFER, Maksymilian RISTOK, Pavol PUCKO............. 19 16 16 2
10: Adrian WOJEWODA, Marcin BUBEL, Dennis ANDERSSON (D).................. 21 19 16 2
11: Patryk MALITOWSKI, Kamil ADAMCZEWSKI, Nick MORRIS.................... 22 22 18 2
12: Artur CZAJA, Adrian OSMÓLSKI, Łukasz WIELIŃSKI, Roland BENKO......... 25 24 18 3
13: Roland BENKO, Marcin BUBEL, Maksymilian RISTOK....................... 27 25 21 3
14: Adrian WOJEWODA, Kamil ADAMCZEWSKI, Dawid BĄK, Łukasz WIELIŃSKI...... 28 28 23 3
15: Nick MORRIS, Adrian CYFER, Adrian OSMÓLSKI........................... 31 29 25 3
16: Artur CZAJA, Dennis ANDERSSON, Pavol PUCKO, Patryk MALITOWSKI........ 34 29 27 4


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 32 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA B

2012-04-04 at Gdańsk

GDAŃSK 32
1. Kacper GOMÓLSKI........... 3 1 2 3 9
2. Marcel SZYMKO............. 0 2 0 1 3
3. Witalij BIEŁOUSOW......... 2 3 0 3 8
4. Patryk DUDEK.............. 3 3 3 3 12
5. Łukasz LESIAK............. Did not ride

PIŁA 30
1. Andriej KUDRIASZOW........ 3 2 3 2 10
2. Roman CEJKA............... 1 2 1 0 4
3. Łukasz CYRAN.............. 3 2 3 2 10
4. Marco GASCHKA............. 2 3 1 W 6 (I)
5. Artur PAKIET.............. Did not ride

LESZNO 19
1. Sam MASTERS............... 0 Wu 2 1 3
2. Mateusz DOMAŃSKI.......... 1 0 3 3 7
3. Artiom WODJAKOW........... 2 1 1 0 4
4. Mateusz ŁUKASZEWSKI....... 2 0 2 1 5
5. Karol SZYCHOWSKI.......... Did not ride

ŁÓDŹ 15
1. Edward MAZUR.............. 0 0 0 U 0
2. Kai HUCKENBECK............ 1 3 2 2 8
3. Łukasz KRET............... 1 1 0 1 3
4. Łukasz BOJARSKI........... 0 1 1 2 4
5. Mateusz GRADKA............ Did not ride

No. Results GD LE PI ŁÓ
1: Patryk DUDEK, Marco GASCHKA, Kai HUCKENBECK, Sam MASTERS.................... 3 0 2 1
2: Łukasz CYRAN, Witalij BIEŁOUSOW, Mateusz DOMAŃSKI, Edward MAZUR............. 5 1 5 1
3: Andriej KUDRIASZOW, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Łukasz KRET, Marcel SZYMKO......... 5 3 8 2
4: Kacper GOMÓLSKI, Artiom WODJAKOW, Roman CEJKA, Łukasz BOJARSKI.............. 8 5 9 2
5: Patryk DUDEK, Andriej KUDRIASZOW, Łukasz BOJARSKI, Mateusz DOMAŃSKI......... 11 5 11 3
6: Witalij BIEŁOUSOW, Roman CEJKA, Łukasz KRET, Sam MASTERS (Wu)............... 14 5 13 4
7: Marco GASCHKA, Marcel SZYMKO, Artiom WODJAKOW, Edward MAZUR................. 16 6 16 4
8: Kai HUCKENBECK, Łukasz CYRAN, Kacper GOMÓLSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI.......... 17 6 18 7
9: Patryk DUDEK, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Roman CEJKA, Edward MAZUR................ 20 8 19 7
10: Andriej KUDRIASZOW, Kai HUCKENBECK, Artiom WODJAKOW, Witalij BIEŁOUSOW...... 20 9 22 9
11: Łukasz CYRAN, Sam MASTERS, Łukasz BOJARSKI, Marcel SZYMKO................... 20 11 25 10
12: Mateusz DOMAŃSKI, Kacper GOMÓLSKI, Marco GASCHKA, Łukasz KRET............... 22 14 26 10
13: Witalij BIEŁOUSOW, Łukasz BOJARSKI, Mateusz ŁUKASZEWSKI, Marco GASCHKA (W).. 25 15 26 12
14: Patryk DUDEK, Łukasz CYRAN, Łukasz KRET, Artiom WODJAKOW.................... 28 15 28 13
15: Mateusz DOMAŃSKI, Kai HUCKENBECK, Marcel SZYMKO, Roman CEJKA................ 29 18 28 15
16: Kacper GOMÓLSKI, Andriej KUDRIASZOW, Sam MASTERS, Edward MAZUR (U).......... 32 19 30 15


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 33 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 20:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA D

2012-04-04 at Grudziądz

GRUDZIĄDZ 41
1. Lasse BJERRE.............. 3 3 3 3 12
2. Joseph HAINES............. 1 2 3 2 8
3. Krystian PIESZCZEK........ 3 3 3 3 12
4. Szymon WOŹNIAK............ 3 Wu 3 3 9
5. Patryk KOCIEMBA........... Did not ride

RZESZÓW 20
1. Andre HERTZBERG........... 1 3 1 1 6
2. Adrian KOZŁOWSKI.......... 2 2 1 1 6
3. Jan HOLUB................. 2 1 1 2 6
4. Rafał DĄBROWSKI........... 1 1 Ns Ns 2 (I)
5.

GNIEZNO 18
1. Łukasz SÓWKA.............. 3 2 2 2 9
2. Kirył CUKANOW............. 2 2 2 3 9
3.
4.
5.

WROCŁAW 9
1.
2. Andrij KOBRIN............. 2 3 2 W 7
3. Arkadiusz MADEJ........... 0 1 0 1 2
4.
5.

No. Results GR WR GN RZ
1: Szymon WOŹNIAK, Adrian KOZŁOWSKI..................................... 3 0 0 2
2: Krystian PIESZCZEK, Andrij KOBRIN, Andre HERTZBERG................... 6 2 0 3
3: Łukasz SÓWKA, Jan HOLUB, Joseph HAINES............................... 7 2 3 5
4: Lasse BJERRE, Kirył CUKANOW, Rafał DĄBROWSKI, Arkadiusz MADEJ........ 10 2 5 6
5: Andrij KOBRIN, Łukasz SÓWKA, Rafał DĄBROWSKI, Szymon WOŹNIAK (Wu).... 10 5 7 7
6: Krystian PIESZCZEK, Kirył CUKANOW, Jan HOLUB......................... 13 5 9 8
7: Andre HERTZBERG, Joseph HAINES, Arkadiusz MADEJ...................... 15 6 9 11
8: Lasse BJERRE, Adrian KOZŁOWSKI....................................... 18 6 9 13
9: Szymon WOŹNIAK, Kirył CUKANOW, Andre HERTZBERG....................... 21 6 11 14
10: Krystian PIESZCZEK, Łukasz SÓWKA, Adrian KOZŁOWSKI, Arkadiusz MADEJ.. 24 6 13 15
11: Joseph HAINES, Rafał DĄBROWSKI (Ns).................................. 27 6 13 15
12: Lasse BJERRE, Andrij KOBRIN, Jan HOLUB............................... 30 8 13 16
13: Krystian PIESZCZEK, Rafał DĄBROWSKI (Ns)............................. 33 8 13 16
14: Szymon WOŹNIAK, Jan HOLUB, Arkadiusz MADEJ........................... 36 9 13 18
15: Kirył CUKANOW, Joseph HAINES, Adrian KOZŁOWSKI, Andrij KOBRIN (W).... 38 9 16 19
16: Lasse BJERRE, Łukasz SÓWKA, Andre HERTZBERG.......................... 41 9 18 20


(OBECNY SZULCU)

PS. Dziwna kontuzja.


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 37 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA C

2012-04-04 at Krosno

OPOLE 29
1. Patryk GŁOWANIA........... 2 0 1 T 3
2. Bartosz PIETRYKOWSKI...... 3 3 0 3 9
3. Anton ROSEN............... W2 2 3 3 8
4. Patryk BRAUN.............. 3 2 0 3 8
5. Piotr CZERWIŃSKI.......... 0 1 - - 1

KROSNO 29
1. Aleksandr ŁOKTAJEW........ 2 3 3 3 11
2. Marcin WAWRZYNIAK......... 3 1 1 1 6
3. Iwan ŁYSIK................ 2 W 2 Wu 4
4. Przemysław PAWLICKI....... 1 3 3 1 8
5. Mateusz RUJNER............ Did not ride

GORZÓW 26
1. Oliver BERNTZON........... 1 3 2 2 8
2. Damian ADAMCZAK........... 2 1 3 0 6
3. Aleksander SCHAAF......... 1 2 1 2 6
4. Mateusz WIECZOREK......... 1 1 2 2 6
5. Kamil LISOŃ............... Did not ride

TORUŃ 11
1.
2. Justin SEDGEMAN........... 3 2 2 2 9
3. Dawid WIWATOWSKI.......... 0 0 0 0 0
4. Sajmon PACZEWSKI.......... 0 0 1 1 2
5.

No. Results KR TO OP GO
1: Patryk BRAUN, Damian ADAMCZAK, Przemysław PAWLICKI............................. 1 0 3 2
2: Justin SEDGEMAN, Iwan ŁYSIK, Oliver BERNTZON, Piotr CZERWIŃSKI................. 3 3 3 3
3: Marcin WAWRZYNIAK, Patryk GŁOWANIA, Aleksander SCHAAF, Sajmon PACZEWSKI........ 6 3 5 4
4: Bartosz PIETRYKOWSKI, Aleksandr ŁOKTAJEW, Mateusz WIECZOREK, Dawid WIWATOWSKI.. 8 3 8 5
5: Przemysław PAWLICKI, Justin SEDGEMAN, Mateusz WIECZOREK, Patryk GŁOWANIA....... 11 5 8 6
6: Bartosz PIETRYKOWSKI, Aleksander SCHAAF, Iwan ŁYSIK (W)........................ 11 5 11 8
7: Oliver BERNTZON, Patryk BRAUN, Marcin WAWRZYNIAK, Dawid WIWATOWSKI............. 12 5 13 11
8: Aleksandr ŁOKTAJEW, Anton ROSEN, Damian ADAMCZAK, Sajmon PACZEWSKI............. 15 5 15 12
9: Przemysław PAWLICKI, Oliver BERNTZON, Sajmon PACZEWSKI, Bartosz PIETRYKOWSKI... 18 6 15 14
10: Damian ADAMCZAK, Iwan ŁYSIK, Patryk GŁOWANIA, Dawid WIWATOWSKI................. 20 6 16 17
11: Anton ROSEN, Mateusz WIECZOREK, Marcin WAWRZYNIAK.............................. 21 6 19 19
12: Aleksandr ŁOKTAJEW, Justin SEDGEMAN, Aleksander SCHAAF, Patryk BRAUN........... 24 8 19 20
13: Patryk BRAUN, Mateusz WIECZOREK, Sajmon PACZEWSKI, Iwan ŁYSIK (Wu)............. 24 9 22 22
14: Anton ROSEN, Aleksander SCHAAF, Przemysław PAWLICKI, Dawid WIWATOWSKI.......... 25 9 25 24
15: Bartosz PIETRYKOWSKI, Justin SEDGEMAN, Marcin WAWRZYNIAK, Damian ADAMCZAK...... 26 11 28 24
16: Aleksandr ŁOKTAJEW, Oliver BERNTZON, Piotr CZERWIŃSKI.......................... 29 11 29 26

(OBECNY FLAMEK)


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 34 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 21:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA F

2012-04-04 at Tarnów

ZIELONA GÓRA 35
1. Tobiasz MUSIELAK.......... 3 1 3 3 10
2. Mikołaj CURYŁO............ 1 3 3 2 9
3. Kamil FLEGER.............. 3 2 2 3 10
4. Lars D. GUNNESTADT........ 1 2 1 2 6
5. Łukasz PIECHA............. Did not ride

LUBLIN 33
1. Oskar FAJFER.............. 1 3 1 2 7
2. Dino KOVACIC.............. 2 3 2 3 10
3. Patryk DOLNY.............. 2 2 2 0 6
4. Oskar FAJFER.............. 2 2 3 3 10
5. Nikolaj BUSK JAKOBSEN..... Did not ride

TARNÓW 22
1. Damian MICHALSKI.......... 0 1 3 1 5
2. Tadeusz KOSTRO............ 1 Wu 1 1 3
3. Marek ŁOZOWICKI........... 2 U - - 2 (I)
4. Andrzej LIEBIEDIEW........ 3 3 2 2 10
5. Paweł PARYS............... 1 1 - - 2

LWÓW 5
1. Timo LAHTI................ W W Ns Ns 0 (I)
2. Kamil PROKOP.............. 0 0 0 0 0
3. Janusz BANIAK............. 3 1 0 1 5
4.
5.

No. Results TA LW ZI LU
1: Andrzej LIEBIEDIEW, Dino KOVACIC, Lars D. GUNNESTADT, Timo LAHTI (W).. 3 0 1 2
2: Kamil FLEGER, Marek ŁOZOWICKI, Oskar FAJFER, Kamil PROKOP............. 5 0 4 3
3: Tobiasz MUSIELAK, Patryk DOLNY, Tadeusz KOSTRO........................ 6 0 7 5
4: Janusz BANIAK, Oskar FAJFER, Mikołaj CURYŁO, Damian MICHALSKI......... 6 3 8 7
5: Andrzej LIEBIEDIEW, Oskar FAJFER, Tobiasz MUSIELAK, Kamil PROKOP...... 9 3 9 9
6: Mikołaj CURYŁO, Patryk DOLNY, Marek ŁOZOWICKI (U), Timo LAHTI (W)..... 9 3 12 11
7: Oskar FAJFER, Lars D. GUNNESTADT, Janusz BANIAK, Tadeusz KOSTRO (Wu).. 9 4 14 14
8: Dino KOVACIC, Kamil FLEGER, Damian MICHALSKI.......................... 10 4 16 17
9: Mikołaj CURYŁO, Andrzej LIEBIEDIEW, Oskar FAJFER...................... 12 4 19 18
10: Tobiasz MUSIELAK, Dino KOVACIC, Paweł PARYS, Janusz BANIAK............ 13 4 22 20
11: Oskar FAJFER, Kamil FLEGER, Tadeusz KOSTRO, Timo LAHTI (Ns)........... 14 4 24 23
12: Damian MICHALSKI, Patryk DOLNY, Lars D. GUNNESTADT, Kamil PROKOP...... 17 4 25 25
13: Oskar FAJFER, Lars D. GUNNESTADT, Paweł PARYS......................... 18 4 27 28
14: Kamil FLEGER, Andrzej LIEBIEDIEW, Janusz BANIAK, Patryk DOLNY......... 20 5 30 28
15: Dino KOVACIC, Mikołaj CURYŁO, Tadeusz KOSTRO, Kamil PROKOP............ 21 5 32 31
16: Tobiasz MUSIELAK, Oskar FAJFER, Damian MICHALSKI, Timo LAHTI (Ns)..... 22 5 35 33


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 36 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 4 kwi 2012, o 21:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA E

2012-04-04 at Częstochowa

CZĘSTOCHOWA 34
1. Maciej JANOWSKI........... 3 3 2 3 11
2. Darcy WARD................ 3 3 3 3 12
3. Bartosz ZMARZLIK.......... 3 3 2 3 11
4.
5.

OSTRÓW 29
1. Kacper ROGOWSKI........... 2 2 3 1 8
2. Denis NOSOW............... 2 2 3 2 9
3. Vaclav MILIK.............. 2 1 1 3 7
4. Oskar GOLLOB.............. T 2 1 2 5
5.

RYBNIK 26
1. Matthias THOERNBLOM....... 3 2 2 2 9
2. Jakub JAMRÓG.............. 1 3 3 1 8
3. Kasper LYKKE NIELSEN...... 2 1 1 Wu 4
4. Łukasz PRZEDPEŁSKI........ 1 1 2 1 5
5. Adrian OJCZENASZ.......... Did not ride

KRAKÓW 0
1.
2.
3. Wojciech LISIECKI......... U Ns Ns Ns 0 (I)
4.
5.

No. Results CZ RY KR OS
1: Matthias THOERNBLOM, Denis NOSOW.......................................... 0 3 0 2
2: Bartosz ZMARZLIK, Kacper ROGOWSKI, Jakub JAMRÓG, Wojciech LISIECKI (U).... 3 4 0 4
3: Darcy WARD, Vaclav MILIK, Łukasz PRZEDPEŁSKI.............................. 6 5 0 6
4: Maciej JANOWSKI, Kasper LYKKE NIELSEN, Oskar GOLLOB (T)................... 9 7 0 6
5: Jakub JAMRÓG, Oskar GOLLOB................................................ 9 10 0 8
6: Bartosz ZMARZLIK, Matthias THOERNBLOM, Vaclav MILIK....................... 12 12 0 9
7: Darcy WARD, Kacper ROGOWSKI, Kasper LYKKE NIELSEN......................... 15 13 0 11
8: Maciej JANOWSKI, Denis NOSOW, Łukasz PRZEDPEŁSKI, Wojciech LISIECKI (Ns).. 18 14 0 13
9: Kacper ROGOWSKI, Łukasz PRZEDPEŁSKI....................................... 18 16 0 16
10: Denis NOSOW, Bartosz ZMARZLIK, Kasper LYKKE NIELSEN....................... 20 17 0 19
11: Darcy WARD, Matthias THOERNBLOM, Oskar GOLLOB, Wojciech LISIECKI (Ns)..... 23 19 0 20
12: Jakub JAMRÓG, Maciej JANOWSKI, Vaclav MILIK............................... 25 22 0 21
13: Bartosz ZMARZLIK, Oskar GOLLOB, Łukasz PRZEDPEŁSKI........................ 28 23 0 23
14: Vaclav MILIK, Kasper LYKKE NIELSEN (Wu), Wojciech LISIECKI (Ns)........... 28 23 0 26
15: Darcy WARD, Denis NOSOW, Jakub JAMRÓG..................................... 31 24 0 28
16: Maciej JANOWSKI, Matthias THOERNBLOM, Kacper ROGOWSKI..................... 34 26 0 29


Załączniki:
202-04.mtg [7.34 KiB]
Pobrane 33 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 14:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
2 runda juz dzis o godzinie 19,30!

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 17:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:28
Posty: 473
Mała korekta składu z powodu kontuzji Marco Gaschki.

1. Andriej KUDRIASZOW
2. Roman CEJKA
3. Łukasz CYRAN
4. Artur PAKIET
5. Michał ROWIŃSKI


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 18:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA A

2012-04-25 at Poznan

PSŻ POZNAŃ 36
1. Dennis Andersson.......... 3 3 3 3 12
2. Adrian Cyfer.............. T 1 2 3 6
3. Kamil Adamczewski......... 2 2 3 3 10
4. Roland Benko.............. 0 2 3 2 7
5. Remigiusz Perzyński....... 1 - - - 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 31
1. Artur Czaja............... 3 3 2 2 10
2. Nick Morris............... 3 1 1 2 7
3. Marcin Bubel.............. 2 0 - - 2
4. Dawid Bąk................. 1 1 - - 2
5. Michael J. Jensen......... 3 2 2 3 10

POLONIA BYDGOSZCZ 26
1. Patryk Malitowski......... 3 3 2 1 9
2. Adrian Osmólski........... 2 3 1 1 7
3. Adrian Wojewoda........... 1 2 1 1 5
4. Maksymilian Ristok........ 2 2 1 W 5
5. Krystian Krzywiecki....... Did not ride

KOLEJARZ RAWICZ 2
1. Pavol Pucko............... 1 1 D 0 2
2. Łukasz Wieliński.......... 0 0 0 0 0
3.
4.
5.

No. Results PS KO PO ŚL
1: Nick Morris, Maksymilian Ristok, Pavol Pucko, Roland Benko................. 0 1 2 3
2: Artur Czaja, Kamil Adamczewski, Adrian Wojewoda, Łukasz Wieliński.......... 2 1 3 6
3: Patryk Malitowski, Marcin Bubel, Remigiusz Perzyński....................... 3 1 6 8
4: Dennis Andersson, Adrian Osmólski, Dawid Bąk............................... 6 1 8 9
5: Patryk Malitowski, Roland Benko, Dawid Bąk, Łukasz Wieliński............... 8 1 11 10
6: Adrian Osmólski, Kamil Adamczewski, Pavol Pucko, Marcin Bubel.............. 10 2 14 10
7: Artur Czaja, Maksymilian Ristok, Adrian Cyfer.............................. 11 2 16 13
8: Dennis Andersson, Adrian Wojewoda, Nick Morris............................. 14 2 18 14
9: Roland Benko, Artur Czaja, Adrian Osmólski................................. 17 2 19 16
10: Kamil Adamczewski, Patryk Malitowski, Nick Morris.......................... 20 2 21 17
11: Michael J. Jensen, Adrian Cyfer, Adrian Wojewoda, Pavol Pucko (D).......... 22 2 22 20
12: Dennis Andersson, Michael J. Jensen, Maksymilian Ristok, Łukasz Wieliński.. 25 2 23 22
13: Kamil Adamczewski, Michael J. Jensen, Maksymilian Ristok (W)............... 28 2 23 24
14: Michael J. Jensen, Roland Benko, Adrian Wojewoda........................... 30 2 24 27
15: Adrian Cyfer, Nick Morris, Adrian Osmólski, Łukasz Wieliński............... 33 2 25 29
16: Dennis Andersson, Artur Czaja, Patryk Malitowski, Pavol Pucko.............. 36 2 26 31


Załączniki:
202-25.mtg [7.35 KiB]
Pobrane 33 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 18:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA B

2012-04-25 at Piła

WYBRZEŻE GDAŃSK 37
1. Kacper Gomólski........... 3 3 3 3 12
2. Marcel Szymko............. 3 0 2 1 6
3. Witalij Biełousow......... 2 3 2 3 10
4. Patryk Dudek.............. 3 1 3 2 9
5. Łukasz Lesiak............. Did not ride

POLONIA PIŁA 22
1. Andriej Kudriaszow........ 2 3 3 2 10
2. Roman Cejka............... 0 1 0 2 3
3. Łukasz Cyran.............. 0 1 3 3 7
4. Artur Pakiet.............. 1 0 1 0 2
5. Michał Rowiński........... Did not ride

UNIA LESZNO 21
1. Sam Masters............... 3 2 1 1 7
2. Mateusz Domański.......... 1 2 2 U 5
3. Artiom Wodjakow........... 2 2 1 1 6
4. Mateusz Łukaszewski....... 2 0 0 1 3
5. Karol Szychowski.......... Did not ride

ORZEŁ ŁÓDŹ 16
1. Edward Mazur.............. 0 0 2 0 2
2. Kai Huckenbeck............ 1 3 1 3 8
3. Łukasz Kret............... 0 2 0 2 4
4. Łukasz Bojarski........... 1 1 U 0 2
5. Mateusz Gradka............ Did not ride

No. Results PO OR UN WY
1: Marcel Szymko, Mateusz Łukaszewski, Artur Pakiet, Edward Mazur.............. 1 0 2 3
2: Kacper Gomólski, Artiom Wodjakow, Kai Huckenbeck, Łukasz Cyran.............. 1 1 4 6
3: Sam Masters, Witalij Biełousow, Łukasz Bojarski, Roman Cejka................ 1 2 7 8
4: Patryk Dudek, Andriej Kudriaszow, Mateusz Domański, Łukasz Kret............. 3 2 8 11
5: Kai Huckenbeck, Sam Masters, Patryk Dudek, Artur Pakiet..................... 3 5 10 12
6: Witalij Biełousow, Mateusz Domański, Łukasz Cyran, Edward Mazur............. 4 5 12 15
7: Kacper Gomólski, Łukasz Kret, Roman Cejka, Mateusz Łukaszewski.............. 5 7 12 18
8: Andriej Kudriaszow, Artiom Wodjakow, Łukasz Bojarski, Marcel Szymko......... 8 8 14 18
9: Kacper Gomólski, Mateusz Domański, Artur Pakiet, Łukasz Bojarski (U)........ 9 8 16 21
10: Łukasz Cyran, Marcel Szymko, Sam Masters, Łukasz Kret....................... 12 8 17 23
11: Patryk Dudek, Edward Mazur, Artiom Wodjakow, Roman Cejka.................... 12 10 18 26
12: Andriej Kudriaszow, Witalij Biełousow, Kai Huckenbeck, Mateusz Łukaszewski.. 15 11 18 28
13: Łukasz Cyran, Patryk Dudek, Mateusz Łukaszewski, Łukasz Bojarski............ 18 11 19 30
14: Witalij Biełousow, Łukasz Kret, Artiom Wodjakow, Artur Pakiet............... 18 13 20 33
15: Kai Huckenbeck, Roman Cejka, Marcel Szymko, Mateusz Domański (U)............ 20 16 20 34
16: Kacper Gomólski, Andriej Kudriaszow, Sam Masters, Edward Mazur.............. 22 16 21 37


Załączniki:
202-25.mtg [7.36 KiB]
Pobrane 31 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA C

2012-04-25 at Toruń

KSŻ KROSNO 31
1. Aleksandr Łoktajew........ 3 Kn - - 3 (I)
2. Marcin Wawrzyniak......... 2 D 2 3 7
3. Iwan Łysik................ 1 3 0 2 6
4. Przemysław Pawlicki....... 3 3 3 3 12
5. Mateusz Rujner............ 3 0 Wu - 3 (I)

KOLEJARZ OPOLE 26
1. Patryk Głowania........... 2 0 3 2 7
2. Bartosz Pietrykowski...... 0 1 3 0 4
3. Anton Rosen............... 2 3 1 3 9
4. Patryk Braun.............. 1 2 1 2 6
5. Piotr Czerwiński.......... Did not ride

APATOR TORUŃ 20
1. Wadim Tarasienko.......... 2 2 3 3 10
2. Justin Sedgmen............ 0 Wu 2 1 3
3. Dawid Wiwatowski.......... 1 0 U 1 2
4. Sajmon Paczewski.......... 3 1 1 0 5
5.

STAL GORZÓW 18
1. Oliver Berntzon........... 0 2 0 D 2
2. Damian Adamczak........... 0 2 2 2 6
3. Aleksander Schaaf......... 1 1 1 1 4
4. Mateusz Wieczorek......... 3 1 2 0 6
5. Kamil Lisoń............... Did not ride

No. Results AP ST KO KS
1: Sajmon Paczewski, Marcin Wawrzyniak, Patryk Braun, Oliver Berntzon.............. 3 0 1 2
2: Aleksandr Łoktajew, Anton Rosen, Dawid Wiwatowski, Damian Adamczak.............. 4 0 3 5
3: Mateusz Wieczorek, Patryk Głowania, Iwan Łysik, Justin Sedgmen.................. 4 3 5 6
4: Przemysław Pawlicki, Wadim Tarasienko, Aleksander Schaaf, Bartosz Pietrykowski.. 6 4 5 9
5: Przemysław Pawlicki, Damian Adamczak, Sajmon Paczewski, Patryk Głowania......... 7 6 5 12
6: Iwan Łysik, Oliver Berntzon, Bartosz Pietrykowski, Dawid Wiwatowski............. 7 8 6 15
7: Mateusz Rujner, Patryk Braun, Aleksander Schaaf, Justin Sedgmen (Wu)............ 7 9 8 18
8: Anton Rosen, Wadim Tarasienko, Mateusz Wieczorek, Marcin Wawrzyniak (D)......... 9 10 11 18
9: Bartosz Pietrykowski, Mateusz Wieczorek, Sajmon Paczewski, Mateusz Rujner....... 10 12 14 18
10: Patryk Głowania, Marcin Wawrzyniak, Aleksander Schaaf, Dawid Wiwatowski (U)..... 10 13 17 20
11: Przemysław Pawlicki, Justin Sedgmen, Anton Rosen, Oliver Berntzon............... 12 13 18 23
12: Wadim Tarasienko, Damian Adamczak, Patryk Braun, Iwan Łysik..................... 15 15 19 23
13: Przemysław Pawlicki, Patryk Braun, Dawid Wiwatowski, Mateusz Wieczorek.......... 16 15 21 26
14: Anton Rosen, Iwan Łysik, Aleksander Schaaf, Sajmon Paczewski.................... 16 16 24 28
15: Marcin Wawrzyniak, Damian Adamczak, Justin Sedgmen, Bartosz Pietrykowski........ 17 18 24 31
16: Wadim Tarasienko, Patryk Głowania, Mateusz Rujner (Wu), Oliver Berntzon (D)..... 20 18 26 31


Załączniki:
202-25.mtg [7.37 KiB]
Pobrane 34 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 19:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA D

2012-04-25 at Gniezno

GKM GRUDZIĄDZ 38
1. Lasse Bjerre.............. 3 3 3 2 11
2. Joseph Haines............. 2 3 2 1 8
3. Krystian Pieszczek........ 3 2 3 3 11
4. Szymon Woźniak............ 3 3 D 2 8
5. Patryk Kociemba........... Did not ride

STAL RZESZÓW 20
1. Andre Hertzberg........... 3 1 2 0 6
2. Mikołaj Drożdżowski....... 1 1 D - 2
3. Jan Holub................. 1 1 3 2 7
4. Rafał Dąbrowski........... 0 1 - - 1
5. Adrian Kozłowski.......... 1 3 0 - 4

WTS WROCŁAW 19
1. Kamil Pulczyński.......... 1 2 1 3 7
2. Andrij Kobrin............. 0 3 2 3 8
3. Arkadiusz Madej........... 2 0 1 1 4
4.
5.

START GNIEZNO 16
1. Łukasz Sówka.............. 2 2 2 1 7
2. Kirył Cukanow............. 2 2 3 2 9
3.
4.
5.

No. Results ST ST WT GK
1: Andre Hertzberg, Joseph Haines........................................ 0 3 0 2
2: Lasse Bjerre, Arkadiusz Madej, Mikołaj Drożdżowski.................... 0 4 2 5
3: Krystian Pieszczek, Kirył Cukanow, Kamil Pulczyński, Rafał Dąbrowski.. 2 4 3 8
4: Szymon Woźniak, Łukasz Sówka, Jan Holub, Andrij Kobrin................ 4 5 3 11
5: Szymon Woźniak, Kamil Pulczyński, Mikołaj Drożdżowski................. 4 6 5 14
6: Andrij Kobrin, Krystian Pieszczek, Andre Hertzberg.................... 4 7 8 16
7: Lasse Bjerre, Kirył Cukanow, Jan Holub................................ 6 8 8 19
8: Joseph Haines, Łukasz Sówka, Rafał Dąbrowski, Arkadiusz Madej......... 8 9 8 22
9: Lasse Bjerre, Andrij Kobrin, Adrian Kozłowski......................... 8 10 10 25
10: Jan Holub, Joseph Haines, Kamil Pulczyński............................ 8 13 11 27
11: Kirył Cukanow, Andre Hertzberg, Arkadiusz Madej, Szymon Woźniak (D)... 11 15 12 27
12: Krystian Pieszczek, Łukasz Sówka, Mikołaj Drożdżowski (D)............. 13 15 12 30
13: Adrian Kozłowski, Szymon Woźniak...................................... 13 18 12 32
14: Krystian Pieszczek, Jan Holub, Arkadiusz Madej........................ 13 20 13 35
15: Andrij Kobrin, Kirył Cukanow, Joseph Haines, Adrian Kozłowski......... 15 20 16 36
16: Kamil Pulczyński, Lasse Bjerre, Łukasz Sówka, Andre Hertzberg......... 16 20 19 38


Załączniki:
202-25.mtg [7.37 KiB]
Pobrane 33 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 19:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA E

2012-04-25 at Kraków

WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 33
1. Maciej Janowski........... 3 3 3 3 12
2. Darcy Ward................ 3 3 3 3 12
3. Bartosz Zmarzlik.......... 3 3 2 1 9
4.
5.

KM OSTRÓW 31
1. Kacper Rogowski........... 1 0 3 1 5
2. Adam Strzelec............. 2 3 3 2 10
3. Vaclav Milik.............. 2 2 2 2 8
4. Oskar Gollob.............. 2 1 2 3 8
5. Denis Nosow............... Did not ride

RKM RYBNIK 22
1. Matthias Thoernblom....... 1 2 1 2 6
2. Jakub Jamróg.............. 3 1 1 1 6
3. Kasper Lykke Nielsen...... Wu 2 Wu 3 5
4. Łukasz Przedpełski........ 2 1 1 1 5
5. Adrian Ojczenasz.......... Did not ride

WANDA KRAKÓW 5
1.
2.
3. Wojciech Lisiecki......... 1 2 0 2 5
4.
5.

No. Results WA KM RK WŁ
1: Darcy Ward, Łukasz Przedpełski, Kacper Rogowski............................... 0 1 2 3
2: Maciej Janowski, Adam Strzelec, Wojciech Lisiecki, Kasper Lykke Nielsen (Wu).. 1 3 2 6
3: Bartosz Zmarzlik, Oskar Gollob, Matthias Thoernblom........................... 1 5 3 9
4: Jakub Jamróg, Vaclav Milik.................................................... 1 7 6 9
5: Adam Strzelec, Matthias Thoernblom............................................ 1 10 8 9
6: Bartosz Zmarzlik, Wojciech Lisiecki, Jakub Jamróg, Kacper Rogowski............ 3 10 9 12
7: Maciej Janowski, Vaclav Milik, Łukasz Przedpełski............................. 3 12 10 15
8: Darcy Ward, Kasper Lykke Nielsen, Oskar Gollob................................ 3 13 12 18
9: Maciej Janowski, Oskar Gollob, Jakub Jamróg................................... 3 15 13 21
10: Darcy Ward, Vaclav Milik, Matthias Thoernblom, Wojciech Lisiecki.............. 3 17 14 24
11: Kacper Rogowski, Kasper Lykke Nielsen (Wu).................................... 3 20 14 24
12: Adam Strzelec, Bartosz Zmarzlik, Łukasz Przedpełski........................... 3 23 15 26
13: Oskar Gollob, Wojciech Lisiecki, Łukasz Przedpełski........................... 5 26 16 26
14: Kasper Lykke Nielsen, Vaclav Milik, Bartosz Zmarzlik.......................... 5 28 19 27
15: Darcy Ward, Adam Strzelec, Jakub Jamróg....................................... 5 30 20 30
16: Maciej Janowski, Matthias Thoernblom, Kacper Rogowski......................... 5 31 22 33


Załączniki:
202-25.mtg [7.37 KiB]
Pobrane 35 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 25 kwi 2012, o 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 gru 2009, o 12:04
Posty: 579
Lokalizacja: Wrocław
GRUPA F

2012-04-25 at Zielona Góra

TŻ LUBLIN 35
1. Oskar Fajfer.............. 3 3 3 2 11
2. Dino Kovacic.............. 2 2 3 1 8
3. Patryk Dolny.............. 1 0 2 2 5
4. Maciej Fajfer............. 3 3 3 2 11
5. Nikolaj Busk Jakobsen..... Did not ride

FALUBAZ ZIELONA GÓRA 29
1. Tobiasz Musielak.......... 3 2 1 1 7
2. Mikołaj Curyło............ 1 3 1 3 8
3. Kamil Fleger.............. 3 2 3 3 11
4. Lars D. Gunnestadt........ 0 1 1 1 3
5. Łukasz Piecha............. Did not ride

UNIA TARNÓW 24
1. Damian Michalski.......... 1 2 2 3 8
2. Tadeusz Kostro............ 1 U W 2 3
3. Marek Łozowicki........... 0 0 2 3 5
4. Andrzej Liebiediew........ 2 3 2 1 8
5. Paweł Parys............... Did not ride

SKA LWÓW 8
1. Wadim Timerman............ 2 U 1 0 3
2. Kamil Prokop.............. 0 1 0 D 1
3. Wiktor Kułakow............ 0 1 0 0 1
4. Janusz Baniak............. 2 1 0 0 3
5.

No. Results FA TŻ SK UN
1: Oskar Fajfer, Janusz Baniak, Tadeusz Kostro, Lars D. Gunnestadt........... 0 3 2 1
2: Kamil Fleger, Dino Kovacic, Damian Michalski, Wiktor Kułakow.............. 3 5 2 2
3: Maciej Fajfer, Wadim Timerman, Mikołaj Curyło, Marek Łozowicki............ 4 8 4 2
4: Tobiasz Musielak, Andrzej Liebiediew, Patryk Dolny, Kamil Prokop.......... 7 9 4 4
5: Andrzej Liebiediew, Dino Kovacic, Lars D. Gunnestadt, Wadim Timerman (U).. 8 11 4 7
6: Oskar Fajfer, Kamil Fleger, Kamil Prokop, Marek Łozowicki................. 10 14 5 7
7: Mikołaj Curyło, Damian Michalski, Janusz Baniak, Patryk Dolny............. 13 14 6 9
8: Maciej Fajfer, Tobiasz Musielak, Wiktor Kułakow, Tadeusz Kostro (U)....... 15 17 7 9
9: Maciej Fajfer, Damian Michalski, Lars D. Gunnestadt, Kamil Prokop......... 16 20 7 11
10: Kamil Fleger, Patryk Dolny, Wadim Timerman, Tadeusz Kostro (W)............ 19 22 8 11
11: Oskar Fajfer, Andrzej Liebiediew, Mikołaj Curyło, Wiktor Kułakow.......... 20 25 8 13
12: Dino Kovacic, Marek Łozowicki, Tobiasz Musielak, Janusz Baniak............ 21 28 8 15
13: Kamil Fleger, Maciej Fajfer, Andrzej Liebiediew, Janusz Baniak............ 24 30 8 16
14: Marek Łozowicki, Patryk Dolny, Lars D. Gunnestadt, Wiktor Kułakow......... 25 32 8 19
15: Mikołaj Curyło, Tadeusz Kostro, Dino Kovacic, Kamil Prokop (D)............ 28 33 8 21
16: Damian Michalski, Oskar Fajfer, Tobiasz Musielak, Wadim Timerman.......... 29 35 8 24


Załączniki:
202-25.mtg [7.37 KiB]
Pobrane 35 razy

_________________
"My jesteśmy Śląsk Wrocław, nam należy się szacunek!"
Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwa LPM
PostNapisane: 26 kwi 2012, o 01:53 
Offline
Menadżer sezonu
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2009, o 23:49
Posty: 219
Lokalizacja: Kraków/Włókniarz
Wygląda na to, że powalczę o zwycięstwo w grupie majac trzech dżuniorów. :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL